Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nolīgts zaglis

21.02.2024. 18:17

par MILZĪGIU ALGU, kuru atdod...kam?

Atbildēt

nolīgts zaglis

21.02.2024. 18:16

pqr

Atbildēt

kāri pēc mantas un jebkādiem labumiem

20.02.2024. 13:15

Fliks,vismaz,zināja latviešu valodu,bet šitas gnīda nē.Tulku algo par mūsu naudu,ne jau par savu.Gribi strādāt Latvijā runā latviski,negribi ar kāju pa di..u un no Latvijas ārā.

Atbildēt

Gu

20.02.2024. 10:34

Ieķīlās līzinga lidmašīnas uz 200 milj., vēlāk valsts tās izpirks par 400.

Atbildēt

patiesībā

19.02.2024. 19:50

»

patiesībā

Ja LV politiķiem būtu vēlme domāt par valsti, tie sen atteiktos no tik dārga direktora, jo jeb kurš no Latvijas specialists to tik pat labim vai vēl labāk paveiktu par 10 reizes mazāku samaksu...


Ir sacīts: "Muša sēdēja zirgam uz auss un lepni džinkstēja: "Re, kā MĒS pa smuko aram, ecējam, vāģus velkam un taml. iekļaujoši izpildāmies!"" ;)

Atbildēt

patiesībā

19.02.2024. 19:22

Ja LV politiķiem būtu vēlme domāt par valsti, tie sen atteiktos no tik dārga direktora, jo jeb kurš no Latvijas specialists to tik pat labim vai vēl labāk paveiktu par 10 reizes mazāku samaksu...
Bet, nav jau tās gribas to izdarīt LV politiķiem. Un tad jautājums: kapēc nav gribas? Kas tam traucē?

Atbildēt

patiesībā

19.02.2024. 18:33

»

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

Ticības apliecinājums


viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti - Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - izmisīgi cenšas publiski "nolinčot" (vismaz personīgi man patiešām nezināmu objektīvu / loģisku iemeslu dēļ, jo – izņemot bezjēgā trulu skaudību un / vai ģenētiski kritisku mentālo kroplību + iespējams, debilības centra zombijtroļļošanas angažējumu – neko citu nevarētu iedomāties jebkurš Normāls Cilvēks) izvēlētu par "nospārdīšanas objektu", šiem deģenerātiem subjektīvi akūti netīkamu personāžu (pat, šķiet, PAŠiedomātu "ienaidnieku") kurš nu jau pārdesmit gadus publiskajā telpā lieto (arī, t.sk.) lit. pseidonīmu Ontūns Mazpusāns© jeb O.M.©.

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt – otrs ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

-----------

Ir sacīts: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Un, arī: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

19.02.2024. 18:18

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

19.02.2024. 18:16

»

bet

ar Gausu ir tas pats kas ar raksta autoru Strakšu: Abus labvēlīgie politiķi iekārtojas lielos amatos, abi tiem kalpoja....Tikai Strakšu beigās uzmeta. Bet tā gadās, ja nekalpo cītīgi


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-----------
Ir sacīts: "Vēsture atkārtojas – nereti kā FARSS."

Un, arī: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUMPENbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūk.lopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa: Politekonomisko interešu grupējums "apvienība "tēvzemei un brīvībai"/lnnk ( TB/LNNK ) līderis un eiroparlamenta deputāts R. Zīle ( TB/LNNK ) publiski "paudis viedokli", ka "politpartijām tomēr mazliet ir jāparūpējas par cilvēkiem, kas ir ieguldījuši tajās daudz darba". Zīle šādi izpaudies, mēģinot "argumentēt" sava partijas biedra, "Jūrmalgeitas" skandāla "Baķkas" un tautas uzticību zaudējušā bijušā "tautas kalpa" J. Straumes ( TB/LNNK ) atrašanos vairākos no valsts budžeta - nodokļu maksātāju naudas - ļoti dāsni apmaksātos amatos dažādu valsts uzņēmumu padomēs...
-------------------

"Par to, ka 'biedrs' "upurējies"…"
(O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 24.01.2009., Nr.1.)

"Tie biedri, kuri 'polit-blicei',
Šai "valstī" palīdz tikt līdz 'spicei',
Ir pelnījuši "mazliet rūpes" ~
Pie SILES trekni 'māgā slūpēt':

Ja netiek "augstā mājā" 'rīties' ~
Iekš "padomēm" var 'izpildīties',
Tāds 'biedrs': lai pa "politiku",
Šim 'jāmaisās' nav... (rumpi) pliku!

Kaut desmit amatos šo liksim.
Bet - "parādniekos" nepaliksi,
Par to, ka 'biedrs' "upurējies",
Bet - "urnu farsā" 'izšimpējies'!..."

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

lapsene

19.02.2024. 17:54

Martins Gauss jau vienu aviokompāniju ungāru MALEV nolaida par burbuli. Viņš tāds kā likvidators ar milzīgu atalgojumu, tikai aviācijas nozarē. Nevienam pēc skandāla ar Malev nederēja, bet mūsu satiksmes ministriem laikam pilnīgi vienalga kāds cilvēks ko vada. Un nez kā gadās, ka tie visi fliki, gausi tādi avantūristi agri vai vēlu izrādās...

Atbildēt

CEPLIS

19.02.2024. 17:20

Ko vai Briškens nevar ar savu pieredzi ....Gausam pilnveidoties un ....

Atbildēt

Nu

19.02.2024. 13:48

»

Retorisks jautājums

Vai tad Latvijā visas padomes un valdes nav pilnas ar tādiem gausiem


tas jājautā Strakšam: Viņs pats reiz tāds bija...

Atbildēt

Retorisks jautājums

19.02.2024. 11:04

Vai tad Latvijā visas padomes un valdes nav pilnas ar tādiem gausiem?

Atbildēt

Naivums

19.02.2024. 09:17

Daudzu gadu pieredze rāda, ka Gauss ir mazspējnieks, ko kāds stutē. Ungāri viņu izmeta no savas nacaviolīnijas ar negodu. Savukārts airbaltic ir uzpūsts ziepju burbulis, a vanity project, kur tāds ieliktenis kalpo noderīga, bet dārga idiota lomā.

Atbildēt

Nav slikti

19.02.2024. 08:09

Aivars Strakšas > Ostaps Benders 🤪🤪🤪

Atbildēt

bet

18.02.2024. 20:55

»

pag

nav no svara-kas ir Gauss, cik daudz no svara-kas ie tie kas viņu tur ielika un balsta


ar Gausu ir tas pats kas ar raksta autoru Strakšu: Abus labvēlīgie politiķi iekārtojas lielos amatos, abi tiem kalpoja....Tikai Strakšu beigās uzmeta. Bet tā gadās, ja nekalpo cītīgi..

Atbildēt

pag

18.02.2024. 20:53

»

I-jā, i-jā

Kas viņš ir? Trubadūrs uz ēzeļa. Un pasakiet tikai, ka nav? Ēzelis- Latvijas valsts, kas maksā tam trubadūram , tiklīdz viņš atver muti


nav no svara-kas ir Gauss, cik daudz no svara-kas ie tie kas viņu tur ielika un balsta...

Atbildēt

I-jā, i-jā

18.02.2024. 19:28

Kas viņš ir? Trubadūrs uz ēzeļa. Un pasakiet tikai, ka nav? Ēzelis- Latvijas valsts, kas maksā tam trubadūram , tiklīdz viņš atver muti.

Atbildēt

Brasais kareivis Sveiks

18.02.2024. 18:37

»

!

Gausi Gausi, kamēr kļuva par neGausi


Uzmanieties no ungariem.

Atbildēt

Rīgas miesnieka pelmeņi

18.02.2024. 18:24

Žēl, ka viņš nav Aivars Strakšas ...

Atbildēt

Hamleta ēna

18.02.2024. 18:07

Varēs vai nevarēs? Tāds ir jautājums.

Atbildēt

??

18.02.2024. 16:40

Atkal Strakšas runīgs par citiem, bet neko par sevi. Vai šoreiz uz dzimšansdienas vecā rauga, vai tapa pirms tam? Vai nav beidzot laiks pastāstīt, kā tad pašam un līdzdalībniekiem sokās tiesā Kuldīgā?

Atbildēt

!

18.02.2024. 16:31

Gausi Gausi, kamēr kļuva par neGausi

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: