Menu
Pilnā versija
Foto

Gadumijā deltu mijot pret omikronu

Māris Uļģis · 29.12.2021. · Komentāri (72)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

HI Hi

29.12.2021. 21:20

Kamēr neviens nevakcinējās, neviens neslimoja. Ir skaidrs viss par šo pasākumu. Verdikts saprotams. Ārsti tiks tiesāti un lustrēti.Trojanskis savārīts Petrī buljonā.Rečekistu padauzas nodotas armijas bordelī.Koalīcija pakārta. Pirms soda izpildes Kariņš un Pavļuts tiks 50 kārtīgi vakcinēts.

Atbildēt

VAKCINĒTAIS

29.12.2021. 21:14

Bet mīļie draugi. esmu vakcinējies nevistāpec, ka ... lasiet visu to huiņu, kas atrodama antivkseru saitos, bet tāpēc, ka mana izpratne par vakcinācijas (ne tikai covid, bet vispār)mehānismu rāda, ka tas tas ir labāk kā nevakcinēties.
Bet, ja jūs domājat, ka esat gudrāki par visiem, tās ir jūsu tiesības.
BET. Tikai godīgi būtu, jā jūs vienlaicīgi ar savām tisībām nevakcinēties atteiktos arī no tiesībām uz valsts medicīnisko palīdzību saslimšanas gadījumā. Piedodiet, bet ja jau jūs esat saslimis ar neesošu slimību, tad taču medicīniska palīdzība šīs neesošās (vai nebūtiskās, vai nebīstamās) saslimšanas gadījumā nevajadzētu būt vajadzīga. Ja jau jūs esat par to droši, tad taču nav nekādu šķēršļu par to arī parakstīties. VAI NE TĀ???

Atbildēt

Sarah

29.12.2021. 20:58

»

Šaubas

Sāk rasties


Je gagne un bon salaire à la maison de 1 300 $ à 2 600 $ par semaine, ce qui est incroyable, il y a moins d'un an, j'étais sans emploi dans une économie horrible. Je remercie Dieu chaque jour, j'ai été béni avec ces instructions et maintenant il est de mon devoir de les payer et de les partager avec tout le monde, voici ce que je fais.-------> 𝐖­𝐰­𝐰­.­𝐉­­𝐨­­𝐛­­𝐍­­𝐞­­𝐰­­𝐬­­𝟏­­.­­𝐜­­𝐨­­𝐦­­­­

Atbildēt

derdz

29.12.2021. 20:11

baltā rase pati sevi iznīcinās

Atbildēt

naivais

29.12.2021. 20:01

Paldies par rakstu! Ek, ja tikpat saprotami un patiesi spētu izteikties pianista galma nerri, es šiem bezmaz noticētu ...

Atbildēt

Bībele

29.12.2021. 19:30

Jāņa atklāsmes grāmata. 13 nodaļa. izlasiet par zvēra skaitli 666
Tagad tas arī notiek.

Atbildēt

kas bīstamāks

29.12.2021. 18:50

Omikrons vai omakarons (uz ausīm dažreiz atrodams)

Atbildēt

lauķis

29.12.2021. 18:26

Vai rinda pēc ceturtās dozas jau izveidojusies?Esi apzinīgs un saduries!Kovidreliģiozajiem ir jāduras.Nekas nav briesmīgāks kā nomirt nesaņemot kārtējo dozu.

Atbildēt

Aģents 007

29.12.2021. 18:17

»

Patiesais

Par to, ka ir jāvakcinējas pret Covid šaubu nav, bet ir šaubas par saslimstības statisku valstī. Vajaga iegūt naudu no ES un skaita visus saslimušos, un arī tāpēc, lai novērstu uzmanību ( daļēji) no problēmām valstī , kuras noteikti jārisina. Arī korupcija strādā vakcīnu ražotāju labā...


Valsts statistikas biroja (ONS) un Apvienotās Karalistes Veselības drošības aģentūras (UKHSA) publicētie oficiālie dati apstiprina, ka trīsreiz vakcinētiem 40–49 gadus veciem cilvēkiem ir 10,3 reizes lielāka iespēja saslimt ar Omicron, salīdzinot ar viņu nevakcinētajiem kolēģiem, un liecina, ka visi pilnībā vakcinētie tuvāko nedēļu laikā būs sasnieguši 100% imūnsistēmas degradāciju, kas, šķiet, ir jauna veida vakcīnas izraisīts iegūtā imūndeficīta sindroms.

Atbildēt

Pietiek lasītājs

29.12.2021. 18:16

»

Patiesais

Par to, ka ir jāvakcinējas pret Covid šaubu nav, bet ir šaubas par saslimstības statisku valstī. Vajaga iegūt naudu no ES un skaita visus saslimušos, un arī tāpēc, lai novērstu uzmanību ( daļēji) no problēmām valstī , kuras noteikti jārisina. Arī korupcija strādā vakcīnu ražotāju labā...


Ir ne tikai šaubas par šo ģenētisko vakcīnu drošību, bet nu jau arī zinātnieku eksperimentos iegūti pierādījumi.

Es nekādā gadījumā nepotēšos un neļaušu savus bērnus potēt ar ģenētiski modificēto Pfizer Moderna mRNS vakcīnu, kuras sastāvā ir bioloģiski ārkārtīgi toksiskais Covid pīķa jeb S proteīna gēns. Šāda ģenētiska vakcīna ne tikai izraisa miokardu (infarktu), perikardītu un smadzeņu trombozi (insultu) dažas nedēļas vai mēnešus pēc potēšanas, bet sabojā cilvēka DNS genomu un tādā veidā sagrauj imunitāti pret citām slimībām. Tā ir gēnu terapeitika, kuras drausmīgās sekas izpaudīsies tuvāko 5-10 gadu laikā kā smagas autoimūnas saslimšanas un ļaundabīgi audzēji. Vecāki, kas gatavojas vakcinēt ar šādām Kariņa valdības iepirktām ģenētiskās terapijas vakcīnām bērnus, manā skatījumā ir mazu bērnu slepkavas.

Zinātnieki Zviedrijā un ASv pierādījuši, ka mRNS vakcīnu injekcijas šķidrums sabojā cilvēka genomu šūnu dalīšanās laikā, un tieši Covid pīķa jeb S proteīns rada šo ģenētiski toksisko iedarbību uz cilvēka DNS. Viņi pierādījuši, ka Covid pīķa S proteīna gēns spēj integrēties cilvēka DNS genomā un izraisīt pēkšņas smagas autoimūnas saslimšanas turpmākajā vakcinēto dzīvē.

Bērniem visās šūnās un pieaugušiem cilvēkiem imunitātes šūnās mRNS vakcīnu sastāvā esošā Covid pīķa S proteīna radītie DNS gēnu bojājumi izpaužas visātrāk, jo šādām organisma šūnām ir vislielākais dalīšanās biežums. Bērniem aktīvi dalās visu orgānu šūnas, īpaši sirds un citu muskuļu šūnas. Pieaugušam cilvēkam jaunu imunitātes šūnu ražošana (šūnu dalīšanās procesā) organismā notiek nepārtraukti visu dzīves laiku kaula smadzenēs, liesā un aizkrūts dziedzerī. No šiem orgāniem B un T imūnšūnas caur asinsriti un limfmezgliem nonāk pārējos orgānos, nervu sistēmā un smadzenēs.  Covid vīrusa pīķa proteīna slepkavas daba tāpat kā HIV vīrusam vispirms izpaužas cilvēka imunitātes šūnu DNS gēnu bojājumos, izraisot imūnās aizsardzības pasliktināšanos pret citām slimībām ģenētiskā limenī.  

Zinātnieki pasaulē eksperimentos apgāzuši Pfizer/BioNTech/Moderna kompāniju apgalvojumus, ka viņu ģenētiski modificētā mRNS vakcīna nemaina cilvēka genomu.

Farmācijas kompānijas Pfizer/BioNTech/Moderna bez jebkādiem klīniskiem pētījumiem apgalvoja, ka to laboratorijā sintezētā gēnu terapijas Covid pilnā jeb S pīķa proteīna mRNS nukleīnskābe nevarot pārvarēt šūnu kodola membrānu, kas aizsargā DNS hromosomas jeb genomu, un līdz ar to esot uzskatāma par drošu vakcīnu.

Šogad daudzu zinātnieki (un to paliek arvien vairāk) recenzetās (peer-rewiew) publikācijās pierādījuši, ka mRNS vakcīnās iekļautais Covid vīrusa pilnais pīķa jeb S proteīns gan spēj iekļūt šūnu kodolā šūnu dalīšanās brīdī (rekombinācijas fāzē), gan arī izraisa toksisku iedarbību uz DNS, graujot adaptīvo B un T imūnšūnu aizsardzību. Turklāt šajos eksperimentos ir pierādīts, ka toksisks attiecībā uz genomu ir tieši Covid pīķa S proteīns (Covid vīruss sastāv no 29 proteīniem).

ASV zinātnieku pētījums publicēts šeit:

“Reversi transkriptēta SARS-CoV-2 RNS nukleīnskābe var integrēties kultivētu cilvēka šūnu genomā un var tikt ekspresēta (diagnosticēta) pacienta audos”.

Avots:
https://www.pnas.org/content/pnas/118/21/e2105968118.full.pdf

ASV zinātnieki savos eksperimentos atklāja, ka Covid vīrusa daļas RNS nukleīnskābju veidā spēja līdz pat 1% gadījumu integrēties cilvēka genoma šūnu kodolā un DNS, šūnām daloties, izmantojot reversās transkriptāzes procesu.  Tas visai loģiski izskaidro arī daudziem cilvēkiem piedzīvotās smagās blaknes pēc mRNS vakcīnas.  Pēc pirmās Pfizer potes tikai 1 no 100 cilvēkiem pastāv risks sabojāt savu genomu.  Otro Pfizer poti saņemot, risks divkāršojas un smagas blaknes būs jau 1 cilvēkam no 50. Trešā pote sabojās genomu 1 no 25 cilvēkiem.

Zinātnieki Zviedrijā eksperimentāli novērojuši un aprakstījuši kā Covid pīķa proteīns sabojā cilvēka genomu, bloķējot DNS kļūdu labošanu un izraisot nekontrolējamas ģenētiskas mutācijas, kas noved pie adaptīvās imunitātes B un T šūnu pēkšņas “sajukšanas prātā” tajās izraisīto gēnu bojājumu dēļ. Zinātnieki raksta: “Covid piķa proteīns lokalizējas šūnas kodolā un nolaupa DNS kļūdu labošanas mehānismu un adaptīvās imunitātes mašinēriju.”

Pilns Zviedrijas bioķīmiķu un ģenētiķu eksperimentālo pētījumu rezultāts ar visiem cilveka genoma bojājuma pakāpes mērījumiem, ko izraisīja Covid pīķa S proteīns, angļu valodā publicēts 2021.gada 13.oktobrī PDF šeit:

Avots:
SARS–CoV–2 pīķa proteīns pasliktina DNS bojājumu izlabošanu un kavē V(D)J rekombināciju cilvēka audu paraugos

https://mdpi-res.com/d_attachment/viruses/viruses-13-02056/article_deploy/viruses-13-02056-v2.pdf

Zviedrijas zinātnieki savā pētījumā par Covid pīķa proteīna iedarbību uz cilvēka DNS ģenētisko gēnu kodu raksta sekojošo:

“Mehāniski, mēs atklājām, ka pīķa proteīns lokalizējas šūnu kodolā un kavē DNS bojājumu izlabošanu, bloķējot DNS bojājumu galveno labošanas proteīnu BRCA1 un 53BP1 mobilizēšanu bojājuma vietā”.

Publiski pieejamā medicīnas literatūrā ikviens var brīvi uzzināt, ka BRCA1 proteīns ir galvenais organisma aizsardzības līdzeklis pret audzējiem, atliek pameklēt Googlē “brca1” gēns, kura darbības bloķēšana sievietēm izraisa krūts un olnīcu vēzi.

Zinātnieki Zviedrijas Ūmeo un Stokholmas universitātēs, kurās ir pasaules vismodernākās iekārtas genoma izpētē, savos elektroniskajos mikroskopos un ķīmiskās luminiscences skaneros mehāniski (burtiski) ieraudzīja Covid pīķa S proteīnu cilvēka audu šūnu kodolos, kur tam nevajadzēja būt, turklāt ne tikai integrējušos, bet aktīvi bloķējot genoma DNS kļūdu (mutāciju) dabisko labošanas mehānismu, šūnām daloties.  

Sabojātais genoms imūnšūnu DNS savukārt tāpat kā lēnas toksiskas iedarbības inde noved pie letāliem pēkšņiem infarktiem, smagām neiroloģiskām smadzeņu saslimšanām, nāvējošām trombozēm un ļaundabīgiem audzējiem ilgākā laika posmā pēc bioķīmiskās gēnu terapijas injekcijas izdarīšanas.

Spāņu mediķi potēšanos ar mRNS vakcīnām salīdzinājuši būtībā ar krievu ruletes spēlēšanu.

Avots:

“mRNA, nanotauku daļiņas un polietilēnglikols: trijotne, kas nekad nav tiksui lietota kliniskās vakcīnās, tiks testēta uz simtiem miljonu cilvēku”

biomedres.us/pdfs/BJSTR.MS.ID.005501.pdf

Zinātnieki raksta, ka elementāra bioloģija mūs māca, ka šūnu dalīšanās laikā šūnas kodola membrānai pazūdot, hromosomas sajaucas ar citoplazmu. Veidojoties divām jaunām šūnām, hromosomu DNS šūnā pastāv hromatīna jeb pilnībā finkcionējuša DNS kopijas veidā, caur kuru šī informācija nonāk jaunajās šūnās, kondensējoties atpakaļ DNS hromosomās. Tieši sajā procesā šūnu citoplazmā, kad hromatīns un mRNS vakcīnas toksiskais Covid pīķa S proteīna gēns nonāk kontaktā, reversās transkriptāzes veidā šis Covid vīrusa vitoksiskākākās daļas ģenētiskais RNS kods var integrēties cilvēka genomā un arī nonākt sapotēto cilvēku pēcteču DNS. Zinātnieki raksta “Šādos apstākļos vakcīnas mRNS iekļaušana mūsu ģenētiskajā materiālā ir tikai laika un statistiskās varbūtības jautājums”.

ASV zinātnieku mērījumi par genoma bojājumiem dod iespēju ar datu zinātnes palīdzību aprēķināt mirstības pieaugumu no mRNS pīķa S proteīna vakcīnu blaknēm Latvijā.

Kariņa valdība šogad pavasarī par 23 miljoniem eiro iepirka 1.4 miljons devu Pfizer/BioNTech vakcīnu partiju, stāstot visiem, cik tās esot drošas un efektīvas:

Avots:
skaties.lv/zinas/kar..-pret-covid-19-devu/

Ikviens var matemātiski aprēķināt, ka no aptuveni 700,000 cilvēku, kuri varētu būt Latvijā saņēmuši abas Pfizer potes, šo mRNS vakcīnu injekciju sastāvā esošais Covid vīrusa pīķa proteīna gēns sabojās genomu un imunitāti līdz 14,000 vakcinēto cilvēku (1 no 50). Ja šogad, kopš Latvijā sāka potēt ar mRNS vakcīnām, ar Covid antivielu diagnozi miruši ap 4000 cilvēku, tad šis aprēķins rāda, ka no mRNS blaknēm, lielākoties no pēkšņiem insultiem un infarktiem, tuvākajos gados nomirs vai smagi saslims aptuveni 3,5 reizes lielāks skaits cilvēku, nekā no Covid vīrusa. Tas būs redzams arī paaugstinātajos mirstības rādītājos no insulta un infarkta, ko Latvijas valstiskie vakcīnu dīleri šobrīd šķiet slēpj no sabiedrības par 2020. un 2021. gadu (par 2019.gadu dati ir pieejami). Ilgstoši to noslēpt nebūs iespējams, jo mirušo piederīgie un ārsti arvien vairāk sāk par šādām pēksņām un negaidītām vakcinēto cilvēku nāvēm runāt.

Spāņu zinātnieki norādījuši, ka mRNS gēnu terapeitika ilgākā laika posmā vakcinētajiem
var izraisīt audzējus un citas autoimūnas saslimšanas, kas bija galvenais iemesls, kāpēc valstu regulatori līdz Covid pandēmijai neapstiprināja ģenētiskās RNS tipa vakcīnas teju 20 gadu garumā. Klīniskajos izmēģinājumos liela daļa pacientu ar iedzimtām slimībām (hemofīlija uc), kuriem ar šādu eksperimentālu RNS gēnu terapiju mēģināja izlabot kļūdaino DNS genomu, vēlāk pāragri nomira no audzējiem un ģenētiskās terapijas izraisītām dazādām nekontrolējamām organisma intoksikācijām. Bioķīmiskie dabas likumi par DNS un RNS mijiedarbību darbojas neatkarīgi no ģenētisko vakcīnu tirgoņu apgalvojumiem par to laboratorijā sintezētās ģenētiskās mRNS nukleīnskābes “izņēmuma statusu” pret dabas likumiem. Zinātniskā patiesība ir noskaidrojama tikai eksperimentos, un pasaulē zinātnieki tieši tādā veidā sāk atmaskot globālo farmācijas kompāniju finansēto zinātnieku melus par mRNS vakcīnu drošību. Eksperimenti pierādīja, ka šāda veida gēnu terapeitikas vakcīnas nav drošas, tās izraisa toksisku mutaģenēzi genomā un tās pavājina vakcinēto imunsistēmu.

Pretēji valstisko vakcīnu dīleru cerībām, ka viņi varēja nesodīti iepirkt par nodokļu maksātāju naudu bīstamas ģenētiskas terapijas vakcīnas un par sekām nebūs jāatbild, cietušiem Latvijas iedzīvotājiem jau šodien ir iespējams tehniski precīzi noteikt, vai indīgā Pfizer/Moderna mRNS vakcīna ir sabojājusi viņu DNS genomu un imunitāti, izmantojot gēnu sekvencēšanas Sangera metodi. Ja cilvēka genoms būs šādas mRNS vakcīnas sabojāts, tad šo faktu vairs neviens nevarēs noslēpt - pīķa S proteīna nukleīnskābju daļas DNS kļūst par ģenētisku pierādījumu, kas būs atrodams cietušā šūnu miljardos.

Ja rodas aizdomas, ka vakcinēts cilvēks ir negaidīti nomiris no Pfizer/Moderna vakcīnas sabojātā genoma ar pēkšņu sirdstrieku, insultu, audzēju vai trombozi, tad piederīgajiem ir tiesības pieprasīt sekciju un mirušā šūnu DNS pārbaudi ar Sangera sekvencēšanas metodi uz Covid pīķa proteīna nukleīnskābju daļu klātesamību šūnu kodolā. Ja pēc vakcīnas injekcijas Sangera tests uzrāda Covid S pīķa proteīna daļu esamību paņemtā šūnu parauga DNS kodolā, tad cilvēka slepkava ir šī mRNS vakcīna. Ja ar ģenētiskajām vakcīnām potētajiem tuvāko gadu laikā atklāsies ļaundabīgi audzēji, tad ar Sangera sekvencēšanu DNS genomam var pierādīt cēloņsakarību ar nāvējošajām Covid S pīķa proteīna gēnu terapeitikas vakcīnu injekcijām.

Sangera sekvencēšana DNS paraugam Latvijā ir pieejama RAKUS, Latvijas Universitātes Genoma centra un SIA Genera laboratorijās, bet ārzemēs daudzviet katrā valstī. Pakalpojuma izmaksas pasaulē ir aptuveni 200-300 eur par viena cilvēka DNS audu parauga sekvencēšanu.

Atbildēt

Sarkanā mēra metastāzes

29.12.2021. 18:03

»

Smiekliņš

Vakcīnbizness rullē! ASV no tā kļūst arvien bagātāka un var atkal vēl vairāk piecūkot pasauli ar savām kara bāzēm un līst ar tām tuvāk Krievijas robežām! Covid un izprovocētas asinsizliešanas ir ASV pienesums pasaulei


Un kādi tev būtu priekšlikumi, lai sagrautu pasaulē lielāko mafiju, kas kontrolē gandrīz visu planētas nelegālo biznesu un krievijas resursus.

Atbildēt

Gobzema botas

29.12.2021. 17:57

Nāvi cionistiem.

Atbildēt

kā dziesmā

29.12.2021. 17:46

»

Raksta gluži

kā Viedais Manels


kretīni dejo

Atbildēt

vakcinētais

29.12.2021. 17:46

Piemtās blakne!Lasu pietiek.com un arī komentēju.Ķiplokmaize,kefīrs nelīdz,tikai šmiga.

Atbildēt

Reālists

29.12.2021. 17:45

Kādas vēl kompensāciju izmaksas... smieklīgi,
tiesiskums - vēl jo vairāk smieklīgi, ja ap 60 tk cilvēku mierīgā garā tiek liegts saņemt iztiktas līdzekļus. Mostamies.

Atbildēt

Raksta gluži

29.12.2021. 17:36

kā Viedais Manels!

Atbildēt

Žulis

29.12.2021. 17:36

"Par to, ka ir jāvakcinējas pret Covid šaubu nav, bet ir šaubas par saslimstības statisku valstī."
Tas āzis gan ir sprādzis, bet nav šaubu, ka to gaļu var ēst. Šaubas ir tikai par to vai tas sprāgušais āzis ir pareizi piereģistrēts uzskaites papīros.

Atbildēt

Smiekliņš

29.12.2021. 17:34

Vakcīnbizness rullē! ASV no tā kļūst arvien bagātāka un var atkal vēl vairāk piecūkot pasauli ar savām kara bāzēm un līst ar tām tuvāk Krievijas robežām! Covid un izprovocētas asinsizliešanas ir ASV pienesums pasaulei!!

Atbildēt

kaķa smiekli

29.12.2021. 17:22

Kaut kas jau īsti kārtībā ar to vakcīngribu nav, jo mistrība no kovida nav tik traģiska, lai tik nenormāli plaši diskriminētu iedzīvotājus, kā to dara Latvijā. Ja nevakcinēti cilvēki netiek apkalpoti, piemēram mobilo operatoru centros, vai tas nav tiešs drauds viņu veselībai ? Ja cilvēks nevar atjaunot mājas interneta darbību situācijā, kad no ierindas iziet modēms ? Tā ir reāli piedzīvota situācija. Vai, piemēram, ja ir jānomaina mobilais telefons. Ja to nevar izdarīt, tad nepieciešamības gadījumā nevar izsaukt ātro palīdzību utt. Vai tiešām neliešu bandai, kas ir pie varas, tas liekas normāli demokrātiskā valstī ? Par dažāda veida ikdienā nepieciešamo preču aizliegumu nerunāšu, bet šis tiešām var izrādīties lielāks drauds veselībai un dzīvībai kā kovids.

Atbildēt

Patiesais

29.12.2021. 16:41

Par to, ka ir jāvakcinējas pret Covid šaubu nav, bet ir šaubas par saslimstības statisku valstī. Vajaga iegūt naudu no ES un skaita visus saslimušos, un arī tāpēc, lai novērstu uzmanību ( daļēji) no problēmām valstī , kuras noteikti jārisina. Arī korupcija strādā vakcīnu ražotāju labā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: