Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

sargs

18.06.2020. 00:30

dabiski, ka uz robežas radioaktīvo šķeldu nenoķert, bet, ja nu noķer, tai jābūt superduper radioaktīvai, rue jau tikai gamma mēra. Jauna problēma.

Atbildēt

Lasītājs

17.06.2020. 17:55

No Baltkrievijas tiek ievesti arī koka būvmateriāli, kā saplāksnis, tā skaidu plāksnes. Vai tie ir baudīti uz radiāciju?
Būtu labāk kurinājuši ar mazutu, tas nemēdz būt radioaktīvs, tātad sanāk ekoloģiski tīrāks par radioaktīvo šķeldu un arī daudz lētāks.
Un ko dod, ka mēs kurinām ar baltkrievu šķeldu? Mums tāpēc mazāk krūmu ceļmalās paliek?
Kurtuves modernas vajag, kur mazutam nav kaitīgu izmešu.
Kā Vācijā var visus atkritumus dedzināt un izmeši ir normā.
Tad iepērkam no vāciešiem modernas kurtuves un dedzinām savus atkritumus, ne glabājam tos izgāztuvēs, iegūstot no tiem siltumu un elektrību.
Citādi mēs neesam nekāda Eiropa, bet trešās pasaules valsts.

Atbildēt

Tapat

17.06.2020. 17:32

»

Hahaha

Interesanti gan, rakstā atsauce uz pētījumu, ko piesauc pats Rīgas siltums, bet tu, nabag trolli, mēģini Pietiek klientus piesaukt. Varbūt pajautā saimniekam, kā tagad pareizi bļaustīties


Un kas no tā pētījuma? Vai tiešām kāds ir tik stulbs un domā ka ES pa kluso ved iekšā kaut ko supper radioaktīvu un neviens to nezin un nesaprot??? Tas viss bērnus pabaidīt lai kāds pirktu dārgu šķeldu par ko mēs ar dārgākiem apkures rēķiniem samaksāsim.

Atbildēt

Hahaha

17.06.2020. 17:27

»

Tapat

Jā vajag “eko šķeldu” 3x dārgāku un vienalga ka starpības nekādas tik 3x kādam pārmaksāts. Prasts lobēšanas stāsts no Pietiek klientiem


Interesanti gan, rakstā atsauce uz pētījumu, ko piesauc pats Rīgas siltums, bet tu, nabag trolli, mēģini Pietiek klientus piesaukt. Varbūt pajautā saimniekam, kā tagad pareizi bļaustīties.:)))))

Atbildēt

Tapat

17.06.2020. 17:06

Jā vajag “eko šķeldu” 3x dārgāku un vienalga ka starpības nekādas tik 3x kādam pārmaksāts. Prasts lobēšanas stāsts no Pietiek klientiem

Atbildēt

Turības bakalaurs nekontrolē situāciju

17.06.2020. 16:56

Robežsardze ir KPV LV iekšlietu "ministra" pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: