Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Ja Oļega Fiļa bijušajai sievai ir svarīgs viņas publiskais tēls, viņas bizness un viņas dzimtas mājas, viņai ir jāatdod atpakaļ bijušajam vīram un nu jau bijušajam baņķierim virkne dažādu dāvinājumu un jāparaksta dažādi saistību dokumenti, - Pietiek šodien publicē rakstisku ultimātu, kas pirmoreiz skaidri demonstrē, ko tieši no savas bijušās dzīvesbiedres ir vēlējies saņemt Latvijas visbagātākais cilvēks.

Kā izrādās, eksbaņķieris, kura īpašumu vērtība pagājušogad tika lēsta uz 315 miljoniem eiro, ir kategoriski vēlējies no savas bijušās dzīvesbiedres atgūt tādas lietas kā divas Porsche automašīnas, divus pulksteņus, 200 un 400 tūkstošu eiro dāvinājumus un pat... aizkarus.

Fiļs rakstiskajā ultimātā skaidri norādījis – viņš gan negribot „kaitēt Santai tālākai dzīvei”, taču vienlaikus ne mazāk skaidri piedraudējis: ja viņai ir svarīgs „publiskais tēls” un citu savu īpašumu drošība, prasības viņai nekavējoties jāizpilda.

Tikai tādā gadījumā viņa bijusī dzīvesbiedre varot būt droša, ka netiks apdraudēts viņas bizness, „Dzimtais īpašums Pūkas” un „Francijas dzīvoklis”, kā arī „netiek publicēta NEGATĪVA informācija par Santu”.

„!!!!Vienkārši NAUDA/Aizdevumu atgriešana mani neinteresē!!!” Fiļs norāda ultimātā, kas izskaidro tam sekojušos notikumus, tostarp pat kriminālprocesa ierosināšanu pēc viņa iesnieguma ar pamatojumu – bijusī dzīvesbiedre plānojot neatdot viņas biznesam izsniegtos aizdevumus.

Pietiek šodien publicē šo aizraujošo dokumentu, savukārt tas, vai Fiļs arī šogad, pēc ABLV bankas naudas atmazgāšanas skandāla un sekojošās likvidācijas būs saglabājis Latvijas bagātākā cilvēka statusu, būs skaidrs jau drīzumā.

Dokumenti

Foto

Novērtē šo rakstu:

46
6