Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

tautas balss, dieva balss

28.07.2020. 14:55

Tā ir tāda nožēlojama darbības imitācija. Aalīdziniet, ko pa gadu bija izdarījis Kārlis Ulmanis un ko ir izdarījis šis Viltvārdis. Kārļa Ulmaņa laikā cilvēkiem bija darbs un bija svētki, tika būvētas skolas un dievnami. Valsts uzkrāja 9 tonnas zelta, ko Padomju okupanti gribēja piesavināties. Pie Kariņa un Levita zelts nevis tiek uzkrāts, bet ieķīlāts miļjardiem parādu dzēšanai. Šī nauda tiek nevis tautai, bet Levita maukām, kuras to vien zina kā katram atbildēt ; jūsu iesniegums ir pieņemts zināšanai. P'Nākotnē latviešiem būs tik liels kauns par Levita prezidentūras laiku, ka uz viņa portretu, ja vien tas nebūs izmests, spļaus virsū.

Atbildēt

Žīdu naudas rebes

28.07.2020. 13:16

»

Cildis

Tautieši, ja papūlēsieties uzmanīgāk ielūkoties savu valdīkļu trulajās sejās, tad ievērosiet, ka starp viņiem ir daudz tādu (vārdā es nevienu nesaukšu – jūs paši viņus atpazīsiet), kuriem muļku mājas dakteri neļautu sēsties pie trolejbusa stūres! Kādi ar viņiem vēl dialogi?! Dzīt tādus ar, pardon, sūdainu...


Protesti notiek visā Eiropā - Bulgārijā, Itālijā, Francijā, protestējot pret globalizāciju ar mērķi izveidot anonīmu, globālu pasaules pārvaldi, ko mūsu cionistu kontrolētie mediji neatspoguļo, ja tas ir aizliegts. Protesti notiek pret “pandēmiju” un “karantizāciju”, pret aizdevumiem valstīm it kā ekonomikas uzlabošanai. Briseles politikas rezultātā Eiropas valstīm aizdod proporcionāli valsts kapitāldaļu aktīviem valstu infrastruktūrās - HESi, lidostas, tilti utt., kas nu kurā valstī ir vērtīgs. Piemēram Bulgārijai 23 miljardus €, bat Grieķijai 72 miljardus €, kaut abas valstis teritorijas un iedzīvotāju skaita ziņā ir vienādas. Ar solīto “otro pandēmijas vilni” radīs apstākļus, kas ekonomikas sagraus vēl vairāk, lai valstis nespētu atdot parādus un procentmaksājumus, valstīm bankrotējot, infrastruktūrām nonākot naudas aizdevēju īpašumā caur ES teritorijā radītajām tiesām “ekonomikas jautājumos”. Īsā laikā ar piespiedu karantizāciju tautas tiesības uz pašnoteikšanos tiek un tiks “izslēgtas” ar mākslīgi radīta vīrusa C19 un piespiedu “karantizācijas”, pārkāpjot vispārējās cilvēktiesības, apstākļos.

Atbildēt

Cildis

28.07.2020. 11:45

»

Fēlis

Pakaļa svilst, tāpēc jāmetas izrādīties dažādās aktivitātēs. Sūda tukšmuldētājs. Nekad neesu uzskatījis par savu prezidentu un neuzskatīšu. Velns rāvis tos debīlos liberastus, kas šo izcēla kā , suka, "nācijas tēvu". Ja mums tādi nācijas tēvi, tad ienaidniekus nevajag. Un... es necepos sakarā ar grāmatu...


Tautieši, ja papūlēsieties uzmanīgāk ielūkoties savu valdīkļu trulajās sejās, tad ievērosiet, ka starp viņiem ir daudz tādu (vārdā es nevienu nesaukšu – jūs paši viņus atpazīsiet), kuriem muļku mājas dakteri neļautu sēsties pie trolejbusa stūres! Kādi ar viņiem vēl dialogi?! Dzīt tādus ar, pardon, sūdainu koku!

Atbildēt

vien darb grup

28.07.2020. 10:55

par miljon

Atbildēt

dialogi ir 30 gadus, bet Saakašvili Ukrainā DARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

28.07.2020. 10:55

ar ko dialoģēt??????????? ar nekauņām kriminālajiem

Atbildēt

Kāds

28.07.2020. 01:46

jā, jā, es aplicien to sav interes iekš vien dialog, seminār, sauc kā grib - tas mums (nu jūs zin kas ir mums) dos daudz ko lab. Mēs ir IN, nu iekš to tautkopīb vien riktīg saliedētīb tautgribas koppasākum!

Atbildēt

okupantu apsēstā Latvija

27.07.2020. 21:30

Kā var stiprināt to kas šeit nav, ar to domājot muldēšanu par demokrātiju. Tad jau nēģeri varētu stiprināt mūžīgo sasalumu vai čukči attiecības ar krokodīliem.

Atbildēt

Andris

27.07.2020. 21:25

https://likumi.lv/ta/id/249322-oficialo-publikaciju-un-tiesiskas-informacijas-likums.Izlasiet šī likuma 16. pantu, un šī likuma pārejas noteikumu 4. punktu... Iespējams ,ka mums ir tikai p rezidents-bez p....

Atbildēt

pass

27.07.2020. 20:31

izmeklēšanas komisijām būtu jāiesaista savā darbībā Valsts kontrole, jo tā ir kompetenta iestāde ar savām funkcijām. un komisijas gala ziņojums tad nebūs kārtējais ''ķekis''

Atbildēt

Nevis

27.07.2020. 20:00

»

Es esmu tavs prezidents!

https://youtu.be/ZI4rSZHUKVQ


liberasti , bet konservatīvie iebīdīja Levitu VP amatā. Par savu neatlaidību ar 3. piegājienu to panāca tieši nacionāļi.

Atbildēt

:))

27.07.2020. 18:54

»

Es esmu tavs prezidents!

https://youtu.be/ZI4rSZHUKVQ


Naivais, neviens neraujās izrādīties - tieši otrādi, asti kājstarpē iespiedis mēģina notīties mūsu prezidents.
Opozīcijas lūdza iniciēt likuma grozījumus, kas padarītu parlamentāro izmeklēšanu efektīvu, un dotu ispēju izmklēt, kā vara ir izmantojusi covid ārkārtas situācijas piesegu, lai sarīkotu sev dzīres, jo varas koalīcija nevēlās to pielaut - pat uzsākt debates par to!
Tāpēc opozīcija vērsās pie prezidenta, lai viņš iniciētu šādu debati parlamentā.
Bet prezidents, lai neizdarītu koalīcijai nepatīkami (domājot par savu pozīciju uz nākošajām prezidenta vēlēšanām?), tā vietā paziņo, ka ir gatavs iesaistīties šajā procesā tikai tad, ja koalīcija to pieļaus (jo bez tās akcepta nekādi pasākumi Saeimā nav iespējami)
BRAVO!
Šis nav mans prezidents, šis ir varas koalīcijas prezidents! Kurš ir gatavs ēst tai no rokas, lai tiktu pabarots, nevis rūpētos par tām vērtībām, par kurām tik skaisti runā.
Bēdīgi

Atbildēt

Fēlis

27.07.2020. 17:29

Pakaļa svilst, tāpēc jāmetas izrādīties dažādās aktivitātēs. Sūda tukšmuldētājs. Nekad neesu uzskatījis par savu prezidentu un neuzskatīšu. Velns rāvis tos debīlos liberastus, kas šo izcēla kā , suka, "nācijas tēvu". Ja mums tādi nācijas tēvi, tad ienaidniekus nevajag. Un... es necepos sakarā ar grāmatu. Man jau sen bija par viņu viedoklis.

Atbildēt

super

27.07.2020. 15:51

Globālisti plaukšķina rociņas...

Atbildēt

27.07.2020. 15:19

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt prerunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”

Atbildēt

Aldim

27.07.2020. 15:17

Šitam dubultaģentam jātaisa impīčmentu. Gobzems solīja!?

Atbildēt

mustafa

27.07.2020. 15:00

Kā lai tiek vaļā no šāda kretīna!? Stulbs un korumpēts ir tas mūsu prezis

Atbildēt

Q

27.07.2020. 14:39

Nesaprotu, kādu pienesumu var dot šī Saeimas koalīcijas grīdas lupata, viņš taču ir paklausīgs koalīcijas lēmumu izpildītājs, jo cer laist muļķi vēl vienu prezidentūras termiņu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: