Menu
Pilnā versija
Foto

Elektriskā dzīve

Jānis Erlats · 31.12.2019. · Komentāri (32)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

06.02.2020. 18:48

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(at)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums, un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

liels paldies

03.01.2020. 08:27

cilvēkiem, kuri uzjautrināja ar oriģināliem uzskatiem par elektrību !
...........................................
Veltīgi gadiem skolās deldējuši bikšu dibenus, skaitīdami mušas uz
griestiem un zvirbuļus, kas kaujās aiz logiem :(((

Atbildēt

Belamorkanal TV

01.01.2020. 10:18

»

Jānis Sīkais

Lasīju un sapratu - raksts ir fanātisms 2020. gadam, kuram nav ne vēstures, ne idejas, nav arī dzīves un nav tautas varas, nav un nebūs arī varai kaklā bumba. Kādam mūslaiku ģenerālim teicu, ka drīzāk puse deputātu ir jāapšauj, tad pāreējie strādās godīgi. Man atbild ģenerēlis - nekas nesanāks, kā zaga...


Esi sumināta, darba tauta! Politiskā jeb-ļa valstī turpinās arī gadumijā! Galaktikas centrā joprojām ir job-anije melnie caurumi, kas tai traucē, tomēr firmas šmotkas šodien nereklamēsim. Atcerēsimies - no sliktas situācijas ir vienmēr izeja, lai pliki nokļūtu kapitālisma oāzē. Kāda mūsu valsts noslēpuma amatpersona, kas tur pabija, publiski izlielījās ar savu intīmo valstsgribu, bet viņa sexpadomnieces vaginālie izklupieni pēc atgriešanās no komandējuma Ziemeļkaukāzā sasmīdināja puspasauli. Valsts noslēpuma amatpersona pēc misijas vizītes ASV dirsa guļus un nenosmērējās. Atšķirībā no mūsu parastās jeb-ļas liberāļi dzenā skūtas bumbas. Sargājiet savus makus! Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

ASV magnētu 25 KW ģenerators

31.12.2019. 23:02

»

Iegūto ētera enerģiju

palielina ar ētera enerģiju caur minēto ASV patenta shēmu, ar transformatoru, kurā serdenī ir pastāvīgais magnēts


izvirzīts Nobela prēmijai. Daudzas vietas ASV pat nav elektrificētas. Izgudrotājs nāk no NASA kosmiskās izpētes centra.

Ģeneratora darbības principi zināmi, katrs var tādu uzbūvēt sev dažādas jaudas.

Atbildēt

bet

31.12.2019. 22:27

»

aha

un tad nākamo ņemtu no to vidus, kas uzticēja šim politiķim varu, bet pēc tam viņu utilizēja, un liktu pildīt viņa programmu! Tā varētu ātri atbrīvoties no nejēgām, kas sajūsminās par tukšmuldētājiem un ievēl viņus amatos


utilizēt vajag tā, lai gūtu max labumu. Piemēram, uzsēdinat uz velotrenažiera, kas savienots ar ierīci, kas pārvērš kinētisko enerģiju elektriskajā, un lai strādā.

Atbildēt

aha

31.12.2019. 21:34

»

Pietiktu ar šīm 2 rindkopām:

"Politiķis vēlēšanās piedalītos ar savu programmu, par kuras izpildi viņš atbildētu ar savu dzīvību. Tauta vēlēšanās izvēlētos piemērotāko kandidātu un uzticētu viņam savu varu. Neviens likums nevarētu traucēt politiķim valdīt, jo cilvēka dzīvības cena, kuru kontrolē tautas vara būtu augstāka par jebkuru...


un tad nākamo ņemtu no to vidus, kas uzticēja šim politiķim varu, bet pēc tam viņu utilizēja, un liktu pildīt viņa programmu! Tā varētu ātri atbrīvoties no nejēgām, kas sajūsminās par tukšmuldētājiem un ievēl viņus amatos.

Atbildēt

Iegūto ētera enerģiju

31.12.2019. 20:16

»

Ķeguma HES

ģeneratorus griež ūdens enerģija, kas šo ūdens krituma enerģiju pārvērš elektroenerģijā, ko ģeneratori ražo no ētera


palielina ar ētera enerģiju caur minēto ASV patenta shēmu, ar transformatoru, kurā serdenī ir pastāvīgais magnēts.

Atbildēt

ASV zinātnieka patents

31.12.2019. 19:36

»

Ķeguma HES

ģeneratorus griež ūdens enerģija, kas šo ūdens krituma enerģiju pārvērš elektroenerģijā, ko ģeneratori ražo no ētera


dod shēmu, kā palielināt zināmas voltāžas eletroenerģiju ar ētera enerģiju caur transformatoru. Triks slēpjas faktā, ka transformatorā atrodas pastāvīgs magnēts, kas noslēdz kontūru, magnētiskais transformatora jaudas lauks neaiziet visumā, bet volti, amperi un jauda palielinās.

Atbildēt

fakts

31.12.2019. 19:31

»

Ķeguma HES

ģeneratorus griež ūdens enerģija, kas šo ūdens krituma enerģiju pārvērš elektroenerģijā, ko ģeneratori ražo no ētera


Datorus un telefonus taisa,bet,zinātnieki nav spējīgi pateikt kas ir elektrība.

Atbildēt

Ķeguma HES

31.12.2019. 19:26

»

ko tu teiksi par to

ka Ķeguma HES-ā ir ģenerātori, kuri ražo 5, 10 MW elektrības


ģeneratorus griež ūdens enerģija, kas šo ūdens krituma enerģiju pārvērš elektroenerģijā, ko ģeneratori ražo no ētera.

Atbildēt

Pietiktu ar šīm 2 rindkopām:

31.12.2019. 18:54

"Politiķis vēlēšanās piedalītos ar savu programmu, par kuras izpildi viņš atbildētu ar savu dzīvību. Tauta vēlēšanās izvēlētos piemērotāko kandidātu un uzticētu viņam savu varu. Neviens likums nevarētu traucēt politiķim valdīt, jo cilvēka dzīvības cena, kuru kontrolē tautas vara būtu augstāka par jebkuru citu likumu. Ja politiķis nodzīvotu līdz nākamajām vēlēšanām, tad viņš varētu izvēlēties - kandidēt uz nākamo termiņu vai doties pelnītā atpūtā.

Kopā ar politiķi tauta ievēlētu konstitucionālo tiesnesi, kurš sekotu, lai politiķis savā darbībā neierobežotu tautas varu, - tie būtu vienīgie divi cilvēki valstī, kuri par savu darbu atbildētu ar dzīvību. Jebkuru ierēdni politiķis varētu atcelt un viņa vietā iecelt citu, bet ierēdnis nevarētu celt prasību tiesā, tādā veidā vājinot politiķa varu. Valstī būtu cilvēks, kurš par kārtību atbildētu ar savu dzīvību, nevis cīnītos ar birokrātu saražotajiem likumu džungļiem. Tauta vēlēšanās tad varētu ne tikai reāli izvēlēties savu nākotnes attīstību, bet arī kontrolēt tā izpildi..."

Atbildēt

maza kļūdiņa, bet būtiska

31.12.2019. 18:40

Saskaitot divus negatīvus lielumus, rezultāts nav pozitīvs, bet gan negatīvs.

Atbildēt

hm

31.12.2019. 18:19

Jautājums, ko autors saprot vai domā ar vārdu elektrība.
Enerģijas veidu, gaismu ... ?
Tas, ko mēs šodien apzīmējam ar vārdu robots, pirms gadiem 100 tika pazīts kā automāts.
Čaplinam, amerikāņu komiķim, bija tāda filma, kurā viņu baro šis automāts (robots). Diemžēl automātiem arī gadās kļūmes, kuras uz sava ģīmja izbaudīja komiķis. Filma smieklīga. Un varbūt veselīgāk ar tādu vai līdzīgu izpratni raudzīties tehnikas progresā, nevis pilnā nopietnībā.
Jo vairāk tāpēc, ka cilvēki nespēj ielūkoties nākotnē un to paredzēt.

Atbildēt

...

31.12.2019. 18:16

»

ko tu teiksi par to

ka Ķeguma HES-ā ir ģenerātori, kuri ražo 5, 10 MW elektrības


Ko tu teiksi par to ka pamatskolas fizikas grāmatā vismaz puse ir aplamības?

Atbildēt

ko tu teiksi par to

31.12.2019. 17:55

»

Domas labas autoram,

bet utopiskas, grib pasauli bez pretrunām , kāds ir viņš, kad pilnu vēderu guļ uz dīvāna un tukši sapņo...


ka Ķeguma HES-ā ir ģenerātori, kuri ražo 5, 10 MW elektrības
pat bez neodima magnētiem ?!!

Vai tu zini, kāda izskatās pamatskolas fizikas grāmata ?

Atbildēt

ko tu centies

31.12.2019. 17:46

»

neesi, neesi, Janka, tu smuks

bet dumjš ga-a-a-an...


profāniem iesaidrot viņu smadzenēm nepieejamas lietas !
Īpaši, ja tās ir idiotu smadzenes...
Viņiem ir tikai skaļas rīkles maušanai (internetā).

Atbildēt

Diemžēl par sinapsēm

31.12.2019. 17:45

»

neesi, neesi, Janka, tu smuks

bet dumjš ga-a-a-an...


viss ir nopietnas zinātnes līmenī. Pēdējos desmit gadus. Ķīna jau radījusi simtreiz stiprāku ultrasonogrāfijas aparātu, ar ko skenē galvassmadzenes, atrodot ģēnijus ar potenciālām sinapsju attīstībām utt. Šīs personas māca un virza valsts vadošos amatos.

Atbildēt

Domas labas autoram,

31.12.2019. 17:41

»

manupraat

Mu'l'kiibu un aprobe'zotiibu var ieteerpt arii gudros vaardos. Peedeejaa laikaa arvien bie'zaak taa notiek. To tagad sauc par domas dzi'lumu...


bet utopiskas, grib pasauli bez pretrunām , kāds ir viņš, kad pilnu vēderu guļ uz dīvāna un tukši sapņo.

Raksta sākumā sapratu, ka runa būs par enerģiju no ētera, ko iegūst pretēji oficiālajai zinātnei. Tie ir interesanti jautājumi par autonomiem elektroenerģijas ģeneratoriem uz neodina magnētu bāzes pat līdz 25 KW, ko jau izgatavo ASV un iznomā. Zinu vismaz 5 veida šādus reāli darbojošos ģeneratorus no 3-5-25 un vairāk KW, ko ražo arī Vācijā.

Atbildēt

neesi, neesi, Janka, tu smuks

31.12.2019. 17:35

bet dumjš ga-a-a-an !!!

Ka pirms 100 gadiem daži nelietīgi ž noliedza ētera esamību ar idiotiskiem
"pierādījumiem"(ar ko nostopēja zinātnes attīstību uz gadsimtu) vēl nenozīmē,
ka ētera nav !!!

Arī par sinapšu lomu organismos, kamēr nav noskaidrota "elektrības"
būtība, ir tikai hipotētiskas fantāzijas !

Novērojumi, kamēr nav noskaidrotas objektīvas kopsakarības starp tiem,
ir TIKAI beletristika !!!

Atbildēt

Eduards gudrs

31.12.2019. 17:24

»

Eduards Lunis

---Iasot Jāņa rakstīto un klausoties sievas teikto par to, ka mums Latvijā ir bijis visa kā tik daudz, ka varējām dzi'vot bez raize;m...


Paeizi Eduard, pasaule radusies tāk, ka viens otru apēd, kas attiecas uz dzīvniekiem. Agrāk cilvēki sagrāba, iekaroja citas ciltis un ēda cilvēkus, ko nedarija un nedara dzīvnieki- viņi ēd citas sugas. Bet tomēr cilvēks cilvēku iznīcina, ko var dēvēt, ka "cilvēks turpina ēst dzīvniekus un cilvēks cilvēkus, bet jau citā formā - iznīcina - ar nāvessodiem, ar kariem, ar indēšaanu, ar stučišanu un nodevību un citādi - ar korupciju, aplaupīšanu.

Atbildēt

Profesors Hadsons II.

31.12.2019. 17:15

Zemes planētas nopietnākais atklkājums pēc elektrības būs "kā rdās dzīviba uz zemes un "kā visvienkārškā veidā radīt jebkuru jaunu, izdomātu dzīvību".

Uz zemes dzīvību rādīja Dievs - citplanētieši, kuru visumā ir uz miljoniem citām planēām. Viņi atlidoja, radīja ne tikai dzīvīvību, dzīvās būtnes, bet arī augus, mežus utt. Kad radīja cilvēku, tas iznīcināja savu radītāju - Dievu. Varbūt pat apēda, nokāva. Cilvēks radīs sev pētcteci un pats paliks par barību savam izgudrojumam, kamēr iznīcinās. Te radās Dievs ar cilvēka seju un krustā sišana.

Būs arī "augšamcelšanās" - reāla ideja. Varbūt tie būs virtuālie tēli, kuri spēs sazināties viens ar otru virtuāli, ne fiziski.

Dzīvības radīšana ir tik vienkārša, ka nav iespējams iedomāties. To atklās nejauši, kaut kāds pamatskolas skolnieku esperiments. Globālā sailšana - tie ir lieli meli, fantāzija. Zemi var sasildīt tikai saules enerģija un tā atkarība no uzplaiksnījumiem uz SAULES. Zemi gan var uzspridzināt, satricināt tik stipri, ka aiziet no orbītas un sadeg saskarotoies ar citu planētu. Varbūt, ja nesastopas, aiziet pie Dieva - satop tuvumā kādu citu planētu ar citu dzīvību un dzīvo laimīgi bet oligarhiem, bet asissūcējiem, bez Maksātnespējas bandītiem, bet advokātiem- shēmaotājiem un tiesu kukuļu pienesējiem, bez sponsoriem partijām, kas ir tā pati slēptā kukuļdošana, par ko netiesā, bet būtu jātiesā, pat ar mūža ieslodzījumu.

Atbildēt

manupraat

31.12.2019. 16:51

Mu'l'kiibu un aprobe'zotiibu var ieteerpt arii gudros vaardos. Peedeejaa laikaa arvien bie'zaak taa notiek. To tagad sauc par domas dzi'lumu.
Vaardu jeega tiek primitivizeeta, izmainiita vai visp'aar nolikta malaa. Vaardi paarveer'sas par bla, bla ,bla simboliem, ar kuriem tad 'sie "vaarda maakslinieki" speeleejas kaa ar rota'lu klucii'siem. 'Sii raksta autors taa speeleejas ar vaardiem "ideja", "ideolo'gija","pagaatne".. .

Atbildēt

Interesantāk aprakstīt, kā sagraut valsti

31.12.2019. 16:48

I - pilnīgs bleķis, tukša fantāzija, kas nav īstenojama. Vadības kontrole nosaukta par ideju. Aprēķinu kontrolē cilvēka smadzenes nav aizstājamas ar robotu, pat ne ar biorobotu. Tas sen jau pierādīts. Cilvēka domāšanas kontroli un reizē uzdevuma aprēķinu kontroli realizē sinapses - bioelektriski savienojumi ar savu atmiņu starp dažādiem cilvēka smadzeņu laukiem.

II - Ētera lauka radioviļņu svārtsības nanotehnoloģijās nav savienojamas ar cilvēku smadzeņu darbību, kas nav atkārtojama, jo katra cilvēka smadzeņu uzbūve ir pilnīgi individuāla, ko papildus pierāda PSRS sociālisma sabrukums.

III - Tā pati utopija, atsaucoties uz punktiem I un II.

IV - Piekrītu, ka cilvēks nav izmantojams kā informācijas saglabātājs, jo sinapses starp cilvēka smadzeņu laukiem ar laiku izzūd un izveidojas jaunas. Pēc principa - atkārtošana ir zināšanu māte.

V- Pilnīga utopija, jo globālais plāns jau ir izstādāts iedzīvotāju skaita straujai samazināšanai un jau iedarbināts ar mākslīgo globālo sasilšanu, ar genocīdu un ekonomiku slepkavošanu, ar globālo atmosfēras sasilšanu, kas nav no izmešiem, bet bīdot tektoniskās Zemeslodes plāksnes, kas izsauc dažādas dabas anomālijas- cunami, taifūnus, ugunsgrēkus Austrālijā u.c. Piemēram, krusa Sauda Arābijā. sals Argentīnā šogad, atstājot cilvēkus bez lauksaimniecības ražas, Vidusjūras reģions sasniedza vasarā 50 gr. pēc C. Siltuma rekorda kritums šodien Latvijā utt

Atbildēt

...

31.12.2019. 16:27

»

Eduards Lunis

---Iasot Jāņa rakstīto un klausoties sievas teikto par to, ka mums Latvijā ir bijis visa kā tik daudz, ka varējām dzi'vot bez raize;m...


Nu politiķiem taču jānes bezgalu smagā politiskā atbildība.
Ja nopietni, tad parazīti ir jāiznīcina.

Atbildēt

Eduards Lunis

31.12.2019. 16:23

---Iasot Jāņa rakstīto un klausoties sievas teikto par to, ka mums Latvijā ir bijis visa kā tik daudz, ka varējām dzi'vot bez raize;m!?
Bet vai ierēdņu skaits neatbilst tam cilvēku skaitam, kuri bija spiesti aizbēgt!?Iznāk, ka katrs ierēdnis ir iznīcinājis vismaz vienu Latvijas iedzīvotāju!? Un tas atbilst triju karu postam, jo arī ražotnes ir iznīcinātas un drausmīgā parādu jūgā ...!?
Varbūt ir laiks par visu to , atmaksāt viņiem ar to pašu!?

Atbildēt

Jānis Sīkais

31.12.2019. 16:06

Lasīju un sapratu - raksts ir fanātisms 2020. gadam, kuram nav ne vēstures, ne idejas, nav arī dzīves un nav tautas varas, nav un nebūs arī varai kaklā bumba. Kādam mūslaiku ģenerālim teicu, ka drīzāk puse deputātu ir jāapšauj, tad pāreējie strādās godīgi. Man atbild ģenerēlis - nekas nesanāks, kā zaga, tā zags un krāpsies. Pareizāk - vajadzēt pavērst stobrus arī pret otro deputātu daļu un brīdināt - ja turpināsiet tāpat shēmot, kā iepriekš, tiksiet visi apšauti. Tātad, no raksta iznāk, ka šaut nevajag, bet katram kaklā uzkarīnāt bumbu ar laika aizdedzi. Kā jau te raksta - murgs murga galā, ne ideju, ne notikaumu šajos piemēros ar bumbu vai apšaušanau nav - abos gadījumos ir murgošana, kas nerosina ne idejas, ne domāšanu.

Atbildēt

Jānis Lielais

31.12.2019. 15:38

Man vienalga vai suns zviedz, bet zirgs rej - ideja ir viena un tā pati - rej un zviedz.

Atbildēt

Santa no 102.km

31.12.2019. 15:34

"Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu desmitā pirmoreiz tika publicētas vairākas idejas, kuras ir pelnījušas to, lai tās tiktu pieminētas ..."- ideja bez domāšanas, ir murgs, murgs bez idejas ir dzīve, dzīve bez idejas ir murgs, notikums bez pagātnes ir murgs - tas pats teikts arī raksta pirmajā teikumā vai - saturs ir viens un tas pats.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: