Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības, sakot - “šī nav viņa kā ministra kompetence”.

Finanšu ministrs Arvils Ašeradens iecēla Ievu Jaunzemi par VID vadītāju, bet nereaģē uz jaunatklāto informāciju. Arī “it kā nebūtu viņa kompetemce”.

Jau divi ministri ierauti “atbildības virpulī” no Krišjāņa Kariņa vadītās valdības, bet Kariņa reakcijas nav nekādas.

Viena no safabricētās kratīšanas amatpersonām – Kristīne Prusaka-Brinkmane iesniegusi atlūgumu. Hunta cer, ka pa šo spraugu, kas atvērusies, spēs noliet visu savu “noziedzīgās sistēmas ķibelīti” šajos notikumos.

Savukārt Dienas publicētā informācija atklāj, ka Jaunzeme ar Lūri devās tieši pie ģenerālprokurora Jura Stukāna prezentēt uzsākamo kriminālprocesa safabricēšanu ar kratīšanām, saņemot akceptu, visticamāk, ka mutvārdos, lai nebūtu pierādījumu.

Stukāns ar savu faktisko rezolūciju plānotās noziedzīgās darbības novadīja, visticamāk, bez rakstiskas rezolūcijas kādam virsprokuroram vai prokuroram.

Stukāns, ģenerālprokurors, esot uzsācis pārbaudi prokuratūrā. Jūs ko, Stukāna kungs, ņirgājaties par lētticīgo publiku?

Jautājumi izpaliek, jo tieši iekšlietu ministram un Saeimas atbildīgajam Kučinskim bija jāvirza jautājums par ģenerālprokurora atstādināšanu.

Bet Ašeradena atstādināšanas kompetence ir Kariņa kompetence, jo Jaunzeme turpina “iet uz darbu”.

Kam gan vēl jānotiek, lai noziedznieku hunta pārstātu savos noziegumos piesegt citam citu?

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns.

Novērtē šo rakstu:

185
15