Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

L1

07.01.2021. 18:49

»

IM

Varu tikai piekrist...


Pamata visām tam piekrītu, tikai secinājumi ir aplami. Nav problēmas ar likumu, bet problēma ir ar tā piemērotajiem un vēlmi strādāt valsts attīstības labā. Meklē pantu, ja nav pat piedomā, lai izpelēt ar privāto futbolu nevis palīdz ātri atrisināt problēmas (birokrātu attieksme ne mana cūka nē mana druva).

Atbildēt

nātre

06.01.2021. 22:08

»

blinda

visiem tiem padomdevejiem ir nelaba sarkano smaka, ko ta vilks piedava neziņot ja kaimiņs pedofils un izmanto bernus utt tā viņa prat ar ir ziņošana un kaimiņu izķeršana


Tā būtu laime Latvijai, ja te būtu klāt "sarkano smaka". Vairs neglābs sarkanie. Liberastu triumfs, Blinda. Vienā valodā "blind" ir akls. Stulbs, vārdu sakot. Akurāt, blinda!

Atbildēt

Es

05.01.2021. 12:48

Īsumā - AIZVER MUTI.

Atbildēt

forcemajeure

05.01.2021. 12:36

interesanti, kā psiholoģiskus terminus - neizlēmība, lēnīgums, fokusēšanās - u.c. var attiecināt uz ekonomikas procesiem?
bet no makroekonomikas viedokļa raugoties - murgs.
"fokusēties uz preču un pakalpojumu īpatsvara pieaugumu ekonomikā"!!! - uz ko tad tagad ekonomika ir "fokusējusies"? nodokļu iekasēšanu? reeksportu?
vispār jau bēdīgi. un nav smieklīgi. shit tādi mums tie varasvīri

Atbildēt

daziem vel ir ceriba

05.01.2021. 09:43

»

Čemodan vokzal

Окupantа prātuļоjums


ja cilveks salidzina un pratulo,tad soross vinam vel visas smadzenes nav izjajis.

Atbildēt

sociāli atstumtais

04.01.2021. 18:09

»

111

Neviens no viņiem nav komunists. Pēc definīcijas komunists aizstāv darbaļaudis. Un pēcpadomju Latvijā nekad nav bijis politiķu dialoga ar sabiedrību


... viņi visi ir vēl sliktāki nekā komunisti , kuri visi ir slepkavas , turklāt profesionāli ! visa/visā , dzīvā iznīcinātāji !

Atbildēt

jautaajums

04.01.2021. 14:30

»

jaajaa

...dzied jau viņš visu pareizi...un īstenībā gudrs cilvēks...žēl tikai, ka zviedru nopirkts saskaņotās vienotības pārstāvis


No kurienes zviedrirm nauda?Cik nu zināmas tad naudas drukāšana un augļošana ir žīdu preorgatīva.

Atbildēt

Gudrs cilvēks-jāsmejas

04.01.2021. 13:44

»

jaajaa

...dzied jau viņš visu pareizi...un īstenībā gudrs cilvēks...žēl tikai, ka zviedru nopirkts saskaņotās vienotības pārstāvis


Smieklīgi, kāds tur "gudrs cilvēks"-nožēlojams ieliktenis tas vilks ar visu savu kropļa muldēšanu,un lielo apetīti, zaglis parastais.
viens tāds pats vilks prasts kroplīgs parazīts sēž pārresoru koordinācijas centrā un bezjēdzīgi imitē bezvērtīgu darbošanos.
Kamēr šitos eiropā caurkritušos kropļus nesaliks cietumos, tā viņi turpinās parazitēt.

Atbildēt

Piepe

04.01.2021. 10:27

Ja varas sistēma nenotiks totāli un pilnīgi nomainīta, tad vilks var stabulēt daudz un daiļi, bet no tā nekas nemainīsies.

Atbildēt

jaajaa

04.01.2021. 10:01

...dzied jau viņš visu pareizi...un īstenībā gudrs cilvēks...žēl tikai, ka zviedru nopirkts saskaņotās vienotības pārstāvis...:)

Atbildēt

Bondaram

04.01.2021. 09:39

»

Mārtiņš Bondars

Nepiekrītu! Drīzāk vaina ir tajā, ka Vilks pēc izglītības ir ģeogrāfs, pie tam, izglītība iegūta okupācijas gados Latvijā un nevis kādā kapitālistiskajā valstī pēc 1990.gada


Pats tu itkā mācījies Amerikā, bet laikam tikai angļu valodu, jo Krājbanku nolaidi uz grunti triecientempā. Sagrābies kukuļus, lai palīdzētu Antonovam banku izzagt un tiesa to atzina. Kad sāksi atmaksāt apzagtajiem pensionāriem, piem. Paulam?

Atbildēt

Bondaram

04.01.2021. 09:33

»

Mārtiņš Bondars

Rungainim laikam pieder kādi 8% no Depo akcijām. Pazīstu šo vīru personīgi un varu apliecinātm, ka viņš tur ir ieguldījis savu naudu


Vai tev kauns nemaz nav par tūkstošiem noguldītāju apzagšanu Krājbankā? Ko lien te ar savām stulbeņa gudrībām. Kad atdosi Paulam nozagtos 700 000?

Atbildēt

111

04.01.2021. 09:11

Neviens no viņiem nav komunists. Pēc definīcijas komunists aizstāv darbaļaudis. Un pēcpadomju Latvijā nekad nav bijis politiķu dialoga ar sabiedrību.

Atbildēt

blinda

04.01.2021. 08:54

»

Grinberga personas kods

vai tad vilks ari ir paligskolas absolvents tapat ka karins


visiem tiem padomdevejiem ir nelaba sarkano smaka, ko ta vilks piedava neziņot ja kaimiņs pedofils un izmanto bernus utt tā viņa prat ar ir ziņošana un kaimiņu izķeršana??:))

Atbildēt

Grinberga personas kods

04.01.2021. 08:32

»

Pirms K. Kariņš vēl nebija eiroparlamentārietis

komentēju, ka viņa pauris der vien riekstu čaumalu dauzīšanai


vai tad vilks ari ir paligskolas absolvents tapat ka karins ?

Atbildēt

superintendants Eks

04.01.2021. 08:14

Man labpatiktos ja savus padomus Vilks dotu cietuma kamerā.

Atbildēt

vietējais

03.01.2021. 22:27

»

IM

Varu tikai piekrist...


Piekrītu pilnībā, šī birokrātiskā sistēma milzīgus līdzekļus tērē pate sevis uzturēšanai un vienlaicīgi valsts attīstības kavēšanai.

Atbildēt

Kāpēc arī citi nevar labi dzīvot

03.01.2021. 22:25

»

Latvija - neizdevusies valsts

Un tā "tiesiskā valsts" no debesīm nogāzīsies? Vai Laimes lācis uz Sūnu ciemu atnesīs? Tiem, kuriem ir bijušas visas iespējas ietekmēt procesus, pie varas atrodoties, runāt par to, kas būtu, ja būtu … nepiedien. Autoram kopā ar pīļknābi neviens netraucēja realizēt doto varu un panākt izmaiņas. Nespēja...


To pašu vari pajautāt arī igauņiem, leišiem baltkrieviem ,ukraiņiem un visur kur ieperinājies čekistu komunistu okupantu režīms.
Viņu metodes ir viltīgas, balstītas uz meliem krāpšanos un drausmīgu nežēlību. To izmanto pēc vajadzības bet publiski tēlo labiņos.

Atbildēt

03.01.2021. 22:05

»

Lauku vecis

A.Vilks ar Dombrovski ir tipiski ierēdņi, to domājot labā nozīmē. Ja viņu darbu ieguldītu tiesiskā Latvijā, kur veikta deokupācija un kolonistu varzas rapatriācija, tad viņu darbs neizbēgami būtu nesis augļus...


Tāpēc es saku, ka kangari un naciķi ir viena komanda. Naciķi atbalsta kangarus. Naciķi ir gatavi kaut noslaktēt latviešu tautu, ja tas būs nepieciešams, ka tik savu naidu pret krieviem pabarot

Atbildēt

03.01.2021. 22:02

»

Mārtiņš Bondars

Nepiekrītu! Drīzāk vaina ir tajā, ka Vilks pēc izglītības ir ģeogrāfs, pie tam, izglītība iegūta okupācijas gados Latvijā un nevis kādā kapitālistiskajā valstī pēc 1990.gada


Ko tu tur muldi murgus. Tā kangara darbi liecina par pilnīgi pretējo.
Piemēram, tajā laikā kad grieķi panāca lielas daļas sava parāda norakstīšanu, šis kangars, mudināts to pašu panākt Latvijai, bļāva, ka nekādā gadījumā nedrīkst panākt Latvijas parāda norakstīšanu. Tas notika, kad viņš bija finanšu ministrs.
Tāpat viņš savulaik aģetēja, lai Latvijā ceļus būvētu ārzemnieku kompānijas.
Tas tik daži piemēri, kur te kaut smaka no komunisma?
Cik dumjam jābūt, lai tādus murgus skandināt.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.01.2021. 21:47

»

Lauku vecis

A.Vilks ar Dombrovski ir tipiski ierēdņi, to domājot labā nozīmē. Ja viņu darbu ieguldītu tiesiskā Latvijā, kur veikta deokupācija un kolonistu varzas rapatriācija, tad viņu darbs neizbēgami būtu nesis augļus...


Un tā "tiesiskā valsts" no debesīm nogāzīsies? Vai Laimes lācis uz Sūnu ciemu atnesīs? Tiem, kuriem ir bijušas visas iespējas ietekmēt procesus, pie varas atrodoties, runāt par to, kas būtu, ja būtu … nepiedien. Autoram kopā ar pīļknābi neviens netraucēja realizēt doto varu un panākt izmaiņas. Nespēja? Tad nav te ko citus pamācīt. Es impotentu padomus jautājumos, ka ar sievieti gultā pareizi apieties, laižu gar ausīm. Šis (autors) ir precīzi tāds pats impotents, ko kā ministrs ir pierādījis.

Atbildēt

Žulis

03.01.2021. 21:41

Lasot šo rakstu atkal ienāca prātā tā vecā anekdote:
Tālajos padomju laikos ielas malā apstājies auto un vairs nekust ne no vietas. Ap to sapulcējies bariņš vīru spriež par to, kas tam vāģītim varētu būt par vainu un ko darīt, lai atkal varētu ar to braukt. Garām ar savu zirdziņu braucis čigāns un vīriem teicis: "Es gan zinu, kas tam vāgītim ir vainas un ko darīt, lai tas atkal brauktu." Visi vīri, pārsteigti par šādu gudrību, ar interesi pagriezušies pret čigānu.
"Vaina ir tāda, ka tas auto ir sabojājies un lai varētu ar to atkal braukt, viņš ir jāsaremontē" - svarīgi noteicis čigāns un aizbraucis savu ceļu.
Tieši šādus padomus Latvijias ekonomikas izaugsmei šajā rakstā dod tā autors.

Atbildēt

Lauku vecis

03.01.2021. 21:38

»

vilka citats

,, valsts nevar kepaties ar katru cilveku atseviski,, !un kadi 800 000 aizbega no vilka comaka pilknabja veiksmes stasta


A.Vilks ar Dombrovski ir tipiski ierēdņi, to domājot labā nozīmē. Ja viņu darbu ieguldītu tiesiskā Latvijā, kur veikta deokupācija un kolonistu varzas rapatriācija, tad viņu darbs neizbēgami būtu nesis augļus.
Korumpētā un bandītiskā vidē esam vien naudas atmazgāšanas vieta kremļa bandītiem un narkotranzītvalsts, kurā valda čekistu likumi un tikumi. Po poņaķijām kā viņi paši to nekaunīgi deklarē.

Atbildēt

IM

03.01.2021. 21:02

Varu tikai piekrist.
Latviju ir pārņēmusi īsta birokrātijas sīkmanības sērga. Nav šeit iespējams paveikt kaut ko būtisku vispirms nemērojot garus ceļa gabalus pa sīkmanības ceļu. Tas ir ierakstīts likumos. Katrai būtiskai lietai ar likumu ir pievienots obligāts nebūtiskas sīkmanības apjoms. Daudzi ierēdņi vispār neko nedara bez tā ka noņemas tikai ar absolūti nevajadzīgām, nebūtiskām lietām. Skaidrs ka tas viss atsaucas uz veikuma efektivitāti. Sīkmanības dēļ ikviens veikums Latvijā ir neefektīvs, vismaz nu jau manāmi neefektīvāks kā kaimiņos. Un runa vairs nav tikai par apņemšanos izskaust sīkmanību (matu skaldīšanu, plāno galdiņu urbšanu un tā, bet gan izfiltrēt no likumdošanas pantus kas to spiež darīt obligātā kārtā.

Atbildēt

zane

03.01.2021. 20:20

Debīli murgi

Atbildēt

Derdz

03.01.2021. 20:12

AR DIEVU LATVIJA UN SVĒTĪ JEL TO ŠAJĀ CEĻĀ

Atbildēt

judīte

03.01.2021. 20:10

»

Puma

Alkatība ir mūsu problēma! Kāda izskatās Rīgā Brīvības iela- tukši logi ielas garumā . Veikali slēgti tikai Narvesen un humpalu veikali darbojas. Laikam vaina ļoti augstā nomā, kuru iespējams paaugstinājis nekustamā īpašuma nodoklis. Salīdzinājumā ar kaimiņiem vienmēr augstākie nodokļi ir bijuši Latvijā...


Jā, problēma ir nekustamā īpašuma nodoklī, alkatībā un milzīgajā īres maksā.
Šodiem bija ziņa, ka galerija Centrs 2020.gadā apgrozōja 8 miljonus un peļņa 4 miljoni. Tie 8 miljoni ir no īres maksas un to samaksā mazie veikaliņi, kuros pārdevējas strādā par grašiem! Ārzemēs daudzas preces ir lētākas kā galerijā Centrs un internetā iepērkoties pat ar visu piegādi no Vācijas vai kādas citas valsts beigu beigās sanāk lētāk.

Atbildēt

Pirms K. Kariņš vēl nebija eiroparlamentārietis

03.01.2021. 19:45

komentēju, ka viņa pauris der vien riekstu čaumalu dauzīšanai.

Tagad redzu, ka viņam uzradies konkurents.

Atbildēt

Izslēgt vārdu “reformas”

03.01.2021. 19:43

Tas man patīk!

Un vēl man patiktu, ja Andris nomainītu savu uzvārdu uz Sūdamuša.

Atbildēt

:):):):):):)

03.01.2021. 19:32

»

Mārtiņš Bondars

Rungainim laikam pieder kādi 8% no Depo akcijām. Pazīstu šo vīru personīgi un varu apliecinātm, ka viņš tur ir ieguldījis savu naudu


Par "viņa" naudu tā no valsts budžeta izslauktā, protams, pēc tam kļuva....

Atbildēt

Puma

03.01.2021. 19:20

Alkatība ir mūsu problēma! Kāda izskatās Rīgā Brīvības iela- tukši logi ielas garumā . Veikali slēgti tikai Narvesen un humpalu veikali darbojas. Laikam vaina ļoti augstā nomā, kuru iespējams paaugstinājis nekustamā īpašuma nodoklis. Salīdzinājumā ar kaimiņiem vienmēr augstākie nodokļi ir bijuši Latvijā( ar dažiem izņēmumiem). Tas ietekmējis mūsu attīstību, jo nav bijusi iespēja uzkrāt līdzekļus uzņēmējiem, bet augsti atmaksātiem beziniciatīvas ierēdņiem. Tie tagad sēd uz bieziem bankas kontiem.Uzņēmumus Latvijā un lepnus namus Rīgā tagad atpērk kaimiņi.

Atbildēt

Mārtiņš Bondars

03.01.2021. 19:09

»

Šis tak ir klasisks kangars, nodevējs


Nepiekrītu! Drīzāk vaina ir tajā, ka Vilks pēc izglītības ir ģeogrāfs, pie tam, izglītība iegūta okupācijas gados Latvijā un nevis kādā kapitālistiskajā valstī pēc 1990.gada.
Vilka zināšanas ir atbilstošas kādai komunistiskai valstij, bet ne 21.gs. kapitālismam.

Atbildēt

vietējais

03.01.2021. 19:08

Ko vajadzētu darīt visi zina, bet tas nav tas pats kas padarīts.Runātāju mums ir vienmēr pieticis,bet ar darītājiem ir problēmas, tie ja ko dara, tad bieži vien tas nes postu, bet ne labumu. Pārsvarā mums ir speciālisti kaut ko nojaukt vai sagraut, tas viņiem labāk padodas.

Atbildēt

nevilks

03.01.2021. 18:59

Baro vilku ka bribi,uz mežu vien skatās.

Atbildēt

bnf

03.01.2021. 18:51

»

vecais spekulants

Usakova un Amerika kantoris desmit gadus Riga neielaida nekadas Rietumu razotes . Tikai no krievijas


Interesanti, kuras Rietumu razotnes tas bija? Faktus ludzu galda!

Atbildēt

vilka citats

03.01.2021. 18:42

»

Šis tak ir klasisks kangars, nodevējs


,, valsts nevar kepaties ar katru cilveku atseviski,, !un kadi 800 000 aizbega no vilka comaka pilknabja veiksmes stasta.

Atbildēt

vilks nu gan ir dumjs

03.01.2021. 18:40

starp latviesu ieredniem zagliem nevar atrast neko citu ,ka zagsanas neremdinamas alkas.

Atbildēt

Krievija sledz tranzitu tigeriem

03.01.2021. 18:39

baltijas tigeri vares mierigi atgriezties gadsimtiem ierastaja vide uz laukiem,teiksim par danijas cukkopju ganiem.

Atbildēt

03.01.2021. 18:32

Šis tak ir klasisks kangars, nodevējs

Atbildēt

labojums

03.01.2021. 18:19

Kur mazak komunistu rus tur labāka dzīve , kaimiņiem nav valsts ienaidnieku tik taudz

Atbildēt

mums ir lotgola.............

03.01.2021. 18:13

...............

Atbildēt

Lasītājs

03.01.2021. 18:11

Tukša demagoģija! Nodokļu slogs ir krasi jāmazina! Valsts sektorā kalpojušie jāmazina vairākas reizes! OIK, akcīzes nodokļi jālikvidē, kapitālismā visam jāmaksā tik cik tas maksā. Mums tak beidzies komunisma celšanas laiks! Tāpēc jābeidz cenas regulēt ar nodokļu oalīdzību, bet nodokļus ievākt no ražošanas. Protams, ļaut atjaunoties rūpnīcām, kā arī atjaunot likvidētās nozares, zvejniecību, cukura ražošanu, abģērbu, apavu ražošanu. Tālāk domājot par metālu apstrādes, radio rūpnīcu atjaunošanu, kas ir bijušas tradicionālas Latvijai, neatkarīgi no režījumiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.01.2021. 18:04

Vēl Repšem vajadzēja viedokli pajautāt un valdiņam Briselē. :)

Atbildēt

viesis

03.01.2021. 18:00

Ha, es domāju, kurš te ir tas pamācītājs, skatos raksta beigās- izrādās, tas pats Vilks........ mācītājs atradies.

Atbildēt

vecais spekulants

03.01.2021. 17:19

Usakova un Amerika kantoris desmit gadus Riga neielaida nekadas Rietumu razotes . Tikai no krievijas...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: