Menu
Pilnā versija
Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jānis Vanags, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps · 22.02.2021. · Komentāri (54)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

24.02.2021. 18:56

»

Dari, ko gribi!

Bet beidz atbalstīt šo valsts iekārtu! Viņa ir naidīga latviešu tautai


Ar ko Tevi neapmierina pašreizējā Latvijas Republikas valdība? Protams, mūsu valdībai ir savi trūkumi, taču šī ir mūsu valdība, nevis svešas valsts vara. Ja mūsu valdība kritīs, tad šo iespēju izmantos Krievijas Federācija, kura ieslidinās savas zaglīgās rociņas Latvijas Republikas teritorijā. Latviešu tauta jau tā ir cietusi no ilgās rusifikācijas politikas. Trešo okupāciju mūsu tauta nepārdzīvos. Nevajag nicināt mūsu valdību. Politiķi ir tikai cilvēki, kas šad tad mēdz kļūdīties. Nevajag uz viņiem dusmoties.
Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

nu

24.02.2021. 18:39

R 23.02.2021. 22:37
Tā kā derētu pašam izstudēt dažādus avotus,- periodikā,vrb ne tikai Atpūtu, profesionālo literatūru, skolotājiem, ārstiem, augstskolu programmas, sabiedriskos nodibinājumus, pieņemtos likumus, bilances, valsts naudas plūsmu uttt, utjpr.

Atbildēt

Hcx

24.02.2021. 15:28

Latvijā daudzi ir pelnījusi publisku nopēršanu , kaa jauna diena taa jauni mēsli

Atbildēt

Skolnieciņš

24.02.2021. 13:23

»

Debilais!

Ārstējies ar steigu


Tu no Prieka vēsts esi? Pēc Tavas naida runas ir redzams, ka latvietība un senču tradīcijas Tev ir sveša lieta. Tādu cilvēku dēļ ka Tu latvieši nav spējuši sasniegt skandināvu dzīves līmeni. Noriet latvisko kultūru var jebkurš aprobežots cilvēks, bet kopt latviskumu un nepakļauties apspiedējiem (okupantiem) māk vien retais. Dzimtbūšanas laiki ir beigušies, kad mācītāji varēja mums diktēt noteikumus ar rīksti. Latvieši ir brīva tauta. Diemžēl daudzi no mums ir aizmirsuši mūsu sentēvu Dievus. Kristīgā konfesija ‘’Prieka vēsts’’ latviešiem nav vajadzīga, jo mūsu tautai ir savas pagāniskās tradīcijas un n-tos tūkstošus gadus sens garīgums. Latvija ir Latvju Dievu zeme…
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.

Atbildēt

Jānis

24.02.2021. 12:32

»

nu jau gan

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā


Kas tā Didrihsone tāda ir? Nav dzirdēta.

Atbildēt

Yes

24.02.2021. 09:28

Menstruējošā silikona lelle

Atbildēt

R

23.02.2021. 22:37

»

Pirmkārt

lielākā daļa jau bija kritusi Pirmajā pasaules karā, bija iznīcināta visa rūpniecība un lauksaimniecība.Tikai 20 gados pēc tā, karot būtu bijis jāiet 15,16,17 gadīgajiem. Otrkārt, baltiešu valdības labi redzēja, kas notika ar Poliju un Čehoslovākiju, kas bija daudz lielākas valstis par mums, sarkanie...


baltiešu valdības bija aizņemtas ar ballīšu rīkošanu virsnieku namā, ar ar personīgo sulaiņu , bērnu aukļu un šoferu nolīgšanu sev un savām kundzēm, ar greznas dzīves un greznu pieņemšanu rīkošanu, ar greznu villu iekārtošanu sev, ar kredītu piešķiršanu mīļākajām, ar grandiozu līdzekļu izšķērdēšanu armijai....utt. Es neko, es tik tā...paskaties fotogrāfijas! Tās nemelo! Un šo to palasi. Un salīdzini, ja spēj, kā kungi dārgās frakās un cik nabadzīgi fotogrāfijās ir redzami vienkāršie zemnieki un strādnieki. Tā grandiozā kleptokrātija valdības izpildījumā, kas ir šodien, izveidojās jau tad- 30 - tajos. Tad nevajadzēs izplatīt sirreālus romantisma apgarotus nostāstus

Atbildēt

Skolnieciņš

23.02.2021. 18:43

Spriežot pēc viņas viedokļa, Elīna Didrihsone ir fanātiska kristiete. Varbūt E. Didrihsones kundzei ir vērts kļūt par pagāni. No viņas sanāktu skaista un harizmātiska Latvju Dievu priesteriene. Pagāni ir ļoti iecietīgi ļaudis, tikai tāpēc kristiešiem izdevās iznīdēt pagānus. Kļūt par pagānu nekad nav par vēlu. Latvju Dievi priecāsies par katru no mums, kas viņiem tic. Vajag tikai atteikties no ebreju cilts Dieva Jahves pielūgšanas. Savā privātīpašumā ir jānovieto svētakmens uz kura atstāt ziedojumus Dieviem. Jānovieto arī kāda Latvju Dieva elks. Lieliska izvēle ir uzstādīt Pērkona elku. Visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs aizsargās katra ticīgā pagāna dzimtu, īpašumu un nākotni. Kļūt par pagānu ir viegli…
Ar cieņu, Latvju Dievu priesteris Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #buršanās #ticība #sentēvi #iecietība #empātija #sapratne

Atbildēt

par "ietekmeli"

23.02.2021. 18:17

»

Kasiņš

+1


ja neizdevās saprast - tas bija tikai tipisks ilustratīvs piemērs, nevis pamattēma.

Atbildēt

Es

23.02.2021. 13:42

Kolosāls, inteliģents viedoklis un teicams raksts.

Atbildēt

Pasaules verdzības turpināšanai

23.02.2021. 13:29

»

sociāli atstumtais

... lai nu vanagi pieder , kam pieder , bet paņemt no tā ,, pentera ,, vajag to , ko vajag ! , t.i. : patreizējās ,, akadēmiskās pasaules ,, plānprātības tehnoloģiju , kapēc šodien pasaules valdība ( deep states ) realizē ,, pandēmiju ,, 85 valstīs/zemēs vienlaicīgi ! ... pēc ilgstošas ,, gatavošanas...


Cilvēks var paverdzināt tikai pats sevi, ļaujoties paverdzināties.

Vienmēr vēsturiski koncepciju ideologu un finanšu resursu pārvaldītājiem pa laikam rodas lielas problēmas - nesabalansētība starp finansu resursiem, banku un dabas resursu aktīviem un cilvēkkapitālu. Savulaik ASV apdrošinātāji cilvēka dzīvību ASV vērtēja 50 000 usd. No tā laika daudz sniega nokusis.

Šodien atkal šī nesabalansētība, ko nevar apturēt bez globālas ekonomikas bloķēšanas. Problēma ir liekais cilvēkkapitāls no kura atbrīvojās ar WW1, WW2, tagad ar hibrīdkaru WW3 no 2013. gada. Covid-19, karantizācija ek bloķēšana, vakcinācija, vakcinējot iedzīvotājus un brunotos spēkus NATO, ĶTR, Krievijas - notiek obligāti. Jau notiek. Tas ir vislabākais veids apturēt dzimstību un atbrīvoties no liekā cilvēkkapitāla balansa nākotnē. Tas notiek tagad hibrīdkara WW3 aktīvajā fāzē.ar banku Pasaules, Centrālo svētību. Un Davosas ek foruma aktīvu darbību šodien.

13/03/21 Singapūrā būs Davosas forums klātienē, bet 06/04/21 būs Davosas forums Tokijā ar tēmu Tehnoloģija.

Tēma - Tehnoloģija skars elektronisko naudu cilvēkkapitāla izmērīšanai un kontrolei.

2023. stāsies spēkā Bāzele 2 līgums par reālā zelta aktīvu vērtību un vietu banku bilancē.. Iespējams, ka tās būs WW3 kara beigas.

Atbildēt

Pirmkārt

23.02.2021. 12:35

»

WWW

Pesteļotājs varētu painformēt sabiedrību par to, no kā baidījās latvieši, kad 1940. gadā Latviju okupēja padomju izdzimteņi


lielākā daļa jau bija kritusi Pirmajā pasaules karā, bija iznīcināta visa rūpniecība un lauksaimniecība.Tikai 20 gados pēc tā, karot būtu bijis jāiet 15,16,17 gadīgajiem. Otrkārt, baltiešu valdības labi redzēja, kas notika ar Poliju un Čehoslovākiju, kas bija daudz lielākas valstis par mums, sarkanie apšāva no vienas puses visus poļus virsniekus, no otras puses nāca virsū vācieši, Čehoslovākija jau bija kritusi. Nevajadzētu vaimanāt par to gadu, drīzāk jālūdz Dievam, lai nekad neviens nestāvētu tādas izvēles priekšā.

Atbildēt

kaķa smiekli

23.02.2021. 12:02

Ļoti labs raksts. Ja velkam paralēles par ideopatogēniem - Kovidafēra ir viens īstens ideopatogēns, kurš pārņēmis cilvēku prātus un dzīvi.

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2021. 11:43

»

AB

Izcili


par : latviešiem , tu nu nesajēdz - ne bū , ne bē !

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.02.2021. 11:41

»

Vanags savu bezvērtību

mēģina piesegt (angliski to cover hihihi) ar juceklīgu un garu penteri, pielietojot svešvārdus...


... lai nu vanagi pieder , kam pieder , bet paņemt no tā ,, pentera ,, vajag to , ko vajag ! , t.i. : patreizējās ,, akadēmiskās pasaules ,, plānprātības tehnoloģiju , kapēc šodien pasaules valdība ( deep states ) realizē ,, pandēmiju ,, 85 valstīs/zemēs vienlaicīgi ! ... pēc ilgstošas ,, gatavošanas,, vecu vecā plāna , pasaules verdzības turpināšanai !

Atbildēt

Vanags savu bezvērtību

23.02.2021. 11:11

»

AB

Izcili


mēģina piesegt (angliski to cover hihihi) ar juceklīgu un garu penteri, pielietojot svešvārdus.

Pats Vanags savu mazvērtības atspulgu ierauga twiter, facebook un citu platformu velna viedokļu juceklī. Ar Dievu un Dieva atklāsmēm, kā redzams, Vanagam par maz, jo Dievs viņu apdala, tāpēc lien velna politikā.

Pats Vanags pieder pie Vatikāna ekumēnisma. Vatikāna banka un specdienesti kopā ar Davosas ekonomikas foruma dalībniekiem raksta koncepciju Latvijas tautai, visai pasaulei.

Kā sakrīt Vanaga politiskā koncepcija ar Vatikānu? Vanaga raksts ir liekulības pilna pašreklāma.

Neba Vanags nezin pasaules varas hierarhiju? Zin, zin!

Mūsu “demokrātiski ievēlētie” politiķi ir vienīgie redzamie. Vini pilda nākošā līmeņa norādes - globālo finanšu korporokrātijas.

Savukārt finansisti, no kuriem atkarīga valsts, norādes gūst no augstāka līmeņa- kas ir neredzami klubos, ložās, forumos, specdienestos- no tiem, kuri izstrādā koncepcijas.

Pēdējā norāde bija izmaksāt pabalstus bērniem u.c. Naivi domājat, ka līdzjūtības dēļ, vai ekonomikas sildīšanai! Nē, lai uzskaitītu likvīdos, liekos, nespējīgos!

Kāpēc? Tāpēc, ka viņi tiek pieradināti pie pabalstiem nākotnē, attīstot nekonkurenci un deģenerāciju cilvēkkapitāla globālajā novērtējumā ar elektronisko naudu Davosas ekonomikas foruma koncepcijās, ko kā rupors mums piedāvā K. Švābe ar grāmatu “Covid -19 Lielais restarts”.Atbildēt

Neticu

23.02.2021. 11:11

Vanaga kungs uzstājas kā vienīgais patiesības rupors, taču grūti tam noticēt, ja pats nezināmu iemeslu dēļ svītro sievietes no kalpošanas baznīcai un draudzēm. Uzkrītoši arī tas, ka Vanags tik ļoti fano par Didrihsoni, ja ir tik bezgala daudz cilvēku, kuriem patiešām nepieciešama palīdzība un aizstāvība.
Savu nostāju pret citādajiem Vanags ir paudis - aiplīvuroti, gudrām frāzēm un piesaucot slavenības, bet zemteksts taču skaidrs.Par to, ka Dievs nešķroja cilvēkus - te ne vārda. Es to visu, Vanaga kungs, saucu vienā vārdā liekulība. Vairākos vārdos - klausieties manos vārdos, neskatieties uz maniem darbiem.

Atbildēt

Iemesli ...

23.02.2021. 10:51

https://youtu.be/fiOWfx-OhAI

Atbildēt

AB

23.02.2021. 10:07

Izcili.
Zinoši. Aktuāli.
Diemžēl, par latviešiem.

Atbildēt

Bēdīgi

23.02.2021. 09:32

»

WWW

Pesteļotājs varētu painformēt sabiedrību par to, no kā baidījās latvieši, kad 1940. gadā Latviju okupēja padomju izdzimteņi


No tā paša, no kā baidās šodien, nododot viens otru pie katras mazākās izdevības, pat vienkārši par sava veidokļa izteikšanu!

Atbildēt

Fēlis

23.02.2021. 09:15

»

Vanagam nav ko darīt?

Ka tik garu murgu palagu izperējis


Piedod, Dievs, trakajiem, jo tie nezina ko dara. Tas par tevi. Neesmu reliģiozs un reliģiju uztveru tīri filozofiski, taču noņemu cepuri Vanaga kunga priekšā par reti sakarīgu rakstu šais nenormālības uzplaukuma laikos.

Atbildēt

josifs

23.02.2021. 09:05

!937.krievijā NKVD komiteja sastāvēja no 22.cilvēkiem,21.bija ebreji,1.bija latvietis,mes labi zinām ko šis grupējums izdarīja krievijā.Vācu armijā bija 240000.ebreju,pie tam lielākā daļa virsnieku sastāvs,tapec latviesi baidījas.Vācu armijas ģeneralis Millers,kurš organīzeja ebreju saušanu.

Atbildēt

Zete

23.02.2021. 08:59

Visā piekrītu autoram. Paldies!

Atbildēt

Zinātne šodien ir globālās finanšu korporokrātijas kalpībā

23.02.2021. 08:58

»

lauķis

Vispār jums taisnība,tikai komunisms ir viena no cionisma daudzajām sejām.Otrkārt,skaldi un valdi,visi veidi labi lai šķeltu sabiedrību.Diemžēl patreiz zinātne tā pati reliģija vien ir,tev ir jātic,nevis jazin vai jāmēģina izzināt


Piem., ja zinātnieks nav reģistrēts Skopus datubāzē, viņš vnk neeksistē kā zinātnieks. Visa zinātne ar Skopus digitālo platformu tiek kontrolēta, pārvaldīta un izmantota globālās finanšu korporikrātijas interesēs. Ir arī citas platformas, kur zinātniekiem jāreģistrējas, lai viņu intelektuālie darbi tiktu atzīti starptautiski.

Globālā finanšu korporokrātija savās merkantilās un politiskās interesēs izsniedz grantus, izmantojot zinātnes potenciālu savās interesēs.

Latvijā latviski, tostarp internetā, nekādu atklātu ziņu par šīm sistēmām neatradīsit.

Angļu val, vācu utt. Tur ir.

Atbildēt

Kasiņš

23.02.2021. 08:20

»

nu jau gan

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā


+1
Kopumā piekrītu daudz kam no tā, ko viņš uzrakstījis, bet šo visu attiecināt uz stulbu, arogantu un neglītu "ietekmeli" ir vienkārši smieklīgi...

Atbildēt

...

23.02.2021. 07:12

»

nu jau gan

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā


Klausies manos vārds,neskaties uz maniem darbiem...
Ar dieva vārdiem uz lūpām ir darītas vislielākās nelietības.
Ticība sākas tur kur beidzas zināšanas.

Atbildēt

nu jau gan

23.02.2021. 06:39

Vanags kaut kādu ķīniešu lupatu tirgotāju, bez maz, iecēla svēto kārtā.

Atbildēt

lauķis

23.02.2021. 05:35

»

Komunisms

Ir atdzimis komunisms un tas lēnām noniecina zinātni, dabiskumu attiecībā uz cilvēku vairošanos, veselais saprāts tiek ravēts kā nezāle. Tas nebeigsies labi, bet vienu ļaunumu nomainīs vēl lielāks ļaunums, kā to rāda vēsturiskā pieredze


Vispār jums taisnība,tikai komunisms ir viena no cionisma daudzajām sejām.Otrkārt,skaldi un valdi,visi veidi labi lai šķeltu sabiedrību.Diemžēl patreiz zinātne tā pati reliģija vien ir,tev ir jātic,nevis jazin vai jāmēģina izzināt.

Atbildēt

WWW

23.02.2021. 01:59

Pesteļotājs varētu painformēt sabiedrību par to, no kā baidījās latvieši, kad 1940. gadā Latviju okupēja padomju izdzimteņi.

Atbildēt

Psihs

23.02.2021. 01:05

»

Imants

Tur iejaucās Soross. Viņš cenšas panākt, ka psihiski slimiem cilvēkiem ir tādas pašas tiesības kā garīgi veseliem - dibināt ģimeni, dziedāt, braukt ar mašīnu, vadīt valsti, iegādāties šaujamieročus, būt par skolotājiem skolās un bērnudārzos, būt par kinorežisoriem, strādāt TV un radio u.t.t...


Staļins deva pavēles, bet izpilžītāji tās uzņēma pēc savas saprašanas un pagrieza sevas nākotnes nodrošināšanai.Tāpat ar Sorosa naudu,paskaties uz izpildītājiem un ilūzijas par patiesajiem mērķiem izzudīs kā rīta rasa.

Atbildēt

Gadās

23.02.2021. 00:49

Ka starp graudiem atrodas kāds peļu sūds.
Autors ir pret sociālo taisnīgumu? Kā tad ar Kristus mācību - vieglāk ir kamielim izlīst caur adatas aci, nekā bagātam nokļūt debesu valstībā. Ja gribi tur tikt, tad izdali savu mantu nabagiem.
Tātad Kristus ir bijis sociālā taisnīguma karotājs! Pret sen iedibinātu kārtību! Līdzīgi kā Markss, ne?
Bet mūslaiku baznīcai labāk skatīties, kā izdevīgi.

Atbildēt

Imants

23.02.2021. 00:28

»

kurā brīdī

pasaule aizmirsa psihiski slimos, pameta tos neārstētus, un tagad brīnās, ka viņi dara kā mērkaķīši


Tur iejaucās Soross. Viņš cenšas panākt, ka psihiski slimiem cilvēkiem ir tādas pašas tiesības kā garīgi veseliem - dibināt ģimeni, dziedāt, braukt ar mašīnu, vadīt valsti, iegādāties šaujamieročus, būt par skolotājiem skolās un bērnudārzos, būt par kinorežisoriem, strādāt TV un radio u.t.t.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

23.02.2021. 00:12

»

patiesībā

"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot...Ir sacīts: "Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.vied.aut. - Džordžs Orvels /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."
---------

Šeit (MUĻĶU zemē, t.i.).
( iz "O.M.© arChīva", ‘ANNO’ ~ 2004. gads )

Šeit svētuļi - bez Dieva,
Un "ticīgie" bez lūgsnas,
Šeit "viena trekna rieva",
Un "domātavā"... (plūksnas).
(...)
Šeit ienīst "disidentus",
Kas "kūda glupo Tautu",
Šeit uzrīda tiem ‘mentus’,
Lai "b(ļ)aurus" plosot kautu.

Šeit "troļļi virtuāli",
Tiek 'fraktēti pa lēto',
Šeit zombētie vemj sāli,
Uz Dvēselēm, kas rēto.

Šeit LINČO trulā barā,
Bez iemesla un jēgas,
Šeit MURGO bezsakarā,
Dēļ BEZsmadzeņu sērgas.
(...)
Šeit cena Sirdsapziņai,
Ir ‘polšs’ un 'bamšļa' alus,
Šeit ZOMBĒ "plašsaziņa",
Ar MELIEM, kā uz galu.
---------

M.U.Ļ.Ķ.U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Ari par vārdiem jāatbild

23.02.2021. 00:00

Stukača centība jau pārgājusi visas robežas un bailes par pagātni krustnesi dzen izmisumā.

Atbildēt

Komunisms

23.02.2021. 00:00

Ir atdzimis komunisms un tas lēnām noniecina zinātni, dabiskumu attiecībā uz cilvēku vairošanos, veselais saprāts tiek ravēts kā nezāle. Tas nebeigsies labi, bet vienu ļaunumu nomainīs vēl lielāks ļaunums, kā to rāda vēsturiskā pieredze.

Atbildēt

Jānis

22.02.2021. 23:58

Pederasti izrāda agresivitāti. Vai tiešām viņi vēlas saņemt to pašu pretī? Ja iesim pēc Vecās Derības likumiem, zilajiem būs bēdīgi, jo viņi tomēr ir mazākumā.

Atbildēt

kurā brīdī

22.02.2021. 23:30

pasaule aizmirsa psihiski slimos, pameta tos neārstētus, un tagad brīnās, ka viņi dara kā mērkaķīši...

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.02.2021. 23:27

»

Vanagam nav ko darīt?

Ka tik garu murgu palagu izperējis


Ir sacīts: "Kad vienu suni sit, tad visi pārējie suņi klūp virsū sistajam, nevis sitējiem. Bet – neaizmirsīsim, ka tie jau ir suņi (ne Cilvēki)..."
/ Anšlavs Eglītis /

...
Latv(ĀN)is latv(ĀN)im -- mīļākā 'paika'!!!
(Kaut vai - dēļ kauna lien zemē, pēc laika,
BEIDZOT kad apjēgsi, CIK tas ir stulbi ~
"Nācijas kolēgu nosist kā gulbi"...)

-------

M.U.Ļ.Ķ.U zeme SILES "valsts" parodija "euro.latvānija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Visockis

22.02.2021. 23:26

Kārtīgām šahistēm vienmēr rezerves zirdziņš kabatā ar ko izdarīt pēdējo gājienu.

Atbildēt

patiesībā

22.02.2021. 23:25

»

Indullis Durka

Lapsas pasūtījumu galc


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Pats būtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās draņķības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi pamatoti, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

> Latloto Lapspisenei

22.02.2021. 23:24

»

Indullis Durka

Lapsas pasūtījumu galc


tu pilnīgi veltīgi centies piesaistīt publikas uzmanību ar savām iedzimtajām galvasslimnieces problēmām - tava metālās invalīdes izpildīšanās normāliem cilvēkiem neinteresē.

Atbildēt

Tas kukainis ņemas tādā lielā celtnē un no kanceles

22.02.2021. 23:18

»

Vanagam nav ko darīt?

Ka tik garu murgu palagu izperējis


tad arī vārdu pūdiem jābūt apziņu pārsteidzošiem.

Atbildēt

Intars

22.02.2021. 23:17

"Es mīlu kafiju" turpmāk boikotēšu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: