Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:14

Sveiki atvykę. Jei tu vienišas -- meet365.club

Atbildēt

Demokrāts

26.03.2021. 09:41

Nu redz - Lato vajadzētu ielikt pie raksta par to cik liels nejēga ir Cinkmanis, arī to pēdējo video no šī raksta. Izrādās veiksmīgs cīnītājs ar naudas mazgātājiem - tāpēc LU Jur.fak. arī ķērusies šim klāt.

Atbildēt

Tautas balss ir dieva balss

22.03.2021. 15:19

Andri Šķēli apsūdz par krāpšanu un noziedzīgu līdzekļu legalizēšanu
Kriminālprocesā par iespējamām nelikumībām digitālās televīzijas ieviešanā prokuratūra uzrādījusi apsūdzību uzņēmējam un bijušajam premjeram Andrim Šķēlem, kuru tur aizdomās krāpšanā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanā.

Šķēle paziņojumā medijiem norāda, ka apsūdzību uzskata par nepamatotu, turklāt 2008.gada notikumus par publiska konkursa norisi un digitālās televīzijas ieviešanu Latvijā valsts apsūdzība, viņaprāt, interpretē subjektīvi.
"Man nebija nekāda pamata domāt, ka tieku turēts aizdomās par likuma pārkāpumiem konkrētajos notikumos, jo 12 gadu laikā līdz šā gada martam nebiju ne reizi aicināts liecināt minētajā kriminālprocesā," uzsver Šķēle.

Uzņēmējs un ekspolitiķis Andris Šķēle dzīvē un darbā+56Skatīties vairāk
Ievērojot likumu, Šķēle darīšot visu, lai lietas izmeklēšana noritētu objektīvi un ātri. Tāpat visas ziņas, kas ir viņa rīcībā, sniegšot izmeklēšanas iestādēm.
Šķēle aicina iespējami ātrāk minēto krimināllietu nodot tiesas vērtēšanai.
Patlaban plašākus komentārus Šķēle nesniegs, lai nesaņemtu pārmetumus, ka tas traucējis izmeklēšanas interesēm.
Minētajā kriminālprocesā apsūdzēts nu jau bijušais SIA "Tet" valdes priekšsēdētājam Juris Gulbi un vēl četras personas.
TV3 raidījums "Nekā personīga" pērn oktobrī vēstīja, ka prokuratūra ir uzrādījusi Gulbim un vēl četrām personām apsūdzību par iespējamu līdzdalību krāpšanā digitālās televīzijas ieviešanā, uzņēmumam nodarītos zaudējumus lēšot 7 585 533 eiro apmērā.
Tiesībsargi uzskata, ka "Kempmayer" saistību pārņēmējs kompānija "Hannu Digital" ciparu televīzijas projektā tika iesaistīts mākslīgi un Gulbis izmantojis "Lattelecom" (tagad - "Tet" ;) īpašnieku un padomes uzticību.

Atbildēt

ASV dāvana Levitam un kariņam - divas izolācijas kapsulas

22.03.2021. 08:59

»

Video

nevar atvērtLatvija no ASV Bruņoto spēku Virspavēlniecības Eiropā dāvanā saņēmusi medicīnas aprīkojumu
SABIEDRĪBA Šodien 08:54
Jauns.lv
Piektdien, 19.martā ASV vēstnieks Latvijā Džons Kārvails pasniedza Latvijas valdībai divas vienvietīgas izolācijas un transportēšanas kapsulas. Latvijas valdības vārdā dāvinājumu saņēma veselības ministrs Daniels Pavļuts, portālu Jauns.lv informēja ASV vēstniecība Rīgā.

Atbildēt

formula

21.03.2021. 22:29

Tas ,ka to vada kaut kāds reanimēts lupatnieks, kas nodarījis Latvijai milzīgu skādi , šo pasākumu pārvērta nožēlojamā cirkā.

Atbildēt

Video

21.03.2021. 20:40

nevar atvērt.

Atbildēt

Netīšām

21.03.2021. 20:29

Pamācošs materiāls. Ilgi bija jāskatās. Paldies. Vienīgi radās secinājums no konteksta, ka arī tiesneši ir bijusi aicināti klausities šo semināru. Caurstrāvo ideja, ka gan izmeklētajiem, gan prokuroriem, gan tiesnešiem ir vienādi jāsaprot likuma normas. Vai kādreiz to nesauca par trojku?, jocīgi gan, lai neteiktu vairāk. Jaunums, ka balstoties tikai uz netiešiem pierādījumiem, var arestēt mantu, naudu, īpašumus. Kopā liekas, ka indivīda tiesības uz taisnīgu tiesu sāk strauji sarukt. Cerams, ka tiesu vara saglabās savu objektivitāti un nestrādās ar izmeklētajiem un prokuroriem roku rokā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: