Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

P.

31.07.2021. 11:22

»

P.

Jautājums


ok, autors atbildēja pats:

https://twitter.com/JB4LV/status/1421397931928719360

Atbildēt

P.

31.07.2021. 11:16

Jautājums:

- vai Twitter izdzēsa autoru, vai
- kādi trešie spēki lika izdzēsties pašam?

Atbildēt

Dats

31.07.2021. 09:00

Gribu skaidrojumu šim citātam. Kādēļ tas ir maldīgs." Maldu pamatā ir ideja, ka visas cilvēku kopienas operē vienotā vērtību un simbolu sistēmā, kuras ir sarindojamas uz attīstības skalas, uz kuras iezemiešu kultūra stāv uz zemāka pakāpiena un tāpēc ir "ārstējams" barbarisms. Ja tikai iezemiešiem tiktu atklātas attīstīto kolonizatoru zināšanas, viņi uzreiz saprastu, ka jaunā kultūra ir pārāka. Bet, tā kā atšķirīgo pasaules uztveru dēļ padalīties ar zināšanām ir laikietilpīgi, tad pašas "attīstītās" kultūras vietā tiek ieviesti vien kultūras produkti, un tas tiek darīts ar varu."

Atbildēt

Es

26.07.2021. 21:18

»

nu

lidojošie šķīvīši


Ļoti labi, ka ir cilvēki, kas tic disku spējai noturēties gaisā un manevrēt, taču tēma, kurai pieskāros, bija cūku gripas afēra. Jums ir kādi garīgie traucējumi?

Atbildēt

wow

26.07.2021. 16:12

Jautājumus nevar liegt, bet idiotiskas atbides gan.

Atbildēt

Manuprāt

26.07.2021. 14:02

Manuprāt, labs pārdomu raksts. Proti, rakstā ir tik daudz atzinumu, ka to lasot tiek pārrauta loģiska domāšana. Kā to pārbaudīt, ka pārrauta domu loģiska sakarība? Vienkārši, caur studentu - uzdod studentam izlasīt šādu rakstu 3 reizes un pajautā, lai to atstāsta. Students būs strupceļā, sanāktu čiks - students pateiktu tikai dažas domas, kaut ko nesakarīgu, bet kā teikts, raksts satur daudz atzinumu, par ko vērts padomāt un attīstīt savu domu.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 13:32

Viens farmācijas koncerns pirms gadiem desmit izdomāja, ka ezerā mīt velns Cūku gripa. ES atbildīgās amatpersonas un PVO tam piekrita.
Biedēja, ka Eiropā ar to smagi varot saslimt līdz pat 30% iedzīvotāju. Ka jāvakcinējas.

Tālākais it kā būtu zināms. Nav zināms, kādus secinājumus no tā izdarīja amatpersonas un koncerns. Toties šis piegājiens ir sagatavots labāk. Indijā upē peldoši līķi (mirušas jaunas neprecētas sievietes un bērnus tur nededzina), sirdi ploši stāsti par tikai no covid mirušiem jauniem žurnālistiem, un klusēšana par sirdi plosošiem stāstiem par jaunu žurnālistu nāvēm no trombiem pēc vakcīnām. Stāsts bezgalīgi turpinās(ies).

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.07.2021. 13:26

»

Andris

Viedoklis var būt katram. Atkarībā no katra samaitātības


Lasu: "Pamatot jūsu neatbilstību diskusijai par kompromisiem ar jūsu it kā zināšanu trūkumu vienā vai otrā jautājumā ir varas sagrābšana. Šī manipulācija tiek veikta, sašaurinot vērā ņemamo zināšanu spektru līdz tādam, kurā jums kā parastajam sabiedrības loceklim objektīvi trūkst kompetences. Jūsu zināšanas, kas jums dod tiesības izteikties (burtiskās "balss tiesības"), proti, piederība vietējai kopienai, vietējo vērtību un tikumu pārzināšana, interpretācija un iemiesošana — šīs zināšanas tiek atceltas kā nebūtiskas uz ekspertu zināšanu fona. Jums tiek atņemtas "balss tiesības", paziņojot, ka tas, ko jūs zināt, nav derīgs "- tā strādā pašreizējās valsts pārvaldes institūcijas ministrijās, citās valsts iestādēs un visās pašvaldībās, kas TAVU, sūdzības iesnieguma iesniedzēju un ierindas ierēdņa zināšanas, viedokli neuzklausa un neņem vērā, nodiktē savu, nomenklatūras vadoņa, par kuru iecelts students (izglītības ministrs) vai "šofera dēls" vai partijas izraudzīts cits subjekts, TEV nosaka visu un uz TAVU iesniegumu neatbild, sarakta nejēdzības un paziņo, ka tā ir atbilde, kuru apstrīdēt nav iespējams - tā nesatur atbildi, argumentus.

Vienvārdu sakot, rakstā ir ietverts ļoti plašs vērtīgu domu loks pārdomām, izpētei un turpinājumam. Vai par katru teikumu varētu uzrakstīt atsevišķu apskatu, uzrakstīt grāmatu, ar nosaukumu PAAUDŽU MAIŅA. Neatklāšu, kādu manu domu šie divi maģiskie vārdi satur.

Atbildēt

Andris

26.07.2021. 12:18

Viedoklis var būt katram. Atkarībā no katra samaitātības.

Un ir fakti. Pārbaudāmi un pierādāmi fakti. Tas vairs nav viedoklis.

Atbildēt

Ninna

26.07.2021. 11:16

Pašmācībā attālināti tagad jau iedvesmas vadīti visi visu kaut ko apgust, parasti sak nosakot paši sev diagnozi un meklē lētāko ārstu, kas tikai izraksta receptes. Te vismaz kaut kādas barjeras saglabājas fragmentaŗi. Citās jomās - visi paši ir sev zobārsti un nesaturēšanas produkti ir pārpludinājuši visu publisko telpu. Te nav tas izņēmums

Atbildēt

kukuu

26.07.2021. 10:49

Ideja rakstam ir laba, tikai viena vaina - pārgudri "samudrīts", lai izskatītos ļoti gudri. Viss ģeniālais ir vienkāršs - raksta ideju varētu pateikt arī vieglāk (galu galā pietiek.com nav papīra formātā - bet gan virtuāls resurss - kā zināms, tas jāņem vērā, lai lasītāji vispār rakstu izlasītu). Beigu beigās, izlasot visu rakstu, nesapratu, ko autors gribējis pateikt - izņemot sākumu (sākot no vidus, beigām - trūkst argumentu vai domu). Protams, antropologi LV pārsvarā aizstāv oficiālo nostāju, jo šķiet pētījumu naudas kumoss ir ticis arī viņiem (tāpat kā pārsvarā visiem masu medijiem). naudiņa jāatpelna:)

Atbildēt

pat nesaprot

26.07.2021. 10:11

kāpēc ASV smējās...

Atbildēt

pajoliņš

26.07.2021. 10:07

Visi šie jaunlaiku populistu sacerējumi piesauc "parasto cilvēku". Bet nav jau tāda "parastā cilvēka". Frizieris nav parastāks vai neparastāks par dārznieku.

Ir vairāk domājoši cilvēki un ir tādi, kas domā mazāk. Bet nosaukt sevi par "parastu cilvēku" nenozmē dabūt atbrīvojumu no morālā pienākuma rīkoties racionāli.

Atbildēt

Piepe

26.07.2021. 09:48

Jā, šādus rakstus izlasīt un iedziļināties teiktajā var nedaudzi. Tādēļ bez komentāriem.

Atbildēt

Jautājums

26.07.2021. 09:31

Varbūt ir vērts pievērst uzmanību arī tam, ka neviena mūsu valsts iestāde principiāli nevēlas oficiāli informēt par to, cik cilvēku, kuri bijuši slimi ar Covid-19, ir IZVESEĻOJUŠIES. Labākajā gadījumā viņi tiek dēvēti par "pārslimojušiem", turklāt ar viņu skaita aprēķināšanu nodarbojas "nacionālā" ziņu aģentūra LETA.

Atbildēt

Es

26.07.2021. 09:24

»

Atis Priedītis

Patiesību parasti var pateikt arī daudz īsāk un vienkāršāk. Šis raksts apliecina, ka autors sevi uzskata par ļoti gudru un viņam pilnīgi vienalga, ka šo rakstu līdz galam izlasīs tikai retais


Ironiski, ka to saka cilvēks, kurš Pietiek.com ir uztvēris par savu blogu. Atisprieditisnepietiek.com. :) Cik jums pašam te ir to rakstu?

Atbildēt

Es

26.07.2021. 09:21

Par sedlenieku man līdzīgs novērojums. Es neatceros lasījis, ka viņam būtu zināšanas medicīnā lietās, kuras viņš komentē, turklāt nievājoši komentē, taču pieņemu, ka viņam ir viedoklis, kuru viņš noteikti var izteikt. Un arī es to varu.

Atbildēt

Patiesais

26.07.2021. 06:57

Varam runāt un rakstīt dikti daud un svarīgi, bet galā rezultātā, kaut ar novēlošanos, visu nosaka vairākuma griba. Tā kā viss pārējais ir tikai viedokļi un ieteikumi.

Atbildēt

Galapagu salas un iguānas

26.07.2021. 06:53

Kad Zemes resursi sāk beigties un jaunas apdzīvojamās planētas nav atrastas, visi līdz šim esošie pamatpieņēmumi un likumi ir jāmaina. Piemēram, lai cilvēki neiznīcinātu esošo dzīvību uz Zemes, uzskatot sevi par kaut ko augstāku.

Atbildēt

Leopolds II

26.07.2021. 00:23

Raksts bija labs. Diezgan garš, bet raitā valodā, ar lakoniskiem spriedumiem, bez aizvainojumiem. Šķiet, ka tieši no šādiem cilvēkiem baidās vara.

Atbildēt

Zināšanas ir vara?

25.07.2021. 18:28

Tikai ne šajā pašreizējā muļķu zemes "valstī".

Atbildēt

Kremļa mankurti ar krievijas rezultātiem

25.07.2021. 17:42

Autors apgalvo, ka norazes vada speciālisti, kam kategoriski nepiekrītu. Nozares, praktiski 100% pārvalda komunisti, čekisti un okupanti, tatad politiski vadītas nevis speciālistu. Bezpeļņas ostas ieroču un narkotranzītam vien ko vērtas, bankas naudas atmazgāšanai un iznīcinātā ražošana, lai visu pirktu lielveikalos. Tajās lietās sarkanie izdzimteņi ir lielākie speciālisti uz planētas.

Atbildēt

Nu un?

25.07.2021. 17:19

»

Atis Priedītis

Tikai es neslēpjos aiz nikiem


Gribi būt karognesējs? Tad neklibo !! :)))

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 17:12

»

:)))

Cik esmu noverojis , tad Jūs neatpaliekat ! Tagad Jūs paraudzīhjāties spogulī


Tikai es neslēpjos aiz nikiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

25.07.2021. 17:06

Patiesību parasti var pateikt arī daudz īsāk un vienkāršāk. Šis raksts apliecina, ka autors sevi uzskata par ļoti gudru un viņam pilnīgi vienalga, ka šo rakstu līdz galam izlasīs tikai retais.

Atbildēt

nonācu pie sāpīgas atziņas, ka savā jaunībā esmu bijis visai aprobežots

25.07.2021. 17:02

un tāds arī palicis. deģenerācija turpinās ģeometriskā progresijā.

Atbildēt

kāpēc tik gari?

25.07.2021. 17:00

zinātne ir leitas , ko var pierādīt un noteikumi kā jāpierāda
Kas ir parasts cilvēks???katrs paaasts cilvēķs var ņemt literatūtru ( jovieiem visma 9 klases...) un aiziet?????? Ja runa par defektīviem, nu tiem konsultācija ar savu psihiatru, ģ.ā..
Arī zinātnieki ir PARASTI cilvēki, nu čaklāki, vispār jau čaklie vairāk par 6 st neguļ un nav 8 st darba dienas... to sarkano demogoģiju nevajag, ASV brīnījas gan...arī mēs brīnāmies

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: