Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pareiz teikts

25.07.2016. 12:48

Lapsa vienmēr grib panākt tikai divas lietas - narcistiski pašapliecināties, ieriebjot citiem (kas faktiski ir savu mazvērtības kompleksu sublimēšana), un ar savu šķietamā patiesības cīnītāja tēlu palielināt popularitāti klišejiski domājošu cilvēku vidū, kas vienlaikus viņam nes arī ievērojamus ienākumus

Atbildēt

Nu gan

24.07.2016. 09:38

Raksta virsraksts ir pareizs, jo pašā rakstā nekur nav minēts kāds masu medijs būtu vērsies pie Punduri ar jautājumiem.

Atbildēt

laikam, ka

23.07.2016. 09:56

»

bk?

kursh ir balazhanu karalis


Tas, kuram lillā violēta žakete, rozā krekls, dzeltena kaklasaite, sūdu krāsas bikses un zilas tupeles. Mēdz nēsāt lielu cepuri. Sēņu vīriņš ar mazu mazītiņu štokiņu.

Atbildēt

bk?

22.07.2016. 22:30

kursh ir balazhanu karalis?

Atbildēt

emocijas izpaust var visur, s..beni

22.07.2016. 21:29

»

s

Negribu nostāties vardarbīga vīrieša pusē, tomēr vēlos precizēt...


Nu, emocionāli nestabilas personas nedrīkst lemt par citu likteņiem. Man arī pēc 10 gadiem paliek nelabi no tās tiesneses, kura skrēja pa tiesas gaiteni kliegdama -"es viņai parādīšu! dura! dura! Redzēs.." utt. Zālē klāt nebiju, bet no viņas brēkāšanas bija skaidrs, ka taisnajai tiesnesei nebija patikusi vienas puses pārstāve - pārāk lecīga advokātu biroja pārstāve. Lietu zaudēt var arī tad, ja tev visas kārtis rokā, pietiek pateikt kaut ko, kas tiesnesei - durai uzsit asinis. Advokāte noteikti vēl šodien brīnās, kāpēc zaudēja šo prāvu.

Atbildēt

that escalated quickly

22.07.2016. 21:16

No "A.god.Lapsas kungs" un "Ar cieņu, A.P." līdz "bez Labdien!" un "atp.sies, vienreiz!"
Pietiek.com sāk palikt interesantāks. Joki un jautrība - rasnača skapis, pundura kautiņš.. vēl varētu kaut ko par baklažānu karaļa iecienītām seksa pozām vai kaut kā tā..

Atbildēt

soho

22.07.2016. 19:43

Gaidu turpinājumu par "tur nav nekā nelikumīga, bet, jūnijā parakstītu papīru, neatminos"!

Atbildēt

Wq

22.07.2016. 16:35

Lato ir malacis, ka vienīgais valstī uzdrīkstās atklāti runāt par to,ko daudzi noklusē un nemaz neatklāj. Tādu Adleru vajadzētu pašu pārbaudīt, vismaz agrāk bija tā, ja padotais darbinieks pieļāva likumpārkāpumu, par to kolektīvi atbildēja priekšnieks ar padoto. Tagad neviens negrib zaudēt amatu un atrakstās.

Atbildēt

he he

22.07.2016. 16:18

Spriežot pēc jautājumiem, Lapsa drīzumā gatavojas atklāt kāpēc tā mātīte tā satrakojās.

Atbildēt

Nu nè,

22.07.2016. 15:09

»

R

pilnīgi pietiks, ja džeks beidzot apjēgs, ka tāds būdams, nevar lemt citu likteņus un arī kā aizstāvis neder


Tie, kuri paši sevi uzskata par svètajiem, neko, pilnīgi neko nesapratīs

Atbildēt

Oliviai

22.07.2016. 14:21

Vardarbibu var psihologiski attaisnot ar otra cilveeka vardarbiibu.

Sievietes nav fiziski stipraakas,
taapeec vinas lieto psihisku vardarbiibu,
par to sanemot pretii fizisku vardarbiibu,
kas noziimee prasiibu paartraukt
savu emocionaalo vardarbiibu.

Atbildēt

?

22.07.2016. 11:59

Vai bijušajam Proletāriešu raj. Tautas tiesas tiesu izpildītājam un Kurzemes virsprokuroram Andrim Mikuļskim arī nebija kaut kāda uts kažokā, jo arī Andris Mikuļskis pagājušā gada beigās aizgāja prom no prokuratūras? Kā viņam ir tagad ar ļoti lielo parādsaistību atdošanu?

Atbildēt

!

22.07.2016. 11:53

»

Lūriķis

Graužu cepumus un gavilēju: Lapsa ar Punduri, kā ar peli. Kaut ko uzracis, tagad lēnām piebeigs. Jautājums - uz kādu rezultātu, Lato, Tu ej? Prokurors vairs nav. Bezdarbnieks. Advokātos, domājams, kādu brīdi arī neies. Gaidīs lai vētra norimst. Tā, vismaz, prātīgs cilvēks rīkotos. Ko Tu, Lato, gribi...


Žēl, ka tā notiek, jo visvairāk šobrīd gavilē ar tiesas spriedumu notiesātā noziedzniece bijusī Rīgas pils. Latgales priekšp. tiesas tiesnese Diāna Mašīna un viņas meita Līna. Kā nu ne, ja Pundurs bija godīgs darbā un atmaskoja neliešus juristus, tajā skaitā Diānu Mašinu un Andri Grūtupu, nebaidoties, ka ir juristi, kas centīsies vēlāk ieriebt. Taču grūtībās tiek atpazīti arī draugi, kas atklātāk vai klusāk palīdz.

Atbildēt

Olivia

22.07.2016. 10:23

Nekāda sievietes rīcība nevar attaisnot vīrieša fizisku vardarbību pret sievieti!
Šī situācija ir spilgts piemērs tam, cik visa "sistēma" Latvijā ir sapuvusi! Ētikas kodeksi un morālas normas ir tikai uz "papīra"!
Un man ir prieks par Lato Lapsas rīcību, ka nolēma izveidot šādu interneta vietni, un publicē informāciju par "godīgām valsts amatpersonām"! Un mani neinteresē, kādi cilvēki un ar kādām interesēm atbalsta L. Lapsu! Tautai jāzina patiesība - lai kāda tā būtu!
Un arī es neklusēšu, ja saskaršos ar dubultu morāli no valsts amatpersonu puses!

Atbildēt

AG

22.07.2016. 09:57

Sarakste ar Punduru vispār neataino nekādu izvairīšanos vai ko noziedzīgi, katrs normāls cilvēks tā atbildētu. Kārtējais lapsas bezsakars.

Atbildēt

tā ir

22.07.2016. 09:36

Atraidīta sieviete var būt briesmīga savā atriebībā. Tikai nav saprotams, kāpēc ne Ludmila, ne Aldis nedomā par bērniem, kuri cietīs visvairāk. Lapsam ir atsaldētas smadzenes, viņš nekad nesapratīs, ko nodara Ludmilas un Alda bērniem. Tuvojas rudens, bērniem būs jāapmeklē mācību iestādes. Kāpēc klusē bāriņtiesa?

Atbildēt

22.07.2016. 07:15

Lapsa, tu labāk pajautā viņa sievai kāpēc viņa pameta savu mazgadīgo meitu un ilgstoši nerūpējās par viņas uzturēšanu.

Atbildēt

students

22.07.2016. 02:20

filma Kramer vs. Kramer (1979):

Ted Kramer's wife leaves her husband, allowing for a lost bond to be rediscovered between Ted and his son, Billy. But a heated custody battle ensues over the divorced couple's son, deepening the wounds left by the separation.

Atbildēt

students

22.07.2016. 02:17


Vai nevaram piedāvāt nelielu
finansiālu palīdzību u.c. atbalstu
Punduram un
Pundurei?

Ir filma par šķiršanos Krāmere pret Krāmeru.

Atbildēt

xxx

22.07.2016. 01:22

»

s

Negribu nostāties vardarbīga vīrieša pusē, tomēr vēlos precizēt...


Ko tu lej, virsprokurori bieži interpetē (katrā atbildē savādāk) Kriminālprocesa likumu kā vajag,atrakstās ignorējot pantus, izliekas par muļķiem kad jāsāk process vai disciplinārlieta pret kādu iekšienē.Augstakā pilotāža Opincānes vadībā un Kalnmeijers lošara visus piesedz. Man ir gadījies, ka uzraugošais prokurors ignorē Kriminālprocesa likuma pantus, tad virsprokurors neraksta atbildi un jāraksta līdz pašam Kalnmeijeram un tiesai kamēr atceļ acīmredzami pretlikumīgu procesu virzītāja lēmumu (ENAP,protams), un arī tad ne vienmēr. Laikam tev nojauta par to jomu visai teorētiska. Un to visu viņi atļaujas darīt jo nav daudz tādu kā Lapsa, kuri caur tiesu atrod taisnību (ne vienmēr, protams). Parasti visi redz ka rakstīts lēmums ir nepārsūdzams un nolaiž rokas. Tāda nu mums tā prokuratūra ir.

Atbildēt

s

21.07.2016. 23:51

»

R

Manuprāt, maniakāli vājprātīga ir tiesīsargājošo iestāžu darbinieku visatļāutība un nesodāmība. Tāda savdabīga neaizskaramo kasta. Labi,ka ir tādi žurnālisti kā Lapsa, kas šo lapseņu pūzni ārda


Piemēram, maniakāli vājpratīga visatļautība un nesodāmība izpaudās Imantas pedofila meklēšanās, apsūdzēšanā un tiesāšanā. Briesmīgi! Labāk likvidēt visu policiju, prokuratūru un tiesu pavisam! Ja kāds nosit mazu bērnu par ievārījuma burciņas izēšanu, lai neviens maniakāli vājprātīgs tiesībsargājošo iestāžu darbinieks neuzdrošinās ne tuvu nākt! Iedomājušies sevi par neaizskaramajiem, kas atļaujas nakts vidū braukt uz nozieguma vietām un kaut kādus pierādījumus meklēt! Nelieši!
Labi, ka ir tādi kā Lapsas, kuri sevi sauc par žurnālistiem, kuri internetā ieliek jebko, pilnigi jebko, kas uzkurina vienkāršu cilvēku emocijas un vēlmi "ārdīt lapseņu pūzni".

Atbildēt

R

21.07.2016. 23:37

»

fakts

lapsas piekoptā CENZŪRA ir kļuvusi vienkārši maniakāli vājprātīga


Manuprāt, maniakāli vājprātīga ir tiesīsargājošo iestāžu darbinieku visatļāutība un nesodāmība. Tāda savdabīga neaizskaramo kasta. Labi,ka ir tādi žurnālisti kā Lapsa, kas šo lapseņu pūzni ārda.

Atbildēt

John Doe

21.07.2016. 23:34

»

brīvais radikālis

Uzmanīgāk brauc ar muti, cukurdupsīt


Atnac un sadod man pa muti, gniida. Turklat es neesmu gejs, bet tam nav nozimes. Nozime ir tikai tam, ka jebkursh un ikviens gejs ir par tevi paraks, jo vini ir cilveki, bet tu esi lops. Laba zina, ka pec tadiem ka tu neviens neraud.

Atbildēt

s

21.07.2016. 22:46

»

Paija

Domājams, ka nevienam neinteresētu prokurora privātā dzīve, ja vien šāda vardarbīga rakstura prokurors nelemtu par citu likteņiem un nepiemērotu likumu pantus...


Negribu nostāties vardarbīga vīrieša pusē, tomēr vēlos precizēt:
1) nav nekāda, pilnīgi nekāda pamata Punduru saukt par amorālu.
2) Tāpat nav pilnīgi nekāda pamata teikt, ka viņam ir vardarbīgas tieksmes.
Nevajag mētāties ar klišejām!
Pundura rīcībā - ciktāl var spriest no visas informācijas - izpaudās vienkārša nesavaldība emocionāli piesātinātā strīdā, kas sakņojas dabiskos agresijas instinktos.
Nedz kaut kādas tieksmes (tas ir, personības specifiskas iezīmes), nedz morāles trūkums tur neizpaudās. Vienkārša nesavaldība, ne vairāk, ne mazāk.

Ciktāl sadzīviska nesavaldība var ietekmēt prokurora darbu? Lai par to spriestu, jābūt kaut kādām zināšanām, kāds ir tā darba ietvars (es pats neesmu nekad bijis prokurors, taču nojauta par to jomu ir). Tur ir visai strikts ietvars, ko sauc par Kriminālprocesa likuma reglamentāciju. Emocijas izpaust tādā nesanāks.
Varbūt tieši tāpēc sadzīvē iznāk trači, ka emocijas darbā nākas pilnībā apspiest...

Atbildēt

Paija

21.07.2016. 22:38

Domājams, ka nevienam neinteresētu prokurora privātā dzīve, ja vien šāda vardarbīga rakstura prokurors nelemtu par citu likteņiem un nepiemērotu likumu pantus.
Neiznāks prokuroram veiksmīgs tiesas process, jo žurnālists interesējas sabiedrības interesēs ar zemtekstu: vai vardarbīgs prokurors var lemt par citiem un pieņemt lēmumus, pats būdams amorāls ar vardarbības tieksmēm pret sievieti ...kā izriet no presē aprakstītā.

Atbildēt

s

21.07.2016. 22:33

»

Lūriķis

Graužu cepumus un gavilēju: Lapsa ar Punduri, kā ar peli. Kaut ko uzracis, tagad lēnām piebeigs. Jautājums - uz kādu rezultātu, Lato, Tu ej? Prokurors vairs nav. Bezdarbnieks. Advokātos, domājams, kādu brīdi arī neies. Gaidīs lai vētra norimst. Tā, vismaz, prātīgs cilvēks rīkotos. Ko Tu, Lato, gribi...


Lapsa vienmēr grib panākt tikai divas lietas - narcistiski pašapliecināties, ieriebjot citiem (kas faktiski ir savu mazvērtības kompleksu sublimēšana), un ar savu šķietamā patiesības cīnītāja tēlu palielināt popularitāti klišejiski domājošu cilvēku vidū, kas vienlaikus viņam nes arī ievērojamus ienākumus - kā ruporam ar ietekmi.
Visticamāk, Pundura gadījumā viņš vēl cenšas individuāli atriebties (līdzīgi kā Belevičs to dara pret trauksmes cēlēju).

Punduram var novēlēt trīs lietas:
1) iemācīties savaldību un nekad vairs nepalaist rokas pret vājākiem cilvēkiem;
2) izšķirties;
3) apjēgt, ka neko mūsdienās nenoslēpsi, turklāt sabiedrība vienmēr centīsies kādu apspļaudīt, un ka vienmēr atrodas šādi Lapsas, kuri to tendenciozi uzkurina.
Pēc viņa ieskatiem, ja pietiek enerģijas, var vēl pamazām tiesāties ar Lapsu.
Nodot pa vēnām nav vajadzības. Vienkārši jāsamierinās, ka dzīvojam informācijas laikmetā. Un jāsaprot arī, ka prokurora amats uzliek papildus pienākumus, tai skaitā arī no darba brīvajā laikā.

Atbildēt

Lūriķis

21.07.2016. 21:48

Graužu cepumus un gavilēju: Lapsa ar Punduri, kā ar peli. Kaut ko uzracis, tagad lēnām piebeigs. Jautājums - uz kādu rezultātu, Lato, Tu ej? Prokurors vairs nav. Bezdarbnieks. Advokātos, domājams, kādu brīdi arī neies. Gaidīs lai vētra norimst. Tā, vismaz, prātīgs cilvēks rīkotos. Ko Tu, Lato, gribi panākt? Lai nodod pa vēnām? Džeks reāli var uzkārties. Draugi novēršas, paziņas nesveicina, kolēģi ignorē. Visiem bail, ka nepielīp.

Atbildēt

Anekdote

21.07.2016. 21:10

»

brīvais radikālis

Uzmanīgāk brauc ar muti, cukurdupsīt


Diemžēl nav tulkojama. - Вы могли бы полюбить радикала? - Ради чего?

Atbildēt

brīvais radikālis

21.07.2016. 21:01

»

John Doe

Piederiba seksualam minoritatem nav noziegums. Tikai atseviska, debila latviesu tautas dala uzskata, ka tas ir kaut kas arkartejs, kas nav savienojams ar profesiju un karjeru. Jebkursh, kurs atlaujas aizskart jebkadu minoritati tas etniskas, nacionalas, rases, seksualitates utt del, ir cuuka un nelietis...


Uzmanīgāk brauc ar muti, cukurdupsīt!
Tu esi sievietes un vīrieša sliktāko īpašību iemiesojums, un no atbildīgiem amatiem tādi ir jātur par gabalu! Ja netici, paskaties cik daudz ļauna savu seksuālo kompleksu dēļ Latvijai ir nodarījis mūsu ārlietu peredasts!

Atbildēt

Ak vai..

21.07.2016. 20:38

vai tiešām lapsam nepietiek?

Atbildēt

Nemizida

21.07.2016. 20:27

»

3 miljoni

Interesanti fakti - Modrā Adlera vadītajā nodaļā strādā prokurore ar lielām parādsaistībām - Velta Zaļūksne, prokurors-gejs- Māris Lejā, prokurore, disciplīnāri sodītā un interneta komentāru vajātāja ar DP - Viorika Jirgena, vārmāka - Aldis Pundurs, utt. Jautājums, kas tad ir Modris Adlers...


Pīlgaiļa kungs, vai šie prokurori vainīgi, ka Jūs, būdams valsts amatpersona, ņēmāt kukuļus. Drīz varēsiet aplūkot slavenā impresionista J. gleznu " Rūtainās debesis". Patīkamu atpūtu! Ceru, ka mūsu kopējais paziņa L. Jums ātri pievienosies!


Atbildēt

John Doe

21.07.2016. 19:56

Piederiba seksualam minoritatem nav noziegums. Tikai atseviska, debila latviesu tautas dala uzskata, ka tas ir kaut kas arkartejs, kas nav savienojams ar profesiju un karjeru. Jebkursh, kurs atlaujas aizskart jebkadu minoritati tas etniskas, nacionalas, rases, seksualitates utt del, ir cuuka un nelietis.

Atbildēt

John Doe

21.07.2016. 19:51

Kas tie par papiriem, kas epastos mineti, bet ko mes neesam redzejushi? Par kadam summam ir runa?

Atbildēt

3 miljoni

21.07.2016. 18:26

Interesanti fakti - Modrā Adlera vadītajā nodaļā strādā prokurore ar lielām parādsaistībām - Velta Zaļūksne, prokurors-gejs- Māris Lejā, prokurore, disciplīnāri sodītā un interneta komentāru vajātāja ar DP - Viorika Jirgena, vārmāka - Aldis Pundurs, utt. Jautājums, kas tad ir Modris Adlers ?

Atbildēt

s

21.07.2016. 18:19

»

hihi

Tipiska prokurora Pundura loģika


Izskatās, ka būs tiesāšanās. Un pareizi ir - lai tiesa noteic, kurš ko ir nodarījis, nevis Lapsas portāla komentētāji ar klišejisko domāšanu.

Protams, nekādu līdzjūtību neizraisa tāds vīrietis, kurš ir sitis sievietei. Tomēr Lapsas tendenciozā citu cilvēku privātuma izķengāšana nudien uzdzen riebumu.

Atbildēt

anonims

21.07.2016. 18:17

redzams, ka lapsa riktigs mesls

Atbildēt

s

21.07.2016. 18:12

Un vēl Lapsa melo, apgalvodams, ka ir žurnālists.

Atbildēt

s

21.07.2016. 18:09

Vispār jau te melo Lapsa. Pirmkārt, Pundura teiktais bija: "no ŠIEM masu saziņas līdzekļiem" (izcēlums mans), kur pirms tam viņš runāja par Latvijas Avīzi, bet ne par pietiek portālu. Otrkārt, pietiek portāls nu nekādi nav masu saziņas līdzeklis. Lapsa nevar to nezināt, ja tik cītīgi pētī likumus.

Atbildēt

te tas ir

21.07.2016. 17:54

Te tas ir redzams - žurnālista visatļautība un nekaunība. Fū!

Atbildēt

l

21.07.2016. 17:50

Brīnos, kā viņš ar tādu Lapsu vēl sarakstās !!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

elementāri

21.07.2016. 17:31

»

ja kungs ir tik agresīvs,

tad pat sarunāties klātienē ir bīstami.Lapsiņ,roc un pamatīgi.Khe.nez kāpēc sievai nav pretenziju pret Pietiek


Tāpēc, ka Lapsa izdzēsis visus viņas datus gan no tiesas spriedumiem, gan komentāriem!

Atbildēt

ja kungs ir tik agresīvs,

21.07.2016. 17:16

tad pat sarunāties klātienē ir bīstami.Lapsiņ,roc un pamatīgi.Khe.nez kāpēc sievai nav pretenziju pret Pietiek!

Atbildēt

Gatis

21.07.2016. 17:00

Kāds tam sakars ar „Neviens no šiem masu saziņas līdzekļiem nav pat papūlējies sazināties ar mani, lai uzzinātu manu viedokli par šajās publikācijās apgalvoto,”?

Atbildēt

Gatis

21.07.2016. 16:59

Lai nu ka, var redzēt, ka džeks ir noraustījies...

Atbildēt

NĒ,

21.07.2016. 16:59

»

Daunis Aurs

Kā to saprast? Vai šis kungs ir pederasts


ne šis kungs, cits, šī kunga bijušais kolēģis, arī prokurors.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: