Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie ar Rinkēviču ložā. Nākamnedēļ ir jābūt atceltām maskām, 2 metriem, groziņiem un visam pārējam sviestam! Es to nelūdzu, es to pieprasu un norādu Jums, ka tas ir jāizdara nekavējoties. Ja pašiem bail pieņemt lēmumu, piezvaniet uz Briseli vai vēstniecību. Jums dos atļauju. Nākamnedēļ lai būtu lēmums.

Ir jāatļauj jauniešiem un tiem, kuri jūtas jauni, tusēt līdz rītam gan iekšā, gan ārā. Ballītes ir jāatļauj! Jaunieši, uzlieciet man tumbas (skandas) un pulti, es Jums uzlikšu Sofi Tukker un Charlie Barker “Good Time Girl”. Ballējiet! Dzīve notiek tagad! 200 metrus no Latvijas robežas var, tad to var arī Latvijā! Nākamnedēļ lai būtu šis lēmums, pie varas esošie!

Ir jāļauj sportot un būt brīviem, tāpat kā pa kluso sporto virkne varas politiķu. Varat turpināt skalot smadzenes par savām vakcīnām, neviens Jūs tāpat par pilnu sen vairs neņem, bet plus 28 grādos ejiet uz poda ar saviem ierobežojumiem. Tautai pietiek. Tautai acis ir vaļā.

Vara, Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un Rinkēvič ložā! Paskatieties G7 sammitu, kur visi Jūsu priekšnieki čilo bez maskām un 2 metriem, paskatieties futbola čempionātu Eiropā, paskatieties zaļum un nezaļumballes Igaunijā pie Latvijas robežas, paskatieties „Prāta Vētras” koncertus Krievijā, tusiņus Kijevā, kas atrodas tepat blakus, aizmirstiet par Ugandas, Dienvidāfrikas vai Indijas celmiem. Tas nestrādā, Jūs kā afēristi esat atkosti.

Ja viss būtu bīstami, ātrās palīdzības vadītājai Cipulei nebūtu laiks startēt vēlēšanās no „Vienotības”.

Žurnālisti, varbūt Jūs varat painteresēties par Uljanu Semjonovu. Kurā dienā viņa saņēma otro poti un vai saņēma? Vai tik ne tajā liktenīgajā? To viegli pārbaudīt, izsniedz taču sertifikātu. Un nestāstiet, ka to nevar noskaidrot. Noskaidrojiet! Es jau noskaidroju, tikai nevaru teikt publiski, ka nenobano.

Vara, beidziet čakarēt restorānus un biznesu! Beidziet čakarēt cilvēkus!

Ārsti un Perevoščikov ar Dumpi. Ja tusē „Piena” pagalmā, saspiedušies bariņā, tad tas ar ko atšķiras, ja tusētu arī telpās? Vīrusi atšķir to? Un saprot, ka „Depo”, „Rimi” un citus pārdevējus nevajag aiztikt jau pusotru gadu, jo tie vienmēr ir bijuši vieni un tie paši.

Cilvēki! Atbalstiet viens otru! Dzīvojiet! Novelciet maskas gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. Un atcerieties - nav neviens cits politiķis šajā mūsu valstī, kuram ir drosme Jums apsolīt brīvību. Tas esmu tikai es ar manu komandu. Citi cīnās tikai par varavīksni vai obligātu vakcināciju, pastalām vai savu kabatu. Bet brīvību Jums ir gatavs atdot tikai Gobzems ar komandu.

Novērtējiet to. Iedodiet man varu, lai varu Jūs atbrīvot pie reizes arī no nekustamā īpašuma nodokļa pilnībā, lai Jums nevajadzētu pārdot dzimtas mājas un aizbraukt.

Ir laiks mosties! Ja piekrīti, nošēro!

Novērtē šo rakstu:

97
48