Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Patiesības mirklis par airBaltic spējām segt obligāciju saistības arvien tuvāk. Attiecīgi arī Gausa retorika arvien nepārliecinošāka un sabiedrības uzmanība saasinātāka.

Palikuši tikai pāris mēneši rast risinājumu. Turklāt jaunu obligāciju emisija ar jebkādu likmi, ja šobrīd nav jau veikti priekšdarbi, ir faktiski nereāla un riskanta termiņu dēļ.

Tātad visdrīzāk atliek tikai valsts budžets. Vai nu tiešā veidā, vai izsniedzot bankas garantiju ilgtermiņa kredītam. Arī kredīta noformēšanai ir vajadzīgs laiks, un tas neveiksmīgam parādniekam kā vienmēr ir zelta vērtē. Gaidām.

Vai Gauss nodemonstrēs izcila menedžera spējas un atradīs saprātīgu finansējumu vai arī būs visu laiku vazājis sabiedrību aiz deguna? Gauss – kas viņš ir? Vairāk Ostaps Benders vai Maikls O'Līrijs?

Tāpat neaizmirstam, ka valsts interešu realizāciju airBaltic veic uzņēmuma padome, kas ir atbildīga par valdes iecelšanu/atlaišanu un attiecīgi arī darbu. Tāpat pašreizējam satiksmes ministram kā bijušajam ilgstošam airBaltic padomes loceklim ir ārkārtīgi svarīgi, lai Gauss atrastu iespēju pārfinansēt 200 miljonus eiro bez valsts palīdzības.

Vai spēs pa visiem kopā?

P.S Tikai priecāšos, ja viņiem tas izdosies.

Novērtē šo rakstu:

99
5