Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Edge

09.12.2017. 23:15

»

Tad jau brīnums,

ka Igauniju un Lietuvu uzņēma ES un NATO bez VVF atbalsta. Latvijai kā visai Austrumeiropai jau pēc 1991. gada ASV Čikāgas un Harvarda universitātēs sarakstīti attīstības scenāriji katrai valstij un, ja tāda VDK virsnieka Bojāra čekistes VVF piemeklēšana, lai VVF varētu piedalīties un ziņot par notiekošo...


Diversija bija Ukrainā 2014.g., tāpēc "Krim naš", kaut arī lielvalstis garantēja 1994.g. (Budapeštas memorands) Ukrainas teritoriālo drošību.
Skatieties uz Ukrainu, salīdziniet situāciju, pafantazējiet, jo izvairīties no līdzīga scenārija lielā mērā izdevās pateicoties VVF aktivitātēm.
Visi tie pļāpātāji par "Trojas zirgu" var turpināt pļāpāt, jo Latvijā jau brīvi rīkojas NATO kaujas grupas.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:10

»

Tā dir.a VVF

deva uzrāvienu čekas inteliģencei utt. Atdzīvināja staļina garu, ieņemot viņa vietu medijos. Rītā un vakarā Diena un NRA, TV - VVF te un tur un to un šito. Kas to idioti atškir no trakonama pacienta Latvijā? Tikai valodu zināšanas. Viņas vietā ar ES un NATO vajadzēja runāt ar pašcieņu - latviešu valodā...


VVF izpildīja savu vēsturisko misiju (taciņa uz Nāves salu), tāpēc pēc gadiem 100 dzīvi palikušie 10% latvieši ar lūgumrakstu dosies pie "krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes" (I.Mežs) izlūgt kādu zemes pleķīti VVF piemineklim.
Pašlaik man personīgi nav iebildumu pret VVF uzturēšanas izmaksām vai papildus limuzīniem, apartamentiem, pulksteņiem, kūkām, cepurēm u.c. labumiem.

Atbildēt

Tad jau brīnums,

09.12.2017. 23:09

»

Ivars

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas...


ka Igauniju un Lietuvu uzņēma ES un NATO bez VVF atbalsta. Latvijai kā visai Austrumeiropai jau pēc 1991. gada ASV Čikāgas un Harvarda universitātēs sarakstīti attīstības scenāriji katrai valstij un, ja tāda VDK virsnieka Bojāra čekistes VVF piemeklēšana, lai VVF varētu piedalīties un ziņot par notiekošo, nebūtu, LV tāpat būtu uzņemta ES un NATO.

VVF pilnīgi neko nav labu izdarījusi Latvijas un latviešu tautas labā. Joprojām čekas maisi nav atvērti, A. Grūtups Imantu Freibergu uzgāja kā VDK ziņotāju Maskavas VDK arhīvos.

VVF nākšana v p amatā Latvijai bija diversija no Maskavas FSB. Jo Maskavas mērkis bija Latviju pataisīt par Trojas zirgu ES un NATO. Tas arī ir izdevies.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 23:01

»

Ivars

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas...


"....kopš 90.gadu sākuma Rietumi ir dzīvojuši pašapmānā, runājot par vēstures beigām, demokrātijas galīgo uzvaru un tamlīdzīgi."
LV portālam: GUNDA REIRE, politoloģe Starptautisko pētījumu centra izpilddirektore.
====================================================
Arī gudrinieks pārskatās. Objektīvi jāizvērtē VVF taciņa, pa kuru bezbailīgi ejot latviešu tauta "izkūst kā pīļu s*ds" (I.Ziedonis):
"2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu.
... pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs.(diena.lv)

Atbildēt

Ivars

09.12.2017. 22:51

Kopš Atmodas Vaira-Vīķe Freiberga ir bijusi vienīgā prezidente, par kuru man nav bijis jākaunas.
Bail iedomāties, ja ES un Nato iestāšanās laikā
mums būtu kāds pavājāks vājonis. Lasot komentārus
var saprast no kuras puses pūš vējš. Paldies par
to, ko esat darījusi Latvijas labā.

Atbildēt

Imantiņš

09.12.2017. 21:45

Augstprātība, alkatība, nekaunība un stulbums Vairai izlien laukā pa visām vīlēm...

Atbildēt

Tā dir.a VVF

09.12.2017. 21:23

»

Edge

Bez VVF atbalsts LV radošais mazākums būtu izlaidis garu Dombrovska "veiksmes stāsta" īstenošanas laikā. Tagad, pateicoties VVF, LV pilsonīši var lasīt G.Repšes, M.Bērziņa, N.Ikstenas u.c. sacerējumus par 20.gadsimta notikumiem. Slava VVF...


deva uzrāvienu čekas inteliģencei utt. Atdzīvināja staļina garu, ieņemot viņa vietu medijos. Rītā un vakarā Diena un NRA, TV - VVF te un tur un to un šito. Kas to idioti atškir no trakonama pacienta Latvijā? Tikai valodu zināšanas. Viņas vietā ar ES un NATO vajadzēja runāt ar pašcieņu - latviešu valodā ar tulku, pašai pārzinot, vai citam viņa vietā mazākais angļu valodu. Saule iedomājās, ka spīd savas spīdēšanas pēc. Visas viņas darbības liek sacīt : Sad movies make me cry!

Atbildēt

urmas

09.12.2017. 21:00

kopā summā sanāk 6800 aktivitātes - baiga sakritība, vai arii VVF melo trakāk par minhauzenu.

52 nedēļa gadā, reiz 5 darba dienas nedēļā, reiz 8 gadi sanāk 2080 dienas prezidentējās

tātad pilnīgi katru dienu sanāk vidēji 3.27 pasākumi

pat filmās supervaroņiem nav tādu superspēju - balsju par VVF minhauzena vietā.

Atbildēt

švamme

09.12.2017. 20:20

»

Čupakabra

Lapsam tekstu aptrūcies? Patīk t vai ne, bet VVF salīdzinājumā ar pelēkajiem "nekādiem "pēctečiem bija spoža. Un kurš muļķis te runā tautas vērdā? "tauta viņu neieredz"? Pašai tautai pajautāji? Vai tikai rejošu pilsoņu bariņam, kas , tikai padod, nories "da jebko


"spoža" - tev, jo laikam esi no to roklaižu pulciņa, kurš starp citu, ir ļoti mazskaitlīgs %, un par to patikšanu vai nē tautai, vari paskatīties uz raksta vērtējuma cipariem. Par to kā patīk tautai, tauta liek tev manīt ar balsojumu, no kura nekas neatkarājas, bet tautas viedoklis tiek pausts, lai tādi, kā tu arī varētu iepazīties, kā domā tie, kas nav tās saules apdullināti.

Atbildēt

V.Līķe fa-ing

09.12.2017. 20:15

Viņa ir tendēta ne tikai uz idiotismu, pareizāk, tā diagnoze ir plašāka. Vai tikai man iekrita, ka viņa runā par sevi trešajā personā, (viņa, prezidente), brīnums, ka nav ar lielo burtu!! Vietām - es vietām viņa... (neesmu psihiatrs). uzcēlusi sevi Olimpā un bauda savu "gaismu".. Un vēl tais sarakstos man uzkrita, ka intervijas mēdekļiem vairākas reizes pārsniedz, teiksim -skolas un/vai pašvaldības tikšanās. Smalki visu pierakstījusi, par savu augošo apetīti noteikti grāmatošanas nav, vai ja ir, tā ir valsts noslēpums.

"Honesty is a very expensive gift. Don’t expect it from cheap people."
— Warren Buffett

Atbildēt

Čupakabra

09.12.2017. 19:52

Lapsam tekstu aptrūcies? Patīk t vai ne, bet VVF salīdzinājumā ar pelēkajiem "nekādiem "pēctečiem bija spoža. Un kurš muļķis te runā tautas vērdā? "tauta viņu neieredz"? Pašai tautai pajautāji? Vai tikai rejošu pilsoņu bariņam, kas , tikai padod, nories "da jebko".

Atbildēt

Tāpēc

09.12.2017. 19:43

Tāpēc jau čekas maisus neatver, ka ļoooti daudz VVF pietuvinātās inteliģences jau no pašiem Atmodas sākumiem ir maisu pašā augšā. Tāpēc arī esam tur, kur esam - pa spundi baroti...

Atbildēt

Zita

09.12.2017. 18:36

»

Gita

Tiešām,kādēļ atkal jāaiztiek šī vecā politiskā grabaža


1999. gada 8. jūlijs > 2007. gada 7. jūlijs

2,39miljoni > 2,2miljoni

Šīs vecās politiskās grabažas iestrādātā Latvijas iedzīvotāju skaita samazināšanas algoritma sākuma skaitļi.

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 18:24

Bez VVF atbalsts LV radošais mazākums būtu izlaidis garu Dombrovska "veiksmes stāsta" īstenošanas laikā. Tagad, pateicoties VVF, LV pilsonīši var lasīt G.Repšes, M.Bērziņa, N.Ikstenas u.c. sacerējumus par 20.gadsimta notikumiem. Slava VVF!
"Vīķe-Freiberga: Izsūtījums nedraud, laipni lūdzu, būsim radoši!"
Runa Latvijas Radošo savienību plēnumā Latvijas Nacionālajā teātrī 2009.gada 1.jūnijā (diena.lv)

Atbildēt

paldies par paveikto

09.12.2017. 17:50

nedaudz panaiva, jo augusi ne psrs čūkslī

Atbildēt

VB

09.12.2017. 17:19

Publicēta pirms 5 gadiem?
Patiesība napsūbē, to atkārtojot!

Atbildēt

agents

09.12.2017. 16:52

Eksprezidentes kundze ! Par NATO un EU paldies ! Varetu but iebildes par VDK kartoteku , par valodas likumu par korupcijas apkarosanu un bezcerigo tieksmi atrast kompromisu ar toksisko kremli.

Atbildēt

Lietuvai un Igaunijai

09.12.2017. 16:34

»

Žulis

Starp citu, arī arhitekta darbu nevērtē pēc tā, cik viņš stundas pavadījis pie rasējamā dēļa un cik reizes zīmuļus asinājis...


un Latvijai bija paredzēta iestāšanās ES un NATO, un tas būtu noticis arī bez VVF. Tās viņas pārspīlētās uzstāšanās bija cirks, kas turpinājās arī vēlāk. Viss sākās ar inaugurācijas balli Rundāles pilī. Viņa bija un ir tendēta uz idiotismu, pārspīlējot savu nozīmi visā un visur. Viņas mērkis bija un ir pašlabums. Nneatdošu pulksteni un viss.

Un tās runas - čekists savām zilajām acīm skatījās manī un teica, ka neesmu savervējama. Nu, cik var melot! Lai pakomentē dokumentus un foto no Ruka grāmatas Patiesā VVF.

Atbildēt

Žulis

09.12.2017. 16:04

Starp citu, arī arhitekta darbu nevērtē pēc tā, cik viņš stundas pavadījis pie rasējamā dēļa un cik reizes zīmuļus asinājis.
Kāds ir eksprezidentes darbības sausais atlikums? Latvijas "ievilkšana" Eiropas savienībā ir vērtējama krietni negatīvi,nevis pozitīvi. Un šeit V.V.Freibergai tiešām bija zināmi nopelni, jo viņa, pārkāpjot sava amata ētiku, dienu pirms vēlēšanām aicināja TV visus balsot par iestāšanos ES un solīja gandrīz vai leiputriju. Latvijas iestāšanās NATO nenoliedzami ir vērtējama pozitīvi. Taču eksprezidentes Krievijas virzienā veiktās aktivitātes ir pilnīgi pretējas NATO politikai. Tāpēc viņas nopelni tam, ka Latvija šodien ir NATO dalībvalsts ir visai apšaubāmi. Par eksprezidentes lomu valsts iekšpolitikā vispār nav vērts runāt. Nulle ar mīnus zīmi.

Atbildēt

Jautājums

09.12.2017. 15:55

Vai šo rakstu Freiberga pati publicē pietiek.com, kā standarta atbildi uz iepriekšējo rakstu?

Vai arī tas ir tikai pārpublicējums kā sērijas sastāvdaļa lasītāju atmiņas atsvaidzināšanai, jo savos 80mit viņa diez vai kaut ko tādu publicēs... derēja šīs lietas tomēr skaidrāk atdalīt, un labāk būtu ja PIETIEK paši norādītu ar savu komentāru, lai nav jāmežģī smadzenes.

Atbildēt

jim

09.12.2017. 15:30

»

nu nē

Tas, ko tagad runā Vaira, nav no vecuma, bet no iedzimtas augstprātības, lielmanības


Vakardienas tante vecumaa velk ara sen noputejusas lietas un klape veco pizhiku, butu labak kko aktualaku pastastijusi! :-) :-)

Atbildēt

Jautājums pietiek.com un L.Lapsam

09.12.2017. 14:27

Kas jums liek visas šīs drazas par cienījamu cilvēku un lieliskāko pēckara laika Latvijas Valsts prazidenti replicēt, jo tās tiešām ir nebūtiskas drazas, salīdzinot ar tām nejēdzībām, kas patiesībā notiek valstī un pie kura šūpuļa sardzē joprojām stāv trīs pašpasludinātie ķeizari un viņu cieti iedibinātā vasaļsistēma?

Atbildēt

Eduards Lunis

09.12.2017. 14:12

---Vairai un pārējiem varturiem...
Kur cinismam draumīgam saknes jums rodas...!?
Vai nav bailes no Tautas, no TAISNĪGĀ SODA!?
Pat zvēri par savējiem rūpējas vairāk...
Kas esat jūs -sakiet, bez vairīšanās!?
Kā varat jūs CILVĒKIEM sakatīties acīs!
Ko nākamās paaudzes par jums sacīs?
ar raizēm un asarām jūsu ,,darbs ,, slacīts...
to visa Latvija par jums sacīs...!
Un tā ir ,,čekas meitenes ,,komanda un tie ir ,,sarkanās partijas,, bossi,
kuri nebeidz un nebeidz mūs un Latviju plosīt!
Kas jūs apturēs , nopels un sodīs!?
Vai tikai radītājs visu to darīs...!?

Atbildēt

nu nē

09.12.2017. 13:42

»

jim

Njaaa vecums pamazaam visiem atnjem veselo sapratu,palaga vestijums drosi uz naglas karinams, vnk tuksa lerkstesana


Tas, ko tagad runā Vaira, nav no vecuma, bet no iedzimtas augstprātības, lielmanības..

Atbildēt

Vaira, diemžēl

09.12.2017. 13:41

Vaira, diemžēl:
(1) joprojām izskan augstprātības notis, kas nevietā;
(2) raksts necik nepārliecina par aktivitātēm Latvijas tautas labā, lai novērstu nabadzību un pazemošanu no varas puses;
(3) neko neesi pateikusi par Dzintra Kolāta jautājumu pēdējā prezidentūras intervijā TV1: kā tas iznāk, ka jūs 8 gadu laikā neesiet bijusi ne reizi pie tautas?"- no jautājuma atstāsta.
Un kāda sekoja atbilde? - tā nav jūsu darīšana, kur un kad būt prezidentam - tā aptuveni. Vai tā nav bravurība, augstprātība?

(4) bvai tā nav augstprātība 2004,gadā Rīgas balsī uz jautājumu kompensēt denacionalizēto māju īrniekiem dzīvokli, atbildējāt apmēram tā: "jūs izmantojāt dzīvot namīpašnieku mājās 50 gadus bez īres maksas un nemaksājiet viņiem īres maksu, tādēl viņi nav pelnījuši kompensācijas"- vai tml. Nu ko, uz Kanādu, Torontu vai ar VDK
starpniecību tev vajadzēja sūtīt īres maksu?

(5) Labi neatceros par izteikumu, ka "padomju tauta Latvijā tka turēta mucā, pa spundi barota", lasi: neko nesaprot, laikam - no rietumu vērtībām vai tml.

(6) Vaira, vai kaut reizi painteresējies, kas notika ar tiem desmitiem tūkstošu ģimeņu, kurus tavā prezidentūras laikā izlika no dzīvokļiem UZ VISāM ČETRĀM PUSŖM - uz ielas, mantas, iedzīvi sagrūda kā bezvērtīgu kaut kur, ko vairs neatrada - cik no viņiem pakārās, cik nosala vai nomira pie miskastēm, aizbēga no valsts.

(7) Vaira, vai "lopu vagoni nebija labāki", kad okupanti izveda uz |sibīriju, pa ceļa deva dienā 100 gramu maizes un ūdeni, bet šeit savējie izmeta kā suņus uz ielas bez satura?

To tu neredzēji un nedzirdēji, kad tev rakstīaj sūdzības tūkstošiem!

(8) Mūsprāt, tavas prezidentūras laikā Latvija cieta milzīgus dzīvā resursa zaudējumus, ko nesen apraksta pat Otto Ozols, ka upuri ir lielāki kā kara laikā. To tu neredzēji un nedzirdēji savas " spīdošās" pprezidentūras laikā?

Turpināt uzskaitījumu, kā interesēs tu darbojies kā prezidente, proti, ka tu atzini tikai mantīgo šķiru, "padomju latvijaā dzīvojušā tauta" tev bija tādi muļķi un neprašas, suņi?!?

Atbildēt

jim

09.12.2017. 13:39

Njaaa vecums pamazaam visiem atnjem veselo sapratu,palaga vestijums drosi uz naglas karinams, vnk tuksa lerkstesana! :-)

Atbildēt

fui

09.12.2017. 13:15

Liela pati sevi, bet rezultats uz rokas redzams - apala nulle. Ja taa nebutu, tad cilveki nebrauktu prom no Latvijas. Tada beztiesiba un negodigums, kas valda Latvijaa nav pratam aptverama, bet sitaa tik liela sevi!

Atbildēt

derdz

09.12.2017. 13:14

Bet VVF apzinās ka ES un NATO prasīja sakārtot LV valsts iekšējās lietas .. iespējams pēc Rietumu ieteikumiem ... lai tiktu pieņemti ES un NATO mēs esam panākuši to ko redzat un dzirdat, tauta izbrauc, mazas algas, lielas cenas, korumpētība, utt., u.c. .

Atbildēt

vēja māte

09.12.2017. 12:24

Vīķes iekšpolitiskās "aktivitātes" ir tāds pats profanācijas paraugs kā Vīķes vēja pētījumi Liepājā par n-tajiem tūkstošiem latu. Ja arī kaut ko var uzskaitīt no iekšpolitikas, tad tas ir Jūrmalas zemes izkrāpšanas afēra, Latvijas zemes atdošana Krievijai (Abrene), pulksteņa zādzība (un ne jau tikai pulksteņa vien), leģionāru piemiņas pasākumu noliegšana, valsts kancelejas kases izlaupīšana, kapuvietas izkrāpšana, melošanas un augstpŗātīgas izturēšanās paraugdemonstrējumi ikdienā. Čekas aktivitātes gan varēja plašāk aprakstīt...

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 12:21

»

Pulksteņu Vaira

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā


"Ja šie skaitļi par bijušās prezidentes aktivitātēm kādam šķiet nulles vērti, tad laipni lūdzu, parādīt man tos skaitļus, kas tos pārsniegtu, no jebkura perioda Latvijas vēsturē. Ar nepacietību gaidu tos ieraudzīt."
====================================================
Publicējiet visu 4.maija prezidentu "plikos skaitļus", tad varēs salīdzinājumā objektīvāk izvērtēt!

Atbildēt

Edge

09.12.2017. 12:18

Ja VVF būtu visas tautas ievēlēta prezidente, ar prezidentālas republikas pilnvarām (kā Lukašenko), tad gan "spalvas putētu"). Tagad tikai bargas runas iespējamas, tāpēc VVF kritizēšana nav objektīva, drīzāk demagoģiska.
Noder atcerēties pēdējo VVF runu Saeimā, noder pozitīvo pieminēt:
"Prezidente asi kritizē tiesu sistēmu."
Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga otrdien[21.05.2002.], tiekoties ar Saeimas Aizsardzības un iekšlietu komisijas pārstāvjiem, kā arī vairāku tiesībsargājošo iestāžu vadītājiem, visasāko kritiku veltīja Latvijas tiesu sistēmai un tās neadekvātajiem sodiem, kas "neatbilst cilvēku izpratnei par taisnīgu tiesu".
TvNet.lv, 2002. Tuesday 21. May

Atbildēt

Kad

09.12.2017. 12:17

beidzot publicēs cik kopsummā Latvijas nodokļu maksātājiem izmaksā visa šī bezjēdzīgā prezidentu un eksprezidentu institūcija, cik simti vai bvarbūt jau kāds miljards EUR tur ir notriekts?

Atbildēt

Lai tak tā muļke VVF

09.12.2017. 11:47

»

Pulksteņu Vaira

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā


pakomentē tos attēlus un faktus, kas publicēti Ruka grāmatā Patiesā VVF. Apgērbusies tur redzama kā īsta duņka Un fakti par sadarbību ar LPSR VDK utt. Valodas likuma divreizēja novilcināšana, Sarunas ar Putinu Alpu kalnu namiņā, kas vēl śodien noslepenotas. Aizskrēja uz namiņu kā prasta prostitūta.

Atbildēt

ja kas

09.12.2017. 11:20

atbildes tiesības (angliski right of reply)
Un activities latviski ir pasākumi

Atbildēt

Pulksteņu Vaira

09.12.2017. 11:18

Te, lūk, daži pliki skaitļi bez naudas vienībām, kas atļaus tīri konkrēti un kvantitatīvi novērtēt dažādo aktivitāšu apjomus 8 prezidentūras gadu laikā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: