Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

abstinentais imbecīlis

15.04.2020. 22:23

»

ahā

Tātad tuvu,tuvu


Fantastiska neatlaidība un nolaidība izpildē liek noprast par angažētību vai prastu ieinteresētību šis ministres apriešanā.Tāpat kā gatavība dot vārdu čekas stukačam Art.Priedītim.

Atbildēt

motorhead 1916

15.04.2020. 13:50

Nu, Vinjkjele vai ne, bet shis viiruss arii neatbilst sevishjkji biistamas infekcijas statusam. Tas ir stipri lipiigs un izraisa komplikaacijas, jaa, bet principaa standarta patogeens, kaa gripa, piemeeram.

Atbildēt

xxx

15.04.2020. 08:03

»

Epidemioloģijas likums

20.pants. Obligātā medicīniskā un laboratoriskā pārbaude, izolēšana un ārstēšana...


SPKC slimību uzskaitījumā bija arī šāds ieraksts- Cita no jauna parādījusies bīstama infekcijas slimība*


Kāpēc šis neatbilst pamatam, lai būtu piespiedu testēšana un ziņošana?

Bet piekrītu- kamēr testi būs maksas vai tikai iebrauc;ejiem vai tikai ar ģimenes ārsta nosūtījumu, mēs dzivosim rozā mākonī, ka mirst tikai citās valstīs, mums viss ir kārtībā.

Realitātē nav kārtībā, jo ir daarba devēji, kuri , saprot, ka darbiniekam nav kur likties un neievēro ne 2 m atstarpi darbavietām, be dezinfekcijas līdzekļus nodrošina.

Atbildēt

Bils Geits pameta Microsoft vadību,

15.04.2020. 07:19

»

Dollārs Vašingtons

Vispār pāris miljardieri un kuri sevi sevi uzskata par īsteniem pasaules valdniekiem jau pāris gadus atpakaļ teica, ka ir nepieciešama "laba" krīze! Vašingtona attēls uz banknotēm un dzeltenais metāls ir maģisks savienojums...


viņa vecāki bija saistīti ar masoniem. Neapšaubāmi, viņš ir talantīgs un viņam dziļā pasaules valdība devusi uzdevumu izstrādāt vakcīnas, ko potē pieaugušajiem un bērniem, padarot viņus neauglīgus. Neauglība, protams, veicina saslimšana, jo cilvēks sevi nespēj realizēt un krīt depresijā, kur to gaida alkohols, narkotikas, depresanti. Viss, ko dara Geits, sakrīt ar viņa paša dziļāko pārliecību, ka pasaules ekoloģija netur tik daudz planētas iedzīvotāju. Arī Latvijas zeme pakļauta šai ebreju cionistiski fašistu ideoloģijai.

B. Beits meties uz farmokoloģiju un elektroniku vienlaikus, mēģinot radīt nanočipus reizē ar vakcīnu. Stāstot, cik ērti tas ir čipa nēsātājam - nav vajadzīgi dokumenti. Kas attiecas uz izglītotāko planētas daļu - tos jau kontrolējot ar facebook, twiter, mobilajiem viedtāruņiem, banku kartēm un izsekošanu 5 G tīklos, kuriem attīsta blīvumu - cilvēku kontrolei un sodīšanai globālajā elektroniskajā koncentrācijas nometnē pēc sociālās uzvedības kredītsistēmas, kāda jau ir Ķīnā. Arī Kremlis ievieš ko līdzīgu Maskavā. Piemērs. Cilvēks no Kazahstānas pāriet Maskavā ielu pie sarkanās gaismas, kvīts par sodu pienāk Kazahstānā viņa dzīvesvietas adresē. Lai Latvijā ieviestu pakļaušanos, “pandēmijas” laikā ar mobilo sakaru operatoru starpniecību, kontrolējot pašizolēšanos, VDD aprobē un uzlabo kontroli - pirmais VDD terorisma cietušais ir sodīts ar 4000€, lai iebiedētu sabiedrību.

Atbildēt

15.04.2020. 07:02

Status of COVID-19
As of 19 March 2020, COVID-19 is no longer considered to be a high consequence infectious diseases (HCID) in the UK.
https://www.gov.uk/guidance/high-consequence-infectious-diseases-hcid

Atbildēt

Dollārs Vašingtons

15.04.2020. 06:48

Vispār pāris miljardieri un kuri sevi sevi uzskata par īsteniem pasaules valdniekiem jau pāris gadus atpakaļ teica, ka ir nepieciešama "laba" krīze! Vašingtona attēls uz banknotēm un dzeltenais metāls ir maģisks savienojums.
Interesanti kāpēc gan viens no it mudītājiem ir pārmeties uz farmakaloģiju?

Atbildēt

Dollārs Vašingtons

15.04.2020. 06:44

Marss, Sarss, Varss, Karsss, Pkutons, Venēra , var uzskaitīt daudz ko.
Optimisms Ilzītes sejā ir, jo visdrīzāk vīņa zina vairāk un smīn, jo citi nezina.
Varbūt Ilzītes slepenā laoratorija tūlīt uzģenerēs super antivielas šai histērijai, bet pirms tam vajadzētu pačaukstināt naudas zīmes ar Vašingtona attēlu!
Ko Ilzīte darija pusgadu Ūsā?
Vai viņai tur sāka patikt kolekcionēt vispareizāko pasaules valūtu ar vašingtona attēlu?
Laimes Lācis nebūs, būs vien pašiem jāmēž sēta.

Atbildēt

Latvieši un Latvijas zeme nav tas pats, kas 4. maija cionistu valsts korporācija

15.04.2020. 06:10

Latvijas zeme nav tas pats, kas Latvijas valsts šodien - 4. maija valsts korporācija ar cioisma ideoloģiju - ebreju fašisms - globālā cionistu varas “panikas politikā”, risinot globālās ekonomikas finansu problēmas, nevis ir vīrusa pandēmija, bet parastā pavasara saslimšana ar dažādām vīrusu slimībām - bet mērķtiecīgi runā tikai par koronvīrusu un vairs nešķiro no gripas un citiem vīrusiem. Vai nav traki? Ķīnā it kā beigusies “koronvīrusa epidēmija”., neskarot Pekinu, kur apmetusies Ķīnas vadība un Ķīnas miljonāri. Melš, ka vīrusa uzņēmība saistīta ar vislielāko cilvēku kontroli Uhaņā - lielākaā transporta mezglā ar visblīvāko 5G noklājumu pasaulē. Tā starojums ietekmējot cilvēka imunitāti. Lielbritānijai arī līgums ar Ķīnu par 5G tīkliem sabiedrības kontrolei, ko pieprasa lauzt. Apvienotajā karalistē iedzīvotāji dedzina šos 5G torņus. Briti grib veselu savu imunitāti, kura jau tā sabeigta ar ķīmiskām E vielām produktos.

Bet mākslīgās pandēmijas mērķi sakrīt ar Romas kluba mērķiem. Mērķis ir iedzīt totālās bailēs starptautisko sabiedrību. Zviedrija aprēķinājusi, ka tai nav izdevīgi sēt paniku un bailes, un apturēt ekonomiku, jo tās zaudējumi no panikas un ekonomikas slēgšanas būs desmitreiz smagāki, nekā izvairīšanās no histērijas, visiem pavasara sezonas vīrusiem piedēvējot “koronvīrusa” nāves grēkus. Tur kaut kā nemirst īpaši vairāk! No statistikas pirms “pandēmijas” zināms, ka pasaulē ik rītu rītu tāpat nepamožas 25 000 cilvēku. Kurš var izkontrolēt, cik pie tā vainīgs tieši viens no korovīrusiem, ja tikai viena valsts pasaulē, Vācija, sākusi precizēt uz antivielām pēc koronvīrusa izslimojušis? Un secina, ka izslimojušie pret slimajiem šobrīd r 5:1! Mums rudenī atkal sola tikai koronvīrusa pandēmiju, it kā saslimšana ar gripas un citiem vīrusiem vairs nebūtu. To vairs nešķiro. Miris? Plasmasas maisā, aprok un miers! Uz “pandēmijas” rēķina! Vispasaules “panikas operācija” - ar līdz galam neizstrādāto militāro ieroci - “bailēm un paniku”, nav iespējams pat informācijas karā nomaldināt visu pasaules sabiedrību vienlaikus. Daudzi saglabā veselo saprātu.

Atbildēt

Faktiskā situācija

15.04.2020. 06:07

Situācija ir šāda. Sāksim ar ekonomiku. Kas ir ekonomika. Ekonomika ir mājsaimniecības stāvoklis un attīstība.

Ekonomika ir, kad mājsaimniecības attīstība nesaraujami saistīta ar patēriņu un kapitālu, tā uzkrāšanu. Kas ir kapitālisms? Kapitālisms nav tikai kapitalizācija vien, kad peļņu iegulda attīstībā, bet nepieciešams arī maksātspējīgs pieprasījums, kas ir izšķirošais faktors.

Globāli kapitālismam attīstoties, lielākā patēriņa valsts ASV , kuru vada globālie cionisti ar FRS naudas drukāšanas mašīnu, attīstīja Ķīnas ekonomiku, piešķirot aizdevumus, stimulēja ražošanu, bet ASV paērētājiem izsniedza kredītus, tos pārkreditējot, naudas apjomam pasaulē peaugt līdz līmenim, kad paļņu vars nav kur ieguldīt, neizdarot spiedienu uz ekoloģiju, ir preču pārprodukcija.

Krievija pēc 1993. gada tiek izmantota kā dabas resursu piegādes valsts, KF vadot cionistam Putinam, radot genocīdu pret Krievijas tautu.

Romas kluba postulāti, kurus realizē globālā cionistu finansu korporokrātija, ir sekojoši -
1. pasaules deindustrializācija,
2. cilvēku skaita samazināšana līdz vienam miljardam,
3. valstu ietekmes samazināšana,
4. pasaules valdības izveidošana.

Covid- 19 ir kaujas bioloģiskais ierocis, kuram nespēj pretoties zinātne un medicīna, tikai atvieglojot mirstošo ciešanas. Tas jau ir pierādīts.

Nav zināmas vīrusa genomas sastāvdaļas, bet ir zināms, ka viena sastāvdaļa ir cilvēka imūndeficīta gēns. Nav arī izskaidrojams, kāpēc citi vīrusu pārnēsā un izplata bez slimības simptomiem, bet citi vīrusu pārcieš viegli. Ir zināms tikai viens, ka arī Latvijas medicīna nevar palīdzēt izārstēt cilvēkus un piedalās kopējā cilvēku iznīcināšanā, jo ar testiem konstatē vien sasirgušos, nevis pārslimojušos ar testiem, kuri uzrādītu antivielas pēc Covid- 19 pārslimošanas. Daudzās valstīs mediķi domā, ka Covid- 19 jau sirojis pasaulē kopš 2019. gada vasaras beigām, arī Latvijā, un daudzi nomira iepriekš ar pneimoniju it kā pēc gripas. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Latvijā no Covid- 19 šobrīd ir maz oficiāli mirušo.

Trīsreiz globālā cionistu valdība mēģināja uzsākt trešo pasaules karu, līdz Krievija ar Ķīnu kopā ar ASV globālo finansu korporokrātiju izstrādāja Uhaņas bioloģiskajā laboratorijā ar Bila Geita finansējumu bioloģisko ieroci Covid- 19 pasaules iedzīvotāju skaita samazināšanai - ASV, Ķīnā, Krievijā, Indijā, Latvijā utt. Visticamāk, ka tie, kuri izstrādāja šo ieroci, ir arī izstrādājuši pārbaudītu vakcīnu un paši ir vakcinējušies.

Ļaunākais nav priekšā, tas jau ir noticis.

4. maija valsts korporācijas mērķi ir samazināt visiem tai piejamiem līdzekļiem Latvijas iedzīvotāju skaitu, neatkarīgi no profesijas. Beidzamais laiks to saprast! Tas jau bija paredzams pēc tam, kad dzīvnieks E. Levits kā Latvijas VP ignorēja likumu par algu paaugstināšanu mediķiem.

Atbildēt

4. maija valsts korporācijas teroristiskie mērķi

15.04.2020. 06:05

Valdībai cilvēku Latvijā ir “par daudz”! Mērķi ir tieši iznīcināt aizvien vairāk! Vācijā veic testus uz antivielām pēc covid19. Un atklājas, ka pieciem ir antivielas, viens sestais ir šobrīd ar vīrusu. Faktiski notiek pasaules deindustrializācija.

Globālistu Romas kluba plāni tiek realizēti strauji:

1. globāla deindustrializācija - iznīcina tūrismu un citas nozares, kas neatgūsies; Neatgūsies mikrouzņēmumi. Viegli ir sagraut, ļoti grūti un ilgstoši ir kaut ko radīt!

2. valstu suverenitātes zaudēšana - uz “pandēmijas “ viļņa uzsēdina valstis ar “labdarību” - aizdod miljardiem €,

3. pasaules iedz. skaita samazināšana no 6.7 miljardi uz 1 miljardu - iznīcinātajā ekonomikā dzimstība samazinās; Bet lielais mirušo skaits tiek “karantīnas” apstākļos sasniegts mums nezināmos apstākļos - jo sekcijas neveic - cilvēku ieliek maisā un aprok;

5. Globālas elektroniskas koncentrācijas nometnes izveidošana ar elektronisko vadību un kontroli caur 5G, ko pašlaik uz karantīnas un pašizolācijas rēķina aprobē, izsekojot cilvēkus. To viegli izdarīt, kad visiem jātup mājās. Tā arī LV VDD ar mobilo sakaru operatoriem, teroristiski ierobežo cilvēktiesības un kontrolē iedzīvotājus. it kā “teroristu un nepaklausīgo atrašanai un sodīšanai. Jau LV par pašizolācijas neievērošanu uzlikts pirmais max sods 3000€.

Atbildēt

smaida

15.04.2020. 05:39

Tā dzeltenā smaida,laikam norijusi Covid 19 ......

Atbildēt

MI

15.04.2020. 02:29

Rīts. Rīta kafija. Nesteidzīgi pieslēdzos informācijas atvaram un lecu iekšā, un ar baudu,kā jumtiņu, pie kafijas dzeru šo melu un patiesības kokteili.

Lasu. Vinčiks. ...Es ceru, ka mums izdosies līdz Jāņiem tikt galā ar Covid-19....
Domāju - Zāļu naff, vakcīnas naff, metodes naff, bet uz Jāņiem ir cerība vinēt. Lieki piebilst ka apejot patiesības min.. ir iespēja palasīties arī citur par stāvokli pasaulē.
Domāju - vai nu es kaut ko nezinu un vismaz zāles, metode jau klauvē pie durvīm, vai nu arī tā ir viltus ziņa, vai nu arī esmu pamodies dumjš. Varbūt mani grib čakarēt un iedomājas, ka man var stāstīt visādus pautus, uzdodot to par patiesību. Nē, nu varbūt ilžuks ir tik štengrs ka ar plikām rokām piežmiegs to vīrusu konoru? Ej nu saproti?

Plunčājos tālāk tajā atvarā un lasu: .....KANB aizvācoties prom un neskatoties uz šiem darījumiem,” raidījumā saka Ošlejs..... (kontekstā ar iepirkumiem/medicīnas apgādi).

Un te nu es sajūtu Latvijas garšu, Õ, vienam otram tā jau ir bērnības garša un tikai.

Paskatos uz suni un saprotu, ka pat viņam ir skaidrs, ka nekādas uzvaras nebūs, līdz bebūs zāļu vai citāda ārstēšanas metode. Nu un vakcīna tā jau ir pilnīga uzvara.

Eh, nodomāju pie sevis, būtu nu zinātne tik gudra un veiksmīga lai šī sērga ātrāk beigtos, lai nebūtu vēl ziema ar viņu jāpārlaiž.
Bet uz vienu gan es neceru, ka reiz būs vakcīna, zāles un metode pret Latvijas hronisko iztukšīti. Gan prātā, gan darbos, gan makā.

Atbildēt

Epidemioloģijas likums

14.04.2020. 23:16

20.pants. Obligātā medicīniskā un laboratoriskā pārbaude, izolēšana un ārstēšana
(1) Ministru kabinets apstiprina infekcijas slimību sarakstu un nosaka kārtību, kādā personas, kuras inficējušās ar kādu no sarakstā minētajām infekcijas slimībām vai par kuru inficēšanos ir radušās pamatotas aizdomas, vai atsevišķas iedzīvotāju grupas tiek pakļautas obligātajai medicīniskajai un laboratoriskajai pārbaudei, izolēšanai vai ārstēšanai.
(2) Izolēšana veicama personas dzīvesvietā vai ārstniecības iestādē.

Atbildēt

.........

14.04.2020. 23:04

jā. slikti ja cilvēks ir slims un nav ārstējams

Atbildēt

Kremļa aģents.

14.04.2020. 20:56

Īsumā par Viņķeles&Co pašaizliedzīgo cīņu pret Covid. Marta vidū izlasīju NVD priekšnieka Labsvīra teikto, cik sarežģīti tikt pie nepieciešamajām maskām un aizsarglīdzekļiem un cik ciniski mūsu biznesmeņi cenšas uzvārīties uz šīm piegādēm, dramatiski palielinot cenas.. uzzvanīju Peteris Vinkelis un palūdzu apjautāties, par kādām cenām Latvija ir gatava iepirkt mediķu aizsardzībai nepieciešamās preces. ļoti operatīvi saņēmu atbildi, ka "šobrīd labākais piedāvājums ir ķirurģiskās maskas līdz 0,6, respiratorus N95 - līdz 2.50 gabalā. ja varat piedāvāt labāku, dodiet ziņu". tas viss 17.martā.. sazinājos ar Ķīnas lielākā medic produktu ražotāja valsts korporācijas Camce prezidentu Wanga kungu un pēc stundas piedāvāju Viņķelei un Labsvīram piegādi pa tiešo no Camce par 0,53 un 2.30 attiecīgi. Uz to man atbildēja, ka esot saņemts piedāvājums par 0,40 un 1.90. Es mazliet neticīgi pabrīnījos, pilnīgi nereāli cipari...bet ok, paldies Dievam, problēma it kā atrisināta.. Un tad pamazām medijos sāka parādīties info, ka tur kkas nojucis, un tur kkas ir bijis ne tā.. Un vakar es ieraugu izskaidrojumu - tieši tajās dienās Viņķele ar savu starpnieku līdzdalību iepirkusi ķirurģiskās maskas par 0,66 un respiratorus pa 3,20.. Tātad melojusi par esošajiem piedāvājumiem, Pareiziniet šo cenu starpību ar gandrīz 3 miljoniem, kas iegādāti no viņķķelei tik mīļajiem Saules aptiekas un GP Nord.. Te gan piebildīšu, ka man nav iebildumu, ka "Laumai" par maskām maksā 0,57.. kā nekā, tomēr ražo pašmājās.. bet tik nekaunīgi zagt valsts naudu uz importa piegādēm.. Kā tā melīgā čuriku meistare vspr var skatīties acīs mediķiem, kuri šajās dienās riskē ar dzīvibām, lai tādas viņķeles varētu turpināt zagt? baigi ērti, aizbildinoties ar ārkārtas stāvokli, paslepus izdāļāt pasūtījumus .. Dies vien zina cik tādu slepeno pasūtījumu viņķele mums vēl ieplānojusi un kāpēc info par nepieciešamajiem gaidāmajiem iepirkumiem netiek publicēta PIRMS, nevis PĒC fakta.. varbūt ka Jēkabs Straume var atbildēt?
Raimo Čiekurs.

Atbildēt

Varbūt

14.04.2020. 19:07

»

pasūtījums

Ja autors ir "PIETIEK",tad domājam god.L.Lapsas k-gu pašu,vai kādu citu ar viņa svētību


nedomā un nenāc portālā,būs tīrāks gaiss no "pasūtījuma"

Atbildēt

ROFLMAO

14.04.2020. 18:52

Latvijas valsts pārvaldes vērtības - augstprātība, birokrātija un korupcija - nekur nav pazudušas arī epidēmijas laikā. Par korupciju SPKC jau zinām kopš 2016.gada. Iestādes direktore laikam tā nodzērusies, ka visur to pārstāv J.Perevoščikovs...

Atbildēt

pasūtījums

14.04.2020. 18:29

»

fakts

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors


Ja autors ir "PIETIEK",tad domājam god.L.Lapsas k-gu pašu,vai kādu citu ar viņa svētību?

Atbildēt

Хм

14.04.2020. 16:49

То есть по улице будет идти читать кашлять персона, и ее не могут забрать на принудительные анализы? Напоминает школу, где сейчас вшивомц ребенку ничего не могут сделать, и никак не могут повлиять на родителей. Мало того, еще и не имеют право сказать- внимание, это ребёнок заразный. Так и тут. Может, пора уже права персоны как-то критичнее оценивать, и не забывать про права общества?

Atbildēt

Ilžuk, esi gan tu dura

14.04.2020. 16:34

»

fakts

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors


Pat tik daudz nezini, ka infekcijas slimību sarakstē iekļauj slimības un nevis to izraisītājus. Gonoreju un nevis gonokoku.

Atbildēt

To fakts

14.04.2020. 16:21

»

fakts

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors


Šobrīd ir identificēts Covid 19 un tam tur ir jābūt, nevis kā sars paveidam

Atbildēt

fakts

14.04.2020. 16:14

Fantastisku nekompetenci demonstrē raksteļa autors!
Citādi būtu izlasījis paša pievienoto saiti un pie 47.punkta ieraudzījis tekstu - Smags akūts respiratorais sindroms (SARS)*, Tuvo Austrumu respiratorais sindroms (MERS)* un zinātu, ka covid-19 izraisošā vīrusa nosaukums ir SARS-CoV-2

Atbildēt

paldies Ķiņķelei

14.04.2020. 16:13

Pateicoties Viņķeles "darbībai" un bezdarbībai valstī būs vēl daudzi C-19 upuru!

Atbildēt

Ekonomikas tūrisma ministrs

14.04.2020. 15:31

Ilzes tantes pievienotā vērtība ir lielākie pupi saeimas vēsturē, no tiem varēs piebarot visus izsalkušos latvijcus bez maksas.

Atbildēt

Doks

14.04.2020. 15:24

Priekš kam likumi un noteikumi, ja ir čuriku Viņķele

Atbildēt

Cik apgarota

14.04.2020. 15:23

mietpilsones seja.

Atbildēt

nātrene

14.04.2020. 15:18

Vai WHO to ir izdarījusi?

Atbildēt

sēdi mājās un baksti pāksti

14.04.2020. 15:13

Šoreiz iztrūķst atsauce uz autora zināšanām par ārzemju pieredzi.Kur testē visus,ko noķer?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: