Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inese

04.06.2019. 03:15

novaca nabagu.bet kas tad bija tai zilaja kastite????

Atbildēt

Bumbierus pie atbildības saukt

01.06.2019. 16:46

Izsmieties par bumburiem var visa ğimene korumpanti

Atbildēt

R

01.06.2019. 15:34

»

Girts

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata


Faktiski , jā sabiedrībai tapa zināms, ka visa ģimene sasmērējusies,ka patiesībā pelnījuši to pat ceļu, ko uz USA skrējušais

Atbildēt

Girts

31.05.2019. 18:51

Kuzis teica ka lieta faktiski ir atklata.

Atbildēt

muahaha

31.05.2019. 16:19

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Neaizmirsti folijas cepurīti uzlikt pirms youtube skatīšanās, specdienestu darbības pār"zinātāj" ;)

Atbildēt

virsrakstā taču skaidri rakstīts

31.05.2019. 07:14

»

Paija

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt...


„izdomāti” notikumi „advokāta Runkus” Mežaparka mājā

Visas tās grāmateles ir publiski pieejamas informācijas, baumu un pilnīgu izdomājumu kompilācija.

Atbildēt

pietiek.com redakcijai

31.05.2019. 01:29

Lūdzu publicējiet Latvijas neatklāto slepkavību sarakstu

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 20:53

policija ziņās rakstīja:tad, kad M.B. vēra vaļā auto durvis , vinš esot vēl bijis dzīvs un ja nekavējoties klāt būtu bijuši ātrie , M.B. varētu glābt.

Un kā mirušu cilvēku var mašīnā nosēdināt šofera vietā tā, lai tas neliktos aizdomīgi apkārtējiem - nejaušajiem garāmgājējiem/ garāmbraucējiem ?

Atbildēt

kļimoviča aita

30.05.2019. 16:22

»

Paija

un kā ar lodi auto stiklā


Nebija nekādas lodes, bija tikai stikls, naglas un āmurs (komplektā).

Visa nauda savukārt aprakta kaimiņu dārzā - scenārijs smalki aprakstīts jau sen, N.Nosova fundamentālajā darbā "Nezinītis uz Mēness"!

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 13:29

un kā ar lodi auto stiklā ?

Atbildēt

Kgbešņiks

30.05.2019. 12:05

Tad sanāk, ka Bunku jau mirušu iesēdināja autiņā un tā šaušana pie Lielajiem kapiem bija tikai tejāteris?! bet kā mironis pats varēja pastūrēt.... arī mistika reāla

Atbildēt

Galvenā atziņa

30.05.2019. 12:02

Murģis Kurpnieks un Lato Lāpsta ir zābaku pāris

Atbildēt

holms

30.05.2019. 11:43

»

Ieraksti you tube

Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu


Zini par specdienestu darbu Tu visticamāk tikai no salasītām baumām ko pilsētā cilvēki runā,bet pašiem ar to nav nekāda sakara. Bet youtube es Tev ieteiktu mazāk skatīties, mazāk glupības rakstīsi.

Atbildēt

M!

30.05.2019. 11:34

Bet vai pats nosautais bija labs cilveks, nedabuja pelnito?

Atbildēt

Ieraksti you tube

30.05.2019. 11:33

»

holms

Kuras tad ir tās funkcijas?Vari nosaukt konkrēti?Vai pasaku filmās redzēji


Tur izleks. Raksti anglisli, krieviski. Neatceros, kādā val. atradu.

Es zinu, kā strādā šai nomā ASV specdien. Rīgā kopā ar LV specdienestiem, nezinu ks Krievija, Izraēla, Vācija, Ķīna.. Tev pasaku muļkim tas nav jāzin. Pietiks ar you tube.

Atbildēt

Neesmu lasījis

30.05.2019. 10:45

»

Tapucis

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji


bet to dienu notikumu virpulī iedomājos, ka ASV finanšu specdienesti, jo Runkus pirms tam bija ASV un piemeta tur savus plānus, kā vadītājs norādot katra limu, varbūt, ka zināja kaut ko par daudz, ka Rimševics ir dubultaģents ...

Atbildēt

Paija

30.05.2019. 10:41

Nu, labi uzrakstīta autora IEDOMA . Vienīgi nav skaidra pamatojuma - atšifrējuma, kādēļ M.B. tik agrā rītā brauca pats uz savu māju pusi.

Neatradu neviena interesantas fakta, ka šī māja pirms M.B. iemitināšanās bija padomju laika sanatorija un saikni ar tās vēlākajiem " īpašniekiem" , kuri tur dzīvoja pirms M.B.un kādēļ M.B.& Co izvēlējās tieši šo māju, ja bija arī citas mājas Meža prospektā ? Un , ka ievērojusi vietējie, tad M.B. tur dzīvoja salīdzinoši nesen.
M.B. māja ļoti pateicīga vieta novērošanai, pretī mežs ar iebraucamo ceļu uz kādreizējo padomju laika " KATOK" ar pašreizējo autostāvvietu.

Novēlu autoram bagātāku fantāziju...Kā E.A.Po .

Arturs Konans Doils un Agata Kristi pat tuvu nestāv kriminālžanra un misticisma pamatlicējam Edgaram Alanam Po.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 08:20

»

Viss iespējams

ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem...


Konkrētajā gadījumā - atbilstoši sižeta lī nijai grāmatā - neiespējams, jo nebija zināms, ka izmuks, un sagatvošanās tādai lietai 30 vai mazāk minūšu laikā ir neiespējama, pat ja gatavojās līdz tam to darīta tajā vietā kaut kādā maršrutā. Otrkārt, tikai pilnīgi atsaldēts muktu atpakaļ uz māju no kurienes viņu pirms brīža nozaga.

Atbildēt

Tapucis

30.05.2019. 08:18

Varbūt esmu stulbs, aprobežots uut, bet izlasot grāmatu īsti nesapratu, kurš tad Runkusu nosūtīja uz citiem advokatūras laukiem?! Austrumu vēji?!

Atbildēt

Viss iespējams

30.05.2019. 07:54

»

MMM

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena...


ja zin, kā strādā specdienesti un kontrolē ikvienu elektronisko pastu un ikvienu telefonsarunu, ikviena telefona īpašnieka pārvietošanos, ka modernajiem mobilajiem telefoniem ir papildus 14 funkcijas, par kurām nav informēts lietotājs, bet tās funkcijas kalpo operatīvajiem slepenajiem dienestiem.

Atbildēt

Visai interesanti

30.05.2019. 07:51

Acīmredzot Pietiek saņem īpaši slepenas anonīmas ziņas. Tādas var piegādāt vien no VDD.

Lasot I. Latvieša darbus, nepamet sajūta, ka Latviju pārvalda ārvalstu specdienesti, kuros strādā latviski- krieviski runājošie. Nav vien skaidrības, ar ko VDD iekšienē, kontrolējot citus dienestus, sadarbojas SAB un DP.

Apstiprinās hipotēze saskaņā ar Suņ Dzi Karamākslas deviņu zemju principiem par Latviju kā smago zemi un satiksmes zemi.

Atbildēt

MMM

30.05.2019. 07:39

Nevēloties atklāt grāmatas saturu, skaidrs ir tikai viens, vai nu grāmatā šī sižeta līnija ir izdomāta pilnībā vai arī viens no bijušajiem iestādes darbiniekem darbojās kopā ar vienu no esošajiem bankas īpašniekiem, nu nevarēja bankas īpašnieka algotņi nostrādāt tā uz aizmukušu cilvēku, tas brauciena maršruts algotņiem bija nezināms, lai veiktu tādu operāciju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: