Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lauris

04.07.2019. 13:07

Šogad tik bieži ir nācies puspilnās un vēl tukšākās airBaltic lidmašīnās kā vēl nekad agrāk.

Un biļešu cenu līmenis lidojumiem no Rīgas salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir tik nozīmīgi cēlies, ka uz galamērķiem Eiropā no Rīgas ir izdevīgāk lidot ar Lufthansa, SAS, LOT un pat Finnair vai Turkish.

Paskatiet kaut vai cenas izpārdošanu laikā - kādas tiek piedāvātas no Rīgas un kādas no Viļņas vai Tallinas. Uz tiem pašiem galamērķiem - no Tallinas vai Viļņas uz pusi zemākas kā no Rīgas!

Atbildēt

Renāte

02.07.2019. 13:44

Kā var salīdzināt ar lētuci Ryanair?! Jau pašā pamatnē tas ir ačgārni,līdz ar to viss uzbūvētais uz tādiem pamatiem ir putekļi vien.

Atbildēt

Janka

02.07.2019. 08:46

AirBaltic ir čaula, visa peļņa apkalpojošām kompānijām.

Atbildēt

parasts PAX

27.06.2019. 15:13

LV ar lidojumu kompānijām ir viena vienīga problēma - tikt prom no RIX. Viss pārējais atrisinās ar normālām cenām. Nu , ja gaisa skrūve / alias air bolt IK- lasīt kā žagas pēc dzeršanas/ atļaujas dzīt pustukšu bobiku 735 uz GVA un atpakaļ, cenu pie tam liekot abnormālu - approx 150 uz vienu galu, tad jautājumi protams ir . Nu nometiet cenu - mašīna tāpat ēd degvielu. Tas pats ar LDZ - riga maskava kupejas vagoni iet tukši - 2-3 paksi vagonā, bet cena - 150 eur - nav pat salīdzināma ar ut-air....
Tupie tūdali, kam jums valsts ar 1,5 mio iedzīvotājiem, ja ekonomika sāk darboties pie approx. 3 mio iedzīvotājiem ? Un no tiem 1, mio - nu jo majo - kurš spēj uzturēt 700 tūkst valsts pārvaldes darbiniekus ?????? Valdes, padomes, domes, pašvaldības ar 15 darbiniekiem uz 300 iedzīvotājiem ... Ākstu bariņš. PESEC - tads mazs kažokzvērs Jums tur dziesmu svētku zemē ir. Neko vairs neviens neražo , visiem viens sauklis - a pofig - ņemam , kamēr vēl var un bēgam.... Valsts viņiem esot .... Kaķa smiekli.

Atbildēt

Linkaitis dosies uz cietumu

27.06.2019. 13:53

Izskatās, ka Linkaitis uzņēmies visu atbildību par dažādu nozaru patiesajiem zaudējumiem un nākotnes krahu. Tad nu pienāks brīdis, ka visi čiekuri arī uz viņa galvas nokritīs un būs jāsēžas uz nārām. Tā vietā, lai tūlīt pat pasūtītu neatkarīgu auditu Air Baltic, viņš muļļāsies, līdz paziņos, ka nodokļu maksātājiem atkal jāglābj badīgā Air Baltic valde, padome un citas pietuvinātas personas. Linkaiša vienīgā iespēja nenokļūt cietumā, ir rīkoties. Pietiek jau ar Kalnmeijieru, kas visus gadus ģenerālprokurora amatā ir vairāk nedarījis, kā darījis, tādējādi radīdams zaudējumus Latvijas valtij kā finansiāli par daudziem miljardiem EUR, tā graujot reputāciju un visiem pasaulē parādot, ka korupcija un valsts izzagšana ir ģenerālprokurora piesegā un par to viņam nekas...

Atbildēt

Ojārs

27.06.2019. 09:58

»


Tas ir fakts, ka CEO ne tikai "karina uz ausīm makaronus" par kārtējo plānu "Destination - 20XX" padomei un akcionāram (SM), bet arī viņus vispār ignorē un neņem par pilnu - runā tikai ar premjeru. Turklāt arī tikai tad, kad pašam kaut ko savajagās.

Atbildēt

Tante

27.06.2019. 09:33

Gruti butu izspiest lidzjutiibas asarinju, ja tads Airsuudbaltic nobankroteetu un pazustu no Zemes virsas.

Atbildēt

Kasiņš

27.06.2019. 07:55

»

pēteris

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa...


Kas tad nu, pamuļķais Pēterīt? Vai kaut kas no minētajiem datiem liecina par to, ka AirBalticā viss ir labi? Eksperts, mļa.

Atbildēt

Jā, bet...

27.06.2019. 07:37

Tas taču nav nekas jauns. Tā ir jau atstrādāta shēma. Pa klusām nolaiž uzņēmumu, kura dalībnieks ir valsts uz grunti. Saņem labi daudz kredītu. UN tad valstij šis uzņēmums ir jāglābj, jo neglābjot zaudējumi būs ievērojami lielāki, nekā ieguldot tajā kādus nieka dažus simtus miljonu nodokļu maksātāju naudas.
Līdz tam glābšanas brīdim, protams, visi valsts atbildīgie darbinieki izliekas kurli, akli un neko nezinoši. Un tad pēkšņi - ak, vai - ir radusies smaga, ārkārtas situācija, kas prasa pieņemt nepopulārus lēmumus. Bet jums, mīļie nodokļu maksātāji, ir jābūt saprotošiem.

Atbildēt

ciniķis

27.06.2019. 07:27

cik miljonus valsts iegrūda tur pēc Flika afērām? Ap 90? Tagad kaut kāds Martins Gauss saņem miljonu gadā. Kādā sakarā? Tam ir jāsamazina alga vismaz 10 reizes.

Atbildēt

Finansēšana caur parādu

27.06.2019. 05:40

Tāds ir tulkojums. Tātad Valsts kase un nodokļu nauda uztur Air Baltic?

Atbildēt

nunu

27.06.2019. 05:01

»

pēteris

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa...


Mīļumiņ, kad tā piramīda sabruks, tādi kā tu būs pirmie, kas brēks - ēēēēē, es taču jau sen teicu, ka tur kaut kas nav labi!

Atbildēt

apbrinojami

26.06.2019. 23:21

Kā Gausam taču ir astronomiska alga, tātad strādā kā zirgs ar lielu airbaltik peļņu! Jo tad taču tik lielu algu nesaņemtu!
; )

Atbildēt

Ministrs

26.06.2019. 22:52

»

pēteris

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa...


Baigi jau neko neslēpjas. Nu jau pavisam atklāti saņem naudu no AAA lapeles un kam uzrīdīts, uz to arī rūc.

Atbildēt

piska

26.06.2019. 22:49

Gauss tā nolaida Ungārijas Malev - ņēma no vācu bankām kredītus ar nenormāli lieliem procentiem, lai pats barotos no otkatiem

Atbildēt

Zirgensons

26.06.2019. 21:43

Kāda jēga tad no tām uzņēmumu padomēm, ja tas klauns var vienkārši pateikt "es neesmu atbildīgs". Par ko tiem sūdabrāļiem maksā algu?

Atbildēt

Es

26.06.2019. 20:11

AirBaltic arī iepriekš nepublicēja finanšu datus pa ceturkšņiem.
2018.g. peļņa +40% salīdzinājumā ar 2017.
Kompānija aktīvi atjauno floti, zaudējumi šajā periodā nav traģēdija.
2019.g. pirmajā ceturksnī pārvadāto pasažieru skaits +12% salīdzinājumā ar 2018.g. pirmo cet.

Atbildēt

pēteris

26.06.2019. 20:01

nesaprotu, kāpēc Lato Lapsa slēpjas aiz laikraksta "Diena"? Kāda starpība, kur tas pirmo reiz publicēts, svarīgi, ka autors šim "meistardarbam" ir tas pats Lato Lapsa.

Tad nu jautājumi Lapsas kungam - kur Jūs esat iepazinies ar Ryanair un/vai Airbaltic līzinga nosacījumiem, lai varētu tos tik vieglprātīgi salīdzināt?

Otrs jautājums - pat ja nosauktie 30 miljoni ir taisnība - vai neliekas, ka ja to izdala ar 4 miljoniem pasažieru gadā, tā maksa kas jāatdod par lidmašīnas izmantošanu, t.i. 7.5 eiro uz pazašieri vairs nemaz tik "šaušelīga" nešķiet?

Ja runājam par financing through debt, kāpēc nepieminēt Wizair, Easyjet un Norwegian, kuriem mārdžini ir krietni neveselīgāki?

Lapsas kungs, es saprotu, ka sirdī turat kaut kādu dziļu aizvainojumu uz airBaltic, bet tieciet tam vienreiz pāri, ne jau visi jūsu lasītāji ir aitas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: