Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

inga

22.09.2021. 08:58

klaji meli, pretīgi ladīt šo rakstu. dzeltenā prese

Atbildēt

Ernests

20.09.2021. 14:48

Par dzeršanu nezinu, bet tas, ka blēdis un mahinators Rolands Millers ir starp amatpersonām, tas maigi sakot, liek sacelties spalvām!

Atbildēt

RRR

20.09.2021. 07:42

Neuzticos šim ziņu portālam.

Atbildēt

Inguna neminska

19.09.2021. 20:55

Patīk man tie spilvenos pirdēji ... kam vislaik pietiek, bet nepietiek tā kā ... spilvenu ta pietiek un gāzu arī ... tā kā pietiek-nepietiek tā kā vienlaicīgi.
.... No sūdiem lielgabalu neuztaisīt - varbūt, ja pavisam viss pašplūsmā aizietu, visa tā vietējā mēslustrīpa ātrāk uzkārtos un atņirgtos vienreiz ? ... Saskrietu, ja ne labāk, tad savādāk. ... Sunim aste vienā paņēmienā varbūt atkristu ... Citādi stumdīt vienu un to pašu vaislīgo kakkumaisu turp-atpakaļ ... pat izrāžu nava ! ...Un maizes arī sevišķi tas maiss nasagādās

Atbildēt

Ponnowelin

19.09.2021. 19:24

[ JOIN US ] I am making a good salary from home $6580-$7065/week , which is amazing under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it’s my duty to pay it forward and share it with Everyone,
Here is I started.…………>> 𝐖𝐰𝐰.𝐣𝐨𝐛𝟎𝟑.𝐞𝐳𝐲𝐫𝐨.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Izskatās pēc muldēšanas tas

19.09.2021. 14:58

Virsraksts iespaidīga ---Jā!
Teksts sarakstīt ar iespaidīgs!

Bet paskatot video,,,,nu nekā tur tāda nav, pilnīgs fufelis!!!
Un nākošais, pirms laika braucām komandējumā un viens no kolēģiem jau uz lidostu bija atbraucis šmigā nu ne tik trakā kā te rakstīja ka bijis jānes un TIK UN TĀ TĀDU VIŅU NELAIDA NE REĢISTRĒTIES NE KĀPT LIDMAŠINĀ!!!
TAs tā pārdomā, tiem kas domā,ka ir tikļoti viegli pālī tikt vispār iekšā lidmašīnā!!!

Tā ka izskatās tas te viss nu tā maigi izsakoties pēc lielas muldēšanas!!!

Atbildēt

Litrs

19.09.2021. 10:42

.. nabadzīga valsts - ģenerāļiem jābraukā ar sabiedrisko..

Atbildēt

vietējais

19.09.2021. 07:55

»

Džesika

Pēc brīvdienām tiks informēta ASV vēstniecība par šo negadījumu, lai veiktu detalizētu pārbaudi, netiktu noklusēts


Ar pilnu pārliecību varu teikt ka visa šī lieti tiks piesegta un noklusēta, jo kā gan mēs augša varam nodot savējos. Tas nekas ka šie cilvēki ir sašmucējušies, tas pat ir labi. Ja kas nākotnē mēs varēsim viņiem par to atgādināt, tā domā viņu priekšnieki un piesedzēji, glābēji. Sabiedrība kura nevēlas atbrīvoties no saviem "mēsliem", vienmēr būs nīkuļojoša, tai vienmēr trūks līdzekļu gan medicīnai, izglītībai, zinātnei, tiltiem un ceļiem,ārstiem un pensionāriem. Jo viņai ir jāuztur savas valsts parazīti.

Atbildēt

Vaira Līķe

19.09.2021. 07:20

arī brauca uz Maskavu ciemos pie saviem LPSR VDK kuratoriem, bet šodien ir tautā stipri mīlēta.

Atbildēt

lauķis

19.09.2021. 06:39

»

Pētnieks

Esmu mazliet papētijis to Cauni un viņa komandu. Vis tur dīvaini ir. Caunem sieva armēniete. Iepriekšējā sieva arī armēniete, laikam Silva, kurai ir 3 pilsonības Latvijas Zviedrijas un Krievijas. Tagadējā sieva Viktorija apmeklē Krieviju ( kas ierindas latvietim nav iespējams), tā pat visi kopā lido...


Šie neradījumi nestrādā nevienas valsts labā.Briest projekts PSRS atjaunošana uz neilgu laiku,PSRS līgums beidzas 30.12.2021.Pēc tam Romas impērijas atjaunošana bijušās Krievijas impērijas robežās.Atjaunošana notiks uz Baltkrievijas bāzes jo Baltkrievija ir vienīgā leģitīmā PSRS mantiniece.Tieši tāpēc Baltkrievija tika saglabāta kā valsts.Kā notiks Gotorpas Goldšteinu Romanovu augšāmcelsanās nav zināms bet gan jau kaut ko sagudros.

Atbildēt

Pētnieks

19.09.2021. 00:11

Esmu mazliet papētijis to Cauni un viņa komandu. Vis tur dīvaini ir. Caunem sieva armēniete. Iepriekšējā sieva arī armēniete, laikam Silva, kurai ir 3 pilsonības Latvijas Zviedrijas un Krievijas. Tagadējā sieva Viktorija apmeklē Krieviju ( kas ierindas latvietim nav iespējams), tā pat visi kopā lido uz ASV no Eiropas, ko pašreiz ierindas eiropietis arī nevar izdarīt, ja neesi ASV pilsonis. Tā pat arī visai Caunes brigādiei ir visādi Eiropas savienības dokumenti (vadītaju apliecības un ID). Tā pat aizdomīgi ir tas, kad Caune nekad nesēž cietumā ilgāk par divām nedēļām. Tas, ka viņi tika sasēdināti tur kopā nav sagadīšanās ( tas ir tas pats kas atrast atdatu kādā no siena šķūniem) Tas ka visa Caunes banda ir aģenti tas ir mulķim skaidrs, COVID pandēmija to ir atmaskojusi. Tik rodas jautājums, kuras valsts labā viņi strādā?

Atbildēt

Antūns

18.09.2021. 21:15

»

Recid[ivisti un slepkavas - VID vadība

VID vadības galvgalis ir kriminālnoziedznieki recidīvisti un slepkavas. Tāds mums VID, tādi drosības dienesti, ja pieļauj šo valsts izlaupīšanu desmitgadēm. Tas taču ir skaidrs, ka visus VID vadības cilvēkus sen bija jāsēdina aiz restēm un pārējos jāatlaiž un pilnībā jānomaina- kaut vai ar ārzemniekiem...


Taisnība. Varbūt ne vienmēr tiešā nozīmē, bet ir. Un ko mēs tagad redzam- VID šo informāciju pat necenšas noliegt. Brīvdienas paiet lai jaunās nedēļas sākumā tiktu "pūsta migla". Jeb , ka jau te troļļi raksta- nekā īpaša, noguruši cilvēki pēc garas darba dienas...

Atbildēt

uiui

18.09.2021. 20:27

Cik negausīga ir tā Levit/Kariņā kliķe: zagts, zagt un vēlreiz zagt! Nepiebarojamie vepri!

Atbildēt

Hui

18.09.2021. 19:52

Un visi pasažieri zināja, kas viņi ir,. Pašiem smiekli nenāk!

Atbildēt

Jurels

18.09.2021. 19:47

Video tur neredz nevienu ne pārdzērušos ne uzdzīvojam. Izskatās kāds mēģina makaronus karināt.

Atbildēt

Tautas:

18.09.2021. 16:46

Kristīne Prusaka ir viena no tām vieglajām uzvedībām, kuru atbalsta Juraša, noziedznieka, kurš ir cieši saistīts ar organizēto noziedzīgo grupējumu Krievija, personā, un tāpēc Prusaks uzvedas ciniski, ar lielu nožēlu, visa banda ieviesa Latviju savā platformā lai īstenotu saoih kreminālo un kriminālo bagātināšanu, it kā virs viņiem nebūtu orgānu, lai šķērsotu savus noziegumus.

Atbildēt

Džesika

18.09.2021. 16:30

Pēc brīvdienām tiks informēta ASV vēstniecība par šo negadījumu, lai veiktu detalizētu pārbaudi, netiktu noklusēts....

Atbildēt

PSKP CK vadlīnijas perestroikai

18.09.2021. 16:21

»

jūlija

Priņesi maļčik vodki. Mi ļetim domoj


Nav jau vienīgā iestāde kura piesedz krievu okupantu mafiju. Te ir tā, jo lielāka pieredze apgūta okupētājvalsts struktūrās, jo augstāks amats okupētajās teritorijās. Piemēram bankās.
---
Jūlijai Lebedinskai-Ļitvinovai ir vairāk nekā 15 gadus plaša pieredze risku vadības jomā finanšu sektorā. Kopš 2019. gada līdz šim brīdim Jūlija bija Mogo Finance grupas risku direktore. Pirms tam viņa ieņēma risku direktores amatu 4Finance Group (no 2015.-2019. gadam), krāpšanas apkarošanas un risku procesu vadītājas amatu Home Credit and Finance Bank Krievijā (no 2013.-2015. gadam) un risku direktores amatu Home Credit Bank Baltkrievijā (no 2011.-2013. gadam). Jūlija Lebedinska-Ļitvinova ir ieguvusi dabaszinātņu doktora grādu Latvijas Universitātē.

Atbildēt

saprast un piedot

18.09.2021. 15:50

runā, ka Fp izmeklētājiem noteikta norma - gada laikā jānosūta uz tiesu vismaz viens kriminālprocess , vai tas tik uz 5 lapām vai vairāki sējumi, vienalga. tad esi labais. Tur aiz bezdarbības nekas neatliek, kā kost , gan kaprālim gan feldmaršalam

Atbildēt

Recid[ivisti un slepkavas - VID vadība

18.09.2021. 15:38

VID vadības galvgalis ir kriminālnoziedznieki recidīvisti un slepkavas. Tāds mums VID, tādi drosības dienesti, ja pieļauj šo valsts izlaupīšanu desmitgadēm. Tas taču ir skaidrs, ka visus VID vadības cilvēkus sen bija jāsēdina aiz restēm un pārējos jāatlaiž un pilnībā jānomaina- kaut vai ar ārzemniekiem. VID mafija un Kariņš kā atbildīgais par bardaku valstī - Jaunā vienotība ar zagļiem kampariem un ašerādeniem un āboltiņām - tos visus vēstures un cietumu mēslainē! Pienācis laiks godīgiem Latvijas patriotiem rīkoties.

Atbildēt

Hmmm

18.09.2021. 11:55

»

Vietējais

Kaspars Caune ir plaši zināms nodokļu optimizētājs, latviski sakot, atmazgātājs. Tad nu gan laba kompānija VID vadībai


Neatceros, ka biļešu noteikumos ļauts izvēlēties līdzbraucējus vai ka iedotu pasažieru sarakstu pirms kāpšanas lidmašīnā - a ja nu kāda netīkama roža lido kopā....

Atbildēt

Ivars

18.09.2021. 11:31

»

Vietējais

Kaspars Caune ir plaši zināms nodokļu optimizētājs, latviski sakot, atmazgātājs. Tad nu gan laba kompānija VID vadībai


Nav jau svarīgi ja tā uzvestos bomži pilsētas nomalē, bet šeit ir runa par augsti stāvošām amatpersonām kurām ir liela teikšana valsts pārvaldes sistēmā. Kā gan Latvijas iedzīvotāji var uzticēties valdībai, kura savu darbību valstī balsta uz nožēlojamiem pļēguriem. Katrs var pats pārliecināties ka valstī, ne vis notiek tā kā vajadzētu, protams nav jau arī ko gaidīt labāku no cilvēkiem kuri neprot pat sabiedriskā vietā uzvesties.

Atbildēt

jaajaa

18.09.2021. 09:59

...labs...tikai nevajag tos VID darboņus uzreiz par baigajiem noziedzniekiem uzskatīt...nu piedzērās cilvēki, un ko ?...nesmuki jau, protams...bet..."Krievijas „stratēģiskās partneres” Armēnijas rīkotā pasākumā."...gan jau, ka uz to pasākumu kādam bija jābrauc(ES intereses tās ir), un pēc Karabaha zaudēšanas saukt armēņus par baigiem krievu draugiem nevajag vairs, tā tas nav...vienīgais, kas tiešām nepatīk man personīgi, ir "ka pētījuma sagatavošanas brīdī vienas dienas laikā vienlaikus tika likvidēti vairāki uzņēmumi, kuros Māris Pumpurs norādīts kā patiesais labuma guvējs"...tā nu atkal ir 4.maija republika visā savā godībā...:)

Atbildēt

Dzintars

18.09.2021. 09:55

Un ko par šo faktu saka VID vadītāja Ieva Jaunzeme, lai kārtējo reizi attaisnotu VID darboņus?

Atbildēt

Aldis

18.09.2021. 09:33

Šī publiski izskanējusī informācija būtu ļoti rūpīgi jāpārbauda tiem dienestiem, kas ar to nidarbojas - vai tas tiešām tā bija un, vai to ir iespējams konstatēt. Ja tā tiešam bija, ka atrodoties nevis personiskā atpūtas braucienā, bet darba komandējumā esot "Ģenerāli ienesa lidmašīnā, jo viņš bija tik ļoti piedzēries utt. tālāk" , tad jāsaka, ka valsts pārvaldei ar to radīts liels un neatgriezenisks kaitējums un šādi cilvēki no augstiem amatiem viennozīmīgi būtu jāatbrīvo. Pietiek ar īsu formulējumu -zaudējis uzticību!

Atbildēt

Tērēts

18.09.2021. 09:29

»

Vai esi tērēts?

Lidmašīnā piedāvā alkoholiskos dzerienus cik uziet


O jā! Lidmašīnā piedāvā, bet ienest piedzērušos diez vai!

Atbildēt

Please, please! I am stupid man!

18.09.2021. 08:29

»

Of course!

I am big drinker! Plesa, russian vodku! And any cola


I am smart man after vodka!

Atbildēt

Of course!

18.09.2021. 08:28

»

jūlija

Priņesi maļčik vodki. Mi ļetim domoj


I am big drinker! Plesa, russian vodku! And any cola!

Atbildēt

jūlija

18.09.2021. 08:25

Priņesi maļčik vodki. Mi ļetim domoj.

Atbildēt

turpinājums

18.09.2021. 08:21

»

404

¿..Izvairīšanās no nodokļu nomaksas, reģistrējot auto ārpus Latvijas? Come on. Par ārvalstī reģistrēta auto vadīšanu Latvijā taču ir īpašs Latvāņu nodoklis. Ilgu laiku tas bija 10 € par dienu + 10% csdd komisijas maksa. Tas it kā izrādījās nelikumīgi un tagad csdd kalkulators izrēķināja ka jāmaksā 0...


Daudz nopietnāks pārkāpums nekā bīstama braukšana izrādās ārvalstī reģistrēta auto, vadīšana nesamaksājot īpašu Latvijas nodokli, par ko sodi sākas no trīsciparu summām - tātad starpība ir nevis reizēs bet kārtās. Arī cp-ists kā pirmo metīsies ķert to "klientu" kurš velk uz lielāku summu, jā, ārvalsts nodokli nesamaksājušo, nevis kādu no īsteni bīstamajiem, jo galvenais protams ir nauda. Tad ko brīnamies ka daudz cietušo satiksmes negadījumos? Gaidiet atkal nākamos.

Atbildēt

reee

18.09.2021. 08:17

»

Vietējais

Kaspars Caune ir plaši zināms nodokļu optimizētājs, latviski sakot, atmazgātājs. Tad nu gan laba kompānija VID vadībai


Vai Jums neliekas, ka sadzeršanas fakts ir izzīsts no pirksta? Būtu kaut vienu bildi ar glāžu saskandināšanu vai jautru čalošanu tad arī publicējuši. No abiem video izskatās, ka nav pat centušies komunicēt.

Atbildēt

404

18.09.2021. 08:16

¿..Izvairīšanās no nodokļu nomaksas, reģistrējot auto ārpus Latvijas? Come on. Par ārvalstī reģistrēta auto vadīšanu Latvijā taču ir īpašs Latvāņu nodoklis. Ilgu laiku tas bija 10 € par dienu + 10% csdd komisijas maksa. Tas it kā izrādījās nelikumīgi un tagad csdd kalkulators izrēķināja ka jāmaksā 0,00 par mēnesi. Tos iepriekšējos 11 € par dienu gan neviens nav atmaksājis atpakaļ un šaubos vai to izdosies panākt.

Atbildēt

Parasti jau

18.09.2021. 07:49

»

datoriķis

Ko VID amatpersonas gribēja Krievijā? Kāpēc bija tā jāpielejas, lai Krievijas žurnālistiem būtu ko uzpùst bez problēmām


lidostās pie iekāpšanas kontroles piedzērušos pasažierus lidmašīnās nelaiž. Atceros gadījumu - Minhenes lidostā kāds mūsu grupas vīrs bija atstāts tamdēļ, ka... gāja pats, bet mazliet ļengani, neskatoties uz to, ka daži no grupas, kuri perftkti runāja vāciski, lūdzās un galvoja utt.

Atbildēt

Vietējam

18.09.2021. 07:26

»

Vietējais

Kaspars Caune ir plaši zināms nodokļu optimizētājs, latviski sakot, atmazgātājs. Tad nu gan laba kompānija VID vadībai


Un blakus sēž Millers, Caunes sadarbības partneris,viens no lielākajiem nodokļu nemaksātājiem, kurš visus savus biznesus slēpj ārvalstīs.

Atbildēt

Vietējais

18.09.2021. 07:22

Kaspars Caune ir plaši zināms nodokļu optimizētājs, latviski sakot, atmazgātājs. Tad nu gan laba kompānija VID vadībai.

Atbildēt

Ētika

18.09.2021. 06:55

Vai tik tas nav tas pats Podiņš, kurš vada VID Ētikas komisiju?!

Atbildēt

KO

18.09.2021. 06:41

Kur tur kāds saskandina, ja nu vienīgi tie kuri filmē pajoliņi. Tie trīs aizmugurē sēž mierīgi. Tad jau varēja pierakstīt, ka šie toilet šāva petardes un dūmu sveces laida,čemodānā veda krokodilu un mazu vjetnamieti

Atbildēt

Aurus

18.09.2021. 04:40

Ja pēc šī incidenta VDD neanulēs pielaides, un FM neatbrīvos no darba šos elementus, tad būs skaidrs ,ka šīs iestades nestrādā valsts labā.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: