Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

g

07.07.2019. 11:18

Izlasīju grāmatu. SUPER ! lATO - ŽETONS + ORDENIS !
Ļoti interesanta. Vietām stiprim smējos par mūsu laika varoņiem. Paldies

Atbildēt

ha-ha

06.07.2019. 22:13

»

Bravo !

Jo tālāk, jo trakāk šajā Muļķu un neliešu zemē. Vajag mazliet paciesties, lai ieņemtu goda pilno pēdējo vietu Eiropā. Tad jau nebūs ilgi jāgaida, līdz izbeigsies 30 gadus ieilgušais beigu sākums


Tä notiek,kad 30 gadus spęlē ar 70 gadus vecäm kärtīm,kuras regulāri tiek pärfasętas jaunä apvalkā,bet saturs ir nošmulęts,iezîmēts, ar mainītām vęrtîbäm.Jau sen ir skaidrs,ka vajag jaunas kärtis un spęlmaņus,bet durvis uz pārmaiņäm ir aizmūrętās,bet par sargiem uzaicinäti pat NATO un ES.Varbűt tad,kad arī rumäņi un bulgäri apsteigs labkläjîbä,varbűt tad säks műrus graut un sasmakušo gaisu un kärtis nomainîs.

Atbildēt

hi hi

06.07.2019. 10:31

»

Kaut A.P.

nenodzertos pavisam! Nebūtu par ko pasmieties antropoloģiski


lako savu TAIZELU un šeitan sorosoīd neskribelē.

Atbildēt

Patriotiskais gars

05.07.2019. 19:18

Cepuri nost ARTURAM PRIEDĪŠA KUNGAM,kā vārds,tā kā naglai pa "galvu" ar āmur;kā teikums,tā sorosoīdiem ar kāju pa pamidoriem;kā raksts,tā saimes vienotai kopai ar sūdainu slotu pa sēdamvietu!Malacis.LAI VEICĀS!

Atbildēt

Čupakabra

05.07.2019. 15:19

Tikai nevajag apvainot lopus!Tie ir dzīvas būtnes, kurām ir arī jūtas!Un kuri saprot daudz vairāk nekā cilvēks savā trulajā augstprātībā iedomājas! Lops nekad neuzvedīsies tik idiotiski kā te dažs labs (pirmkārt, jau persona A.P.)

Atbildēt

Eiropa mūs saprata

05.07.2019. 14:44

»

Bravo !

Jo tālāk, jo trakāk šajā Muļķu un neliešu zemē. Vajag mazliet paciesties, lai ieņemtu goda pilno pēdējo vietu Eiropā. Tad jau nebūs ilgi jāgaida, līdz izbeigsies 30 gadus ieilgušais beigu sākums


un tuvina lopiem.

A.P.

Šis teksts ir domāts lopiem. Tāpēc lietoju dzīvniekiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs lopu rīcībai. Tas attiecas uz jēdzienu “logoss”. Uzdrošinos šo jēdzienu attiecināt uz posta dzîvniekiem no bijušās padomju savienības telpas, lai viņu pazīmes kompleksi asociētu vienā vārdā. Kā kāda referātā sacīja Latvijas prezidents E. Levits - " Visi cilvēki ir dzīvnieki, vien cilvēks atšķirībā no citiem dzīvniekiem apzinās savas tiesības". Šoreiz būs par dzīvniekiem, nevis krekliem - tiesībām.

Dzirdu esejas lasītāja iebildes - arī dzīvniekiem ir tiesības!

Tā ir tiesa, Rīgā tagad visur bankās iedzīvotājus galvenokārt apkalpo tāda izskata indivīdi, kuri kinomākslā ir tipāžs idiotiem, kretīniem, neliešiem, bijušiem recidīvistiem. Savukārt to apsargi daudzviet ir sirmi večuki ar nenomaskējamu alu bundžu atveramo dunci, kā arī piespriestos gadus atsēdējuši pāraudzināti, jauki un draudzīgi tetovēti dīvaiņi, kuri ātri iesaistās sarunās ar skolasbērniem, tiem izskaidrojot, kā jāuzvedas bankā.

Eiropas pagātnē apsargu cilvēciskie tipi attiecīgajos laikmetos bija garīdznieks, bruņinieks, aristokrāts un buržujs ar savu buržujku.

Šodien jau katrs interesents viegli atšķir buržuju no buržujkas pēc izcilā ebreju fiziķa I. Godmaņa klīniskās ekonomikas metodoloģijas.

Īpaši šai lietā izcēlies premjers K. Kariņš . Kārtējā Rīgas Vasarsvētku draudzes uzrunā unikālo 585 karātu vērto darbu aizmirstot pieminēt. Neviens cilvēks tā nerunātu.

Vidusmēra cilvēks ir sadzīves cilvēks un ģimenes cilvēks. Viņa apziņa riņķo tikai ap banku un ģimeni.

Es bieži dzirdu balsis. Arī bankā, kad man lūdz pārskaitīt naudu. Mēs visi tiekamies ar tendenci, kura ir jādēvē par "strukturālo atavisma pārslodzi".

Atavisma dumpis negatīvi ietekmē visu sabiedrību daudzo banku sistēmu ietekmē. Sabiedrības dzīvi sāk pārklāt psihiskais gangsterisms, ja, skaitot naudu bankā, rodas tās iztrūkums vai pārpalikums..

Cilvēces vēsturē sociālā revolūcija vienmēr ir atavisma dumpis. Tas ir zemāko slāņu dumpis, lai dzīvi pielāgotu visas sabiedrības attīstības līmenim.

Piemēram, par mums visiem zināmajiem "585 un 999 karātu darbiem” to nekādi nevar teikt! Tas noteikti nav cilvēku logoss. Tāds logoss ir iespējams vienīgi pilnīgi citā dzīvnieku antropoloģiskās evuolūcijas pakāpē.

Atbildēt

Bravo !

05.07.2019. 14:15

Jo tālāk, jo trakāk šajā Muļķu un neliešu zemē. Vajag mazliet paciesties, lai ieņemtu goda pilno pēdējo vietu Eiropā. Tad jau nebūs ilgi jāgaida, līdz izbeigsies 30 gadus ieilgušais beigu sākums.

Atbildēt

Alias

05.07.2019. 13:53

»

Pārmijnieks

Meklējam kurš stulbāks


Njā,stulbāku laikam pat nesameklēt...

Atbildēt

Andža Labais

05.07.2019. 13:23

putniņš netika galā,jo maziņš un neizlēmīgs!Vietā jāliek Ērglis vai Lauva,protams pēc uzvārda.

Atbildēt

Egde

05.07.2019. 12:43

»

Edge

Everything is Going According to Plan...


Nemurgo par ES kodolu! Merkelei ir nezināma nervu trīce. Daudzi domā, ka vācu specdienests viņu saindējis, jo viņa pakļāvās ASV spiedieam - migrantu plūdi, kuri nedomā strādāt ...

Atbildēt

nutak

05.07.2019. 12:08

sūc pa bitēm, ka tik medus..

Atbildēt

stulbs un vēl stulbāks

05.07.2019. 12:06

»

Pārmijnieks

Meklējam kurš stulbāks


Nav nekas jāmeklē - visapkārt tikai mūsējie.

Atbildēt

Ojārs

05.07.2019. 11:57

»

Edge

Everything is Going According to Plan...


Visas vecas mēbeles čīkst vienādi - nelaikā un skaļi.

Atbildēt

Edge

05.07.2019. 09:12

Everything is Going According to Plan.
Mērķis skaidrs, uzdevumi noteikti - pie darba, dāmas un lapsas!
"Tuvākajos gados ir sagaidāma jaunas "vienotās Eiropas arhitektūras" tapšana, un Latvijai būtu smagi jāstrādā, lai šo procesu laikā iekļūtu Eiropas Savienības (ES) kodolā, šādu viedokli LTV "Rīta panorāmā" pauda Eiropas Parlamenta (EP) deputāte Sandra Kalniete (V)." Kalniete: Mums jābūt ES kodolā (NRA)

Atbildēt

sola

05.07.2019. 08:32

Nu tak tagad varēs pēc ĻOTI lielas atlases un sijāšanas iecelt kādu šoferadēla biroja vadītāju. Bondars jau berzē krēslavietu,kā nekā savulaik jau VEIKSMĪGI piestrādājis vienā kredītiestādē par LATVIETI

Atbildēt

Km

05.07.2019. 07:42

Kaut kā nav padevies dialogs starp Legzdiņu un Rimševicu. Patruls un pat nelasās. Nau baudas lasīt. Nav niansēts. Par dialoga vedējiem paliek iespaids kā par trulām, aprobežotām personām. Dialogs nav izstrādāts. Paviršs, nav rediģējusi sieviete, kas ienestu nianses papildinot. Paliek nomācošs lasītāju efekts.. Dialogam nav dziļuma, niansētības.. Tas nedod vaļu lasītāja fantāzijai..

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: