Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blondīne

11.10.2020. 23:19

un kā budžeta naudu pa kontiem stumda Latvijas IT kompānijas? Tā ir daudz interesantāka tēma.

Atbildēt

Fuktuka profesionāļi un marksistiski ļeņiniskā tiesību sistēma

04.10.2020. 16:04

Kādus 3-4 gadus atpakaļ katrs varēja iepazīties ar Cepļa bankas bilanci,rakstiem pietiek.com par shēmām, auditori rakstīja piezīmes un nedeva atzinumus par bankas pārskatiem. Vienlaikus visos medijos bija depozītu reklāmas un pensionāri kā tauriņi tumsā skrēja uz gaismu/banku, Rīgas namsaimnieka shēmotāji stiepa iedzīvotāju naudu uz banku, utt. Kāpēc fuktuks nerīkojās, noskatījās kā caurumā krīt iedzīvotāju uzkrājumi? Kāpēc Ceplis mierīgi varēja pārrakstīt akcijas nezināmiem personāžiem, katram zem 10%? Varbūt fuktuks saprata, ka Latvijā juristi, prokurori, tiesneši ir mācīti marksistiski-ļeņiniskajā tiesību sistēmā, kurā ir likuma burts un vadošās partijas uzstādījumi, nevis likuma gars un cilvēktiesības? Baidījās zaudēt, ja lēmumi tiktu apstrīdēti?

Atbildēt

Ojārs

04.10.2020. 10:59

»

Cepļa profesionalitāte

Ja Ceplis (Guseļņikovs) spēja pierunāt bijušos Dānijas premjeru, NATO ģenerālsekretāru, centrālbankas prezidenta vietnieku un beigās vēl uzmest centrālbankas šefu, tad jebkuru fuktuka profesionāli uzmestu kā špičku. Kamēr visapkārt Cepļi, nekādu uzticību nevajag gaidīt


Ja netici profesionāļu lietderībai, tad ar ko būs noderīgi duraki?! Tie nekādi nespēs noderēt pret "uzmešanu". Drīzāk tie "uzmetīs" paši savas nezināšanas dēļ. Tie būs manipulējami.
Vai tikai mēs abi netuvojamies secinājumam, ka, pirmkārt, ir vērts izdot naudu lojalitātes pirkšanai? Un pirkt to, kas var būt saimniecībā noderīgs. Noderīgs darbam nevis iluzorai komforta sajūtai.
Taču..., lai nopirktu saimniecībā nepieciešamo, ir labi "jāpazīst drēbe."

Atbildēt

Cepļa profesionalitāte

03.10.2020. 18:23

»

Ojārs

Tur jau tā sāls - blondīne ir paguvusi apliecināt, ka drēbi nepazīst. Viņa nav izaugusi tik tālu, lai ar profesionāļiem runātu profesionāli. Tāpēc viņa no tiem baidās, neuzticas, lūkojas ar aizdomām, neuzklausa, vēlas tos nomainīt ar sev saprotamiem. Īsāk - nefiltrē, nespēj novērtēt lietderību...


Ja Ceplis (Guseļņikovs) spēja pierunāt bijušos Dānijas premjeru, NATO ģenerālsekretāru, centrālbankas prezidenta vietnieku un beigās vēl uzmest centrālbankas šefu, tad jebkuru fuktuka profesionāli uzmestu kā špičku. Kamēr visapkārt Cepļi, nekādu uzticību nevajag gaidīt.

Atbildēt

Ojārs

03.10.2020. 10:24

»

Fuktukus ielenkumā

Var blakus rakstā palasīt, kā PNB Guseļņikovs apšmaucis fuktukus ar visu vadību. Pensionāru rindas pie banku durvīm, Rīgas namsaimnieka klienti bez naudas, budžets lāpa caurumus. Kāda tur uzticība Cepļa kungu ielenkumā


Tur jau tā sāls - blondīne ir paguvusi apliecināt, ka drēbi nepazīst. Viņa nav izaugusi tik tālu, lai ar profesionāļiem runātu profesionāli. Tāpēc viņa no tiem baidās, neuzticas, lūkojas ar aizdomām, neuzklausa, vēlas tos nomainīt ar sev saprotamiem. Īsāk - nefiltrē, nespēj novērtēt lietderību.
Lojalitāti var nopirkt 5 minūtēs, taču profesionālismu - labākajā gadījumā tam nepieciešami vismaz 5 gadi.
Izmantojot lojālu duraku pakalpojumus, sajūtas būs komfortablas, taču pozitīva rezultāta nebūs. Pat duraku lojalitāte var nebūt mūžīga. Īpaši tad, ja kāds iestāsta, ka viņš, duraks, var/ir pelnījis ko vairāk.
Ņemot vērā to, ka finanšu sektora "kapitālajam remontam" nepieciešamie un fuktuka rīcībā esošie ierobežotie resursi tiek izpļekāti, un jaunu, kvalitatīvu, iegūšanai vajadzēs daudz laika, mana prognoze, kā jau minēju iepriekš, ir neiepriecinoša - būs vēl sliktāk, pirms kļūs labāk. Par to ir atbildīgi tie cilvēki, kuri iestāstīja blondīnei, ka viņa var.

Atbildēt

Sagaidāms IT kompānijas darījumi

03.10.2020. 04:43

»

Ojārs

Tie konti pat šodien vēl nav atvērti. Un es neredzu iemeslu, kāpēc lai kāda banka to nopietni apsvērtu...


1.Rēķins offshore kompānijai par programmas X izstrādi 5milj$. 2.Ēkas iegāde nepionieris ofisa vajadzībām 5milj$. Tīrs IT bizness.

Atbildēt

Fuktukus ielenkumā

03.10.2020. 04:24

»

Ojārs

p.s. Tomēr galvenais jautājums ir par to, kad mēs tiksim laukā no "pretējā grāvja", kurā esam iebraukuši...


Var blakus rakstā palasīt, kā PNB Guseļņikovs apšmaucis fuktukus ar visu vadību. Pensionāru rindas pie banku durvīm, Rīgas namsaimnieka klienti bez naudas, budžets lāpa caurumus. Kāda tur uzticība Cepļa kungu ielenkumā.

Atbildēt

Ojārs

02.10.2020. 18:39

p.s. Tomēr galvenais jautājums ir par to, kad mēs tiksim laukā no "pretējā grāvja", kurā esam iebraukuši.
Gribētu teikt "būs labi!". Diemžēl, izskatās, ka būs vēl sliktāk, pirms kļūs labāk. Kāpēc tā?
Fuktuka blondīne daudzas lietas nesaprot. Tas iesācējam ir normāli. Taču viņa neuzticas un izturas ar aizdomām pret savas iestādes profesionāļiem, neuzklausa ieteikumus. Tas padziļina problēmu.
Vēl vairāk, mainot fuktuka struktūru, mēģina atbrīvoties no sev neērtajiem. Ir noslēgusies pieteikšanās uz visiem izsludinātajiem reorganizēto departamentu direktoru amatiem. Drīz uzzināsim atbildi, cik sliktāk vēl kļūs, līdz sāks palikt labāk.
Par radušos situāciju drīzāk atbildība būtu jāprasa no tiem, kuri šo blondīni virzīja amatam un iestāstīja, ka viņa to var, ka vajag tikai gribēt - ļoti gribēt, un viss notiks.

Atbildēt

Ojārs

02.10.2020. 15:02

Tie konti pat šodien vēl nav atvērti. Un es neredzu iemeslu, kāpēc lai kāda banka to nopietni apsvērtu.
Pirmkārt, neviens jau negarantē, ka kāds dabūs visas 12.
Otrkārt, nav zināms, cik liels apgrozījums, kādi pakalpojumi būs nepieciešami konkrētajam klientam.
Utt.utjp.
Tāpēc par bankas ieguvumiem nekas nav skaidrs. Toties ķēpa - garantēta, turklāt milzīga.
Ko sēsi - to pļausi!

Atbildēt

Ta ir cuciba

02.10.2020. 01:12

Pret vietejiem uznemejiem

Atbildēt

traktoram

01.10.2020. 11:38

»

Traktors

Atbrauks gan.. tikai prostitūtas un celtnieki, kas būtībā ir viens un tas pats...


Kad Pentagons daļu karaspēka pārcels uz Latviju, būs vajadzīgas papildus krievu prostitūtas.

Atbildēt

sola

01.10.2020. 11:36

Man mūsu kopējā valstī visvairāk patīk PADOMNIEKU kompetence.Kariņam padomus dod klarnetists. Visu jomu speciālists ir arī Kristovskis. Tad jau šofera dēls bija visjēdzīgākais, tam vismaz kaut kāda atbilstoša izglītība bija. Un kas tad ir ar Ēlertes pusmācīto dēlēnu, tam arī visvisādus amatus piemeklē. Un jūs vēl brīnaties, ka jaunie un talantīgie brauc projām. Mums taču godā ir pastulbie,bet īpašos klanos augušie. Par Staķi man vispār runāt pat negribas.

Atbildēt

otvetocka

01.10.2020. 09:56

»

!

pati mulku zeme ir pilnigs farss


https://russian.rt.com/world/article/787943-belorussiya-sankcii-otvet

Atbildēt

!

01.10.2020. 09:45

pati mulku zeme ir pilnigs farss.

Atbildēt

Diversantiem ir konkrēti uzvārdi

01.10.2020. 09:40

Diversantiem pret valsts ekonomiku, visu mūsu labklājības pamatu, ir konkrēti uzvārdi, tie ir Latvijas pilsoņi ar pilsoņu pasēm valsts amatos - viņi ir ekonomikas slepkavas - mūsu sabiedrības labklājības slepkavas. Viņi Romas kluba un Pasaules Bankas stratēģijas ietvaros mūs slepkavo!

Latvijas ekonomikas slepkavas Pasaules Bankas stratēģijā ir LEVITS EGILS, KARIŅŠ KRIŠJĀNIS, VIŅĶELE ILZE, DUMPIS UGA, JAUNZEME INESE, VITENBERGS JĀNIS, REIRS JĀNIS, BORDĀNS JĀNIS, JANSONS JURIS - publisko tiesību juridiskās personas, valsts amtatpersonas.


The World Bank Covid-19 Strategic ... - World Bank Document
Apr 2, 2020 · COVID-19 STRATEGIC PREPAREDNESS AND RESPONSE PROGRAM. AND PROPOSED 25 PROJECTS UNDER PHASE 1.

PB 1. fāzes izstrādātā stratēģija ir spēkā no 31. marta 2020. g. līdz 31. martam 2025. gadam. Latvijas centrālajai valdībai dots konkrēts Romas kluba un PB uzdevums - līdz 2025. gadam iedzīvotāju skaitu Latvijā samazināt uz pusi. Lai realizētu šo plānu, ierobežojot visa veida cilvēktiesības, ar PB stratēģiju Latvijas valdībai dotas tiesības pat izsludināt karastāvokli.

Atbildēt

Jj

01.10.2020. 08:57

Dirseji ieredni un miksta lv lautini

Atbildēt

Hm

01.10.2020. 07:44

Es jau nobijos, ka kāds uzņēmējs pārcels uz šejieni savu biznesu. Bet viss ir labi, muļķu zemē viss pa vecam.

Atbildēt

Traktors

01.10.2020. 00:06

Atbrauks gan.. tikai prostitūtas un celtnieki, kas būtībā ir viens un tas pats.
Kad sapratīs ko pie mums ar viņu biznesu var izdarīt VID/nodokļu politika, bankas vai FID, un vēl valsts valodas centrs, vietējie naciķi.. Igaunijā katrai valsts iestādei ir mājas lapas arī krievu valodā.

Atbildēt

nekādas firmas

30.09.2020. 20:56

tikai kā darbiniekus vietējās firmās, tur putina hakeru kā malkas

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: