Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tuka

01.06.2015. 14:41

Nez kāpēc pietiek.com neraksta par ENAP pasūtījuma lietām, kuras ierosina, iznīcina cilvēku biznesu un dzīves, bet pēc tam gaida noilgumu 15 gadus. Patreiz ir tikai raksti par tām, kuras aizver, nevis tām, kuras ENAP ir safabricējis un pa 5 un 10 gadi tur nekas nenotiek, izņemot atrakstīšanos, ka viss saskaņā ar likumu un izmeklēšana notiek.

Atbildēt

ExCess

01.06.2015. 14:10

Didzis ir mazs, ārkārtīgi (burtiski ārkārtīgi!) tukls, pazeminātu intelektu apveltīts šeptmanīgs vīrelis, pie tam - OPERS!! Kakova h.. operam (!!) uztic "izmeklēt iespējamu kr/procesu" - kurš labi ja būtu pa spēkam komandai augsti izglītotu profesionālu IZMEKLĒTĀJU?! Šķiet, NAV divreiz jāsaka, KĀPĒC tā notiek, vai ne! :)

(patiesībā - nožēlojami, protams. :O kā viss šajās debīlajās ķēķa "tiesībsragājošās" struktūrās - kā jau L.L. pareizi minējis sen atpakaļ..)

Atbildēt

Ēdelweiss

01.06.2015. 11:36

Nu , bet tiesi ta jau to brunotas noziedzneiku bandas LV IeM vada tas politstaigulis Kozlovs kopa ar to deģeneratolisimusu Intu Ķuzi...

Atbildēt

Līga

01.06.2015. 09:57

V.Meļņiks sev apkārt sapulcinājis visus bijušos tiesībsārgājošo iestāžu priekšniekus ar mērķi šantažēt, izteikt draudus. Kad viņu sāk saukt pie atbildības par šīm prettiesiskajām darbībām un krāpšanu, tiek pieslēgti bijušie priekšnieki ar saviem kontaktiem un ietekmi, lai visas ierosinātās lietas klusām un nepamatoti tiek slēgtas. Raksts liecina par to, ka Mežavilks acīmredzami ir kādam no šīs bandas ko Meļņiks savācis ir labs draugs. Vai arī Mežavilks saņēmis labu summu no Meļņika. Savādāk to nevar pateikt, ja prokurors divas reizes prasa uzsakt lietu, bet Mežavilks ciniski atteicis to darīt. Lūk kādi ir cīnītāji ar ekonomiskiem noziegumiem ENAP .

Atbildēt

hmm

01.06.2015. 06:46

Ja jau Pietiek rīcībā nonākuši Ekonomikas policijas dokumenti, tad varējāt arī uzrakstīt ar kādu pamatojumu atteikta lietas ierosināšana.

Atbildēt

sinbads jūras braucējs

31.05.2015. 14:10

baro meža vilku vai nebaro, tik un tā uz mežu skatās,,,vajag paskatīties, kā vasja kuģus būvēja, kādas izmaksas, vai nenopirka vācijā kādu kuģi....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: