Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Traki

25.01.2023. 12:26

Man rādās, te ir kāds pilnmēness intekektuālo vilkaču sabats saskrējis. Siekalām šļakstot un trakumā aizrijoties, viens ar otru sacenšās, kuram izsosies savirpināt maksimāli murgaināko un aizvainojošāko uzbraucienu.

Atbildēt

atkal

25.01.2023. 02:44

»

atkal

Tu ko citu ar vari, vai tikai dienu no dienas atkārtot vienu un to pašu


tu dienu no dienas atkārto vienu un to pašu tukš*iršanu tāpēc, ka neko citu nejēdz un nevari?

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

23.01.2023. 12:04

»

TH

Kur Hermaņa vaina...


ar saviem murgu palagiem.

Atbildēt

Oi

23.01.2023. 12:00

Kaimiņa komentārs, kaut naivisma stilā ieturēts, tomēr saturiski man ir saprotams. Taču pārdomas par JRT, kaut saturiski saprotamas, liekas apbrīnojami naivas tādai pieredzei un izglītībai, kāda ir pārdomu autorei. Godīgi sakot, neticami naivas. Ja no Kaimiņa neko vairāk negaidu, tad no teātra zinātnieces varētu sagaidīt vairāk cietākas argumentācijas par "ko tie jaunie tur dara, viņi ir muļķi, man nepatīk, un publika arī vairs nav tik alternatīva kā kādreiz, ja pat viņiem labi sanāk, tad tikai tāpēc, ka idioti tēlo idiotus". Vienkārši - KO ES TIKKO IZLASĪJU?

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, homotizlenim (HT/TH-NEKĀ)

23.01.2023. 11:55

»

Smadzeņu migla

Vai tu kādreiz esi bijis tik noguris, ka nespēj loģiski padomāt? Vai varbūt iesprūdis kādā teikumā to kopējot, nespēdams to saprast, kaut pārlasi jau desmito reizi...


Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "Katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ HT/TH-NEKĀ (un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT)! ;)

Atbildēt

23.01.2023. 11:53

»

Smirdi atkal


tev kārtējā plānprātības lēkme atkal?

Atbildēt

Par teātri

23.01.2023. 11:51

Nekomentēšu par personībām, bet man allaž liekas neticami muļķīgi, ja kāds "recenzijā" stāsta to, ka viņam nepatika, kā rīkojās varonis vai ka izrāde nebija pedagoģiska un izglītojoša. Vienmēr domāju, vai tie ir tie cilvēki, kas septiņu gadu vecumā izskrēja uz leļļu teātra skatuve sist ļauno vilku, vai tie ir tie paši, kas vecumdienās krata dūri pret TV. Lai ko cilvēks domātu par Kaimiņu kā politiķi, acīmredzami viņš nav spējīgs vērtēt izrādes vispār, jo pat aptuveni nesaprot, kā tas jādara. Tas, ka Kaimiņa kungs uz šo omes vervelējumu kaut ko atbildēja, viņam godu nedara.

Atbildēt

pietiek.skapja plānprātiņš

23.01.2023. 11:49

Mani aizliedza, kad pieteicos sadarbotues ar VDK. Un? Kas no tā? Esmu ar galvu slims un gribu kalpot orgāniem par ietekmes aģentu. Bet es nevienu nezākāju no tiem, kas toreiz aizliedza un tagad atļauj. Peters mani virzīja.. tālu biju.. bet par daudz dziļi iegāju sevī un vairs netieku ārā.. paldies viņam, man ļāva noticēt sev.. Astoņdesmitajos. Ķempe ļāva septiņdesmitajos. Psihiatru konsīlijs ļāva stacionēties deviņdesmitajos, bet 6.palātas sanitārs ļauj tagad dažreiz dziļi ieiet sevī.

Bet, kas zin! Un bez skapja partneru atļaujas, var gadīties, ja būšu tam gatavs. Pašlaik esmu gatavs vienam orālajam par 1 eiru, bet ne tam, kas man ir rāpus paša pasīvajā pozā, bet vienam lielākam grupņikam, jautrākai dzīvei. Manai zoofīla fantāzijai.

Pilnīgi pohuj jūsu viedokļi, debīlie stulbeņi! Katrs izgāžas, kā prot!

Atbildēt

viss ir vienkārši

23.01.2023. 11:48

»

atkal

stulbais romānists ar saviem romāniem, kas visu laiku atkārtojas. laikam savā stulbumā neko jaunu izdomat nespēj


Tas, ka tu neesi spējīgs uzrakstīt pats savus "romānus", tāpat kā neesi spējīgs izlasīt un atbilstoši novērtēt par tevi spējīgāku ļaužu sarakstītos "romānus", un tāpēc bezspēcīgi izmisīgā trulā naidā apskaud normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga analfabēta problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi kā tu, piemēra pēc.

Atbildēt

TYT

23.01.2023. 11:42

»

atkal

stulbais romānists ar saviem romāniem, kas visu laiku atkārtojas. laikam savā stulbumā neko jaunu izdomat nespēj


Nē, tas ir apzināts gājiens, ko dara ja nevar izdzēst nevēlamu komentu, tad to norok ar garu, garu murgu "paladziņu" . Nekas, iepostēsim vēlreiz

Atbildēt

nevajag smīdināt lasītāju ar muļķībām

23.01.2023. 11:06

»

Intelektuāļu noriets

Kritiķes kundze ilgojās pēc laikiem, kad uz JRT nāca tikai intelektuāļi, kreatīvās klases pārstāvji u.c. gudrinieki, tagad redziet nāk vienkāršais proletariāts un jaunizceptā vidus šķira, jo izrādes saprotamākas palikušas. Nu traki - grūti mūsu intelektuāļiem


...Kritiķes kundze ilgojās pēc laikiem, kad uz JRT nāca tikai intelektuāļi....


Kādi intelektuāļi? Ko viņi ir jaunu un paliekošu radījuši, izņemot savus zilos, roza,blatus,afēras, zagšanas? Patiesiem intelektuāļiem JRT nav ko darīt, jo tur pamātā izrāda stulbības..

Vai tad tie ir inteltuāļi? Tie tak ir padibenes..

Atbildēt

jautājums

23.01.2023. 11:02

»

izsoļes un alkatigas bankas Swed, Seb izpaŗdod

Dolāri burzās un eiro jau čaukst, izpārdodot Latvija plaukst...


..... iedzenot kreditu verdziba.....


Kurš tad ar vari dzina, ja ne pašu alkatība?

Atbildēt

atkal

23.01.2023. 11:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


stulbais romānists ar saviem romāniem, kas visu laiku atkārtojas. laikam savā stulbumā neko jaunu izdomat nespēj.

Atbildēt

izsoļes un alkatigas bankas Swed, Seb izpaŗdod

23.01.2023. 10:20

Dolāri burzās un eiro jau čaukst, izpārdodot Latvija plaukst!

Pietiek varētu intereses pēc apkopot Elektronisko izsoļu portala https://izsoles.ta.gov.lv lielakos ieguvejus un bankas, neba 1 vietā Zviedru bankas SWEd un Seb, iedzenot kreditu verdziba solot jauku nakotni, beigas izgerbj plikus Latvijas iedziivotaajus....

Atbildēt

Intelektuāļu noriets

23.01.2023. 09:19

Kritiķes kundze ilgojās pēc laikiem, kad uz JRT nāca tikai intelektuāļi, kreatīvās klases pārstāvji u.c. gudrinieki, tagad redziet nāk vienkāršais proletariāts un jaunizceptā vidus šķira, jo izrādes saprotamākas palikušas. Nu traki - grūti mūsu intelektuāļiem.

Atbildēt

Smadzeņu migla

23.01.2023. 04:33

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Vai tu kādreiz esi bijis tik noguris, ka nespēj loģiski padomāt? Vai varbūt iesprūdis kādā teikumā to kopējot, nespēdams to saprast, kaut pārlasi jau desmito reizi?

Dzejniekiem, kuri cieš no “smadzeņu miglas”, tā ir ikdiena.

Šo terminu parasti lieto, lai aprakstītu paliekošu simptomu kopumu, to skaitā grūtības koncentrēties, nelielu apjukumu, miglainas domas, aizmāršību un vispārēju nogurumu.

Atbildēt

Te pienāca Kindzulis un teica:

23.01.2023. 02:10

»

Smirdi atkal


Tas taču visu laiku labākais komentārs!

Atbildēt

rezume,boikots hermanim un kaiminam !

23.01.2023. 00:01

hermanis latviesu pensionaru niknakais ienaidnieks,kaimins meligs narkomans alkoholikis.tads tadu atrod.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

22.01.2023. 23:47

»

TYT

Pirms kāda laika Aivars ar kompāniju noalgoja vienu starptautisku naudas atmazgātāju, lai tas uztaisa shēmas, kā atmazgāt viņu sazagto melno naudu. Viņš palīdzēja izvest no Latvijas desmitus, pat simtus miljonus Latvijā sazagtas naudas. Tad viņš nolēma uzmest Aivaru un pievākt shēmas sev. Cik tur tā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Un, arī: "Aklo vidū vienacis ir valdnieks - pat arī gauži kropl.īgs ubags būdams."

Savukārt, kā zināms: "Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenzombiju "titulnācijas" izstrādājumi) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni leksējošus "vienlīdzīgĀKos cūk.lopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

-----------

Mediju ziņa (2014. gada septembris): "Aktieris", "suņubūdas šovmenis" un tagad nu jau arī "politšovmenis" un "saeimas deputāta kandidāts" no politpartija "reģionu apvienība" (LRA jeb "latvĀNijas reņģēdāju apmaucēji" ) saraksta Artuss (īstajā vārdā - Arturs) Kaimiņš, pašreizējais šīs valsts saeimas "pie frakcijām nepiederošais deputāts" Artuss Kaimiņš ( eks-LRA jeb "latvānijas reņģēdāju apmaucēji", KPV jeb "klaunu un pielīdēju varza" ) turpina apzināti provocēt savus politiskos oponentus, piešķirot jēdzienam "politiskais teātris" ne vien tēlainu, bet arī praktisku skanējumu, kas šajā gadījumā un Kaimiņa izpildījumā vairāk gan līdzinās labākajā gadījumā klauna izdarībām cirkā, bet patiesībā tas tomēr atbilst visai prasta balagāna līmenim. Šoreiz šis "jaunizceptais polit-klauns" esot "izvedis no pacietības Andri Priekuli, kurš vēlēšanās startēs I. Sudrabas politpartijas "no sirds latvijai" ( NSL jeb "noslauksim latvāniju!" ) sastāvā - Priekulis, nespējot izturēt Kaimiņa ierasti demagoģiski uzbrūkošo toni, aizkadrā šo aktieri un politiķi nosauca par "garīgo kropli"... TV3 raidījums "Bez tabu", 2014. gada 19.septembris - pieredzes bagātās ekspolitiķes un profesores Ilgas Kreituses komentārs par skandalozo "suņubūdas politšovmeni": "Kaimiņš ir daļējs spogulis tam, kas pašlaik notiek šīs valsts sabiedrībā - ar rupjību, ar lētu populismu, ar citu cilvēku pazemošanu taisīt sev popularitāti.....?! Savukārt, attiecībā uz to, ka dažkārt Kaimiņa izdarības tiekot vērtētas pat salīdzinājumā ar Krievijas politiķi V. Žirinovski - atšķirībā no prasti populistiskā rupekļa Kaimiņa, Žirinovskis ir ļoti gudrs, izglītots un slīpēts politiķis, kurš perfekti spēlē savu lomu politikā!"...
-------

"Kur paliks KLAUNS, kad "aizbrauc cirks"?..."
( aktuālais prātuļojums - iz "O.M.© aŗChīva" )

Rau, ATKAL "urnu talka" klāt ~
Laiks ATKAL "makaronus kārt",
Jo - ATKAL netrūkst LUMPE.ŅU,
Kas "balsot" skries, uz svilpienu...
...
Par "politiku" saukts tiek CIRKS,
Kur ATKAL šīs "valsts" fani pirks,
Sev "glupo bauru" statusu,
Ko "apjāt" var ar "kampaņu",
Gan "polittehnoloģiski",
Gan "radošumā ekspromti" ~
NAV svarīgs "shēmojums", jebkāds,
BET - ZOMBĒJUMA rezultāts!

Pa "masmē.dekļiem" partorgi,
"Laiž CIRKU politkorekti" ~
Ar "progmēriem" un "konceptiem",
Kas "norauj širmi" LUMPE.ŅIEM:
Tiek solīts VISS, kas (NE)notiks,
Un muldēts tā, kā "partkoms" liks,
Tiek "sprausti batoni" un melsts,
Un "konkurents" 'pa mello' pelts.
Tiek "diskusijās" šķidri (c)irsts,
Kur "veiksmes stāsta" tēzes birst,
Kā "Brīnumlaukā" (skunst)mēsli ~
Lai "naudas koks" dīgst "ekstrēmi".
Un, protams - ķērkts, ka "krrrievi nāk!!!",
Lai "latv(ĀŅ)i" jau laikus sāk,
"Pa kluso mīīīzt" (uz pastalām ~
Priekš "vēlēšanām" šņorētām)...

Bet - vai nu CIRKS bez KLAUNA būs,
Kas "jokiem" (stulbiem) "bārdu šūs",
Gar zemi kritīs, (sv)īzdams bļaus,
Kad "KLAUNA pau.zēs" rīkli raus?!
Viens TĀDS, par pliku kaulu pirkts,
Pie "suņu būdas" peļķē mirkst,
Ko, "jokus plēsdams" pie(svīd)is,
(Dēļ ķēdes – nostāk neticis...).
Pie pakša - ap(grauzts) mikrofons,
Tam apkārt - blīvi nomī(z)ts klons,
Un bleķa bļoda (putekļos ~
Ja Saimnieks "miroņkaulu" dos...).
Iekš būdas - drazas & lupatas,
(Priekš "polit-KLAUNA" guļvietas)
Pie sliekšņa - ķēdes fragments (īss ~
Mož, piestiķēs – ja "nopelnīs"...)

Uz būdas jumta - bilžu klāsts ~
Priekš truliem "vēlētājiem" stāsts,
Kam to, kas šajā "valstī" ļauns,
Vaukšķ teju ikdienišķi KLAUNS:
"Tev nebūs ZAGT!" - nav bauslis slikts,
Jo vien - tam cieši blakus likts,
NAV nākamais no baušļiem - tas,
Kurš pauž, ka MELOT neklājas ~
TAD var par zagļiem CITUS saukt,
Jo - "suņu būdas" Saimnieks kaukt,
Un noriet pavēl VISUS tos,
Kas "startē SVEŠOS sarakstos":
"Kurš Saimnieks citām “partijām”?
Kur 'piķis grābts' priekš reklāmām?
Kam kurais "sektōrs" ieplānots,
Kad "priekšstāvjiem" tiks "mandāts dots"??
Kurš "sarkans", "zils" vai "skābi rōzā"?
Kurš "vēkšpēdus", kurš "vēža" pōzā?
Kurš "masmē.dekļus" angažējis?
Kurš TV & 'rādžu' nofraktējis??
Kam SILES mala sapūst zobos?
Kam radi "šefo" tŗeknos robos?
Kam "pelēks pizness" 'kruti rullē'?
Kam "ķēķa tiesiskums" -- pa nullēm??...

Uz SAVĒJIEM – NAV atļauts "riet",
Vai, ķēdei žļerkstot, virsū skriet,
Vai (pat!?!) "celt pakaļkāju" mīzt,
Uz tiem, kas "māk bez ziepēm līst":
Tie taču - MŪSU sugas bars ~
Tos NEries KLAUNS un NEizskars,
Tiem MELUS virsū na(fig) gāzt,
Vai FALŠU "kompru" purnā bāzt!!!
Kaut suga SILES cūklopiem,
Tā pati "svešiem" & SAVĒJIEM ~
MĒS -- "vienlīdzīgĀKi" par tiem,
Kas kalpo CITIEM Saimniekiem:
MUMS "atļauts" ZAGT (ja "dalāmies"),
MUMS "piedien" MELOT & gānīties,
MUMS "uzdots" ZOMBĒT vientiešus ~
Drāzt "latv(ĀN)ijas" LUMPE.ŅUS!!!..."

Ja klausīs KLAUNS, ko Saimnieks liks ~
Šis, iespējams, pat "listē" tiks!!!!!
(Un - štrunts par to, ka "stūmējos" ~
Kas KLAUNAM "goda" vietu dos?!?...)
Jo - CIRKS bez KLAUNIEM nerullē,
Pat M.U.Ļ.Ķ.U zemes "pārvaldē" ~
Šai "lomai" der kaut paglups slaists,
Ja TĀDS tiek nolīgts "muļķi laist".
'Mož', KLAUNAM bišķi 'sapiķos',
(No 'čungura' kas 'sashēmots',
Kad "ķēķa tiesās" 'izdrāzts' āksts) ~
Lai treknums rumpī neizčākst...
...
Kad "urnu FARSAM" fināls būs ~
Kur paliks KLAUNS, kam "bārdu šūs",
Tie, kuriem "valstī" pieder CIRKS ~
Kam šņukurs SILES putrā mirks?
Kad KLAUNU "uzmetīs" par to,
JA (?) šis "pēc īkšķa NEbalsos",
Un sugas biedriem "shēmas" jauks ~
Kurš (sv)īzdams "suņubūdā" kauks?
Kad KLAUNU 'menti sašņorēs'
(Par 'feikām rebēm' finansēs)
Un 'kratīs' (līdz pat 'apenēm'!?) ~
Cik "čomu" 'atbirs' nelaimē?...
...
Kad KLAUNS vairs nebūs vajadzīgs,
NE SAIMNIEKIEM (kā kŗetīns sīks),
NE LUMPE.ŅIEM (šo "balsis" pirkt) ~
Kad "aizbrauks cirks" - kas KLAUNU pirks?...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

pilnīgi

22.01.2023. 23:32

pofig

Atbildēt

Dzīves līklocis

22.01.2023. 23:08

»

TH

Droši vien, ka Hermanis provocē sabiedrību un iesmīn par šo provinci


Iesmīnēšana liecina par visaugstākās raudzes gudrību. Iesmīnē vien tas, kurš vodeviļas teātri aizlaidis pa slīpo!

Citi arī gribētu iesmīnēt, bet pagaidām tikai meklē kādu vodeviļas teātri, ko notirgot.

Atbildēt

jautājums

22.01.2023. 22:13

»

TH

Droši vien, ka Hermanis provocē sabiedrību un iesmīn par šo provinci


Vai tad Hermanis ir no citas provinces, ka iesmīn par šo?

Atbildēt

kas tiesa,tas tiesa

22.01.2023. 21:25

»

TYT

Draudziņ, vēl kaut ko gribēsi uzzināt


var uzzināt Rīgas tenkas.Neatminos,vai šajā lapā ir rakstīts par Gobzema mīlas dzīvi,kurš ne pārāk sen publiski paziņoja,ka esot good as you/angl./,Bet par Kaimiņu tas ir varen stipri pārspīlēts,lai neteiktu,ka bezkaunīgi melots.Tas ir no viņa ""vardarbības"'cietušo sieviešu pirksts,kuras aiz dusmām nezina,ko darīt.Nabadzītes.Kā tā viena""āktrise"'stāstīja,ka situsi Kaimiņu .būdama šmigā,un šis sitis pretī.Fui!

Atbildēt

TYT

22.01.2023. 21:10

»

lai tas aferists

labāk pastāsta par savām personiskajām attiecībām ar kampēju no Ventspils.Intīmajām arī.Ir nu gan tas Lapsa izveidojis dzeltenu tenku lapau,kur tenku vācelēm izpausties.Tenkotāju paradīzes lapu.Šveicietim visdrīzāk bija intīmas attiecības ar Gpbzemu.lai stāsta,ja ir tik runīgs


Draudziņ, vēl kaut ko gribēsi uzzināt?
Jā, tiešām esi tāds acīgs un uzmanīgs, redz kā pamanījis, ka "tas Lapsa" ir izveidojis lapu, kur var daudz, ko interesantu uzzināt. Nav jau nekāda izkastrēta Diena, agresīvi melīgs IR vai rūpīgi kontrolēts LSM.

Atbildēt

lai tas aferists

22.01.2023. 21:01

»

TYT

Sanāca precīzi, vai ne. Paldies...


labāk pastāsta par savām personiskajām attiecībām ar kampēju no Ventspils.Intīmajām arī.Ir nu gan tas Lapsa izveidojis dzeltenu tenku lapau,kur tenku vācelēm izpausties.Tenkotāju paradīzes lapu.Šveicietim visdrīzāk bija intīmas attiecības ar Gpbzemu.lai stāsta,ja ir tik runīgs!

Atbildēt

FKK

22.01.2023. 20:59

Viens nav īsti saprotams - kāpēc Hermanis nolēma viņa stāstu izmantot? Tas ir vulgārs un, galvenais, banāls politiskās maucības stāsts, kādu vēsturē ir kaudzēm. Tas var interesēt tikai cilvēkus, kuri vispār no politikas un vēstures neko nejēdz, puslīdz zinošam cilvēkam tas vienkārši ir garlaicīgi. Cik var atkārtot nožēlojamas politiskās maukas stāstu? Tas nav nekāds Žižeks vai Pītersons, te nevelk pat uz Melbikšu Didža intelektuālajām piruetēm (ja kāds nezina - Satori portāla atzīts Gada intelektuālis)
Jo pat pirmā kursa medicīnas students jums izstāstīts sen zināms - regulāra un ilgstoša alkohola lietošana rada neatgriezeniskus bojājumus smadzenēs.

Atbildēt

TYT

22.01.2023. 20:43

»

uh,kas par kobru

tē spļauj indi,kamēr pati noslīks savā indē,nabadzīte


Sanāca precīzi, vai ne. Paldies!
Tautieši Īrijā, Londonā un vēl citur Kaimiņu piemin ar biezu vārdu. Tiem vīriem ir smaga roka un skarbs raksturs, nebrīnīšos ja Kviecējs lidostā trāpīsies kādam izstieptas rokas attālumā.
Bet starptautiskais melnās naudas afērists nekautrējoties mēdz stāstīt, kā Kviecēju izmantojis, pieminot arī intīmas detaļas, kuras neērti publiski atkārtot. Izrādās Gobzemu ar dūšīgo aktieri vienojušas arī visai personīgi ciešas attiecības

Atbildēt

ne jau

22.01.2023. 20:20

»

ups

"MŪSU DUETĀ" tas tā kā būtu - kaimiš un Hermanis?-- nedo DIEVS! Jau bija duets ar Gobzemu. Augstāk par savu dibenu kaimiņam nevajag lekt - jebkurā gadījumā


Kaimiņš te runā par duetiem.Vai tad kāds vēl navpamanījis,ka virsrakstus sacer pietiek,nevis rakstu autori.lai paustu savu "attieksmi""Tie nav žurnālisti,kas šādi rīkojas.Lapsas kungs,piemēram,arī nav žurnālists,viņam patī rakstīt un viss.

Atbildēt

Rubulis

22.01.2023. 19:11

»

Dolārs

Drīz tas būs instruments


Drīz tas būs zils gaiss.

Atbildēt

ups

22.01.2023. 18:57

"MŪSU DUETĀ" tas tā kā būtu - kaimiš un Hermanis?-- nedo DIEVS! Jau bija duets ar Gobzemu. Augstāk par savu dibenu kaimiņam nevajag lekt - jebkurā gadījumā.
Par jebkuru izrādi balso skatītājs-kuram pie kājas kaut kāda kritiķe-iet un pērk biļetes.

Atbildēt

TYT

22.01.2023. 17:51

Pirms kāda laika Aivars ar kompāniju noalgoja vienu starptautisku naudas atmazgātāju, lai tas uztaisa shēmas, kā atmazgāt viņu sazagto melno naudu. Viņš palīdzēja izvest no Latvijas desmitus, pat simtus miljonus Latvijā sazagtas naudas. Tad viņš nolēma uzmest Aivaru un pievākt shēmas sev. Cik tur tā darba - atrada korumpētus neliešus LV politiskajā virtuvē, nopirka viņus kā lētas maukas un pievāca Aivara nozagtos uzņēmumus. Un turpināja slaukt Latviju. Jā, arī šobrīd, ja kas.

Pa starpai viņš kā lētu mauku nopirka arī vienu resnu, sasvīdušu vienas lomas aktieri, kurš bija iedomājies tēlot opozicionāru un piesūkties Saeimas silei. Tas tiešām bija lētas maukas pirkums, jo resnais kviecējs bija dziļi iegrimis alkoholismā un citās atkarībās.
Skaudīgi politiķi, kad viņu nosūdzēja KNAB, bet tie uztaisīja cirku, košu PR kampaņu resnajam kviecējam, iebāza viņu uz vienu dienu tuptūzī un tas pietaisījis bikses apsolījās apkalpot arī Arvila un Reira politisko bordeli.
Nokļuvis Saeimā viņš veikli pārdeva savus biedrus un turpināja stutēt korumpēto Kariņa, Reira brigādi. Tā uzmetot arī tūkstošus vēlētāju, īpaši Īrijā, kas saredzēja kaviecējā bezkompromisa taisnība cīnītāju. Nav šaubu, ka šobrīd Īrijā gaida ar sūdainu mietu.

Kad kļuva skaidrs, ka Latvijā vairs neatradīsies neviens, kurš gribētu balsot par alkhola atkarībā iesligušu, atbaidoši uzblīdušu mauku, viņš tika izmests no Saeimas.

Tad viņu savāca Hermanis, kurš nevarēja apvaldīt savu ziņkāri izpētīt tuvāk šo pataloģiskās maucības un atkarības gadījumu.

Tagad šis vieplis gauži raud, ka viņu ienīst. Skarbā patiesība ir, ka maukas neienīst. Īpaši jau vīriešu kārtas maukas, kura sasvīdušais ģīmis aizviens vairāk sāk līdzināties citai viņa ķermeņa vietai, kura smird vēl vairāk.

Atbildēt

Kaimiņa personība

22.01.2023. 17:29

Izrādās,ka es viņam esmu!

Atbildēt

Izsmiekls

22.01.2023. 16:45

Zin kā, būtu iestudējis LGBT atbalstošu sviestu - visi kritiķi mestos sumināt un slavēt....nav nekā jauna šajā pasaulē. Māksla un kritiķi vienmēr kalpo aktuālajai konjunktūrai.

Atbildēt

Vecs teatrālis, sirdī jauns kritiķis

22.01.2023. 15:36

»

tā ir

Teātra kritiķe Guna Zeltiņa,bijušās aktrises Agneses māte


Pirmo cēlienu pavadu teātra bufetē. Starpbrīdī parādu sevi. Orto cēlienu mēdzu izbaudīt, bet viss atkarīgs no aktieru sastāva. Trešajā cēlienā laicīgi dodos pēc mēteļa uz garderobi. Mana dzīve ir izdevusies.

Atbildēt

Dolomjē de Vandermīrs-Vanderbilts

22.01.2023. 15:31

»

tā ir

Teātra kritiķe Guna Zeltiņa,bijušās aktrises Agneses māte


Bijušās aktrises mātes esošā meita?
Nikni kritizē teātri kā tādu kopumā un atsevišķus skatuves māksliniekus atsevišķi?
Sen bija laiks!
Jānostāda visi vienā rindā un jāizgaismo vainīgie!

Atbildēt

bet

22.01.2023. 15:04

»

tā ir

Teātra kritiķe Guna Zeltiņa,bijušās aktrises Agneses māte


te jau tādas Gunas Zeltiņas maz kurš zina, ja nav profesionāls teatrālis...

Atbildēt

tā ir

22.01.2023. 15:00

»

bet

kāda Guniņa Zeltiņa? Kas tā tāda


Teātra kritiķe Guna Zeltiņa,bijušās aktrises Agneses māte.

Atbildēt

bet

22.01.2023. 14:57

»

Kultūras Ministrs

Ja nav teātris,tad ejiet uz cirku


kāda Guniņa Zeltiņa? Kas tā tāda?

Atbildēt

atkal TH

22.01.2023. 14:56

»

TH

Skaidrs. Tikai pat radoši jāpirš. Skaidrs


Raksta muļķības: lauķis šajā gadījumā raksta pareizi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: