Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Nu ko, Lapsa?! Vai kaķa čuru smaka tevi naktī tā nomāc, ka saceri un publicē pilnīgu idiotismu? Tu neesi papūlējies izlasīt spriedumu un saprast cēloņus un sakarības, un tu neatšķir stučīšanu no liecināšanas.

Tu neesi sapratis, ka aģents “Lazdiņš” Ahuns bija pārkāpis kaut kādas pieļaujamās robežas un čeka viņu atdeva OBHS saplosīšanai. Tu muldi kaut ko par “cilvēkiem, kuru uzskati un rīcība nesakrita ar R. Vonsoviča pārstāvētās padomju okupācijas varas viedokli”.

Tu neesi sapratis, ka visi tie detalizētie pieraksti par naudas patēriņu bija  “melnajā grāmatā”, ar ko Ahuns acīmredzot atskaitījās čekai. No tās tad arī parādījās daudzie uzvārdi un detaļas. Tu neesi sapratis, ka visa tā „Poētiskā kafejnīca” bijusi informācijas vākšanas vieta. Apzināti radīta.

Tu neesi sapratis, ka “kreisie” koncerti un uzstāšanās par skaidru naudu notika jau tad, kad tu vēl mīzi autiņos un arī vēlāk, kad kā oktobrēns īsās bikšelēs ar Uļjanova “eņģeļgalvu zvaigznē” pie krūtīm skraidīji.

Ja tev nav skaidrs, kā darbojas “kreiso” koncertu shēmas, varu par atlīdzību apgaismot. Bet nav jau vērts, jo portālā publicētie meli ir liecība, ka naudas tev nav un tu, lai to pārdotu, visiem spēkiem mēģini radīt kaut kādu intrigu ap savu grāmateli, izmantojot manu vārdu un nomelnojot citus māksliniekus. Izrādās, ka tu esi nekārtīgs, neprecīzs, dzeltens žurnaļuga ar grūtgalvības pazīmēm.

Novērtē šo rakstu:

183
162