Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Normunds Štilke

31.08.2018. 22:42

»

Es

Narkomāns ar sviesta bundžiņu kabatā? Sviestā esi sagājis un atrodams tu, nevis narkomāniem tīkamākā cannabis patēriņa forma...


Ha! Blaknes! Tu pat vārdu "blaktes" nevari pareizi uzrakstīt!

Uzmanies! Man jau uz doto brīdi ir, ar ko kopā noskaidrot tavu identitāti - tas esmu es, un mani kāju pirksti!

P.S. Labi! Atklāšos pilnībā! Patiesībā es esmu Cilvēks, kurš nekaunas no sava vārda, un tas ir - Alfons Rožāmurs!

Atbildēt

Es

31.08.2018. 07:24

»

DD

Bet to taču var lietot eļļā, vai sviestā, vai tvaicējot, vai vēl simts dažādos veidos, kuros nav iesaistīts degšanas process. Izskatās, ka tava "spriestspēja" izmanto ļoti aprobežotu informācijas kopumu


Narkomāns ar sviesta bundžiņu kabatā? Sviestā esi sagājis un atrodams tu, nevis narkomāniem tīkamākā cannabis patēriņa forma.

Raugi, ja palasa jūsējo apelāciju, sanāk, ka jums tā dižā vajadzība ir balstīta uz smagu slimošanu, kam nekāda cita terapija nepalīdz. Visi jūs nelietotu, ja vien veselība nepaģērētu. Nu, labi, arī cannabis iespējamo placebo efektu tad neapspriedīsim. Jauni cilvēki, un jau tik slimiņi? Naktsklubos un tusiņos tik slimiem cilvēkiem arī obligāti jāvibrē?

Galvenais, ko pamana cilvēki ar skaidrāku prātu nekā narkomāniem, aiz šī Valsts, es gribu, Valsts, citās valstīs drīkst, - jums nav pilnīgi nevienas kritiskas piezīmes par šo vielu un paraduma ēnas pusēm. Pilnīga rožu ieleja un čikinieks.

Tur tas pirmais lielais patiesības moments arī iestājas. Blaknes ir pat tīra ūdens dzeršanai lielākā apjomā. Burtiski visam.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.08.2018. 16:16

Sociopāti un maniaki faktiski ir lielākā daļa no anonīmajiem komentētājiem - bailīgi, neizdevušies mazvērtību kompleksa mākti cilvēciņi, kurus vienmēr un visur ir situši vai pazemojuši. Vai tad īsts Cilvēks var kaunēties no sava vārda?
Vēl ir toļļi un t.s. dīvānā p-dēji.

Atbildēt

Normunds Šlitke

30.08.2018. 16:05

»

Vajag, vajag nosist

to Artusu Kaimiņu un Ati Zakatistovu - abi narkomāni aicina legalizēt marihuānu, ko iegūst no narkotikas saturošām kaņepēm


Vai varam kopīgi noskaidrot šā nelieša identitāti? Pārņem šausmas, ka šādi deģenerāti dzīvo mūsu sabiedrībā.

Atbildēt

DD

30.08.2018. 11:27

»

Es

Tiešām tavām smadzenēm ir par grūtu izlasīt Google pat to, kādas vielas rodas degšanas procesā un nonāk elpceļos NEATKARĪGI no tā, ko tieši tu smoļī - zāli, tabaku, salmus vai saberztus ķieģeļus? Tas ir punkts Nr. 1 kaitīgo īpašību sarakstā. Tam seko nākošie...


Bet to taču var lietot eļļā, vai sviestā, vai tvaicējot, vai vēl simts dažādos veidos, kuros nav iesaistīts degšanas process. Izskatās, ka tava "spriestspēja" izmanto ļoti aprobežotu informācijas kopumu.

Atbildēt

.

30.08.2018. 04:04

»

jūlis

Koalīcija iesita kārtējo naglu savā zārkā.Latvijā, pēc zinošu cilvēku teiktā,ikdienu nesaņemot med.palīdzību mirst 15 cilvēki.Ir pamats uzskatīt,ka tie ir hroniski slimnieki,kuru aprūpei paredzētie miljoni ir novirzīti medicīnisko dzelžu iepirkšanai.Hroniski slimie cilvēki medicīnas vertikālē tiek ignorēti...


Vislielākais cinisms invaliditātes jomā sākās ar Jāņa Reira nākšanu pie varas, kurš ir cilvēks - sociopāts, kuram nav ne mazākās empātijas pret cilvēku ciešanām. Braukā tikai pa visādiem ārvalstu komandējumiem, par kuriem nevienas sabiedrībai domātas atskaites nav.

Atbildēt

Es

29.08.2018. 16:50

»

K

Tiešām tāds fakts ir zināms un apstiprināts kā likumsakarība? Tad jājautā, kas ir smagāka narkotika - zāle vai alkohols? Tad jau katrs kas iedzer aliņ beidz ar šprici vēnā. Pats visiem prasi kādu pierādiju, bet pats nevienu par kaitīgumu neesi atradis


Tiešām tavām smadzenēm ir par grūtu izlasīt Google pat to, kādas vielas rodas degšanas procesā un nonāk elpceļos NEATKARĪGI no tā, ko tieši tu smoļī - zāli, tabaku, salmus vai saberztus ķieģeļus? Tas ir punkts Nr. 1 kaitīgo īpašību sarakstā. Tam seko nākošie.

Zāļojoties, esi pavisam pazaudējis spriestspēju.

Atbildēt

švamme

29.08.2018. 16:09

»

kļimoviča aita

ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji...


No kurienes tāda info? Vai tas ir tāds stils - pārpludināt ar uz faktiem nebalstītu infu? Ne mana, ne radu, ne paziņu ģimenes nelieto ne ne stimulantus, ne trankvilizatorus, nedz arī citu farmakoloģiju (mana personīgi ģimene 0$). Tavi ieteikumi par fiziskām aktivitātēm ir, maigi sakot, smieklīgi - tu iesaki pastaigu fermerim, kas visu dienu to vien dara, kā fiziski strādā, vai jogu, peldēšanu gatera strādniekam ?? Cilvēkiem, kuriem tu ieteic kaut ko, varbūt pat laika nav, lai domātu par ārstiem un farmāciju, nedz arī slimības sevī meklēt. Pieaudz, pirms padomus dot !! Un par dārzeņiem varbūt attāla taisnība, bet tā ir to cilvēku izvēle, tāpat kā HOPS ir smēķētāju izvēle.

Atbildēt

K

29.08.2018. 13:37

»

Es

Interesanti, no kādas bedres tad šoreiz pasmelti meli par "no marihuānas nav neviena mirušā...


Tiešām tāds fakts ir zināms un apstiprināts kā likumsakarība? Tad jājautā, kas ir smagāka narkotika - zāle vai alkohols? Tad jau katrs kas iedzer aliņ beidz ar šprici vēnā. Pats visiem prasi kādu pierādiju, bet pats nevienu par kaitīgumu neesi atradis.

Atbildēt

muahaha

29.08.2018. 12:26

»

kļimoviča aita

Lūk, vēl viens Intelektuālis - muahaha, kura gara spējas ļauj viņam indīgi izteikties par aitām


jā, atļauj gan.
Esmu audzējis gan aitas, gan kaņepes, gan magones (jau no 80ajiem, starp citu).
Aitas gaļai, kaņepes kaitēkļu atbaidīšanai un sēklām, magones sēklām. Kaņepju sviests un magoņmaizītes garšo vairumam, izņemot aitas un vēl dažus indivīdus.

Atbildēt

par tēmu

29.08.2018. 09:20

https://www.epilepsy.org.uk/news/news/home-office-returns-confiscated-cannabis-oil-12-year-old-northern-ireland-boy-epilepsy

Atbildēt

kļimoviča aita

29.08.2018. 06:41

»

muahaha

ļoti pareizs un atbalstāms viedoklis


Lūk, vēl viens Intelektuālis - muahaha, kura gara spējas ļauj viņam indīgi izteikties par aitām... )))

Atbildēt

muahaha

29.08.2018. 00:07

»

kļimoviča aita

pensionētais farmaceit un krišjāni lange...


aita ir un paliek aita, lai kādu niku arī mazpirdāns nelietotu, prātiņa kā nav, tā nav.

Atbildēt

padoms

28.08.2018. 23:03

Nav jālieto narkotikas, lai mēģinātu ārstēt piem. nelielus audzējus - kārpas, polipus. Ir nekaitīgākas zālītes, kaut vai čaga - bērzu piepes uzlējums (Befungīns u.c. nosaukumi), var dabūt homeopātiskās aptiekās u.c. tirgotavās. Tas ieteiktajās devās nav toksisks un neizraisa pieradumu. Ilgāk palietojot, audzējs samazinās izmērā, varbūt pat izzūd. Preparāts kavē metastāžu veidošanos.
Es ar to ārstēju deguna polipus, gan ārīgi, gan iedzerot iekšā, arī profilaksei, jo nekad nevar zināt, vai kkur kas nelabs neattīstās.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 22:14

»

Mr.Q

Šedevrs ir komenāra beigās - hujduj joga, čigāns u.c. prātu izkūkojušo muļķības. Labāk pastāsti, kāpēc atļaut alkoholu un nikotīnu, bet aizliedz zāli. No divu iepriekš minēto izraisītām veselības komplikācijām mirst miljoniem cilvēku katru gadu, kamēr no marihuānas nav neviena mirušā...


Interesanti, no kādas bedres tad šoreiz pasmelti meli par "no marihuānas nav neviena mirušā"?

Ir vispārzināms, ka t.s. vieglās narkotikas noved pie smagajām. Kā aliņš virs normas pamazām pie kā stiprāka. Eiropas valstīs, piemēram, nepieļauj marihuānas lietošanas un no tā rezultējošā reibuma un neadekvātuma un transportlīdzekļa vadīšanas apvienošanu. Tātad - no kurienes tik skaļš apgalvojums, ka nav mirušo?

Atbildēt

Es

28.08.2018. 22:07

»

kļimoviča aita

Kamēr visas pasaules zinātnieki joprojām meklē iespējas, kā cīnīties ar ļaundabīgajiem audzējiem, izrādas, ka pašmāju narkomāns krišjānis kopā ar saviem Holandes korišiem tādu līdzekli jau ir atradis - vēzi ārstē marihuāna...


Tas viņu domas gājiens laikam tāds - nu, zēns dabūja bronhu vai plaušu vēzi no smēķēšanas, vai kādu citu paveidu no dzeršanas, un tagad aidā iekšā citā grāvī. Narkotiskās vielās. Cilvēkam bīstamu grāvju skaits šādi tikai pieaug.

Zināms, ka Latvijā ir daudz pusslimu vai slimu cilvēku. Sadzīves apstākļi, mentalitāte, paradumi, profilakses trūkums. jau esošais paradums brīvi lietot pretsāpju tabletes arī nedrīkst palikt nepieminēts. Tomēr, ko tad saka mediķi? Marihuāna ir halucinogēns - narkotiska viela. Narkotiku iespaidā imūnsistēma nevis uzlabo darbību, bet sabrūk.

Narkotiku izplatītāji un ieinteresētie strādā ar un uz jaunatni; veco paaudzi šāda ākstība neskar.

Atbildēt

Mr.Q

28.08.2018. 20:58

»

kļimoviča aita

ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji...


Šedevrs ir komenāra beigās - hujduj joga, čigāns u.c. prātu izkūkojušo muļķības. Labāk pastāsti, kāpēc atļaut alkoholu un nikotīnu, bet aizliedz zāli. No divu iepriekš minēto izraisītām veselības komplikācijām mirst miljoniem cilvēku katru gadu, kamēr no marihuānas nav neviena mirušā?

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 20:04

»

švamme

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas...


ASV vidēji ģimene mēnesī iztērē ap US$ 300-400 dažādu "zāļu" - stimulatoru un trankvilizatoru iegādei. No rīta dzer uzbudinošus līdzekļus, vakarā - nomierinošus, un tā katru dienu... par to rūpējas ārsti-zāļu tirgotāji.

Tavi paziņās, švamme, ja arī "uz āru" ) izskatās pēc cilvēkveidīgajiem, tad pēc marihuānas lietošanas NEKAD vairs nebūs Cilvēki, bet gan MARIHUĀNAS DĀRZEŅI dažādās stadijās.

Interesanti, vai kāds amurikāņu ārsts Taviem paziņām narkotiku vietā ieteica garas pastaigas dabā, lēnu skrējienu ik dienas, peldēšanas nodarbības, hatha jogu, meditācijas, taidzi, cigun?

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 19:51

»

švamme

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas...


Vistīrākā narkomāna krišjāņ demagoģija. Pati jautājuma nostādne ir ABSURDA!

Pat ja marihuāna (vai kāda cita narkotika, stipras iedarbības viela vai inde) mazās devās kaut ko tiešām ārstē - NU TAD LAI ĀRSTI IZRAKSTA KONKRĒTAM PACIENTAM ŠO PREPARĀTU, ja reiz ir indikācijas.

BET TAS TAČU NENOZĪMĒ, KA ŠĀDS PREPARĀTS AR NARKOTISKU IEDARBĪBU IR JĀLEGALIZĒ, JAPADARA VISIEM IEEJAMS!

TIEŠI OTRĀDI - ŠĀDIEM PREPARĀTIEM JĀBŪT ĪPAŠI STINGRĀ UZSKAITĒ!!!

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 18:54

»

Es

Latvijā izdod pietiekami daudz dziednieciski nezinātniskas šļuras par vēža tēmu. Jā, tā ir nopietna laikmeta problēma, kas sakņojas arī dzīves paradumos. Tas, ko var šarlatāniskā līmenī lasīt šajos izdevumos par "ārstēju rozi un vēzi", liekas vienkārši atbaidoši, cik tālu var aiziet merkantīlā cilvēku...


Kamēr visas pasaules zinātnieki joprojām meklē iespējas, kā cīnīties ar ļaundabīgajiem audzējiem, izrādas, ka pašmāju narkomāns krišjānis kopā ar saviem Holandes korišiem tādu līdzekli jau ir atradis - vēzi ārstē marihuāna!!!

Ja šo ziņu no narkomānu komiksiem izdotos pārpublicēt vadošajos farmācijas žurnālos, vēža problēma beidzot būtu atrisināta!!!

Atbildēt

Klons

28.08.2018. 18:46

Tā kā kriminālā ietekme mūsu politikā ir gana liela, viņi nepieļaus zāles legalizāciju. Jo tiek gūtas super peļņas to tirgojot nelegāli, kā arī alkohola tirgošanas rādītāji turās augstu. To nelegālo daļu kontrolē kriminālie grupēju, savukārt legālo - ar krieviju saistīti ekspolitiķi un uzņēmumi. Tā ir liela nauda, ko zāles legalizācija iedragās. Tāpēc tiek kultivēt padomju laiku mīts, par zāles kaitīgumu. Jo tomēr pat kaislīgākie pretinieki nevar noliegt, ka alkohols un tabaka ir kaitīgāki, bet nez kāpēc legāli.

Atbildēt

jūlis

28.08.2018. 18:43

»

janis

Balsosim par Kpvlv partija,tīra no čekistiem un komunistiem


Koalīcija iesita kārtējo naglu savā zārkā.Latvijā, pēc zinošu cilvēku teiktā,ikdienu nesaņemot med.palīdzību mirst 15 cilvēki.Ir pamats uzskatīt,ka tie ir hroniski slimnieki,kuru aprūpei paredzētie miljoni ir novirzīti medicīnisko dzelžu iepirkšanai.Hroniski slimie cilvēki medicīnas vertikālē tiek ignorēti visā frontē.Hroniskie arodslimnieki,zinu pēc savas pieredzes,netiek ārstēti,izmeklēti,sūtīti uz atkārtotām invaliditātes komisijām jau ilgus gadus.Diagnozes pazūd.Ja šāda attieksme netiek kvalificēta kā noziedzīga,tad cilvēktiesībām mūsu valstī ir graša vērtība.Liekās,ka arī jaunajām partijām nav nekas bilstams pret tik noziedzīgu veselības politiku.

Atbildēt

kļimoviča aita

28.08.2018. 18:38

»

Pensionēts farmaceits

Šeit rakstītajam var tikai piekrist. Medicīnā lieto daudzas narkotiskās un psihotropās vielas, kāpēc kanabisa preparāti lai būtu izņēmums? Aizliegt kaņepi pielietot medicīnā aizbildinoties ar narkomānijas iespējamo izplatību ir tik pat truli un dumji, kā aizliegt veikalos pārdot nažus tikai tāpēc, kā...


pensionētais farmaceit un krišjāni lange!

Ja narkomāniem izdosies legalizēt marihuānu, gan jau kāda par narkomānu kļuvuša bērna vecāki jūs notvers, un liks rīt jums tik mīļo augu tikmēr, kamēr tas jums spiedīsies laukā vienlaicīgi pa abiem galiem - acīm un tūpli!

Narkomāni nolādētie...

Atbildēt

Nu nu

28.08.2018. 18:34

»

Legalizēt?

Un no kurienes tad tumšajam biznesam ienākumus smelt? No kurienes pildīt augsto partijnieku kabatas? Kā uzturēt melnās partiju kases...


katram sava domāšana. Kur tad paliek 20 proc. otkati, partijām pietuvinātiem? Domā, ka partiju nomenklatūra valdēs un padomēs sūta muļķus, kuri nemaksā partijas kasē? Saskaņai un ZZS kādas summas saziedotas!

Atbildēt

Pensionēts farmaceits

28.08.2018. 18:22

Šeit rakstītajam var tikai piekrist. Medicīnā lieto daudzas narkotiskās un psihotropās vielas, kāpēc kanabisa preparāti lai būtu izņēmums? Aizliegt kaņepi pielietot medicīnā aizbildinoties ar narkomānijas iespējamo izplatību ir tik pat truli un dumji, kā aizliegt veikalos pārdot nažus tikai tāpēc, kā kāds ar nazi ir kādu nodūris. Ne jau caur aptiekām narkomāni saņem savas apreibinošās vielas.Viņiem ir savi kanāli, kur tās iegūt. Un šīs pagrīdes tirdzniecības apkarošana ir policijas, nevis mediķu kompetence. Starp citu, mums medicīnā jau tāpat ir pārāk daudz ierobežojumu un aizliegumu, kas slimajiem pavairo ciešanas un apgrūtina vai pat padara neiespējamu piekļūšanu viņiem vajadzīgajām zālēm. Ne vienmēr pie stiprām sāpēm ārsts pacientam uzreiz nozīmēs pretsāpju zāles kuru iedarbība ir ļoti efektīga, bet kuras skaitās narkotisko vielu sarakstā. Tam ir nepieciešams pamatojums. Bet pamatojumu var iegūt tikai ar izmeklējumiem, kas prasa laiku. Tikmēr slimais mokās sāpēs. Viena daļa lētu un efektīgu zāļu vispār aptiekās vairs nav pieejama. Visvienkāršākais piemērs - klepus tabletes ar kodeīnu (Kodterpīns, Kodtermopsis), kas ļoti efektīgi gan veicina atklepošanu, gan bremzē klepus refleksu. Tā vietā tagad par pasakainu naudu tiek tirgoti dažādi sīrupiņi, kam vairumā gadījumu ir tikai psihoterapeitiska iedarbība. Un vai kāds ir padomājis par to, kāpēc vēl joprojām aptiekās bez receptēm nevar nopirkt medicīnisko spirtu? Padomju laikos šādam ierobežojumam bija pamatojums, jo veikalos trūka alkohola un medicīniskais spirts aptiekās bija ļoti lēts. Šodien veikalu plaukti ir pilni ar alkoholu, kuram ir pat 70 un vairāk grādi. Un nekāda recepte tur nav vajadzīga. Arī spirta cena aptiekās ir pietiekama, lai nevienam dzērājam nerastos interese to tur pirkt. Tad kādēļ gan cilvēks, kuram ir vajadzība iegādāties kvalitatīvu medicīnisko spirtu to tur nevar nopirkt, bet tā vietā nākas izmantot kontrabandas spirta tirgotāju apšaubāmas kvalitātes pakalpojumus? Šādam un līdzīgiem aizliegumiem un ierobežojumiem nav pilnīgi nekāda racionāla pamatojuma. Ja nu vienīgi kādam (kādiem) šie aizliegumi un ierobežojumi rada iespēju labi nopelnīt, piemēram, ražojot vienkāršas, spirtu saturošas zāles un tirgojot tās par pasakainām cenām.

Atbildēt

Vajag, vajag nosist

28.08.2018. 18:11

to Artusu Kaimiņu un Ati Zakatistovu - abi narkomāni aicina legalizēt marihuānu, ko iegūst no narkotikas saturošām kaņepēm!

Atbildēt

Legalizēt?

28.08.2018. 16:37

Un no kurienes tad tumšajam biznesam ienākumus smelt? No kurienes pildīt augsto partijnieku kabatas? Kā uzturēt melnās partiju kases?

Lai vai kā, bet zagt taču paliek arvien grūtāk, kontrabanda arī kļūst sarežģītāka. Tā nu paliek tās trīs stabilākās - nelegālais alkohols, nelegālās narkotikas un cigaretes.

Atbildēt

janis

28.08.2018. 16:34

Balsosim par Kpvlv partija,tīra no čekistiem un komunistiem.

Atbildēt

Stulbenis

28.08.2018. 16:24

Latviešus no viņu stulbuma, nelietības, zaglīguma, stukačošanas nevar glābt neviena kaņepe vai cita zāle. Šitie kā mežoņi piedzimuši, kā mežoņi auguši un kā mežoņi beidzot iznīks.

Atbildēt

š P.S.

28.08.2018. 16:08

Ne velti senajiem indiāņiem zāle bija pirmā un galvenā zāle., gadsimtiem..

Atbildēt

kgb

28.08.2018. 15:57

Kam šī liekulība, spriedelējot par marihuanas legalizāciju medicīniskiem mērķiem???!!! To ar steigu jālegalizē. Lai izput čigānu nacionālais rūpals, lai uz Rīgu brauc baudītāji no Austrumiem un Rietumiem. Starp citu, vairāku apsvērumu - humānu un finansiālu - nepieciešams legalizēt arī eitanāziju...

Atbildēt

švamme

28.08.2018. 15:50

Es personīgi pazīstu divus nesaistītus cilvēkus, kas regulāri lieto zāli (ASV). Vienam pēc karošanas Sīrijā un Afganistānā (Posttraumatic stress disorder - PTSD) izrakstīts kā nervus nomierinošs līdz. Otram pēc smagas traumas, kā atsāpinātājs. Ne viens ne otrs nav narkomāns, kā arī uz āru marihuānas iedarbība no uzvedības nav konstatējama.
Tā kā pati nelietoju (pamēģināju, nepatīk), tad arī nepiefiksēju, bet ir vēl daudz slimību un disfunkciju, kur lielu atvieglojumu dod tieši marihuāna.
Tā ir ļoti sena diskusija, par marihuānas atšķirību no patiešām narkotiskām vielām. Citas valstis to jau ir izgājušas (citas, gandrīz), kāpēc Latvijai jāizgudro ritenis ??

Atbildēt

!

28.08.2018. 15:47

Ja jau politiķi atklāti apzog tautu, tad lai vieglāk to veiktu, vajag visus uzsēdināt uz kaņepēm, gluži kā kolonizatori savā laikā dzirdīja aborigēnus ar alkoholu, lai vieglāk būtu tos apjāt!

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:20

Latvijā izdod pietiekami daudz dziednieciski nezinātniskas šļuras par vēža tēmu. Jā, tā ir nopietna laikmeta problēma, kas sakņojas arī dzīves paradumos. Tas, ko var šarlatāniskā līmenī lasīt šajos izdevumos par "ārstēju rozi un vēzi", liekas vienkārši atbaidoši, cik tālu var aiziet merkantīlā cilvēku mānīšanā.

Un ko šis autors dara? To pašu tēmu maļ? Marihuāna ārstējot (!) daudzus vēža paveidus. Atsauces (ko citi autori šeit mierīgi ieliek) viņš neizmanto, pietiekot ar "2017. gada informāciju" kaut kur tur. Značit čalītis nav pat studējis augstskolā.

Ja grib sodīt par viltus ziņām presē, kas tad ir šis, ja ne viltus ziņa - ka "daudzus vēža paveidus" "izārstē" ar marihuānu? Un Pietiek.com publicē visu, ko tam pamet.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:12

Tas, ka nelegālais tirgus kļūs legāls, kontrolējams un sertificējams un maksās nodokļus?
----
Tikko šito pērli pamanīju... Legalizēsim cilvēku tirdzniecību, kādi nodokļi tad mums ienāks kasē, ne? Narkomāna domu gājiens ir atbaidošs.

Atbildēt

Es

28.08.2018. 15:11

1) Visus narkomānus, kas aktīvi parakstās vai publicējas par šo tēmu, apzināt un ņemt uzskaitē.

2) Tik vienkāršai tautai pietiek jau ar alkohola nesaturēšanu rāmjos.

3) Narkomāns ir palaidis garām, ka aptuvenā runa šādā sakarā var būt tikai par medicīniskos preparātos iestrādātu auga aktīvo vielu vai vielām, nevis par "dakter, man kaiš kaut kas, izrakstiet man zālīti". Paleatīvā un pretsāpju terapijā šobrīd netrūkst atsāpinātāju.

Katrā ziņā ir nožēlojami, ka narkomāni izmanto slimību indikācijas savas atkarības akcentēšanai it kā sabiedrības interesēs tāpat, kā KPL LV izmanto Maxima Zolītūde lapu. Tā ir prasta tēmas ekspluatācija.Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: