Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Buba

01.07.2018. 19:09

Pagaidām šis censonis, misters "Vai varētu būt?" gan izceļas ar jautājumiem, kurus pats nez kāpēc sauc par pierādījumiem.

Atbildēt

Karlo

01.07.2018. 12:26

Džīzas, cik laba bilde! Iznirelis.

Atbildēt

pnh

29.06.2018. 14:16

Goabzem, Gōbzem, Gоэbzem, jeb kā tevi tur - pnh

Atbildēt

no Jūrmalas

29.06.2018. 09:07

Nožēlojami, kad jurists, kaut arī viduvējs, kļūst par ākstu

Atbildēt

Jurands Orlovs

28.06.2018. 23:19

gobzem! tu esi smirdoshs meesls. ar mani negribi parunat tieshaja eeteraa, petuh?

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu,

28.06.2018. 17:00

»

Uldis

Nu tu gan esi galīgi slims. Uz visu galvu. Un neārstējams


ka tie, kas fano par taviemsaskaņiešiem un No stds Latvijai kremļiniem, ir galvā pagrūti

Atbildēt

Tāds jocīgi apmāts cilvēciņš esi!

28.06.2018. 16:29

»

Uldis

Masonu "briemu" kājas aug no Lubjankas, Dzeržinska laukumā, lai novērstu uzmanību no Krievijas FSB pakalpiņu ES valstu vadībās noziegumiem pret savām valstīm un tautām un čekistu gatavoto varas pārņemšanu...


Ar katru dienu tu paliec vēl dumāks un dumāks.
Ielaista galvas slimība progresē strauji, zinu no pieredzes.

Atbildēt

Tāds jocīgi apmāts cilvēciņš esi!

28.06.2018. 13:44

»

Uldis

Masonu "briemu" kājas aug no Lubjankas, Dzeržinska laukumā, lai novērstu uzmanību no Krievijas FSB pakalpiņu ES valstu vadībās noziegumiem pret savām valstīm un tautām un čekistu gatavoto varas pārņemšanu...


Neapgaismots. Izlasi Juri Lina Zem Skorpiona zīmes! Zvīņas nokritīs no tavām acīm. Žīdmasoni kontrolē Krievijas tautu ar pusžīdu Vovu Putinu, izzog valsti, apzog tautu, ule samazināja pensijas. Žīdmasonu cionistu pārvaldītais Rievijas FSB ir SAB, DP filiāles un otrādi. Tautas sanaido un kontrolē. Čekas maisus neatver, Krievijā V. Putins no 2014. g. žīdmasonu cionistu uzdevumā iznīcina visus PSRS laikā represēto sarakstus.

Žīdmasoni ar Putinu Krievijā visus baida ar NATO iespējamo uzbrukumu, mūs, savukārt, baida, ka uzbruks Krievija. Žīdmasoni visus iebaida, lai bruņojas un tērē naudu, no starpniecības pelnot, no aizdevumiem valstīm pelnot, no nabadzības pelnot. Gudro stratēģija un taktika.

Aija Barča, bij. komuniste, ir gudra, jo jau politikā nopelnījusi 300 000 €, Brigmanis, Dūklavs.. Komunisti- cionisti- ilumināti ...

Atbildēt

Uldis

28.06.2018. 12:57

»

Diemžēl,

akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk...


Masonu "briemu" kājas aug no Lubjankas, Dzeržinska laukumā, lai novērstu uzmanību no Krievijas FSB pakalpiņu ES valstu vadībās noziegumiem pret savām valstīm un tautām un čekistu gatavoto varas pārņemšanu.
Nešaubos, ka nelieši, kuri visskaļāk auro par "žīdmasoniem", kopā ar galējiem fašistiem: Ždanoku, Linģerman, Korenu, Giļmanu, Zatleru un Ušakovu svin Staļina asiņaino uzvaru 9. maijā.

Atbildēt

to hidra

28.06.2018. 12:43

»

Indra

NU NEKAS NEMAINĪSIES. Pēc 6.oktobra nekas nemainīsies. Manuprāt, balsojiet kā gribiet, rezultāts būs tāds, kādus notyeiks "reitingi", vismaz aptuveni, arī ar kaut kādu it kā \škietamu "pārsteigumu"- re, reitingi šeit nesakrita, bet pamatā būs tas pats, jo NA, Saskaņa un ZZS būs Saeimā un kopā balsos...


Ar SC vienmēr kopiski balsoja tavējie, Vienotības kremļa maukas, zagļi un pederasti. Loģiski, ka čekas un bandītu kājslauķa, Dombrovska, valdības ministri, Slavka Dombrovskis un Matīss, pievienojušies Saskaņai, drīz tur būs visa tā šļura.
Padalies, melīgā kuce, varbūt abām prokremliskām partijām bija domstarpības, kad ievēlēja Vējoni, varbūt SC negribēja pie silēm redzēt Rinkēviču, Kozlovski un Matīsu, vai tad abas fanātiski nesargāja čekas maisus, jeb viena no tām varbūt iebilda pret uzturēšanās atļauju dalīšanu iesūtītiem ienaidniekiem un noziedzniekiem?

Atbildēt

Speciālā žīdmasonu cionistu skolā

28.06.2018. 12:16

»

lauķis

Tikai nejaušas sakritības pēc Merkele , Junkers , Šulcs , Godmens , Dombrovskis , Parādnieks u.t.t. ir žīdi.Un nekādas sazvērestības tur nav , cionisti pārvalda pasauli


mācīās ASV Vj. Dombrovskis, ko žīdmasonu B' nai B' rith gatavoja MP amatam. Publiski nav zināma Vj. Dombrovska tautība, nav atrodama arī internetā. Vai nu žīds, pusžīds, maz ticams, ka krievs.

Arī Zatlers mācījās ASV speciālā skolā. Šiem cilvēkiem dod pielaidi valsts noslēpumiem, kuriem uztic sabiedrības noslēpumus. Pašlaik žīdmasonu skolā mācas Ilze Viņķele, kura jau pārbaudīta savas tautas nomelnošanā ar Kārli un Karīnu utt.

Žīdmasoni smagi nokļūdījās ar baptistu Sproģi. Cionistam - brīvmūrniekam, iespējams, ka brīvmūrnieks, baptistam, oligarham Aināram Šleseram neizdevās līdz galam savervēt ar uzpirkšanu baptistu Sproģi. Žīdmasoni viņam to nepedos. Aci pret aci, zobu pret zobu. Sproģis viņu acīs ir lops- nodevējs. Dzīvi var beigt dīvainos apstākļos.

Atbildēt

Izlasi to grāmatu!

28.06.2018. 11:57

»

lauķis

Tikai nejaušas sakritības pēc Merkele , Junkers , Šulcs , Godmens , Dombrovskis , Parādnieks u.t.t. ir žīdi.Un nekādas sazvērestības tur nav , cionisti pārvalda pasauli


Ne visi ir žīdi. Ir pusžīdi kā Ļeņins, Staļins, Lembergs utt. Tad vēl ir žīdi, ko žīdmasonu cionisti pielīdzina lopiem gojām.

Pagaidu valdībā pirms Ziemas pils ieņemšanas nebija žīdi pārsvarā, tur bija krievi - brīvmūrnieki, kurus kā gojus pārrauga žīdmasoni. Brīvmūrnieku organizācijas ir slepenas un tās kontrolē žīdmasonu B' nai B' rith. Brīvmūrniecībā piesaista kā LPSR VDK - talantīgākos no gojiem, savas tautas nodevējus.

Latvijā vairāk zināmie ir VVF, Zatlers, bet pusžīds Lembergs ir no žīdmasonu B' nai B' rith. Ja viņu par noziegumiem pret LV notiesās, Vējonis viņu apžēlos. Žīdmasoni kontrolē VARU un noteic, kurš no savējiem upurējams, kurš nē. Visas pazīmes rāda, ka Lembergu Šlomo dēlu neupurēs. Ja upurē, tad VARAS dēļ. VARA jau LV pieder žīdmasoniem B' nai B' rith ar viņiem piederošo SVF/PB. LV jau ir nenodzēšamu parādu atkarībā.

Atbildēt

Žīdmasonu cionistu izpildvara

28.06.2018. 11:40

»

"Vēlētāja" slimi murgi

Šis "vēlētājs"murgo, runā aplamības un domā - nu noticēs šādam lētam paziņojumam bez pamatojuma un argumentiem


B' nai B' rith ir atrodama internetā. Pārējie domumentālie pierādījumi par žīdmasoniem no 1842.g., cionistiem- komunistiem- iluminātiem atrodamama latviski domumentālā darbā, kas 3 x iznāca angliski, 2x latviski - 2006. g., un 2017. g. nopērkama Rozes grāmatnīcā sākot no 35 €. Atridama arī bibliotēkās. Papildus izlasot G. Valdmaņa Starp dzirnakmeņiem, izgaist visas šaubas par sazvērestības teorijām un neprecizitātēm vēstures faktu interpretācijā.

Uzzināsit, kas ir žīdmasoni, marksisti, ilumināti, komunisti un viegli secināsit, kas un kā pārvalda Latviju, Vāciju, Franciju, ASV utt.

Atbildēt

nu nu

28.06.2018. 07:52

Un par kliķi - ja kliķe ilgstoši nerūpējas par visas tautas labumu, bet netaisnīgi sadala budžeta ieņēmumus, tad ko - nedrīkstēs to saukt par kliķi?

Atbildēt

neesmu aita

28.06.2018. 07:43

..vēlēt aizgāja 59% balstiesīgo un kā jūs domājat cik vēlētāju būs šogad? 49% vai 39%!
ja būs OIK, ja mani neviens advokāts neaizstāvēs pret Latvenergo par manu apzagšanu, jo , redz, visiem bail tiesā cīnīties pret elektrības mafiju, ja mani neviens neaizstāvēs administratīvā tiesā pret Valsts zemes dienestu, kurš izdeva lēmumu, ka zemes kopīpašniekiem nepieder ne kūts, ne klēts, ne pagrabs, jo tie lūk neesot ierakstīti zemesgrāmatā, ja mani neviens neaizstāvēs administratīvā tiesā, kura stāv priekšā par Vilces pagasta vakar man piesolīto administratīvā aktu, kas būs jāapstrīd, tad balsot vispār neiešu, jo nav jau par ko vairs balsot. Lai visi esošie "ddeeppuuttaattii" padomā par 49%, jo likumi tiek virzīti tā, lai iekasētu vairāk naudas, jo ar 2014. gadu taču jādzēš Pasaules un Eiropas bankas ņemtie kredīti! Vislielākais naudas "noslaukums" taču nāk no elektrības lietotājiem! Pareizi cīnījās Artuss pret OIK, bet rezultāts ir tāds pats kā man pret Latvenergo!

Atbildēt

nu nu

28.06.2018. 07:32

Pat skarbajos padomju gados Brežņevs teica - mēs esam pret cionismu un antisemītismu. Vārdus nevar aizliegt, bet nejēdzīgu, netaisnīgu lamāšanos varbūt gan.

Atbildēt

Jautājuma turpinājums

28.06.2018. 00:13

Nav pretenziju pret šādu komentāru autoriem, tomēr lasīt vienu un to pašu pie katra raksta ir apnicīgi. Filtrējam draugi>?

Atbildēt

Jautājums

28.06.2018. 00:06

Pietiek lasītājiem. Vai vēlaties iepazīties ar filtru, kas turpmāk "skip-os" visus komentārus, kuros minētas frāzes "cionisms", "žīdi", "kliķe" utml.?

Atbildēt

Indra

27.06.2018. 23:01

»

Tiesiskums

ARMĒNIJĀ plašas un prātam neaptveramas,pēc varas maiņas,korumpantu MEDĪBAS,jau budžētā atgriezti miljoni un kas vēl tiks atgriezts.Korumpanti no pietuvinātiem pie bijušo siles,arī neskatoties uz VAROŅIEM.Cerams kaut kas līdzīgs būs pēc 6 OKTOBRA,LATVJU DROŠĪBAS DIENESTIEM noteikti materiālu pilni seifi...


NU NEKAS NEMAINĪSIES. Pēc 6.oktobra nekas nemainīsies. Manuprāt, balsojiet kā gribiet, rezultāts būs tāds, kādus notyeiks "reitingi", vismaz aptuveni, arī ar kaut kādu it kā \škietamu "pārsteigumu"- re, reitingi šeit nesakrita, bet pamatā būs tas pats, jo NA, Saskaņa un ZZS būs Saeimā un kopā balsos kā vienmēr.

Rasnačs nopulgoja Gobzemu "Krustpunktā". Izteica, ka NA tur visstringrāko polituku pret Saskaņu. Vai tie nav meli, Bet fkts, šād paziņojums nav ministra godam, zems, ļoti zems diplomātijas līmenis, velk uz naida kurināšanu, jo to var pateikt nabaga Raivis Dzintars, bet ministram jāietur neitralitēte un tiesiskums. Visi deputāti, visi pilsoņi ir līdztesīgi būt kā Saeimā, tā valdībā.Ministrs nedrīkst norobežot kādas partijas deputātus, pat partiju Saskaņa, ar kuru sistemātiski pat sadarbojas balsojumos.

Diplomātiski būtu ministram jānorobežojas no naida politikas, no kādas deputātu grupas izstumšanas politikas, bet jāpasaka princips, ka "diemžēl"- Sakaņu pagaidām citas partijas neatbalsta valdībā, jo tās politika neatbilst pārējo partiju politiskajam kursam vai tml.Ministram nav jālaipo, bet jāpasaka argumenti, nevis sludināt bezgaumīgu norobežošanos ar "sarkano līniju".

Atbildēt

Diemžēl,

27.06.2018. 21:50

»

Čeka ir cionistu- komunistu- žīdmasonu

sabiedrotie. 2009. g. 13. janvāra notikumus Doma laukumā organizēja žīdmasoni caur ASV un Izraēlas vēstniecībām organizētie SAB, DP, Valsts policija, jo lietussargu revolūcijās tauta bija neapmierināta, tai vajadzēja nolaist tvaiku...


akūta cionistisko halucināciju plānprātība, sevišķi ar dominējošu noslieci uz tā dēvētās "žīdmasonu" un / vai "krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniju, nav ārstējama, kā zināms. Jo īpaši pie tādām diagnozēm, kā tas ir konkrētajā gadījumā, kad pacientam šī smagā psihoneiroloģiskā slimība, kuru visbiežāk izraisa un pastiprina iedzimta garīgā atpalicība, izpaužas strauji progresējošā formā un, kā novērojams pie konkrētā klienta, jau ir neglābjami pirmsletālā stadijā.

Atbildēt

Fēlis

27.06.2018. 18:15

Kas ir šis iznirelis?

Atbildēt

Tiesiskums

27.06.2018. 16:06

ARMĒNIJĀ plašas un prātam neaptveramas,pēc varas maiņas,korumpantu MEDĪBAS,jau budžētā atgriezti miljoni un kas vēl tiks atgriezts.Korumpanti no pietuvinātiem pie bijušo siles,arī neskatoties uz VAROŅIEM.Cerams kaut kas līdzīgs būs pēc 6 OKTOBRA,LATVJU DROŠĪBAS DIENESTIEM noteikti materiālu pilni seifi,vēl tikai laiks nebija!

Atbildēt

Čeka ir cionistu- komunistu- žīdmasonu

27.06.2018. 14:42

»

vēlētājs

Kādi žīdi, atkal? Čeku apkalpojošie dienesti sarīkoja grautiņus, lai uzspodrinātu čekas kropļu, taukmūļu: Pabrika un štokenberga, spalvas


sabiedrotie. 2009. g. 13. janvāra notikumus Doma laukumā organizēja žīdmasoni caur ASV un Izraēlas vēstniecībām organizētie SAB, DP, Valsts policija, jo lietussargu revolūcijās tauta bija neapmierināta, tai vajadzēja nolaist tvaiku.

Ēlerte, Āboltiņa, Pabriks, Stokenbergs sakūdija pūli, policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma, pūli vadīja pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, policisti privātdrēbēs sāka mest akmeņus, policijai bija izdalīti norakstīšanai paredzētie auto, šāva ar gumijas lodēm, no rīa Saeimas ēkas logi bija iestikloti, jo logi nomaiņai bija sagatavoti pirms nekārtībām. Tas viss šodien ir zināms.

Atbildēt

vēlētājs

27.06.2018. 14:32

»

A.A. Bērziņš ir šiem laikam

atbilstošs revolucinārs ar grupu 13. janvāris. Naivi revolucionāri...


Kādi žīdi, atkal? Čeku apkalpojošie dienesti sarīkoja grautiņus, lai uzspodrinātu čekas kropļu, taukmūļu: Pabrika un štokenberga, spalvas.

Atbildēt

Tiešā runā TV

27.06.2018. 14:17

»

Andrievs

Var jau būt, ka tas Gobzems grib uz to "ēteri", tikai nevajag viņa tur. Ir pilnīgi lieki tērēt laiku skaļa, histēriska trokšņa pārraidīšanai...


tās vadītājs, žīds, Bojārs ir cionistu varas pakalpiņš, kuru neinteresē Aizliegtā paņēmiena tādi jautājumi, kā pēc Parex afēras dzīvo pensionāri, kuru pensiju fondu, kura uzkrājumus valsts veidoja no valsts uzņēmumu privatizācijas, izzaga Zatlers un Godmanis. Statistika stāsta, ka pensionāru minimālie ienākumi 75 € mēnesī ļauj izdzīvot. Bet, kā ir patiesībā? Kā ar genocīda pazīmēm. Bojārs vnk nositams ar mietu.

Atbildēt

Andrievs

27.06.2018. 14:09

Var jau būt, ka tas Gobzems grib uz to "ēteri", tikai nevajag viņa tur. Ir pilnīgi lieki tērēt laiku skaļa, histēriska trokšņa pārraidīšanai.
Man pat interesētu viņa sniegtā informācija, tikai viņa paša izpildījumā "tiešajā" es to ne redzēt ne dzirdēt negribu.
Lai raksta un izklāsta! Es ar interesi mierā un klusumā palasīšu.
Bet iekš TV es vēlos skatīties saprātīgu, mierīgu cilvēku cieņpilnas diskusijas.

Atbildēt

jibiorio

27.06.2018. 13:57

Varbūt kāds žurnālists, kuru Gobzems kaut nedaudz respektē, nevis norej kā iepriekšējā preses konferencē, varētu viņam paskaidrot, ka informāciju par noziedzīgiem nodarījumiem, ja tāda ir viņa rīcībā, jāiesniedz kompetentām valsts iestādēm?

Atbildēt

žurnālisti!

27.06.2018. 13:28

Tauta gribētu gan visu zināt, nevis ar pārtraukumiem.

Atbildēt

A.A. Bērziņš ir šiem laikam

27.06.2018. 13:13

»

Buba

Nu A.A. kā revolucionārs gan bišķi pārspīlēts , - drīzāk sīks anarhistiņš.Īsteniem revolucionāriem ( vienlaicīgi arī sionistiem) Trockim, Ļeņinam-Blankam, Jagodam. Sverdlovam katram vismaz vairāku miljonu asinis uz rokām


atbilstošs revolucinārs ar grupu 13. janvāris. Naivi revolucionāri.

1905. g. 13. janvāra sacelšanos organizēja žīdi no ASV B' nai B' rith, kas radīta 1842. gadā. Strādniekus sacēla uz protestiem tie paši, kas uz viņiem atklāja uguni. Šodien tas ir zināms.

Šodien zināms, ka 2009. gada 13. janvāra nekārtības Doma Laukumā, Rīgā, organizēja SAB, DP, Valsts policija, lai identificētu stihiskos tautas revolucioārus. Vienu reāli atklāja - A. A. Bērziņu. Dzejnieka Ulda Bērziņa dēlu un arī izrēķinās ar viņu. Līdzīgi LPSR VDK nogalināja dzejnieces Vizmaz Belševicas dēlu Klāvu Elsbergu, lai iebaidītu latviešu patriotus. Tagad notiek tas pats - iebaidīšana.

Komunisti- cionisti- žīdmasoni joprojām pārvalda un kontrolē Latviju. Nekas nav mainījies. Verdzība un genocīds, nabadzība un beztiesiskums. Valsts parāds un privātpersonu parādi. Dzīve bez nākotnes.

Atbildēt

to Tā gluži nav

27.06.2018. 13:08

»

Tā gluži nav

Gobzems Tieša runa un citos TV raidījumos uzdeva retoriskus jautājumus, atklājot mafiozās NA biedru savstarpējos kontaktus, sakarības, kā NA veidojusi noziedzīgas shēmas MNA darbībās un likumdošanā. Bet vairāk no ķēķa puses...


Ieguglē defektīvā krievu garnizona slampas atvase: "Kas saista „Ir” ar maksātnespējas karteļu ciltstēvu Latvijā" un uzzināsi, kur aug kājas MNA. Sajutīsi stipru savējo, Vienotības fekāliju stumdītāju, smaku. Vienotības atbalstītam Bunkusam mazāk zagt vajadzēja, iespējams būtu šodien dzīvs.

Atbildēt

Buba

27.06.2018. 12:54

»

Gobzems var būt arī līdzeklis

kurš neapziāti rīkojas nezināmos mērķos. Bet viņam viņa pierādījumiem cionistu- komunistu kontrolētie mediji nedos iespējas izteikties un visu atklāt...


Nu A.A. kā revolucionārs gan bišķi pārspīlēts , - drīzāk sīks anarhistiņš.Īsteniem revolucionāriem ( vienlaicīgi arī sionistiem) Trockim, Ļeņinam-Blankam, Jagodam. Sverdlovam katram vismaz vairāku miljonu asinis uz rokām

Atbildēt

Buba

27.06.2018. 12:47

jautājumu uzdošanas lielmeistars.
Ar atbildēšanu gan tā švakāk, - pēc KNAB nobildētā komentēja ( gan daudz liekvārdīgāk) "es zinu, ka es neko nezinu ...

Atbildēt

klauns

27.06.2018. 12:06

Gobzems arvien biežāk sāk līdzināties tēlam no Bulgakova "Meistars un Margarita".
https://www.youtube.com/watch?v BirWu1PrSDc

Atbildēt

Gobzems var būt arī līdzeklis

27.06.2018. 11:24

»

Gobzems ir klauns!

Kādus gan dokumentālus pierādījumus iespējams demonstrēt tiešajā ēterā? Tas liecina tikai par to, ka nekādu pierādījumu nav, bet ir tikai vēlme uzrīkot kārtējo histērisko šovu


kurš neapziāti rīkojas nezināmos mērķos. Bet viņam viņa pierādījumiem cionistu- komunistu kontrolētie mediji nedos iespējas izteikties un visu atklāt.

Mēs taču redzam, kas notiek ar godīgo revolucionāru A. A. Bērziņu, kuru komunistu- cionistu VARA mēģina salauzt KGB- VDK metodēm Čehijas un Latvijas cietumos. Iebiedējot latviešu tautu.

VP Vājonis apbalvoja Probācijas dienesta vadītāju, kas pretēji likumdošanai un AT spriedumam safabricēja ar prokuratūru un tiesu lietu pret A.A. Bērziņu ar brīvības atņemšanu. Spīdzināšanu un piekaušanu ieslodzījuma apstākļos.

Atbildēt

Tā gluži nav

27.06.2018. 11:17

»

Gobzems ir klauns!

Kādus gan dokumentālus pierādījumus iespējams demonstrēt tiešajā ēterā? Tas liecina tikai par to, ka nekādu pierādījumu nav, bet ir tikai vēlme uzrīkot kārtējo histērisko šovu


Gobzems Tieša runa un citos TV raidījumos uzdeva retoriskus jautājumus, atklājot mafiozās NA biedru savstarpējos kontaktus, sakarības, kā NA veidojusi noziedzīgas shēmas MNA darbībās un likumdošanā. Bet vairāk no ķēķa puses.

Manuprāt, komunistu cionistiskā sistēma radījusi šādu stāvokli ar Dz. Rasnaču priekšgalā, fakti degradējot NA politisko kustību, kas rezultējas ar MNA M. Bunkusa slepkavību.

Tiešā turpinājumā šo haosu rada arī Gobzems pats pēc cionistu- komunistu pasūtījuma. Žīdmasons Meroni sponsorēja Suņubūdu, to novedot līdz partijai ar absurdu nosaukumu. Žīdmasonu komunistu- cionistu rezultāts bija arī krimināllietas izbeigšana Rīdzenes sarunu kontekstā.

Gobzema darbības un Kaimiņa aizturēšana, taisot to par upuri, ir komunistu- cionist- žīdmasonu inscenētas ar mērķi aktivizēt, muļķot un vadīt pūli, izzogot valsti, iedzenot to dziļākos parādos. Tautu padarot par beztiesiskiem vergiem.

Atbildēt

Gobzems ir klauns!

27.06.2018. 10:56

Kādus gan dokumentālus pierādījumus iespējams demonstrēt tiešajā ēterā? Tas liecina tikai par to, ka nekādu pierādījumu nav, bet ir tikai vēlme uzrīkot kārtējo histērisko šovu!

Atbildēt

Ko tas dos?

27.06.2018. 10:45

Šie pierādījumi un fakti? Vai izmainīs cionistu- komunistu- iluminātu- žīdmasonu sagatavoto LV un nostiprināto tiesību sistēmu? Neiespējami.

Jo Saeima Ināras Mūrnieces NA un S. Āboltiņas, bij. čekistes vadībā iebalsoja likumgrozījumus, kas ļauj prokuroriem apšaubīt krimināllietās pierādījumus un lietas izbeigt. Kā valsts zagļu lietā Rīdzenes sarunās, to izdarot virsprokuroram Lejam.

Saeima līdzīgi izmainījusi likumdošanu, laujot prokuroriem un tiesnešiem neatbildēt ar savu mantu par pašu izdotiem lēmumiem un nolēmumiem tiesā, kas ir pretrunā likumam.

Gobzems kā politiķis var ieskrieties! Jo neviens viņu nenems par pilnu Saeimas priekšvēlēšanu cīņās.

Tiešā runā TV, Gobzem, Jūs ieslīgāt sīkumos, ļāvāt Rasnačam izlocīties. Nepamatojāt konsekventi noziedzīgās MNA sistēmas izbeidi, ko veica I. Mūrniece, B. Broka, I. Parādnieks, R. Dzintars, Dz. Rasnačs, uzskaitot katra lomu noziedzīgajā tiesu sistēmā, kas noveda līdz M. Bunkusa slepkavībai. Visiem ir skaidrs, ka automāta kārtu ir pelnījis Dz. Rasnačs, bet saņēma M. Bunkus.

Atbildēt

kante

27.06.2018. 10:28

ar tām atklāsmēm , aldi, nepārsteigsi. jau sen juristi visu zina un jauš. BET, galvenais atnes ēterā arī savu grēku listi. Tad būs taisnīgi un visi kviti.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: