Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aita

06.09.2020. 07:55

»

skolotāja

Grāmatas ir par daudz. Nav visiem durakiem jāsmērē papīrs


Pilnīgi pareizi, bet ja smērē tad lai maksā nodokli.

Atbildēt

Lūk, literatūras paraugs, kas tulkots no ivrita

05.09.2020. 22:01

Žīdu cionisti- sātanisti, talmuda jūdaisti, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kuri tiek realizēti caur ES un Latvijas likumdošanu.

“Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finansu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”

Atbildēt

Jāmaksā nodokļi,

05.09.2020. 22:00

»

opis

Ir traki ,jaamaksaa nodokli


jo trūkst izdomas gan literāriem darbiem, gan nodokļu optimizācijai!

Cionistu žīdu rebēm 4. maija valsts korporācijā izdomas netrūkst!

No cionistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas “profesore”, kura apkalpo 4. maija komunistu, čekistu, cionistu valsts korporāciju, “Gudro stratēģija un taktika”.

“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro izteiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja terora formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.”


“ Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības. Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.
“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta padodas iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.

Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”
Atbildēt

opis

05.09.2020. 14:15

Ir traki ,jaamaksaa nodokli........

Atbildēt

hehh

04.09.2020. 10:53

Diemžēl, no šiem jauninājumiem cietīs ne tikai grāmatniecība :(. Bet kuru tas kasa? Ierēdniecībai vajag naudu sevis uzturēšanai.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

04.09.2020. 10:53

Autoratlīdzībnieki ir arī gandrīz visi rakstošie žurnalisti (lētāk, nekā ņemt štatā un maksāt algu), daļa augstskolu pasniedzēju, kā arī dažādu kursu vadītāji. Īsti normāli jau tas nav. Vajag sašaurināt tad definīciju, kas var būt autoratlīdzības saņēmējs. Tas gan neatrisinās problēmu, kad rakstnieki/tulkotāji utt nav sociāli apdrošināti, un faktiski ir potenciāli nabagi vecumdienās.

Atbildēt

Sarkanais dzīvsudrabs

04.09.2020. 07:48

Grafomānija, padomju atraugas. Visādi peteri, jundzes, ķempes, luksi, lāči, čaklie, griguļi, ziedoņi un zālītes.

Atbildēt

to lubu literatūru

04.09.2020. 06:58

var arī neizdot

Atbildēt

Globālā finansu korporokrātija,

04.09.2020. 05:42

»

fakts

Visas revolūcijas ir varnešu plānotas un vadītas,tautas tiek vienkārši izmantotas.Arī rakstnieku savienība +ar visām parpalām ir pārdevusies varnešiem


kura atmazgā naudu caur LV kasi, tai aizdodot naudu bez seguma, sen proponē, ka mākslai jābūt pašpietiekamai. T.i. māksliniekiem jāiztiek no savas mākslas, citādi tā nav nekāda māksla “dzīvot nespējnieku statusā” - no pabalstiem.

Tādos “siltumnīcas apstākļos” nekas saturisks nevar rasties, ja rakstnieki dzīvo atrauti no dzīves. Grāmatizdevēji jau tagad rediģē darbus tā, lai tie kaut cik atbilstu tirgus un kvalitatīvas literatūras prasībām.

Pēc būtības “ar asinīm rakstītie darbi” latviešu rakstnieku darbi joprojām noslīkst grafomānijas darbu jūrā, radot literatūrā parazitējošu rakstnieku kastu, kā tas bija LPSR glavļita laikos padomju subkultūrā. Tas vēl joprojām bezjēdzīgi turpinās.

Atbildēt

NIKNAIS

04.09.2020. 01:21

Nav sliktuma, bez labuma. Man šķiet, ka šis, pirmsšķietami Jums nelabvēlīgais lēmums, galu galā, atstās visai pozitīvu rezultātu Latvijas sabiedrībai, jo lēmums Jums, Rakstnieku savienībai, liks beidzot pamosties. Jūs vaicāsiet , - Kālab tā saku? Vēsture atkārtojās pēc likumsakarībām, bet šīs likumsakarības nosaka, ka vēsturē revolūciju cēloņus (augsni) var izveidot vien radošā inteliģence, bet galu galā, visos gadījumos grožus ir pārņēmuši avantūristi.

Atbildēt

NIKNAIS

04.09.2020. 01:09

AI LĀ ĻŪ :)

Atbildēt

tā viš i

03.09.2020. 20:41

Kamēr daži grāmatizdevēji kļūst par miljonāriem, potenciāliem grāmatu pircējiem ir grūti salasīt naudiņas, lai iegādātos ko iekārotu. Un maz jau ir ko iekārot...
Lētāk var dabūt "Kontinenta" romāniņus. Ja piecieš vietām netradicionālas dzīves slavinājumus, tad ar tiem var aizmirsties pirms gulētiešanas.

Atbildēt

reptilis

03.09.2020. 20:37

Kamēr ,katrs būs par sevi ,tikmēr jūs sitīs un sitīs pa vienam ....kāpēc rakstnieki nesaka par visu stulbo likumprojektu,kurš likvidē pašnodarbinātos ,kā škiru! Tas ir ,kā likvidēja mazos zemniekus....un ,tagad aicina ievest vergus. Tagad ir divas izejas ķļūsti Liels un nodarbini citus vai iznīksti ,un ej strādāt pie lielā:)))

Atbildēt

paga

03.09.2020. 18:31

Vai tad uz rakstniekiem un dzejniekiem attiecas autoratlīdzību speciālais režīms? Tas ir rakstnieks strādā kaut kādā kantorī, kas norāda par ko viņam rakstīt un maksā algu un autoratlīdzību?

Atbildēt

bundzinieks

03.09.2020. 18:06

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Nevietā,nelaikā un bez jēgas ir šis vārstījums.

Atbildēt

tur,aiz kalna,viņā pusē

03.09.2020. 18:04

Ko var citu sagaidīt no likuma autores,kura nevienu dienu nav strādājusi ārpus ministrijas?

Atbildēt

skolotāja

03.09.2020. 15:44

Grāmatas ir par daudz. Nav visiem durakiem jāsmērē papīrs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: