Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Par ko tik mūs publiskajā telpā nesauc, - par neinteliģentiem, par folijcepurītēm, par stulbiem, par mēslu mušām, un vēl visādos epitetos. Es neesmu mēslu muša. Tie saucēji ir cilvēki, uz kuriem ne tikai es esmu paļāvusies kādos sev svarīgos jautājumos, bet arī kuri ir paļāvušies uz mani un kuru bērni ir paļāvušies. Tā, it kā tā visa vairs nebūtu. Jo tagad mēs esam ienaidnieki. Jo es neatbalstu piespiedu vakcināciju.

Mani tas neskar, jo es nevienam ļaunu nevēlu un varu pieņemt pretēju viedokli. Manā ģimenē ir vakcinētie.

Ar mani pašu "zinātniski" viss ir labi, jo man asinīs ir daudz C-19 antivielu. Taisu analīzes ik pēc laiciņa, lai paskatītos, kas tur notiek, un lai piedalītos pētījumā c19 izslimojušiem.

Bet daudziem "inteliģentajiem" es esmu mēslu muša. Jo viņi nesaprot, kādēļ es negribu vakcinēties. Un kāpēc es atbalstu tos citus, kas nevēlas.

Un tāpēc, ka viņi nesaprot (vai negrib saprast), es esmu mēslu muša, viņuprāt. Un manī vairs nekā vērtīga nav.

Sociālais mobings, gaslaitings, segregācija, diskriminācija un vakcīnu rasisms. Mēs dzīvojam laikā, kad ļoti labi izgaismojas cilvēku galvas saturs.

Manu draugu lokā nav neviena, kas tos, kas vakcinējas, sauktu kādos apzīmējumos. Toties man ir daudz FB "draugu", kas atļaujas tos, kas nevakcinējas, apsaukāt, jo viņiem vairs nervi neturot, jo viņi "ir spiesti tērēt savu dārgo laiku, skaidrojot muļķiem par vakcinēšanās lietderību" .

Tie ir ārsti, tie ir mācītāji, tie ir biznesa cilvēki, tie ir politiķi. Jo mēs esam cūkas, bet viņi pērles, viņuprāt. Viņi dara labu, un viņi dara pareizi, bet mēs nesaprotam, ko darām.

Es saprotu, ka nevar izturēt. Tagad visi tiek spiesti tā vai šitā izturēt. Prāta higiēna, atvērta sirds un saikne ar Augstāko Saprātu ir glābiņš. Palūdziet Dievu, uz sirds roku uzliekot. Un novēliet visiem labu. No tā vien planēta kļūs mazliet veselāka. Un imunitāte stiprināsies.

Lūdzu, nevajag nevienam ne uz vienu apsaukāties.

Pārpublicēts no Facebook

Novērtē šo rakstu:

95
16