Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Oi kredits

28.06.2020. 01:13

»

Steve Hoffman

Labdien, dāmas un kungi...


Varētu pateikt rupji, bet var arī maigāk - vācies ratā!

Atbildēt

Steve Hoffman

22.06.2020. 03:00

Labdien, dāmas un kungi!
Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts (aizdevums)?
Liela daļa cilvēku saskaras ar nelaikā esošām finanšu problēmām, un vairums no viņiem augsto procentu likmju, nepietiekamā nodrošinājuma, parāda un ienākumu attiecības, zemā kredītvērtējuma vai citu iemeslu dēļ nespēj saņemt kapitāla aizdevumus no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām.

Ja jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, es ieteiktu jums sazināties ar manu uzņēmumu, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu.
Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums, hipotēkas aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, gan nodrošinātus, gan nenodrošinātus aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 20 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Lai iegūtu vairāk informācijas; šeit ir mūsu kontaktinformācija.
Kontaktpersonas e-pasts: novicapfinancialservices(at)gmail.com
Kontakta numurs: +31642117819 (WhatsApp)

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams.

Atbildēt

Re

21.06.2020. 02:09

»

Zeze

Diemžēl ar latviešu valodu tālu netikt. Bakalauru varbūt ar dievu uz pusēm var izvilkt, bet tālāk - stop. Mūsu ministre to nesaprot, jo tikai latviešu valodas filologi viegli tiek cauri ar pliku latviešu valodu


Kāds absurds! Latviešu valodā iespējams uzrakstīt jebkuru zinātnisku darbu! Ja publicē zinātniskos rakstus citu valstu izdevumos, tad parasti raksta angļu vai citā valodā. Neviens taču neiebilst pret to! Bet kāpēc latvietim savas valsts augstskolā būtu ar rektoru jāsazinās svešvalodā? Un kā viņš izlasīs dokumentus, likumus? Taču vajag domāt! Un vēl - vai tiešām kāds patiesi tic, ka tas, kuram ir lieliski sasniegumu savā valstī, kurš tur ir cieņā un godā, saņem labu algu, visu pametīs un skries uz dažiem gadiem pastrādāt Latvijā? Un viņam tiešām būs vēlēšanās attīstīt Latvijas izglītību?

Atbildēt

Kuzja Ņilovičs

19.06.2020. 17:59

Patiesībā ar lozungu "Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot"grib izgāzt jebkuras reformas aaugstākajā izglītībā. Jautājums par rektoru valodas prasmi ir pupu mizas. Runā, ka arī Pauls Valdens neprata latviešu valodu.

Atbildēt

Zeze

19.06.2020. 01:26

Diemžēl ar latviešu valodu tālu netikt. Bakalauru varbūt ar dievu uz pusēm var izvilkt, bet tālāk - stop. Mūsu ministre to nesaprot, jo tikai latviešu valodas filologi viegli tiek cauri ar pliku latviešu valodu.

Atbildēt

kas darzā

19.06.2020. 00:53

Kamēr LU un citās augstskolās docētāju algas ir 5 eiro stundā pirms nodokļu nomaksas un vadības algas ir 50-150k gadā, nav svarīgi kādā valodā runā rektors, tā ir un būs vis-vis-lētākā izglitība Eiropā ar visām no tā izrietošajām sekām! PS. Nesūtiet savus bērnus neesošas izglītības citadelēs!

Atbildēt

Paldies par rakstu! 100% atbalsts!

18.06.2020. 15:13

Paldies par uzņēmību. Paldies par rakstu un vēstuli. Tikai, kur ir informācija par šo vēstuli? Kam adresēta? kad? Kur var to izlasīt? Vai "ManaBalss.lv"? ... Vaiesat piedāvājuši šo info citai plašsaziņai?Vai ir bijuši atteikumi? Protams, ir labi, ka ir tāda tvaika nolaišanas lapa, kā "pietiek.com." Un tomēr, kur vēl esat mēģinājuši dabūt cari šo info? vai valsts plašsaziņā esat mēģinājuši - radio, tv? Jai ir atteikums, tad ļaujiet to zināt tautai.

Atbildēt

tā melnā

18.06.2020. 06:54

Tā melnā žurka pati arī nemāk latviešu valodu...……..

Atbildēt

kakls un galva

17.06.2020. 21:47

Arī rektors var strādāt par latvieti,ne tikai futbolisti un kāds podnieks.

Atbildēt

tādi esam

17.06.2020. 18:53

Arogantā sādžas profesore!
Publiski nelieto valsts valodu, bet vervelē latgaliešu izloksnē. Pirms laika gribēja uzspiest promocijas darbus izstrādāt angliski. Tagad- pretlikumīgs likumprojekts, kas neatbilst Satversmei.
Tā pamazām zaudējamsavu validu un pašcieņu.
NOŽĒLOJAMMI!

Atbildēt

Jā, bet

17.06.2020. 18:50

Kā ar reformu izbīdīt cauri kādus tautai ne visai labus pārkārtojumus? Ļoti vienkārši. Šie pārkārtojumi jānoformulē krietni aizplīvurotā formā, bet reformā jāiekļauj kāds viens visai skandalozs punkts ap kuru tad tauta var ņemties un tos matus skaldīt. Pēc lielas ņemšanās (protestiem, parakstu vākšanas) to skandalozo punktu no reformas izņem, bet pašu reformu pieņem. Tauta priecīga. Tauta apmierināta.

Atbildēt

Lasītājs

17.06.2020. 17:33

Bet kā būs ar čekas maisa vīriem? Tie paliks rektoros, jeb nē?

Atbildēt

Minna

17.06.2020. 15:50

Kā gan savādāk? Un jāprot dainas bārstīt un tautas dejas lēkāt. Klimpiņpolkas paraugdemostrējumi un valodas izloksnes pārzināšanas pārbaudes vispirms pie pašas ministres

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: