Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kroplim

19.07.2021. 13:52

»

kroplim

Vismaz izlasīji? Izlasi un padomā


Gan jau tavs psihiatrs izlasīs un padomās.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

19.07.2021. 07:13

Vasaras tveice mūs pavada jau vairākas nedēļas. Saule sutīgi cepina. Visapkārt rosās dzīvība. Cilvēki bauda vasaru. Lai arī saslimstība ar Covid-19 (kroņvīrusu) ir mazinājusies, taču Covid-19 nekur nav zudis. Šis negantais vīruss vel joprojām apdraud mūsu sabiedrības drošību: veselību, dzīvību un labklājību. Tāpēc, mani mīļie tautieši, vakcinēsimies! Patlaban mūsu valstī ir pieejamas šādas vakcīnas: Comirnaty (youtu.be/o8MJ0quAwgk [New name, same vaccine – Comirnaty jab same as Pfizer-BioNTech's, says MOH | THE BIG STORY]), Janssen (youtu.be/zcUXWbtBQHQ [Johnson & Johnson COVID-19 Vaccine: Effectiveness, Side Effects and Differences Between Vaccines]), Moderna (youtu.be/PhSeLGWS9aU[Government hopes for Moderna vaccine to be locally produced with 10 million doses on the way | 7NEWS]), Vaxzevria (youtu.be/waAMOCG1oDc [11 1 How does the Oxford AstraZeneca AZD1222 vaccine work WHO RRSS]). Visas mūsu valstī pieejamās vakcīnas ir labas, drošas un efektīvas. Raizēm nav pamata. Latvju Dievi ir svētījuši mūsu tautu. Vakcinācija ir Latvju Dievu dāvana mūsu tautai. Izmantosim šo Latvju Dievu sniegto iespēju. Vakcinēsimies! Pasargāsim sevi un savus tuvos no Covid-19!
Ar mīlestību un saticību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Covid-19 #kovid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #pandēmija #vakcinācija #drošība #ilgtspēja #pagāni #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Pērkons-DebesuTēvs #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Māra #DievieteMāra #NāvesDieviete #DzīvībasDieviete #Māra-VeļuMāte #Māra-ZemesMāte #ticība #mīlestība #saticība #Skolnieciņš #svētbirzs

Atbildēt

apnikusi jūsu muļķība

19.07.2021. 00:12

»

Nopelniem bagātais daiļmuldētājs

Cik nojaušu, strādāt vēl neesat mēģinājis


Jūs te iekomentējāt,bet,rādās,esat uz brīvām pakaļkājām?Tad salīdziniet,neslinkojiet.

Atbildēt

vārpata

19.07.2021. 00:09

Pateicāt?Trīs dienas pagāja,bet šie neko?Izdrāžaties,un p.sieties d.rst!Tādas muļķības šeit nav pieļaujamas,lasiet paši regulāri pietiek.com!

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

18.07.2021. 22:05

»

nebūšu liekulis

Nekad neteikšu, ka jūs, civilizācijas atkritumi, esiet skaisti, gudri, veseli un pārtikuši un jūs gaida spoža nākotne. Pizda jums visiem būs


FSB aģents tu esi, ne liekulis, un pelni Jūdasa kapeikas, te sludinot idiotismu.

Atbildēt

nebūšu liekulis

18.07.2021. 21:52

»

idiotam

Mācies Latvijas vēsturi!Tavā palīgskolā to nemācīja! Jeb dzīvo savā miskastē! tavs debīlīgums ir tavos komentāros, un visos jautājumos


Nekad neteikšu, ka jūs, civilizācijas atkritumi, esiet skaisti, gudri, veseli un pārtikuši un jūs gaida spoža nākotne. Pizda jums visiem būs.

Atbildēt

Latvija - krievu dzimtcilvēku sapnis

18.07.2021. 21:50

»

nelej udeni

Krievija tevi sapnotaju ,sovasar atstaja bez grikiem


Tā kā Krievijas Pederastijā vienmēr noēda vairāk griķus, nekā spēja izaudzēt, tad tos importēja. Tagad krievu dzimtcilvēkiem griķus būs jāaizstāj ar maizi no lopbarības graudiem un zāģu skaidām. Pāris gadsimtos krievu kuņģi varētu iemācītos pārstrādāt arī celulozi, protams, ja liktenis krieviem būtu lēmis tik ilgu laiku.

Atbildēt

idiotam

18.07.2021. 20:46

»

to !

WWII laikā krieviem badā nosprāga 2 miljoni biomasas, bez ASV konserviem to skaits būtu bijis 3 reizes lielāks...


Mācies Latvijas vēsturi!Tavā palīgskolā to nemācīja! Jeb dzīvo savā miskastē! tavs debīlīgums ir tavos komentāros, un visos jautājumos!

Atbildēt

baidena varā...........

18.07.2021. 17:56

Feigins un Andrejs Illarinovs -putina baidena pakts

Atbildēt

beidzot

18.07.2021. 17:20

Labs raksts

Atbildēt

to !

18.07.2021. 16:59

»

!

Amīšiem bija tikai Brazīlijā ražotie konservi, ko sarkanajā armijā sauca par otro fronti...


WWII laikā krieviem badā nosprāga 2 miljoni biomasas, bez ASV konserviem to skaits būtu bijis 3 reizes lielāks.
Ņemot vērā to, ka Staļins sameta kara kurtuvē 42 miljonus savu beztiesīgo vergu, tikai lieku reizi apliecina, ka krievu dzīvībai nav nozīmes, kas tikai apstiprina Žukova vārdus.
Kādi vācu virsnieki, nožēlojamais, ja latviešu strēlnieki karoja cara armijā?
Es nebūšu karotājs, nav vajadzības, jo jums jau ir ieslēdzies pašiznīcināšanās mehānisms, kam palīdzēs Taleban, ko vairs neattur koalīcijas spēki. Drīz parādīsies daudz teritoriju, kuras rotās uzraksti: "free of russians", "russenfrei" un vietējiem saprotamās valodās, bet ja kāds tomēr atradīsies, bargi tiks sodīta vietējā administrācija.

Atbildēt

!

18.07.2021. 16:30

»

to !

Hitlers zaudēja karu ASV cionistu uzbūvētai varenākai militārai industrijai uz planētas, kas bija krieviem un pasaules lielvalstīm: ASV un Lielbritānijai...


Amīšiem bija tikai Brazīlijā ražotie konservi, ko sarkanajā armijā sauca par otro fronti.
Baltgvardu ģenerālleitinantam(1943. Hitlers atjaunoja pakāpē, pēc sava-- SS štumberfīres, bauru leģiona iniciatoram, Rūdolfam Banderskim, bija paties prieks, kā zemākais Krievijas impērijas slānis, bez tautības, mužiki, apkāvās ar bauriem. Abi Pilsoņu karā bija pret baltgvardiem, boļševikos.
Ne Žukovs to teica, bet vācu virsnieki, kas komandēja Latviešu strēlniekus Pirmā pasaules kara sākumā.
Tu pederas, nekad nebūsi karotājs, tikai rijējs, pēc akta!

Atbildēt

to !

18.07.2021. 16:09

»

!

Hitlers karu zaudēja tehnikā! Tur nav nekāda sakara ar sarkano savu karavīru slepkavošanu. Palasi muļķi, vismaz bauru kaujas ar mužikiem Volhovas purvos! Ja tev smadzeņu paliekas vēl ir palikušas


Hitlers zaudēja karu ASV cionistu uzbūvētai varenākai militārai industrijai uz planētas, kas bija krieviem un pasaules lielvalstīm: ASV un Lielbritānijai.
Zinu par latviešu zemes saimnieku kaujām pret krievu bidlām Volhovas purvos. Uz vienu varoņa nāvē kritušo latvieti, sanāca kādi desmit krievu žmuriku, bet kā teica Žukovs: "Солдат не жалеть, русские бабы еще нарожают!".
Jūs, sadisti, marodieri un pederasti, nekad neesiet bijuši karotāji.

Atbildēt

ar ķīniešiem jārēķinās

18.07.2021. 15:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

Pats jūties ķīniešiem ļoti vajadzīgs, noderīgs vai ļoti nepieciešams


Viņi kopā ar Rietumu pasauli, kurā zemākiem primātiem, homo russicus, nav vietas, taisnīgi sadalīs ietekmi pasaulē un Aziopas teritoriju.

Atbildēt

:)))

18.07.2021. 15:40

https://youtu.be/WD-3CNmUgVA

Atbildēt

!

18.07.2021. 15:32

»

nu nu

Hitleram bija konsolidēta un motivēta tauta un talanti, ar ko tomēr nepietika, lai ar 3000 tankiem varētu stāties pretī 24 000 tanku, neierobežotam daudzumam lielgabalgaļas, plus vēl varenām: ASV un Lielbritānijai un to visu sagraut, tomēr abu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, velnišķīgais...


Hitlers karu zaudēja tehnikā! Tur nav nekāda sakara ar sarkano savu karavīru slepkavošanu. Palasi muļķi, vismaz bauru kaujas ar mužikiem Volhovas purvos! Ja tev smadzeņu paliekas vēl ir palikušas.

Atbildēt

nu nu

18.07.2021. 15:05

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, Hitleram, "atšķirībā no krieviem", arī daudzkas bija. Izbija - nepalīdzēja


Hitleram bija konsolidēta un motivēta tauta un talanti, ar ko tomēr nepietika, lai ar 3000 tankiem varētu stāties pretī 24 000 tanku, neierobežotam daudzumam lielgabalgaļas, plus vēl varenām: ASV un Lielbritānijai un to visu sagraut, tomēr abu fizisko un morālo kropļu: Staļina un Rūzvelta, velnišķīgais plāns, vēl 1941. gada vasarā apmierināt krievu necilvēku izsalkumu, pierīties visu eiropiešu asinis, vienā jaukā 1941. gada 22. jūnijā, tika sagrauts.
Par ķīniešiem nelolo ilūzijas, viņiem priekš jums, zemas kvalitātes biomasas, nekādu plānu nav, visi aiziesiet uz šrotu.

Atbildēt

kroplim

18.07.2021. 14:11

»

ārstē galvu!

ja vien nav par vēlu


Vismaz izlasīji? Izlasi un padomā!

Atbildēt

nu nu

18.07.2021. 14:07

»

Latvija - neizdevusies valsts

Protams salieks un vēl ar cepurēm nomētās. Lai kādi krievi ir un cik atšķirīgi un nesaprotami daudziem no mums, man Tavs "salieks, salocīs" atsauc atmiņā divus, kuri gāja uz Krieviju ar tādām pašām domām - Hitleru un Napoleonu. Man ir vienaldzīgi krievi un Krievija, tomēr, ja mēs iesaistīsimies militarā...


Ķīnieši ar cepurēm nemētās, viņiem jau, atšķirībā no krieviem, ir lidmašīnu bāzes kuģi un 5. paaudzes iznīcinātāji. Nedēļa ierobežota karadarbība un visā Dienvidsibīrijā plīvos Ķīnas karogi, bet ceļmalās stāvēs pēc vīriešiem noilgojušās krievenes ar sālsmaizi.
Pret Napoleonu karoja visa Eiropa, bet pret Hitleru, gandrīz visa pasaule.
Mums nekur nav jāiesaistās, vienkārši jānoskatās, kā krievu sadisti un pederasti no Centrālāzijas un pēc tam no Kaukāza un Pievolgas brauc mājās Cargo 200 saldētājvagonos un kā liesmos viņu pilsētas, kuras būs aizdedzinājuši dzimtcilvēki, kas izgājuši ielās, meklēt sev barību. Skat: Johanesburga, kur dzīvo to saprāta brāļi.
p.s. Baidens neizglābs, vairs nav Rūzvelta laiki.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

18.07.2021. 13:39

»

piedot

krievus salieks, salocīs ragā


Protams salieks un vēl ar cepurēm nomētās. Lai kādi krievi ir un cik atšķirīgi un nesaprotami daudziem no mums, man Tavs "salieks, salocīs" atsauc atmiņā divus, kuri gāja uz Krieviju ar tādām pašām domām - Hitleru un Napoleonu. Man ir vienaldzīgi krievi un Krievija, tomēr, ja mēs iesaistīsimies militarā avantūrā pret viņiem, kurš var garantēt, ka trešais nebūs Baidens vai vēl kāds? Un tad varēsi sākt sapņot par LV neatkarību no jauna.

Atbildēt

piedot

18.07.2021. 13:29

»

interesanti

ko nozīmē ''saliegs


krievus salieks, salocīs ragā.

Atbildēt

paroc dziļāk!

18.07.2021. 13:26

»

Lasītājs

Pamatā jau nav medicīnas kompāniju nelietīgā naudas kāre. Drīzāk Ķīnas valdība nolobēja, kādu amerikāņu bakteriālo ieroču ražošanas kompāniju cilvēku samazināšanai. Angļu-sakšu, vāciešu vietā "izplatīs" pa pasauli savus šķībacainos, kas maktendaudz ir savairojušies, tie ir paklausīgāki un cītīgāk strādā...


Novosibirskā virusoloģijas centrā "Vektors" uzsprādis gāzes balons un izcēlies ugunsgrēks
https://www.apollo.lv/6779681/novosibirska-virusologijas-centra-vektors-uzspradis-gazes-balons-un-izcelies-ugunsgreks
Tavu brīnumu, tūlīt pēc tam tai apkaimē krievi no elpošanas ceļu un plaušu kaitēm sprāga kā mušas, tāpēc pilnīgi iespējams, ka sars cov 1 sākotnēji bija krievu vīruss, kas izmuka, ņemot vērā, ka krieviem rokas aug no dirsas un lai novērstu uzmanību no sevis, čekisti to izplatīja Uhaņā.
Ķīnieši, atšķirībā no labsirdīgiem amerikāņiem, ukraiņiem, poļiem un turkiem, krievus neatstās, ja vien viņi tos neizdomātu izmantot sev pārtikā, kas praktiski neiespējami. Drīzāk tos aizlaidīs rezerves daļās un kā gaļu viņu sugas īpatņiem, kas ķīniešu šahtās raks ogles.

Atbildēt

Latvija - krievu dzimtcilvēku sapnis

18.07.2021. 13:08

»

Latvija - neizdevusies valsts

Kad runa ir par cilvēktiesībām, LV ir jāsalīdzina ar Ziemeļkoreju...


Visus krievu un krievus mīlošos pederastus uz Ziemeļkoreju, pirms tam katram iešpricējot obligāto Sputņičok devu.
Salīdzinot neaizmirsi tehniskos palmu taukus, kas krievijā visiem pieejami, bet latviešiem aizliegti!

Atbildēt

Nika

18.07.2021. 12:29

»

lauķis

Tad kādēļ vakcinētajiem ir jācieš ja tie ir vakcineti?Pret ko un ar ko tie ir vakcinēti?Vai tad vakcinētie nav drošībā?Nemaz nerunājot par to ka NEVIENS neuzņemas atbildību par vakcīnas sekām,par to ka vakcinētie arī slimo,pārnēsā visādus vīrusus un mirst...


Šī brīža pasaules pieredze tomēr liecina, ka valstis, kurās ir augstāks vakcinēto procents, samazinās slimības izplatība, bet vakcinētās personas, ja arī saslimst, slimo vieglā formā. Ko tas nozīmē? To, ka slimnīcas netiek bezjēgā noslogotas ar nevakcinētiem covid slimniekiem, un cilvēkiem, kuri slimo ar citām saslimšanām, ir pieejami medicīnas pakalpojumi kā tas ir bijis pirms pandēmijas. Ja ir vakcinēti pedagogi, mācības skolās var notikt klātienē. Kāpēc ģimene, kura ir saprotoša, loģiska un tālredzīga, un ir vakcinējusies, nevar savus bērnus skolot klātienē, jo, redz, kādi pedagogi ir salasījušies muļķības interneta tīmekļos, un izlemj, ka nevakcinēsies?

Atbildēt

Lasītājs

18.07.2021. 10:50

Pamatā jau nav medicīnas kompāniju nelietīgā naudas kāre. Drīzāk Ķīnas valdība nolobēja, kādu amerikāņu bakteriālo ieroču ražošanas kompāniju cilvēku samazināšanai. Angļu-sakšu, vāciešu vietā "izplatīs" pa pasauli savus šķībacainos, kas maktendaudz ir savairojušies, tie ir paklausīgāki un cītīgāk strādā.
Kā nekā pieņēma kongresā lēmumu, kad līdz 2054. gadam visā pasaulē jābūt tikai ķīniešu valsts pārvaldes modelis. Tā kā visi iepriekšējie ķīniešu kongresu lēmumi ir vienmēr izpildīti, tad tas liek aizdomāties.
Krievus atstās, jo Krievija šiem neesot vajadzīga, jo tur ir auksts un krievi būtu labi nemieru apspiedēji.
Saskaņā ar aizliegumu, Ķīnai nopirkt visus ASV uzņēmumus, bankas, kā arī daudz kur citur Rietumu pasaulē, viņi izdomāja šādu variantu---ar kovidu.

Atbildēt

?

18.07.2021. 10:32

»

paklau

Ko tad jūsējiem sākās histērija, kad izskanēja priekšlikums no nevakcinētajiem covid slimniekiem iekasēt maksu par ārstēšanu? Kāpēs normāliem cilvēkiem būtu jācieš, jo slimnīcas pilnas ar antivakseriem un par to vēl jāmaksā


Kāpēc vakcinētie, pārnēsājot kovidu, "aplaiž" ar šo "sērgu" nevakcinētos?
Piemērs. Strādājot lielveikala kulinārijā, kur maksā par stundām, bet pamata likme ir niecīga, kulināres strādā slimas, līdz brīdim, kad gāžas no kājām. Viņām slimības lapā summiņa būs niecīga. Bet ēst gribās, un ja vēl bērniņš jāuztur bez vīra? Un cik cilvēkus dienā, tāds vakcinēts darbinieks aplipina? Pats ta bija spiests vakcinēties, jo darba devējs lika!

Atbildēt

lauķis

18.07.2021. 10:26

»

paklau

Ko tad jūsējiem sākās histērija, kad izskanēja priekšlikums no nevakcinētajiem covid slimniekiem iekasēt maksu par ārstēšanu? Kāpēs normāliem cilvēkiem būtu jācieš, jo slimnīcas pilnas ar antivakseriem un par to vēl jāmaksā


Pirms lietojat jēdzienu cilvēks,noskaidrojiet kas ir cilvēks.
Atdodiet manus nodokļus un man nebūs nekādu pretenziju pret ārstēšanos par maniem nodokļiem uzturētās ārstniecības iestādēs.
Personīgi man jūsu "ārstniecības" iestādes nav saistošas.
Manā dvēselē ir pilnīgs miers.

Atbildēt

paklau

18.07.2021. 10:17

»

lauķis

Tad kādēļ vakcinētajiem ir jācieš ja tie ir vakcineti?Pret ko un ar ko tie ir vakcinēti?Vai tad vakcinētie nav drošībā?Nemaz nerunājot par to ka NEVIENS neuzņemas atbildību par vakcīnas sekām,par to ka vakcinētie arī slimo,pārnēsā visādus vīrusus un mirst...


Ko tad jūsējiem sākās histērija, kad izskanēja priekšlikums no nevakcinētajiem covid slimniekiem iekasēt maksu par ārstēšanu? Kāpēs normāliem cilvēkiem būtu jācieš, jo slimnīcas pilnas ar antivakseriem un par to vēl jāmaksā?

Atbildēt

Adata

18.07.2021. 10:08

»

Nika

Cilvēktiesības skar visu sabiedrību. Arī vakcinētos, kuri ir spiesti ciest dēļ nevakcinētam personām - augstāki saslimšanas radītāji, attālinātas mācības, sliktāk pieejami medicīnas pakalpojumi utt. (Var paturpināt). Tad kādēļ vakcinetajiem ur jācieš dēļ nevakcinetajiem? Kāpēc nevakcinēta sabiedrības...


Man tiešām žēl jūs Nika, ciešat dubulti- no valdības stulbiem ierobežojumiem un pašas vakcīnas, ja tik neesat sapotēta ar placēbo.
Nevakcinētie ciešanas nevienam nerada, jo inficēties un pārnēsāt Covid var arī vakcinētie.

Atbildēt

lauķis

18.07.2021. 09:52

»

Nika

Cilvēktiesības skar visu sabiedrību. Arī vakcinētos, kuri ir spiesti ciest dēļ nevakcinētam personām - augstāki saslimšanas radītāji, attālinātas mācības, sliktāk pieejami medicīnas pakalpojumi utt. (Var paturpināt). Tad kādēļ vakcinetajiem ur jācieš dēļ nevakcinetajiem? Kāpēc nevakcinēta sabiedrības...


Tad kādēļ vakcinētajiem ir jācieš ja tie ir vakcineti?Pret ko un ar ko tie ir vakcinēti?Vai tad vakcinētie nav drošībā?Nemaz nerunājot par to ka NEVIENS neuzņemas atbildību par vakcīnas sekām,par to ka vakcinētie arī slimo,pārnēsā visādus vīrusus un mirst.
Vai tik tās proleteriāta idejas neuzspiež tie paši kas tagad uzspiež vakcīnas?Nevakcinētie nevienam un neko neuzspiež.Nikai nav nekādas sajēgas kas ir cilvēks un kas ir brīva cilvēka griba.
Cilvēks nav persona.

Atbildēt

Absolūts

18.07.2021. 08:41

https://youtu.be/68Ic4Zx38Us

Atbildēt

Cilveeka genoma mainjas eksperiments

18.07.2021. 08:39

Paskatiijos Redakcija:News (pivovarovs) tematisko raidiijumu. Tur var redzeet, kaa aarstu onkologu nodod vinja acis.

Atbildēt

Nika

18.07.2021. 08:36

»

Jums pēdējais laiks vakcinēties,

ja vie to neesat jau izdarījusi. Tik ačgārna domāšana rodas tiem, kuru smadzenes ir jau vakcīnu skartas...


Cilvēktiesības skar visu sabiedrību. Arī vakcinētos, kuri ir spiesti ciest dēļ nevakcinētam personām - augstāki saslimšanas radītāji, attālinātas mācības, sliktāk pieejami medicīnas pakalpojumi utt. (Var paturpināt). Tad kādēļ vakcinetajiem ur jācieš dēļ nevakcinetajiem? Kāpēc nevakcinēta sabiedrības daļa uzskata sevi par pārākiem? Kāds te sakars ar totalitārismu? Raksts ir proletariāta ideju sludināšana. Neko citu tur saskatīt nevar

Atbildēt

Aramess

18.07.2021. 07:57

Ir tomēr labi, ka radīts šāds portāls. Var uzzināt, cik idotu mīt šajā pasaulē.

Atbildēt

Jums pēdējais laiks vakcinēties,

18.07.2021. 07:40

»

Nika

Raksta autori - vienas grāmatas autore, audžumamma un jurists, izbijis deputātu kandidats (varbūt ievēlēts? Neiedziļinājos). Atvainojiet, bet sen nebiju lasījusi ko tik neloģisku. Tieši neloģisku. Divas reizes rakstu pārlasīju, un palika tie paši jautājumi, kuri radās, lasot pirmo reizi. No vienas puses...


ja vie to neesat jau izdarījusi. Tik ačgārna domāšana rodas tiem, kuru smadzenes ir jau vakcīnu skartas.

Raksta saturs aicina pretoties totalitārismam bez cilvēktiesībām, ja nevakcinēsies un neuzrādīs dzīvnieka potes pasi.

Tagad katram lopam, kas pakļāvies vakcinācijai ir žetons mobilajā telefonā, ko ātri uzrādīt un pēc tā var noteikt arī mirušā personību - izmeklēt eksperimenta ar poti sekas. Super lopkautuve! Welcome!

Atbildēt

Nika

18.07.2021. 06:45

Raksta autori - vienas grāmatas autore, audžumamma un jurists, izbijis deputātu kandidats (varbūt ievēlēts? Neiedziļinājos). Atvainojiet, bet sen nebiju lasījusi ko tik neloģisku. Tieši neloģisku. Divas reizes rakstu pārlasīju, un palika tie paši jautājumi, kuri radās, lasot pirmo reizi. No vienas puses autori atzīst, ka covid pandēmija pastāv. Dažos intriģējošos un noslēpumainības plīvuru pārsegtos teikumos tiek pasniegts, vai - pareizāk sakot - lasītājam liek noprast, ka covid ir palaists pasaulē apzināti. Tik tālu ok. Es pat varētu pieļaut, ka tas tā ir noticis. Tālāk rakstā tiek "pamazgāti kauliņi" alkatīgajām farmācijas kompānijām, kuras uz covid rēķina pelna un nopelnīs miljardus. Arī piekrītu. Nopelnīs. Bet raksta "sāls" ir - Latvija totalitāra valsts, un nabaga mediķi, pedagogi un sociālie darbinieki, kuri, ja ir pietiekami inteliģenti, nedrīkst padoties. Un te man rodas kaudze jautājumu. Kam padoties? No vienas puses autori atzīst, ka pandēmija pastāv, tad kāda velna pēc mediķiem, pedagogiem un sociālajiem darbiniekiem jāiestājas spītīga āža pozā un jāatsakās vakcinēties? No raksta sapratu, ka tas, pirmkārt, jādara, lai rijīgās farmācijas kompānijas neiegūst vismaz kādu daļu no peļņas, kura ies secen dēļ pedagogiem un mediķiem, kuri atsakās vakcinēties Latvijā. Tā tas ir domāts? Sak, iegriezīsim tiem maitām! Un tad spersim nākošo soli - nepirksim maizi, kefīru un desas luņķi, jo rijīgie ražotāji, tirgotāji uz tā uzvārās. Bet mēs nē. Neēdīsim, lai šiem slikti paliek! Vai tāds ir jūsu raksta vēstījums? Ja jūs gribējāt pateikt, ko diži slepenu un atklāt patiesību par covid, tad rakstiet tieši un konkrēti, lai var saprast! Tad jau uz šī raksta fona antivakseru raksti ar sagrozītiem datiem un kosmiskām fantāzijām par tēmu šķiet simpātiskāki. Vismaz reizēm var pasmieties. Šeit raudāt gribas, jo jūs aicinat doties slimibā un nāvē tūkstošiem mediķu un pedagogu, tikai ar mērķi - nepalielināt farmācijas milžu peļņu.

Atbildēt

skaud igais impotents

18.07.2021. 00:27

»

neprāta smirdiens

Pateicāt,pasakiet un ko vēl?Oda pirdieniņš


Kāda drosme!Kāds patiesības bezdibenis!Kāda bezgalīga muļķība!Sākums jauna īpašuma formam pietiek.com apmaksāto kretīnu valdītajām pagastu korporācijām.Būtu labāk labi izmīlējušies.Dainis augšā,un tad,ja sanāk, Ilga augšā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: