Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

N.Māstrihts

09.04.2014. 18:09

»

caca

Nevis "Kalnmeijers", bet "Kalnmeiers


Paldies! Saskaņā ar tradicinālo pārrakstīšanos, labi, ka vēl neuzrakstīju prokurors Plik-sers Piliksera vietā..

Atbildēt

atbilde

09.04.2014. 17:07

»

atbilde neder!

Priekš kam man gramatika un leksika? Es nestrādāju prokuratūrā. Turklāt manā vārstījumā kļūdu nav. Tas ir mākslinieciskās izteiksmes veids. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, "prokuror...


hi, hi-kāds naids, kāds aizkaitinājums, kādi stulbi apgalvojumi, kādas negācijas! Var redzēt, ka prokuratūra uzkāpusi uz varžacīm! Ar to gramatiku, draugs nesekmīgais, gan pavisam švaki, un līdz "mākslinieciskajam izteiksmes veidam"tālu kā līdz Bābeles tornim!

Atbildēt

paija

09.04.2014. 14:21

Manuprāt arī disciplinaesods liekas kaa personiska naida izpausme. Piliksers novietoja personīgo automašinu prokuratūras stāvvietā,kur visiem prokuroriem ir tiesības turēt automasinas. Tikai jaizņem prokuratūrā atļauja,ko ielikt logā. Tā visiem jāizsniedz. Piliksers to nebija izņēmis ,jo atbrauca strādat brīvdienā un darbdienās izmanto sabiedrisko transportu. Policija sastadīja ptotokolu un aizsūtīja uz prokuratūru. Man jau liekas, ka nevarēja sodīt par prokurora auto atrašanos prokuratūras stavvieta,kas tam paredzēta. Par stļaujas savlaicīgu neizņemšanu pietiktu ar mutisku piezimi.

Atbildēt

atbilde neder!

09.04.2014. 12:43

»

atbilde

Ārprāts!Iesaku pašai/pašam ar skubu meklēt latviešu valodas gramatikas pasniedzēju! Tik daudz kļūdu septiņās rindiņās! Tas nav glīti-aizrādīt citam, bet tik prasti un gramatiski kļūdaini izteikties pašam/pašai! Pārlasiet vēlreiz savu gara darbu


Priekš kam man gramatika un leksika? Es nestrādāju prokuratūrā. Turklāt manā vārstījumā kļūdu nav. Tas ir mākslinieciskās izteiksmes veids. Saprati? Jeb uz pirkstiem izskaidrot, "prokuror"?

Jautājums, par to, kad publicēs tiesu varā un valsts drošības aizsardzībā (tiesā, prokuratūrā, enap, knab, dp, sab) strādājošo kvalifikācijas dokumentus, paliek atklāts.
Kurš, kad, ko, kā beidzis, kur papildinājis zināšanas.

Var pat bez uzvārdiem, statistikai un izpratnei par tiesu varu Latvijā. Piem.,
******* *********
Darba vieta, amats
Izglītība, kvalifikācija
Izglītības iestāde
Absolvēšanas gads
Apgūtie kursi (novērtējums)
Kvalifikācijas darba tēma (novērtējums)
Valsts eksāmeni (novērtējums)
Zinātniskie grādi
Publikācijas
Papildus kvalifikācija vai izglītība
Diplomu/izgl.dokumentu atzīšanas datums LV (ja beidzis pirms 1991.g. vai ārzemēs)
Specializācija
Izskatīto lietu skaits (laikā no darbības uzsākšanas.. līdz)
Pabeigto lietu skaits
Vidēji gadā izskatīto/uzraudzīto lietu skaits
Vidēji gadā izskatīto/uzraudzīto sarežģīto vai sabiedriski nozīmīgo lietu skaits
Kad veikts pēdējais kvalfikācijas un darbības novērtējums (datums, novērtējums)

Gribu zināt, kādi zinātņu spīdekļi, piem., Bambāļos, cep slima suņa murgus un makulatūru. Un gribu zināt, kāpēc valsts nozagta, bet cietumā par nodokļu maksātāju naudu sēž tikai vaņka duračoks par ievārījuma burkas zādzību.

Atbildēt

aliments

09.04.2014. 10:30

kaut ko šajā visā nesaprotu. Uzlikts administratīvais sods par auto nepareizu stāvēšanu, nu tur viss skaidrs. Administratīvi sodīts neskaities, ja neesi sodīts adm.kārtā atkārtoti viena gada laikā, no pārkāpuma izdarīšanas brīža. Disciplinārsods varēja būt tikai no ģ.prokuratūras puses par to, ka prokurors sodīts administratīvi par pārkāpumu, kas grauj prokuratūras godu utt.. Nu šitāds d.sods manuprāt ir pārāk bargs, varēja iztikt ar piezīmi.

Atbildēt

secinājumi

09.04.2014. 08:19

arī ģenerālprokuroram sava mutes darbība ir jāsaskaņo ar sava vēdera darbību un pirms kādu padoto sodīt vajag pakustināt savu pelēko vielu un padomāt, kā viņa uzliktais sods izskatīsies no malas, vai tas nenodarīs lielāku kaitējumu viņam pašam un viņa vadītajai iestādei nekā sodītajam.

Atbildēt

N.Māstrihts

09.04.2014. 07:38

Spriedums prokurora E.Piliksera lietā – prokurors E.Piliksers pret valsti.

Konstatācijas daļa:

• ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers tiešām nav publiskojis nepatiesas ziņas par prokuroru E.Pilikseru TV raidījumā 1:1;
• prokurors E.Piliksers ticis disciplināri sodīts, bet ar 17/06/2012 neskaitās sodīts, sods dzēsts pilnībā saskaņā ar likumu;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram nebija nekādas nepieciešamības raidījumā minēt par šo prokurora E.Piliksera disciplinārsodu;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram raidījumā 1:1 nebija nekādu šķēršļu neminēt par šo prokurora E.Piliksera disciplinārsodu, kas pilnībā dzēsts;
• ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijers, atrodoties amatā kā ģenerālprokuroram, pilnā mērā bija jāapzinās sava atbildība par saviem iespējamiem pārkāpumiem saskaņā ar likumu;
• ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers, apzināti minot, ka prokurors E.Piliksers ir bijis disciplināri sodīts, bet labi zinot, ka sods skaitās pilnībā dzēsts arī morāli, tomēr sasaistīja apzināti, loģiski un mērķtiecīgi prokurora E.Piliksera dzēsto disciplinārsodu ar iespējamo prokurora E. Piliksera prēmēšanu, tam pametot amatu.

No minētā izriet, ka ģenerālprokurors Ē.Kalnmeijers prokuroru E.Pilikseru, raidījumā 1:1, minot par prokurora E.Piliksera disciplinārsodu, kas Kalnmeijeram labi zināms, ka tas ir dzēsts, publiski morāli prokuroru E.Pilikseru sodīja atkārtoti, kas ir aizliegts ar likumu.

Spriedums:
Ģenerālprokuroram Ē.Kalnmeijeram nekavējoties jāatvainojas prokuroram E.Pilikseram publiski un jāatzīst savs likuma pārkāpums, pilnā mērā publiski nožēlojot izdarīto, prokuroru E. Pilikseru morāli sodot atkārtoti un pretlikumīgi TV raidījumā 1:1.
Spriedums nav pārsūdzams.

Atbildēt

v.

09.04.2014. 07:34

Šeit ir jārunā par Kalnmeiera attieksmi pret saviem darbiniekiem, kas visu mūžu godprātīgi nostrādājuši. ne jau Pilikseram tā prēmija vajadzīga, bet gan gandarījums un tas jau paliek principa jautājums.
Kur ir Kalnmeiera principialitāte tad, kad ir jāpārbauda savu darbinieku dzīve savu ienākumu apjomā, kas patiesi ir nopietns signāls-tur viņš tēlo "beigtu zivi". Kāpēc prokuratūrās nav izvērtētas nenoslogotās štata vietas, piemēram, kur rajona prokuratūra brauc ar dienesta automašīnu un cik reizes mēnes'ī? Čik ir izmaksas vienreizējam braucienam uz Rīgu mēnesī?

Atbildēt

atbilde

09.04.2014. 07:07

»

jaut

Kad beidzot sāks publicēt prokuroru izglītības dokumentus...


Ārprāts!Iesaku pašai/pašam ar skubu meklēt latviešu valodas gramatikas pasniedzēju! Tik daudz kļūdu septiņās rindiņās! Tas nav glīti-aizrādīt citam, bet tik prasti un gramatiski kļūdaini izteikties pašam/pašai! Pārlasiet vēlreiz savu gara darbu!

Atbildēt

Nj

09.04.2014. 03:30

Mistimes I, moz ar lembergs tuksi gala?

Atbildēt

jaut

08.04.2014. 23:59

Kad beidzot sāks publicēt prokuroru izglītības dokumentus?
Tik daudz kļūdu kā piliksera vārstījumā sen nav gadījies redzēt. Tad arī visādi blablabla. Atrakstīšanās un muļķību vēstules. N/n sastāvu nesaskata. Procesā fišku arī nerubī. Neko nejēdz, nesaprot un negrib saprast. Rakstīt nejēdz, lasīt arī nejēdz.
Kur viņi visi mācījušies? Kad? Ar kādām sekmēm beiguši?
Ir iespaids, ka prokuratūrā masveidā strādā tikai padomju JurFaka divnieki, BKI un Trulības absolventi, kuri no prokuratūras aizceļo uz advokatūru un tiesām.

Atbildēt

Kazantip

08.04.2014. 22:36

Par Kalnmeieru 2 reizes nedēļas laikā izlīda informācija ka tas melojis, 1 reizi ka nereaģē uz BLABLABLA dokumentos. Un tas saucās Ģenerālprokurors. Laiks izsviest tādu no proķenes vispār un ielikt kādu, kam vārds tiesiskums nav tukša skaņa. Savādāk tādi dubultie standarti sanāk. It kā cīnās par tiesiskumu, bet pats ciniski liek tam virsū.

Atbildēt

Arilds

08.04.2014. 22:04

Cik pazīstams tas viss - prokurori nejēdz vai negrib ievērot likumus, tiesas spriedums kļūdas dēļ nav likumīgs. Pretīgi un nožēlojami...

Atbildēt

blablabla

08.04.2014. 21:59

»

paija

Piliksers jau ir iesniedzis prasību par disciplinarsoda atzisanu par nelikumīgu, 1.instance to apmierinaja, bet prokuratūra pārsūdzeja, jo tiesas kļudas del spriedums nebija likumīgs.Lemumu par naudas balvu jau gan nevar parsūdzet ,jo tā nav obligata. Nedomaju,ka gen.prokuroru atlaidīs zaudētas lietas...


piliksers var iesniegt prasību atzīt kalnmeiera rīcību par prettiesisku un var arī uzvarēt, jo kalnmeiera rīcība joprojām turpinot apgalvot, ka piliksers ir sodīts, savus apgalvojumus neatsaucot un neatvainojoties, nodara pilikseram kaitējumu.

Atbildēt

paija

08.04.2014. 21:28

Piliksers jau ir iesniedzis prasību par disciplinarsoda atzisanu par nelikumīgu, 1.instance to apmierinaja, bet prokuratūra pārsūdzeja, jo tiesas kļudas del spriedums nebija likumīgs.Lemumu par naudas balvu jau gan nevar parsūdzet ,jo tā nav obligata. Nedomaju,ka gen.prokuroru atlaidīs zaudētas lietas del.

Atbildēt

blablabla

08.04.2014. 20:59

kalnmahers sarunāja muļķības, bet atzīt savu kļūdu kauns. piliksers pēc aiziešanas pensijā varēs iesniegt prasību un, ja prokuratūrai neizdosies sarunāt ar tiesu sev labvēlīgu spriedumu, tiesa var atzīt kalmahera rīcību par prettiesisku, bet tas, savukārt, var būt pamats ģenerāļa atlaišanai. no malas izskatās bezjēdzīga divu āžu strīdēšanās, bet, ja padomā dziļāk, tai var izrādīties ļoti augstas likmes. ja ģenerālis būtu godavīrs, viņš būtu atzinis savu kļūdu un atvainojies, bet nav viņš tāds, nav.

Atbildēt

jibiorio

08.04.2014. 20:42

Visai nožēlojami...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: