Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

MA4896 € ar segvārdu “psihiatrs”

30.08.2020. 06:19

»

Spīdzināšanas procesā Cimdaram un Bērziņai demonstrējot

uzkarsētus - pletīzeri un lodāmaru viņ varētui būtu ietīti vados no tā tautā saucamā “melu detektora”. Kad vajadzīgā infa būtu kārtīgi nolieta, telpā iesteigtos pats Atis Priedītis, kas visu bija novērojis “pa durvju actiņu”. Stāvoklis atgādinātu katastrofu, ja tiktu saņemta rakstveida sūdzība no “aptaujājamiem...


VDD sapulcē sniedza atskaiti par autora vai autoru visas grupas “ar noziedzīgas nosligsmes tendencēm” personu raksturojumu, atzina, ka autori esot nekaitīgi, lai gan viņu verdziskuma sagrautā psihe protestējot “caur regulāru nacionālu semantiku” ar izteikti agresīvu raksturu.

VDD sapulcē autorus novērojošā psihiatra vārdi sapulces dalībniekos atstāja neizdzēšamas pēdas, jo viņi vairs īsti neuzticējām VDD algotajam psihiatram, kura jājamzirdziņš bija paša regulāras semantiskas tirādes par verdziskuma tēmu. Vēlāk tika izsludināts jauns konkurss uz VDD galvenā psihiatra vietu, kuru pēc ilgas svārstīšanās ieņēma plaši pazīstamās politiķes S. Ēlertes dēls.

Atbildēt

Spīdzināšanas procesā Cimdaram un Bērziņai demonstrējot

30.08.2020. 05:58

»

MA4896

Sižetā varētu būt tā, ka viņas aizturējis pats VDD, lai Marsa parka slepenajās laboratorijās noskaidrotu patiesību, K. Bērziņa patiesībā ir vīrietis, no Maskavas 584. vidusskolas teicamnieks – medaļnieks


uzkarsētus - pletīzeri un lodāmaru viņ varētui būtu ietīti vados no tā tautā saucamā “melu detektora”. Kad vajadzīgā infa būtu kārtīgi nolieta, telpā iesteigtos pats Atis Priedītis, kas visu bija novērojis “pa durvju actiņu”. Stāvoklis atgādinātu katastrofu, ja tiktu saņemta rakstveida sūdzība no “aptaujājamiem” B un C slepeni ierosinātā kriminālprocesā par neizpaužamu ziņu izpaušanu. Pats Ata Priedīša kungs, visticamāk, ātri un iejūtīgi demonstrētu, ka pletīzeris un lodāmurs šajā gadījumā ir tikai nokrāsoti spilgti sarkani. VDD speciālisti mo Mežmieta kantora sāktu ārdīties, ja to atklātu bez kaulu lūzumiem.

Kā vēlāk zināja stāstīt “no ielas pieaicinātie liecinieki”, kas ar laiku izrsdījās pārģērpti Saeimas opozīcijas saskaņieši, Ata Priedīša kungs esot vienreiz “necenzēti lamājies”, bet no klātesošajiem Arturs Priedītis uzdevies par “profesoru” , bet viņa kolēģis algota psihiatra klātbūtnē Linards Grantiņš slaidrā vācu valodā lamājis weblapu izlaupītājus.

Kad J. Maizītis to visu novēroja pēc viņam izsniegtā ieraksta, watsapā, viņš klusi notinās no Saeimas koalīcijas sasauktās valsts drošuma sanāksmes bunkura.

Atbildēt

MA4896

30.08.2020. 04:51

»

Ar karstu gludekli

vai lodāmaru Cimdars parakstītu sev nāvespriedumu pēc piespiedu kārtā atklātā publicēšanas. Cimdars un K. Bērziņa daudz noslēpumu apkārt nēsā, “dzīvas mēles” labam dokumentālam literāram darbam. Atbrīvot tās “mēles” no gūsta varētu pēc darbu publicēšanas. Kopējais projekta laiks varētu būt mēnesis. ...


Sižetā varētu būt tā, ka viņas aizturējis pats VDD, lai Marsa parka slepenajās laboratorijās noskaidrotu patiesību, K. Bērziņa patiesībā ir vīrietis, no Maskavas 584. vidusskolas teicamnieks – medaļnieks.

Atbildēt

Ar karstu gludekli

29.08.2020. 21:58

»

Karote

Cimdaram, pieņemu, arī būtu daudz ko pastāstīt.., bet gan jau ir aiz kā šamo turēt. Neba velti visas lapiņas tiek steigšus likvidētas. EU iestāšanās, manuprāt, tik viltotas kā āmen, joģeopolitika, lielo onku plāni.Tiešām, kāds tic, ka tik svarīgu jautājumu atstātu lemt saucamajai tautai? :) Šobrīd, ...


vai lodāmaru Cimdars parakstītu sev nāvespriedumu pēc piespiedu kārtā atklātā publicēšanas. Cimdars un K. Bērziņa daudz noslēpumu apkārt nēsā, “dzīvas mēles” labam dokumentālam literāram darbam. Atbrīvot tās “mēles” no gūsta varētu pēc darbu publicēšanas. Kopējais projekta laiks varētu būt mēnesis. Personas tupētu pagrabā un stāstītu, stāstītu, “runas ūdeni” padzērušas un labi barotas. Sižetā var iepīt, ka viņas aizturējis pats VDD, lai precizētu dažus sīkumus “valsts apvērsuma draudu” novēršanai, ko plāno trakais L. Grantiņš ar kolēģi A. Priedīti. Pletīzeris un “lodāmars” būtu tikai ieslēgti demonstrācijai. Pratinātāji būtu
policistu formas tērpos. Kolīdz dokumentālais darbs tiktu grāmatveikalos, šos izlaistu no gūsta un atvainotos par neērtībām, piesolot Trijzvaigžņu ordeņus no žīda valsts kantora.

Atbildēt

Karote

29.08.2020. 20:36

Cimdaram, pieņemu, arī būtu daudz ko pastāstīt.., bet gan jau ir aiz kā šamo turēt. Neba velti visas lapiņas tiek steigšus likvidētas. EU iestāšanās, manuprāt, tik viltotas kā āmen, joģeopolitika, lielo onku plāni.Tiešām, kāds tic, ka tik svarīgu jautājumu atstātu lemt saucamajai tautai? :) Šobrīd, liekas, - labi vien ir, bail iedomāties ko vietējie postkomuņaku dzīvnieki sastrādātu bez pieskatīšanas. No otras puses, iespējams, mazajā katliņā, ātrāk norautos bietē, un sākto kāda reāla sabiedrības aktivitāte, nez. Ir gadījumi, kad labu scenāriju nav principā.

Atbildēt

Dollārs

29.08.2020. 18:59

»

paardomas

Jau Staļins teica;nav svarīgi kā balso,svarīgi ir kā saskaita balsis


Pilnībā piekrītu.
Līdzīgs gadījums bija usa kad ievēlēja mr.krūmu jaunāko ar it kā 385 vai kaut ko tamlīdzīgu balsu pārsvaru pār konkurentu.
Nozīme ir kā saskaitīs un kas skaitīs

Atbildēt

opis

29.08.2020. 18:10

Jau tehnikuma laikaa bija paglumsh........

Atbildēt

!

29.08.2020. 17:04

»

Variants

Kas tik atklaatos, ja Cimdaru un Kokinu paarbaudiitu ar melu detektoru


Mūsu kriminālisti tādu daiktu neizmanto, nosaka pēc foto, var būt vainīgs vai nē.

Atbildēt

Pērkamā vara

29.08.2020. 16:10

Tad šoreiz šis ar saskaitīs pēc vajadzības un kukuli par labi padarītu darbu saņems.

Atbildēt

Cimdara noziegumus noslēpa uz visiem laikiem ar valsts noslēpumu

29.08.2020. 15:10

»

Uģis

Ar lodāmuru


13. Saeimas laikā grozot likumu, kas piešķr piekļuvi valsts noslēpumiem VK vadītājai K. Bērziņai, vienlaikus Cimdara darbu noslepenojot. SAB un VDD jau iepriekš izlēmuši, kuras personas aicināt politikā un kuras “tiks ievēlētas 14. Saeimā”, arī Rīgas domes vadībā. Mērķis cionistiem ir viens - ar parādiem valstij un pašvaldībām iznīcināt jebkuru pretestību cionisma kosmopolītisma un finansu politikai Latvijā.

Atbildēt

Blondīne

29.08.2020. 15:09

»

Čangalis, migrants Kokins dzimis 1954. gada 4. oktobrī Kalupē


vai šisir tas maisu kokins vai cits ?

Atbildēt

29.08.2020. 15:01

»

Pilnīgi po huj par pietiek cenzūru

un Rīgas, Liepājas, Daugavpils kosmopolītismu, Latvijas ģerevņas iedzīvotāji


Čangalis, migrants Kokins dzimis 1954. gada 4. oktobrī Kalupē.

Atbildēt

Variants

29.08.2020. 14:47

Kas tik atklaatos, ja Cimdaru un Kokinu paarbaudiitu ar melu detektoru!

Atbildēt

Pilnīgi po huj par pietiek cenzūru

29.08.2020. 14:47

un Rīgas, Liepājas, Daugavpils kosmopolītismu, Latvijas ģerevņas iedzīvotāji!

Atbildēt

Nevis liberāldemokrātija,

29.08.2020. 14:44

»

viedoklis

Blēdīties,manipulēt, zagt tas Latvijā ir normāli un to pie mums saprot kā demokrātiju


bet Latvijas okupācija kopš 1940. gada ar zagšananu, krāpšanu varas kastā, ko piesedz SAB un VDD.

Atbildēt

Pol īgi pohuj, kas vada Rīgu!

29.08.2020. 14:42

Latvijas okupācija kopš 1940. gada nav beigusies.

Atbildēt

Liene

29.08.2020. 14:39

Galvenie balsu skaitītāji ir datoristi, kas ir cieši saistīti ar Vienotību

Atbildēt

viedoklis

29.08.2020. 14:02

Blēdīties,manipulēt, zagt tas Latvijā ir normāli un to pie mums saprot kā demokrātiju.

Atbildēt

Goda lieta

29.08.2020. 13:43

Kristīnei Bērziņai būtu rīt nošauties, ja rezultāti izrādīsies neviltoti.

Atbildēt

paardomas

29.08.2020. 13:17

Jau Staļins teica;nav svarīgi kā balso,svarīgi ir kā saskaita balsis.
Neticu nevienai partijai,neticu CVK.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: