Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kaut kāds sviests

20.06.2017. 15:34

Rakstā minētās likumsakarības vispār nav pamatotas un savilktas kopā - tikpat labi varētu izdomāt, ka Lato Lapsa dzīvo Ķengaragā, savukārt Pļavniekos dzīvo kāds maksātnespējas administrators, tātad Lato Lapsam ir sakars ar maksātnespējas administratoru. Pietiek.com kādreiz bija tā neko portāls, bet palicis par tenku bodi.

Atbildēt

likvidators

07.06.2017. 16:08

»

Raimis

Krājbankas likvidatoram 11 miljoni , kreditoriem piga


Ir Uzbekistanas pilsoņa Aburgila Muhamedova 14,67 miljonu dolāru parāds. Par kādu samaksu tu esi gatavs šo summu ieskaitīt Krājbankas kontā?

Atbildēt

Marks

07.06.2017. 15:03

Kā tur bija - paņem Latvijā jebkurus divus cilvēkus un tie būs pazīstami caur 6 cilvēkiem. Kādreiz to labi varēja redzēt draugiem.lv, kad stipri maz bija to, kuri nebija pazīstami caur draugu draugiem. Tad nu šādas shēmas var sazīmēt, kā tik negribas. Vienīgās īstās shēmas var redzēt, ja seko naudai.

Atbildēt

Raimis

07.06.2017. 12:03

Krājbankas likvidatoram 11 miljoni , kreditoriem piga!

Atbildēt

lauķis

07.06.2017. 10:50

»

Adele

Kad būs iespējams tikt atpestītiem no šī darījumu-shēmotāju mudžekļa,vai tas kādreiz izbeigsies


Kamēr būs aitas , atvainojos , elektorāts , tikmēr būs biedru partijnieku sistēma , shēmas , korupcija , astoņkāji , un visas partijas ir vienādas , tikai katrai savas kvotas un zagšanas sfēras un izpildāmās lomas.

Atbildēt

Adele

07.06.2017. 10:35

Kad būs iespējams tikt atpestītiem no šī darījumu-shēmotāju mudžekļa,vai tas kādreiz izbeigsies?

Atbildēt

Juris

07.06.2017. 09:54

Vai kādam vēl ir šaubas par iemesliem kāpēc Vienotības-Bordāna grupējums nepārtraukti cenšas uzturēt dzīvu mītu par sava niknākā konkurenta NA it kā ciešo saistību ar rakstā minētajiem blēžiem. Kas visskaļāk sauc-ķeriet zagli?

Atbildēt

Dakters

07.06.2017. 08:27

Jāsaprot, ka juristu advokātu shēmas ir visur un vienmēr. Piemēram: Stradiņu slimnīcā konsultācijas jaunā slimnīcas korpusa būvniecību "konsultē" advokāte Rozentāle, jo viņai ir labs draugs Čakšas ārštata padomnieks Jānis Stakens un tad nevajag čakarēties ar visādiem stulbiem konkursiem, kas savukārt varētu samazināt ieņēmumu līmeni. Ja par gaisa dzenāšanu ar draudzenes starpniecību var iekasēt 71900 eur Jančukam ir vērts draudzēties un sniegt padomus ministrei bez atlīdzības. Domāsim pozitīvi, visiem gribās dzīvot labāk!

Atbildēt

Maniaks

07.06.2017. 07:55

»

Pūķis

Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt...


Łoti precîzs raksts, pamatots ar argumentiem. Visas personas rakstà minètàs ir savstarpèji pazîstamas, cieśi saistîtas, attiecîbas nav kà romànà uz emociju pamata sashèmotas, bet shèmas atklàtas un pieràdîtas kà intereśu saistîbas. Ar to arî atklàjas, kàdèł S. À. par katru cenu atgriezàs Saeimà, jo viñai ir augstàkà pielaide valsts noslèpumiem, kas palîdz raustît un nostiprinàt vajadzîgàs sava astoñkàja ekonomikas sviras pèc principa savèjiem - es tev, tu man ar mutvàrdu rîkojumiem un lîgumiem, skaidri zinot, ka atrodoties amatà, kas sniedz viñai informàciju par izsekośanàm, korespondences kontroli - telefonsarunu noklausîśanos, citu astoñkàju shèmu izmeklèśanas operatîvajàm lietàm, viña var drośi bût pàrliecinàta, cik brrîvi viñas astoñkàji netiek traucèti un smaids tikmèr nenozudîs no viñas sejas, jo, lûk, pàrèjie ir uuuû. Sen śis raksts bija gaidîts. Vai, iesniedzot śos faktus generàlprokuratûrà, tiks uzsàkta izmeklèśana? Nè taću, jo S. À. Ir iespèjas izmantot savu amatu savàs interesès..

Atbildēt

tikpat droši kā 30%

07.06.2017. 04:51

»

ar ko sliktāks apgalvojums

Geju klubu apmeklētāju aprindāz zināms, ka tu to dari par 10 eiro


Rīgas centrā beidzis pastāvēt 1999.gadā dibinātais seksuālo minoritāšu klubs "XXL", vēsta portāls "pride.lv".
Klubs "XXL" bija viens no diviem slavenākajiem lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu klubiem, kas līdz šim darbojās Latvijā. Tā vēsture sākusies 1999.gada jūlijā.
Atsaucoties uz Alfrēda Kalniņa ielas 4.nama pārvaldnieka Vitālija Vasecka teikto, "Pride.lv" vēsta, ka ir iespējams iegādāties bijušā geju kluba mantas, inventāru un dažādas piemiņas lietas.

Atbildēt

Eh,tovarišķi

06.06.2017. 23:50

Krūmam alga 6 miljoni,Krājbankas likvidatoram 11 miljoni un vēl saka , ka mūsu valstī trūkstot nauda!

Atbildēt

Naudanesmird

06.06.2017. 21:26

Kārtējais pasūtījuma raksts? Kurš ir lapsas pircējs?
Anyone - idejas?

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

06.06.2017. 20:57

»

Pūķis

Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt...


Bet tas, ka tie kangari jau n-tās reizes aiz rokas pieķerti dažādās blēdībās, klajos ciniskos melos - to protams jūsu spriedelējumos neizdevīgi ņemt vērā?
Rekur tiem kam atmiņa kā zivīm, 5 minūšu apkopojums, pēc kā žurnālists ātri darbu zaudēja (te arī rodas jautājumi par tām čurām bauru smadzenēm attiecībā uz neatkarīgiem medijiem). Tur vēl nav pieminētas desmitiem epizožu. Piemēram, atcerieties kā viņi 3 dienas pirms vēlēšanām solīja nesamazināt pensijas. Kad bauri nobalsoja dažas dienas pēc vēlēšanām uzreiz pieņēma lēmumu samazināt.
https://youtu.be/ozL3ghXNhgQ
Kautkādā Irānā visi viņi jau būtu nomētāti ar ekmeņiem pie Brīvības pieminekļa. Ķīnā viņiem vienkārši izpildītu nāvessodu.

Atbildēt

pilsonis

06.06.2017. 20:54

Kārtējais pierādījums, ka dzīvojam bandītiskā valstī, kur noziedzīgi grupējumi ir uzurpējuši varu un ciniski apzog iedzīvotājus. Bandītu iecelts ģenerālprokurors un tiesnesis nevar vērsties pret saviem iecēlējiem. Atliek tikai Satversmes 2.pants.

Atbildēt

Zinātājs

06.06.2017. 20:51

Rasam nespīd..

Atbildēt

finanšu aprindās ir skaidri zināms

06.06.2017. 20:27

»

Vai tu atradi kriminālu?

Nu neatradīsi no teiktā rakstā, bet raksts iznācis "izcils"//////////////////////////////// - nomelnošanai...


...finanšu aprindās ir skaidri zināms par to, ka Rasa ir apsolījis – saņemot kāroto likvidatora posteni, viņš 30% atlīdzības samaksāšot Mārtiņam Bunkum.

Atbildēt

Nu pietiek

06.06.2017. 20:14

»

Savādi

Kaut kā savādi gara shēma, bet lielajam nodokļu izmaiņu bīdītājam Parādniekam shēma līdz "pareizajiem" maksātnespējas administratoriem sanāk krietni īsāka


Katrs pratīs pateikt, ka Maksātnespējas administratori ir Nacionālās apvienības ministra Rsnača lolojums un auklējums un atbuldība, pareizāk BEZATBILDĪBA, tad kā tās var atļauties, ka kaut kādas rebes kārto cita partija - laiž garām milzīgo peļņu un atdod citai, konkuiranta partijai.Tā nemēdz būt, Parādnieka k-gs, paraizi. Tu noteikti neatļausi ta rīkoties. Lai jums veicas saturēt naudas plūsmu, tas ir apsveicami.

Ne velti Imant, jūs padzīnāt Jāni Bordānu no ministra amata - iedomājies līst mūsu lauciņā un grib "sakātrtot". Laikam sagribēja sev kaut ko?! Un vai Imant, tu kopā ar Kučinski un Lembergu nepadzītu Solvitu, ja tā "nokostu" kādu kumosu no jūsu naudas straumītes?

Labi dzīvot Latvijā!

Atbildēt

Vai tu atradi kriminālu?

06.06.2017. 20:06

»

30%

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens


Nu neatradīsi no teiktā rakstā, bet raksts iznācis "izcils"//////////////////////////////// - nomelnošanai?

Lasi un brīnies - rakstā ir tikai vieni sazvērestības teorijas norādes minējumi un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, 30 %, bet kur tie ir, kā tos izzīst, tā arī nevar izdibināt.

Šādu rakstu var sacerēt par katru amatpersonu vai biznesa dalībnieku, jo kāds kādu pazīst, kāds, kāda kādam pazīstams vai dzīvo kaimiņos, vai iebrauc savas mājas pagalmā pa vienu servitūta ceļu - kāds "noziegums"!!!!!!!!!!! - var iebraukt savā mājā pa vienu iebraucamo ceļu. Tā ir noziedzības shēma?!

Atbildēt

Pūķis

06.06.2017. 19:58

»

30%

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens


Lasi un brīnies - rakstā tomēr ir tikai sazvērestības teorijas norāde un ne vairāk, neviena fakta. Nu sākas komentāri - kāda noziedzības shēma, bet kur tā ir, tā arī nevar izdibināt.

Šadu rakstu var sacerēt par katru amatpersonu vai biznesa dalībnieku, jo kāds kādu pazīst, āds kada kadam pazīstama un atrodas kaimiņos, idebrauc savā māj pa vienu servitūta ceļu - kāds "noziegums" - var iebraukt savā mājā pa vienu iebraucamo ceļu.

Atbildēt

Godīgi un galvenais tiesiski

06.06.2017. 19:15

Kādi procenti ir Bula, Bistera, Miķelsona un citu darboņu bodē?

Atbildēt

Savādi

06.06.2017. 18:14

Kaut kā savādi gara shēma, bet lielajam nodokļu izmaiņu bīdītājam Parādniekam shēma līdz "pareizajiem" maksātnespējas administratoriem sanāk krietni īsāka!

Atbildēt

Interesents

06.06.2017. 17:58

Raksts visnotaļ interesants.
Vairākus lasītājus droši vien interesētu vairāk par Rasas/Bunkus vienošanos. Kas tā par vienošanos, no kurienes tai aug kājas, kas Bunkus par tādu visvareno u.tml.
Sanāk, ka Rasa ir Bunkus pakalpiņš?

Atbildēt

30%

06.06.2017. 17:54

un ekonomikas ministrs, Vienotības pārstāvis un ar Āboltiņu ļoti cieši sasaistītais Arvils Ašeradens.


Amerika 20 % atpūšas, kamēr Vienotības 30% strādā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: