Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

laizītājam

16.05.2019. 17:07

»

Indriķim

Kārtīgs kriminālromāns. To varētu arī ekranizēt, izveidot kriminālfilmu ar absurda ele mentiem


Egmāŗ Sūduēdāj izlaizi lapsai pakaļkāju stakli atkal :)

Atbildēt

Indriķim

15.05.2019. 23:30

Kārtīgs kriminālromāns. To varētu arī ekranizēt, izveidot kriminālfilmu ar absurda ele mentiem :)

Atbildēt

un pārdalītāji te muld par vienlīdzību

15.05.2019. 20:32

...........................

Atbildēt

Līdumnieks (V. Freimentāls, cilveks444)

15.05.2019. 20:25

»

DDD

Labs pasaku stāsts. Baidos, ka Snoudena stāsts par privāto e-pastu lasīšanu ir ziediņi salīdzinot ar ASV iespējām informācijas ieguvei finanšu un tehnoloģiju nozarē. Nedomāju, ka bankā ienākušie rubļi, manīti, pārdoti, ieguldīti, pārdoti, manīti un izejošie dolāri no it kā citiem ofšoriem nebūtu izsekojami...


Līdumnieka (V. Freimentāla) atbilde tam tur "no Mārupes" un visiem Dikļu Induļa Dukas pederastiem, visiem anonīmiķiem - politikāņiem "alķīmiķiem" – KGBistiem jobaniem , trakas nesaskaņas, nesaskaņas cēlājiem Helsinki 86 vietnē „Tautastribunals.eu“.


Komunistu un čekistu panika par Helsinku 86 informāciju ir VISAPTVEROŠA! (Tādēļ viņi liek „no Mārupes“ provokātoram censties sadragāt Linarda Grantiņa psihi un uzticību saviem cīņu biedriem par TIESISKU Latviju)!

Anonīmiķi „no Marupes“, tev pat prātā nevar ienākt kas ir Helsinki 86.Tavs prāts ir aprobežocs!
Tu man atgādini sarkanu, pārmērīgi piepūstu gumijas balonu, kas draud VISAPTVEROŠĀM tērauda
adatām.
Linards redz cauri ikkatram KGBistam pa gabalu! Un visaptveroši saož katru stulbeni!
Viņš ir stabils, stiprs un neapmuļķojams Latvijas patriots – stratēģis un pragmātiķis, kas drīzumā dalīs Latvijas āres!


Publicējot apmelojumus par mani, lasītājiem jau esiet radijuši priekšmetu sarunām pat virtuvēs starp tautu par savu „latvisko“ orientāciju.


Un vairāk par visu Linardam ir vajadzīgs tautas atbalsts Latvijā un kaudze naudas tabletēm!
Vai tu to nodrošini?
Un tikai Latviešu Biedrību gara un burta iznīcināšana ļauj turpināt VIAPTVEROŠAS pretlatviskās pidaristiskās dikļu anomālijas!
Nosauc savu vārdu un uzvārdu Tautas tribunāla lasītājiem, ja kaut 0,00001% cieņa tev ir pret Helsinki 86!

Atbildēt

lauķis

15.05.2019. 20:09

»

š

Nauda un politika (likumi) pēc būtības nav šķirami nevienā valstī


Augļotāji un partijnieki kā roka ar cimdu.Partijnieki pieņem augļotājiem labvēlīgus likumus,augļotāji izrāda labvēlību uzticamākajiem kangariem.

Atbildēt

hm

15.05.2019. 19:38

pirts apmeklētāji

Atbildēt

wow

15.05.2019. 18:47

»

š

Nauda un politika (likumi) pēc būtības nav šķirami nevienā valstī


nu tad nav ko muldēt par tiesisku valsti un pieņemt realitāti, kāda tā ir!

Atbildēt

wow

15.05.2019. 18:10

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


"....var būt Krievijas FSB nauda"- nav juridiska argumentācija, bet politiska. Eiropas Savienībā likums pēc būtības stāv augstāk par politiku. Bet ASV, Krievijas u.c. jaunattīstības valstu prakse ir citādāka.

Atbildēt

TT

15.05.2019. 15:40

Var tikai tagad prognozēt, kā ņemsies IRočka, Rautmane, lai novirzītu runas par šīs grāmatas graujošo saturu.

Atbildēt

atbilde

15.05.2019. 15:29

»

jautājums

- kāpēc grāmatā var izlasīt visu vai daudz ko par LV politiķiem un par ASV vēstniecību vai tml., bet nav neviena vārda par Antonijas ielas cilvēkiem


Tāpēc ka Antonijas ielai nav nekādas ietekmes Latvijā,tikai biedēšanai.Turklāt, Antonijas ielas darboņi ir stipri gudrāki par Somerseta ielas dauņiem.

Atbildēt

Skeptiķis

15.05.2019. 13:43

Re kur titulbildes bildes oriģināls:
https://www.rferl.org/a/29098499.html
Pietiek pagūglēt.

Patiniet uz leju un atradīsies.
Tas pārdomām tiem, kas notic feikotām bildēm.
Un feikotām grāmatām.


Atbildēt

Paija

15.05.2019. 13:39

Vai kādreiz būs grāmata par negodīgiem un melīgiem advokātiem, par viņu ietekmi uz citiem juridisko profesiju pārstāvjiem?

Atbildēt

jautājums

15.05.2019. 13:25

- kāpēc grāmatā var izlasīt visu vai daudz ko par LV politiķiem un par ASV vēstniecību vai tml., bet nav neviena vārda par Antonijas ielas cilvēkiem?

Atbildēt

Nemelo!

15.05.2019. 12:58

»

cilvēki attēlā teiks

ka foto ir safabricējums un lieta ar šo beigsies...


Rimševics atzina, ka Kamčatkas foto ir īsts. Bet LV izmeklētāju eksperti atzīst, ka falsificējums. Tas pierāda, ka LV iestādēm dots mājiens - rokas nost no Rimševica!

Atbildēt

Naudu sev un skaidrā

15.05.2019. 12:56

»

ha-ha

Naudu vajag glabāt ASV ofšoros, nevis Latvijā un piedevām LV piederošā bankā


ASV ir veselas 14 globālie izlūkošanas dienesti, tostarp finansu. Visi ofšori ir zem kontroles. Lai pretotos terorismam, tāds ir pamatojums. Izlikties par nabagu, kā to dara A. Lembergs, identificējot sevi ar "padomju tautu", ir žīdiski pareizi un gudri.

Atbildēt

ha-ha

15.05.2019. 12:41

Naudu vajag glabāt ASV ofšoros, nevis Latvijā un piedevām LV piederošā bankā.
Visa problēma!

Atbildēt

cilvēki attēlā teiks

15.05.2019. 12:38

ka foto ir safabricējums un lieta ar šo beigsies.
taču Rimevics smuki jau vienreiz pateica par savu personu šaubīgā kompānijā - falsificējums un lieta ar to beidzās, Rimsevics atgriezās savā vadītāja amatā.
... tā ka šitās foto rimsevicveidīgos netraucē, bet vairo viņu "slavu" ...

Atbildēt

Visas pasaules centrālās bankas

15.05.2019. 12:13

»

to Nezinu

Grāmatā aprakstītais scenārijs ar ABLV likvidatoru izvēli un Bunkus vēlmi tur nokļūt 100% atbilst tam, kā viss risinājās. Papildus tam vēl Bunkus skrēja uz ASV sarunāt par sevi, un Rimševica lielo lomu apstiprina kaut vai tas, ka viņš ir atpakaļ ECB amatā. Drīz izčākstēs arī krimināllieta un strādās...


kontrolē Federālo rezervju sistēma ar SVF/PB aizdevumiem. Krievijai paredzēts scenārijs cits - iedzīvotāju skaita samazināšana kā Latvijā ar skolu reformām, medicīnas pak. nepiejamību, drošības palielināšanos ar banku kontu bloķēšanu tiem, kas protestē.

Donbass bija cionistu plānā, lai aizsegā ieņemtu Krimu žīdu no Izraēlas atgriešanai vecās žīdu hazārijas teritorijās.

Atbildēt

to Nezinu

15.05.2019. 11:58

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


Grāmatā aprakstītais scenārijs ar ABLV likvidatoru izvēli un Bunkus vēlmi tur nokļūt 100% atbilst tam, kā viss risinājās. Papildus tam vēl Bunkus skrēja uz ASV sarunāt par sevi, un Rimševica lielo lomu apstiprina kaut vai tas, ka viņš ir atpakaļ ECB amatā. Drīz izčākstēs arī krimināllieta un strādās kādā ES banku struktūrā. Labāk būtu ņemt pie olām sava spēka un pieredzes reklamētāju Dombrovski, Vienotības zagļus ar VISU partiju kukuļotāju Martinsonu.

Atbildēt

Federālo rezervju sistēmas

15.05.2019. 11:56

un globālās korporokrātijas mērķi ir LV iedzīt vēl lielākos parādos un atkarībā no SVF/PB naudas aizdevēju politiskajiem nosacījumiem, vēl vairāk iznīcināt ar banku starpniecību LV ekonomiku, samazinot iedzīvotāju daudzumu.

Atbildēt

Pilsonis

15.05.2019. 11:53

»

Nezinu -

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT...


Jūsu spriedlējumi ir pilnīgi murgi. Praktiski visa krievu elite ir 90to produkts (drīzāk viņus sāka audzināt jau PSRS), kad CIP virsnieki noteica kurš būs oligarhs, deva viņiem naudu prihvatizācijai. Tagad visa viņu bagātība atrodas ārzemēs, visi uzņēmumi ir ārzemju jurisdikcijās (pat lidostas, lielveikali nemaz nerunājot par ražošanas gigantiem) rietumu kontrolētajos ofšoros. Brežinskis jau sen teica, ka tā jau ir mūsu elite.
Tagad pret "mūsu" eliti viņi ievieš sankcijas? kāpēc? jau jau tā viņi danco pēc amerikāņu stabules.
Ir tikai viens loģisks izskaidrojums. Viņi viņus spiež izdarīt ko tādu, pret ko viņu spurojas, negrib vai nevar. Protams, viņu galvenais sapnis ir pilsoņu karš Krievijā, ar tālāku tās sadalīšanu un resursu sagrābšanu, lai ir tā kā 90tajos, kad liela daļa naudas no pārdotajiem resursiem tika pa taisno skaitīta ASV budžetā un tikai daži % nonāca Krievijas budžetā.
Viņiem vajag apvērsumu, tā kā Ukrainā, tālakais jau ir atstrādāt desmitiem reižu, pieredze ir liela.
+ mūsu vietējie kangari nekad nesadarbosies ar krievu specdienestiem, kamēr ASV ir kaut cik nopietns spēks. Kalpot kungiem ASV ir viņu dzīves lielākā laime, protams tam klāt laba dzīve zogot tautas naudu

Atbildēt

Bet attēlā redzamais LB prezidents

15.05.2019. 11:07

ir deģenerāts, ko viegli ietekmē Krievijas specdienesti. Visticamāk, ka Rimševics ir dubultaģents, kas neņems labu galu, jo spēlē ASV un Krievijas specdienestos..

Atbildēt

Nezinu -

15.05.2019. 11:04

kaut kāda beletristika. ASV sankcijas pret Krievijas aktīvu bankām attiecas arī uz AB.LV. Un tāda bija stratēģija - iznīcināt, lai Krievija ar savu banku slepeno kapitālu neietekmē LV - ASV ietekmju zonas politiku. Tas attiecas uz visām bankām. Bet FTKT sarunas ASV vēstniecībā bija slepenas, lai FTKT var paziņot ASV lēmumu, lai vēlāk ASV paziņotu, ka norobežojas no FTKT paziņojumiem. Tā ir normāla prakse. Bet autoru versijas par to, ko kāds domā, vai varētu domāt, ir autoru fantāzijas.

ASV mērķi ir gan sankcijas pret Krievijas kapitālu saturošām bankām, kurās var būt Krievijas FSB nauda, gan diversijas pret Latvijas ekonomiku ir vienādā nozīmē. Mekllēt izdomātas patiesības nav adekvāti.. un spekulēt ar tām.

Atbildēt

stalins

15.05.2019. 11:00

Redziet kaads izcils cilveeks ir muusu Rimsevics- vinjs arii amerikanjiem makaronus uz ausiim karina.Ar vieteejiem vispaar nav jaarekinas.Supermens,banku bende.

Atbildēt

DD1

15.05.2019. 08:38

Apraujas pašā interesantākajā vietā... :(

Izskatās, ka Rimševičs ar parējiem 3 večiem stāv daudzdzīvokļu mājas trepju telpā un teju teju vr iznākt kaimiņtante Ņura.

Atbildēt

DDD

15.05.2019. 08:27

Labs pasaku stāsts. Baidos, ka Snoudena stāsts par privāto e-pastu lasīšanu ir ziediņi salīdzinot ar ASV iespējām informācijas ieguvei finanšu un tehnoloģiju nozarē. Nedomāju, ka bankā ienākušie rubļi, manīti, pārdoti, ieguldīti, pārdoti, manīti un izejošie dolāri no it kā citiem ofšoriem nebūtu izsekojami tehniski.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: