Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Art

18.03.2020. 14:51

Novēlēsim visiem pārgudrās datu aizsardzības ieviešanas biedriem, kuru mēnessērdzīgi apsēstās datu aizsardzību darbības dēļ, mēs bez pārstājas nokļūstam birikrātiskāas situācijās - katram no viņiem pa veselīgam korona vīrusam !

Atbildēt

piekrītu Mikam

18.03.2020. 14:19

Reklāmas un mārketinga kompānijas, kas personas datu aizsardzības noteikumus ignorē 100% šie neaiztiek, bet pārsimts bezatbildīgu kretīnu dēļ, kuri ceļojuma dēļ uzspļauj savai tautai, gatavi sākt tēlot, ka dara ko lietderīgu...

Atbildēt

Miks

18.03.2020. 11:37

Un ir redzama DVI īstā būtība. Viņi ir absolūti impotenti aizsargājot privātpersonu datus no telemārketinga kompānijām, bet ir gatavi dirsu plēst dēļ saujiņas biezo, kas bezatbildīgi saķēra covidu savā vakeišn

Atbildēt

Miks

18.03.2020. 11:33

»

ES

Ja vīruss konstatēts... Tā var būt.Inkubācijas periods var būt pat vairāk kā 20 dienas. Bet, cik zinu - inkubācijas periodā aplipināt nav iespējams. Domāsim, ka viss nebūs tik traki. Trakākais ir tas, ka tagad tūkstošiem atgriežas Latvijā. Un te jāpievienojas Kalviņam - nevis lūgt, lai ievēro karantīnu...


Jau labu laiku (vismaz mēnesi) no Vuhaņas kliedz visai pasaulei, ka aplipināt var arī bez simptomiem un ka kādi 70% slimnieku vispār staigā apkārt bez jebkādiem simptomiem. Tas inkubācijas periods ir izzīsts no pirksta pēc aptuvenām statiskām aplēsēm

Atbildēt

ha-ha

18.03.2020. 09:45

Pareizākās darbības- potenciālo neārstējamā vīrusa izplatītāju savākšana no visas pasaules un viņu brīvā palaišana Latvijas plašumos, aizliedzot iezemiešiem uzzināt viņu identitāti un atrašanās vietu.Epidēmijai atvēlētos milzu līdzēkļus novirzīt ekonomikas sildīšanai un bagātnieku prēmēšanai,Visu šo darbību koordinēšanu uzticēt bijušajiem padomju okupantu ideologiem,čekistiem un viņu aģentiem Kādām rezultatām šīs darbības tendētās?Arī atbildi nabaga tautieši droši vien grib sagaidīt gatavu no šo pašu bijušo elites medijiem.

Atbildēt

"valsts" inspekcija

18.03.2020. 09:01

galvenais - savlaicīgi nomaksāt obroku ! :)

Atbildēt

Q

18.03.2020. 07:47

Datu aizsardzības inspekcijas vienīgā funkcija , slēpt valsts izzadzēju un kukuļņēmēju identitāti, viss pārējais ir pīļu mēsli! Kā nodokļu maksātājs esmu kategoriski pret naudas šķērdēšanu nevienam nevajadzīgai iestādi!

Atbildēt

Likums par personu datu aizsardzību

18.03.2020. 06:20

»

Steidzami likvidēt datu valsts inspekciju!

Ārkārtas stāvoklis varētu palīdzēt beidzot likvidēt šo pa blatu pie darba tikušo mazizglītoto un galvenais - STULBO jauniešu izklaides vietu- Datu "pārvaldi". Ikviens, kam nācies ar to saskarties un aiziet uz tikšanos, var novērtēt šo šofera meitiņu un dēliņu tupo, pie tam absolūti tupo prātuļošanu ...


ir tikai 4. maija VDK varas korporācijas valsts noziegumu piesegšanai pret tautu, slēpjot personu datus, kuri šos noziegumus veic. Laiks to saprast! Tie ir politikāņi, kuri strādā šai cionistiskajai valsts politikai - slēpjot šo personu personu datus, atalgojumus, dzīvesvietas utt.

Atbildēt

www.govlawyer.lv -> Bīkaļa

18.03.2020. 00:35

>Inspekcija atgādina, ka personas datu apstrāde ir >likumīga tikai tādā apmērā un tikai tad, ja ir >piemērojams vismaz viens no Vispārīgās datu >aizsardzības regulas 6.panta 1.punktā minētajiem >pamatojumiem

Datu valsts inspekcija ir Bīkaļa (*)
(*) bīstami kaitīga ļaundare,

jo
Regulas 2.2 punkts nosaka izņēmumus.

Atbildēt

manuprāt

17.03.2020. 23:45

Ja tā inspekcija tiešām rūpētos par personu privātumu, tad tai nevajadzēja pieļaut e-veselības izveidi. Dažs labs hakeris tur var ieiet un uzzināt visu par visiem.

Atbildēt

n

17.03.2020. 23:21

»

Jūsmiņš

Šis raksts ir īsta debīlisma izpausme...


Jārīkojas ir valdības līmenī un skaidri jāpasaka, ka datu regula nedarbojas attiecībā uz saslimušajiem un atbraukušajiem. Kaimiņi, kolēģi, klasesbiedri un citi paši nolinčos un piespiedīs pārkāpējus, lai sēž mājās. Vai tas epidēmijas laikā nav noziegums, ja slims bērns iet uz skolu, darbinieks uz darbu, neievēro karantīnu, bet augstāk stāv datu regula. ATTOPIETIES!!!

Atbildēt

Steidzami likvidēt datu valsts inspekciju!

17.03.2020. 23:20

Ārkārtas stāvoklis varētu palīdzēt beidzot likvidēt šo pa blatu pie darba tikušo mazizglītoto un galvenais - STULBO jauniešu izklaides vietu- Datu "pārvaldi". Ikviens, kam nācies ar to saskarties un aiziet uz tikšanos, var novērtēt šo šofera meitiņu un dēliņu tupo, pie tam absolūti tupo prātuļošanu un "darbošanos". Viņi tur ir pilnīgi debīli, klīst pa koridoriem pilnīgā relaksā, bet saņem vājprātīgi lielas algas.
Cerams, pienāks laiks arī tam, lai pilnībā likvidētu šo idiotu kantori un ja tāds tomēr ir vajadzīgs, tad vismaz cilvēki ir pilnībā jānomaina.

Atbildēt

Gaujiena

17.03.2020. 23:10

un šādi klerki sava kontā saņems algu, atšķirībā no lielas daļas citu

Atbildēt

Belamorkanal TV

17.03.2020. 22:18

VVF ļoti savlaicīgi koronavīrusa sērgas laikā izsludināja privātu tikšanos ar latvju dainu mīļotājiem Mežparka lielajā estrādē. Viņa aicināja visus kopējā korī skaitīt 300 jaunās dainas, ar kurām iepazinusies speciālajā Baronu skapī. Zvaigžņu tulki ziņoja, ka tieši vislabāk to darīt 13. martā, piektdienā, daļējā pilnmēnesī, jo šajā laikā pie dainu skaitīšanas iznīkstot dainu sliktie vīrusi. Šajā Mežparka estrādes pasākumā kā īpašie viesi it kā slepus piedalījušies visi bijušie Latvijas VP un MP, īpašā goda vieta bijusi E. Levitcsam ar kļičku “valstsgribas klycis” un K. Kankariņam ar kļičku “pionieris” par nopelniem Latvijas glābšanā no Ķīnas vīrusa. Kamēr mediji neziņo par VP un MP ekselenču saslimstību ar koronvīrusu. Lai arī daudziem tā šķistu labā ziņa, tomēr goda vīriem un goda sievām vajadzētu atturēties no tādas izplatīšanas. Un vēl - it kā piedalījusies arī populārā grupa Ārprāta vētra, ar kuru plānoja iesildīt publiku pirms elpas vingrinājumiem tautas dziesmu skaitīšanā kopkorī. Aicināti bijuši arī it kā kori Kamēr, Ave Sol un Ave Maria. Šo plaši apmeklēto pasākumu masmediji neatspoguļoja, jo nebija savlaicīgi no pasākuma dalībniekiem saņetas personu, kuras tajā piedalījās, atļaujas medijiem izmantot viņu personu datus - fotogrāfijās un videoierakstos. Tavs Belamorkanal TV.

Atbildēt

MK536

17.03.2020. 21:52

Budžeta programmas ietvaros 2018.gadā apgūti 705 996 euro jeb 10% no VDD budžeta.

Atbildēt

švamme

17.03.2020. 21:40

»

Par citu tērmu:

Ipatnēja ziņa no Kalfornijas: rindas ne pie aptiekām, ne pārtikas veikaliem, bet gan pie ieroču viekaliem, iedzīvotāji masveidā iegādājas ieročus


Jā, tā ir patiesība, bet nevis Kalifornijā, bet visos štatos, un nevis pēc ieročiem rindas (tie jau sen visiem ir), bet pēc munīcijas.
Par doto tēmu: vajag ielaist "pīli" tajā datu apstrādes kantorī, ka pie viņām ir viena inficētā, bet viņu pašu skaidrojuma dēļ, nedrīkst atklāt kas.
Pavisam savādāka nieze būs visām avdejevām.

Atbildēt

Žulis

17.03.2020. 21:36

Man jau piekto dienu ir šķidrs vēders, gulta pludo, peldu, bet no datora nešķiros, jo latviešu tauta gaida manus smirdošos komentārus, jo esmu reti liels nekauņa pat latviešu visnekaunīgāko mēslu izlasē.

Atbildēt

pieklauvē

17.03.2020. 21:35

»

miris,un neviens nezina

Ja jau pat virsrakstu nejēdz uzrakstīt


Nu ko tu sprēgā!Nav taču to datu,noslepenoti,tas ir pazaudēti.Kad prasīs,izdomās no jauna.

Atbildēt

ES

17.03.2020. 21:34

»

jautājums Datu inspekcijai

paskatāmies uz šo no Piņķu gadījuma- tātad ģimene, riska laikā!!! dodas vvz kur, dabon kroni. Pēc pieejamās infas ceļojums bijis februāra beigās, kronis konstatēts šodien?, tātad laika posmā no 1.marta līdz 17.? visticamāk bērns ir tusējis ar radiem, draugiem; vecāki ar kaimiņiem. Ciematā viena aptieka...


Ja vīruss konstatēts... Tā var būt.Inkubācijas periods var būt pat vairāk kā 20 dienas. Bet, cik zinu - inkubācijas periodā aplipināt nav iespējams. Domāsim, ka viss nebūs tik traki. Trakākais ir tas, ka tagad tūkstošiem atgriežas Latvijā. Un te jāpievienojas Kalviņam - nevis lūgt, lai ievēro karantīnu, bet visus ielikt karantīnā uz mēnesi, vispirms atsijājot jau slimos? Ja notiks citādi, aprobežosies tikai ar palūgšanu, tad atbildīgās personas jātiesā par tīšu cilvēku slepkavošanu. Paskatātie datus par Itāliju - cik saslimušo un cik nomiruši. Procents ir ļoti augsts. Tā dēļ jokus nedrīkst taisīt.

Atbildēt

Fui

17.03.2020. 21:31

Tā ir kaitniecība! Cilvēki nevar uzzināt, kur atrodas inficētie un nevar pašizolēties!

Atbildēt

Jūsmiņš

17.03.2020. 21:30

Šis raksts ir īsta debīlisma izpausme.
Nupat ir sajūta, ka tālāk jau vairs nav kur iet.
Cilvēki inficējas un var, iespējams, nomirt - un te vēl kāds murgo par datu aizsardzību!
Rīkojaties btaču beidzot tā, lai katrs zinātu potenciālo infekcijas avotu, un, ja valsts neveic efektīvus pasākumus, tad katrs sevi cienošais, pats var atbildīgi rīkoties un pasargāt savu veselību. Bet nevis ačgārni...

Atbildēt

jautājums Datu inspekcijai

17.03.2020. 21:10

paskatāmies uz šo no Piņķu gadījuma- tātad ģimene, riska laikā!!! dodas vvz kur, dabon kroni. Pēc pieejamās infas ceļojums bijis februāra beigās, kronis konstatēts šodien?, tātad laika posmā no 1.marta līdz 17.? visticamāk bērns ir tusējis ar radiem, draugiem; vecāki ar kaimiņiem. Ciematā viena aptieka, divi pārtikas veikali. Turpat dzīvo riska grupas cilvēki, kuri, nezinot par situāciju, dodas iepirkties, uz aptieku utt. Ja vini zinātu, izsargātos no kontaktiem ar konkrēto ģimeni. Mans jautājums valsts datu inspekcijai- kas ir svarīgāks šajā gadījumā- kādas ģimenes privātums jeb citas, riska grupas, personas tiesības uz dzīvi? Novēlu izturēt mums visiem šo trako laiku!

Atbildēt

Nekaunīgi meli

17.03.2020. 20:59

»

tu saki

Vari iedot kādu saiti uz šādu publikāciju? Tikai tādu, kur "ciemā" nedzīvo vairāk iedzīvotāju kā visā Latvijā


Skaties, totalitārās dziedātāju un dejotāju valsts patriot! Dati par katru pašvaldību, un regulāri atjaunoti! Un vai tādā informācijā kāda sensitīvie dati ir aizskarti? Bet vietējie nepātraukti uzzin, kas notiek viņu pašvaldībās.
https://www.ovulation-calculators.com/coronavirus/nl/

Atbildēt

murgs

17.03.2020. 20:11

Zeme atveries. Ir ārkārtas stāvoklis, pietiek spēlēt demokrātijas spēlītes, daspēlējāmies. Ja es zinu un redzu, ka sipeniecei līdzīgs radījums, tikko atbraucis no Itālijas, staigā pa veikalu, vai tas nav mans pienākums pret sabiedrību skaļi un uzreiz pateikt visiem un parādīt ar pirkstu- netuvojieties šim zarazas perēklim! Jeb vispirms jāpajautā atļauja Datu inspekcijai? Protams, ka ir jāzina kaimiņu vārdi, ja tie ir inficēti. Vēl vairāk, esmu par to, ka katrs pats to skaļi pasaka visiem, esmu inficēts, lūdzu uzmanieties, kas ar mani bija kopā- uzmanieties. Demokrāti, bļin.

Atbildēt

Jausma

17.03.2020. 19:53

Nu kā var nesaprast, ka tas taču galvenais- brīnišķīgs sieviešu kolektīvs, feminisma balsts un cerība... Kas gan var būt svarīgāks par šo bezkompromisa tiesiskumā... cīņā par atlaidītēm un piemaksām Galvenais ir nepārstrādāties un apgūt visus soctīklu jaunumus

Atbildēt

Par citu tērmu:

17.03.2020. 19:42

Ipatnēja ziņa no Kalfornijas: rindas ne pie aptiekām, ne pārtikas veikaliem, bet gan pie ieroču viekaliem, iedzīvotāji masveidā iegādājas ieročus.

Atbildēt

xxx

17.03.2020. 19:33

»

ghj

Datu valsts inspekcija ir parazīti. Šo iestādi steidzami jālikvidē...


un kur paliek sabiedrības veselības intereses???? Valsts datu inspekcijai joprojām bail atzīt, ka viens tāds pa darbavietu klīstošs kronis var aplipināt kaudzi cilvēku.

Atbildēt

F

17.03.2020. 19:08

»

Kaatad

Rīgā vēl tā, bet visos citos miestos, sen viss izčukstēts, kurš, kad, utt.. un tas nav kaitējis pilnīgi nevienam.Nav nedz panikas, nedz kāds apvainojies :)) LR birokrātija smagi slima ar slepenības sērgu. Dikti jau patīk šķobīt noslēpumainus ģīmjus- to ne, klasificēta informācija.. ,un pēc brīža paši...


Epidèmijas laikà nedrîkst darboties datu aizdardzîba pilnà apmèrà. Vajadzèja izziñot uzvārdus, kurš atlidojis un kurš slims. Kaimiņi paši uzraudzītu, lai nestaigā apkārt. Bet ledus pārdevējs un šļupstošā kundzīte to nespēj saprast. Ārkārtas stāvoklī darbojas īpaši likumi.

Atbildēt

Kaatad

17.03.2020. 18:29

Rīgā vēl tā, bet visos citos miestos, sen viss izčukstēts, kurš, kad, utt.. un tas nav kaitējis pilnīgi nevienam.Nav nedz panikas, nedz kāds apvainojies :)) LR birokrātija smagi slima ar slepenības sērgu. Dikti jau patīk šķobīt noslēpumainus ģīmjus- to ne, klasificēta informācija.. ,un pēc brīža paši pie kapijtasēm pļurkst uz visām pusēm :))

Atbildēt

Pilsonis

17.03.2020. 18:09

»

iekodu ķiplokmaizi

Bet mums Kurzemē un Vidzemē - pa nullēm!Tātad,viss notiek pareizi


Šis laikam ir spilgtākais piemērs, kā dažu gadu laikā Datu valsts inspekcija no visu respektētas iestādes deģenerējusies par juridiski pašapmierinošos iestādījumu, kas nesaprot, kādam mērķim tas izveidots. Sākās tas viss atlaistās Avdejevas valdīšanas laikā, ar absurdu māju stūros uzlikto videokameru un auto videoreģistratoru obligātu reģistrāciju, kad Latvijā 1.5 miljons mobilo telefonu staigā apkārt ar kamerām. Bet nu šis deb1loidu paziņojums, ka darba devējam aizliegts informēt kolēģus par Covid saslimušo, tas ir šīs iestādes vadītāju nekompetences un muļķības kalngals.

Atbildēt

praktizējošs PIETIEK lasītājs

17.03.2020. 17:55

Zināma problēma,strādāt attālināti vajag prast.Tāpat vajag prast muļķi laist.Rādās,šoreiz nesanāca.Nākošo otrdien mēģiniet vēl,mums vajag ko komentēt.

Atbildēt

вася из села "сучие"

17.03.2020. 17:47

ejiet dirst.

Atbildēt

hmm

17.03.2020. 17:41

Nebrīnīšos ja tie, kuri epidēmijas rezultātā zaudēs, piemēram, vecākus, izķers un nolinčos kādu šobrīd apkārt vazājošos infekcijas perēkli.
Un nekāda pareizā datu apstrāde neglābs! :D

Atbildēt

Ggg

17.03.2020. 17:25

Kā šitā kantora tiršana iet kopā ar valstī ieviesto ārkārtas situāciju?
Tieši viņu dēļ sabiedrībā rodas puspatiesības utt

Atbildēt

N

17.03.2020. 17:25

»

Nekaunīgi meli

Visas ES valstis publicē saslimstību pilsētās un ciemos, LV komunisti un čekisti izliekas, ka ir izņēmums uz ES fona, ar īpašu statusu Datu regulas pielāgošanā. Šī informācijas nesniegšana tikai veicina lielāku saslimšanu, jo cilvēki tiek dezinformēti. Reāli Vanckariņam, Viķnelei, Žīdlevitam un Perevorotņikovam...


Vai kāds tur "augšā" vispār saprot, ka ir izsludināta ārkārtas situācija, kas juridiski nozīmē nepārvaramas varas apstākļus, kur parastie likumi ir saprātīgi jāpiemēro ārkārtas stāvoklī. Mācieties taču no citām valstīm: Izraēlas, Norvēģijas, kur ir zināmi saslimušie un kaimiņi ziņo policijai, ja kāds saslimušais iziet ārā. Seko liels sods vai kriminālprocess. KĀDA DATU REGULA EPIDĒMIJAS LAIKĀ? Kaut nedaudz draudzējieties ar galvu.

Atbildēt

Nekaunīgi meli

17.03.2020. 17:15

Visas ES valstis publicē saslimstību pilsētās un ciemos, LV komunisti un čekisti izliekas, ka ir izņēmums uz ES fona, ar īpašu statusu Datu regulas pielāgošanā. Šī informācijas nesniegšana tikai veicina lielāku saslimšanu, jo cilvēki tiek dezinformēti. Reāli Vanckariņam, Viķnelei, Žīdlevitam un Perevorotņikovam jau tagad pienākas kriminālatbildība par to gadījumu Piņķos. Kas tad ir šīs personas, kas var ceļot mēra laikā un tikt neatklātas? Noteikti, ka LV komunisti, čekisti un viņu ģimenes, jo likumi uz viņiem neattiecas.

Atbildēt

miris,un neviens nezina

17.03.2020. 17:10

Ja jau pat virsrakstu nejēdz uzrakstīt ...

Atbildēt

ghj

17.03.2020. 16:36

Datu valsts inspekcija ir parazīti. Šo iestādi steidzami jālikvidē!

"Savukārt, ja darbinieks nepilda darba dēvēja norādījumus un nāk uz darbu, darba devējam ir tiesības par to ziņot Valsts policijai. Darba devējs nav tiesīgs nodot citiem darbiniekiem informāciju, kas tam ir kļuvusi zināma, bet pēc nepieciešamības ir tiesīgs nodot Slimību profilakses un kontroles centram vai citām atbildīgajām iestādēm, ņemot vērā šo iestāžu kompetenci."
Un, ja būs kāds terorists - viņu arī jāneitralizē nedēļām ilgi likuma ietvaros?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: