Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Analītiķis

06.07.2019. 12:18

»

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī


Tie, kas Latvijas nacionālās vērtības pārdod par grašiem dēļ savas viendienas labklājības, uzspļaujot valstiskumam un savas valsts pilsoņiem. Attiecībā uz visa veida dabas resursiem visu aizsāka Straujumas valdība ar Saeimā pusslepeni apstiprināto koncepciju par t.s. resursu ilgtspējīgu attīstību, kur resursu apsaimniekošana tika apsolīta jebkuram interesantam uz daudzām desmitgadēm un attiecīgi pielāgoti normatīvi. Paskatieties kaimiņu Zviedrijas (banku lielvalsts LV teritorijā) par piemēru koksnes (apaļkoku, šķeldas, granulu u.c.) eksporta un importa bilanci, tad visu sapratīsit.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

12.06.2019. 01:14

Laika nav daudz atlicis...šis ir viens no pēdējiem vakarēdieniem. Kurām nacionalitātēm pieder meži?! Meži arī ir resurss, ari finansialais...butu jaseko Latvijas banku finansu plusmam, vai ir kadas tendences.

Atbildēt

Ggg

11.06.2019. 07:59

Jurmalas priedes ari zages nost. Par to jau neruna.

Atbildēt

:)

10.06.2019. 15:37

»

Tad gan

Labi ka LVM (apsaimniekotie) mezzi ir uz ministrijas vārda


un uz kā vārda ir ministrija???

Atbildēt

Statistika

10.06.2019. 11:30

Tie valdošie saka meži, domā – burkānu lauki. Vairs ne vārda par ekosistēmām vai ekoloģiju, par CO2 piesaisti un mežiem kā planētas vienīgajām plaušām. Izskatās, ka nekas vairs nestrādā, tikai dolāri acīs ņirb. ZM Ozol un LVM Cepurniek, pašvaldību mežu iztirgotāji - takš paskatiet brīvpieejas Copernicus satelītdatus, kādi secinājumi?!! Turklāt sirdsapziņu ar alu neaizskalosi, arī ar rolekšiem ap rokām un kājām arī ne.

Atbildēt

Īpašnieku tiesības

10.06.2019. 11:12

Ir pilnīgi tukša skaņa, kā jau sociālismā. Klimata pārmaiņas un arī bioloģiskā daudzveidība ir tikai pasaules pārvaldīšanas formas, ar kurām aizbildinoties, tiek ierobežotas jaunattīstības valstis, arī LV.Skandināvu padomi, t.sk.biotopi, ko vietējie bāleliņi padarīja par farsu, kaut kā būtiski atšķiras no pašu pieredzes. Jo nenoliedzami pagaidām esam konkurenti, bet turpinot iesākto tradīciju radīt jaunus aprobežojumus, varam arī drīz nebūt, kas arī bija jāpierāda. Kangars ir Jūda latviskajā versijā, un to mums netrūkst.

Atbildēt

Hmm

10.06.2019. 11:07

»

ansis

pseidozaļie aktivizējušies. neviens no viņiem nekad nevienu kociņu nav iestādījis


Vēl viens tūturliņš pamodies...ansis..teļam teļa vārds!

Atbildēt

>>

10.06.2019. 09:21

»

bomžiem -kuriem nacionalitāte latvietis

...


Kā vārdā komentētājs runā, vai tā ir oficiālā LVM vai RM nostāja pret valsts iedzīvotājiem?
Varbūt dalieties kā 90-tos, pateicoties šoka terapijai pret tautu, par sviestmaizi tika uzpirkti, izkrāpti tūkstošiem ha meža īpašumi, kurus vēlāk pārdeva zviedriem un dāņiem.

Atbildēt

arnis

10.06.2019. 07:43

jābliež augšā LVM patentēšanas likums !!! jāatsavina beidzot no vietējiem bandītiem tautai piederošais valsts īpašums !!

Atbildēt

ideāli

09.06.2019. 18:10

»

nu

vispār viegli radīt uz senāk stādītiem kokiem, vai ne.Neba pats stādīji 100 gadus atpakaļ, nebomzi.Un nesatraucies, ir mums uz sava vārda arītad tik pērkat klāt un liekat biotopus.Galvenais dzīvojiet pa saviem īpašumiem , par tiem arī rakstat!!!!!!

Atbildēt

nu

09.06.2019. 17:56

»

bomžiem -kuriem nacionalitāte latvietis

...


vispār viegli radīt uz senāk stādītiem kokiem, vai ne.Neba pats stādīji 100 gadus atpakaļ, nebomzi.Un nesatraucies, ir mums uz sava vārda arī.

Atbildēt

bomžiem -kuriem nacionalitāte latvietis

09.06.2019. 15:12


pērciet mežus uz saviem vārdiem un necērtatm !!! Nokrāmējiet visu ar biotopiem un atdodiet saviem bērniem !! Tik neaizmirstiet pateikt ka naudu dabonat no VVD kur (viens no finansētājiem LVM +Valsts budžets kur meža nozare viens no lielākajiem maksātājiem) rakstat eiropas projektus un jau 20 gadus izzogat nodokļu maksātāju naudu !!!!! Tiešām pērkat un necērtat !! Valstij piederošos mežus liekat mierā,vai arī dodat citas alternatīvas nodokļu ieņēmumiem, veselības budžetam,ugunsdzēsējiem,izglītībai !!!! Vispār kāds no jums bļāvējiem ir kādu darba vietu radijis,vai kaut ko patentējis un tagad valstij var dažus miljonus katru gadu iesakitīt, lai VVD budžets pildas !!!!!!

Atbildēt

Gastis Dripe

09.06.2019. 14:41

gerhardam un latvijas mezu supurniem ir vienalaga par biologisko daudzveidi, galvenais ir raust naudu

Atbildēt

nuja

09.06.2019. 14:39

ja jau zagt tad zagt pa nopietnam

Atbildēt

džošua

09.06.2019. 10:25

Lai šie pērtiķi vēl izbauda mirkli savas varas.Lai lūdz dievu par Nato klātbūtni.Bez tās šie deģenerāti stāvēs lauku kara tiesas priekšā pēc 24 h

Atbildēt

laiku maiņa

09.06.2019. 10:20

notiks..Un tad kariņi un gerhardi uzzinās, kas ir motorzāģis, ja nepaspēs aizbēgt uz fāterlandi pie citiem pederastiem un amerikāņiem..Latvija tiek noskalpeta, jo vairs nav ko zagt..Palidojiet ar lidmašīnu- tā ir katastrofa un noziegums...Ir laiks tīrīt latviešu "eliti" ar uguni un zobenu..

Atbildēt

kas bus talak,latviesi ?

09.06.2019. 09:54

amerikanu valdiba,ebrejs ,,prezidents,,neonaciste likumdeveju uzraudze!

Atbildēt

ansis

09.06.2019. 08:27

pseidozaļie aktivizējušies. neviens no viņiem nekad nevienu kociņu nav iestādījis.

Atbildēt

nešaubīgi

08.06.2019. 20:18

»

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī


šie 3 iet vienotā paketē, no viena bandītu kluba

Atbildēt

no Jūrmalas

08.06.2019. 17:28

»

Eidis

Absolūta taisnība. Manipulācija ar datiem Zemkopības ministrijā notiek pilnīgi visās ministrijas pārraudzītajās nozarēs, ne tkai meža nozarē...


Ozols ir viens no ilglaicīgākajiem ierēdņiem - nelietīgs demagogs un mežrūpnieku lobijs.

Atbildēt

Morāle

08.06.2019. 15:37

»

AP

Precīzi! Deģenerāti domāšanā un darīšanā ar viendienīšu dzīves filosofiju - lai gan, nedrīkstētu tā apvainot viendienītes,jo tās pēc sevis atstāj jaunu paaudzi. Šie kretīni ar savām reptiļu smadzenēm un attiecīgo (ne)domāšanu aiz sevis atstāj pliku neko. Pastāv gan arī tāda teorija,ka pasaulē esot tādi...


Bez dvēseles. Tātad cilvēka izstrādājums... Redzat taču atšķirību starp krējumu un krējuma izstrādājumu, vai sieru un siera izstrādājumu... Nožēlojamie cilvēku izstrādājumi.. Ved pasauli uz galu, nevis rūpējas par nākotni, kā gvelž smēles (u.c.) roklaižas!!!

Atbildēt

kaktuss

08.06.2019. 11:51

Noteikti gan Kariņs gan Gerhards nestrādā nacionālo interešu virzieņa un atkal iet skandināvu pavadā ,lai pabeigtu izvarot mūsu mežus un apzagtu mūsu bērnus pailnībā uz nakamajiem simts gadiesm!Nākošos mežus cirtēisim pēc simts gadiem.Pār'\ejo laiku varēsim tīrīt ar krīmiem aizugušos izcirstos mežus!Tas ir noziegums pret tautu!

Atbildēt

Didzi Šmit

08.06.2019. 11:01

Lūk, varas dīls ar meža cirtējiem un muižu industriāliem tik tiešām ir "plānprātības jaunās virsotnes"!

Kāpēc pret šo necīnies? Skaidras naudas pārvadāšanas aizliegums, tas ir tas, kas uztrauc kā Saeimas deputātu?

Jeb šie visi šarikovi un švonderi no Zemkopības ministrijas Ozola, Gerharda, LVM Strīpnieka, Muižnieka personā, un meļa Klausa personā, ir tavi īstenie aizstāvamie un lobējamie?

Atbildēt

nu

08.06.2019. 10:57

»

njā

http://latvijas.daba.lv/biotopi/mezi.shtml#v155...


par mežu tajā laikā nesauca krūmus un jaunaudzes.Lauksaimniecībā izmantojamo zemi bija ļoti grūti iekopt,- to neaizaudzēja ar krūmiem, -līst līdumu, nozīmēja dažiem vīriem ar cirvi un zāģi izstrādāt kokus ziemā, kurus arī izveda tikai ziemā, toties celmus un saknes plēsa pašrocīgi ārā vēlāk.Tās ir pasakas, ka toreiz bija mazāk mežu, nekā tagad - hārvesteru laikos. Iedomājieties Otro pasaules karu, Pirmo pasaules karu.Lielākās cīņas notika Kurzemes mežos, tagad tur kāds varētu noslēpties, karot?Ja nu vienīgi Moricsalas liegumā...

Atbildēt

lauķis

08.06.2019. 09:58

»

krāpniekiem jāskatās uz pirkstiem

tā bija atbilde par mežu ceļiem


Krāpnieki ir jāizraida no sabiedrības,vēlams, ar kauna zīmi pierē.

Atbildēt

krāpniekiem jāskatās uz pirkstiem

08.06.2019. 09:38

no tā brīža, kad LVM kļuva gandrīz privāts, tad arī mēža ceļi kļuva privāti.

Var pārbaudīt, kurā gadā VAS "Latvijas valsts meži" pārtapa par AS "Latvijas valsts meži".
Vai kāds iedomājas, ka uzņēmuma juridiskā forma tika mainīta tāpat vien?
Sekas saimniekošanas veidam tauta tagad redz un piedzīvo visā krāšņumā, kā arī to, kādās kabatās nu cik % aizplūst uzņēmuma peļņa. To plūsmu valsts tā viennozīmīgi vairs regulēt nevar!

Atbildēt

Mežu ceļi

08.06.2019. 08:27

Nav saprotams, kurā brīdī mežu un lauku ceļi ir kļuvuši privāti, t.sk. - RM. Vai ir notikusi mežu ceļu privatizācija, kur ar to var iepazīties, par kādu summu tie ir atpirkti? Kāds ir likumiskais pamats un skaidrojums, kādēļ tiek liegta iespēja lietot agrāk publiskos meža ceļus?

Atbildēt

Šķeldas ražotnes

08.06.2019. 08:17

Būtu vērtīgs pētījums par šķeldas ražotņu attīstību Latvijā, kāda ir korelācija ar augošajām prasībām izcirst mežus.

Atbildēt

JuRis

08.06.2019. 01:30

Paskatāties aero foto.Tas ir pizdec
Tādi cilvēki kā bijušas priekšnieks EZivtins? Ar nekā?Ir AMT.

Atbildēt

starp citu

07.06.2019. 22:46

»

Teds

Bez variantiem, pie sienas un beigta balle. Tādi cilvēki nav labojami, drīz sāks apsvērt, ka kapsētās un parkos iet bojā koksne, kura tik jātirgo nost


Gerharda padomnieka Helmaņa pārvaldītajā Ogrē tas jau tagad notiek. Iepriekšējos gados sāka cirst pilsētas centrā un Zilajos kalnos priedes, lai "sakoptu teritoriju un padarīto to tūristiem pieejamāku", šogad, kad Helmanis ar savu galdnieka izglītību uzmeties par meliorācijas padomnieku VARAM, tiek tīrīti nevis grāvji un to malas, bet nesaprotamu iemeslu dēļ gar Daugavu uz dambja pavasarī pa tīro tika izcirsta pašas attīrīšanas stacijas pirms kādiem 30 gadiem stādītā ozolu un priežu audze, skaisti bērzi, egles, kuri auga 30-40 metru attālumā no grāvja.

Atbildēt

njā

07.06.2019. 22:40

»

fakts

Atjaunotā meža platība nav mežs


http://latvijas.daba.lv/biotopi/mezi.shtml#v155
ja no tur rakstītā izriet, ka Latvijas brīvvalsts laikā meži bija ap 22% Latvijas teritorijas, tad sanāk, ka tagad, pat atņemot krieviem atdāvināto Abrenes apriņķi, pieaugušu mežu palicis pat 2x mazāk, nekā tad, vai ne? Interesanti, vai 1920. gadā par mežu arī sauca krūmus un jaunaudzes, kāds nezin? Un vispār - kāda ir garantija, ka pie tagadējiem klimata apstākļiem tās jaunaudzes izaugs līdz pieaugušam mežam? Smadzenes tagad skalo pat Gudrs vēl gudrāks raidījumos bērniem, padarot stulbus vēl stulbākus. Vienā raidījumā bija tāds interesants jautājums - ja ir 100 ha meža, cik ir jācērt un jāatjauno, lai 100 gadu laikā notiktu pilns aprites cikls un viss mežs saglabātos. Un pareizā izrādījās visstulbākā atbilde - katru gadu varot cirst 1 ha un iestādīt atpakaļ! Bet ne vārda par ugunsgrēkiem, kaitēkļiem, stirnām, aļņiem, globālo sasilšanu, sausumu, lietavām! Absolūta komunistu utopija!

Atbildēt

Teds

07.06.2019. 22:34

Bez variantiem, pie sienas un beigta balle. Tādi cilvēki nav labojami, drīz sāks apsvērt, ka kapsētās un parkos iet bojā koksne, kura tik jātirgo nost.

Atbildēt

Eiropā

07.06.2019. 21:35

»

100%

Drīz Latvijā nebūs mežu un ko tad viņi darīs, šie necilvēcīgie rīmas?! Ko pārdos, ko iznīcinās? Eiropā jau mežu vairs nav. Latvija iet tās pēdās


vismaz ir kaut kas cits,- kalni, kalnu grēdas,ar sniegu, bez sniega, siltas jūras, vīnogulāju lauki, olīvkoku birzis, platas, skaistas upes ar vecām pilīm, krāčainas kalnu upes.Kas no tā visa ir Latvijai?Vienīgi priedes kāpās pie jūras un kādreiz veci meži, ko dēvēja par siliem.Tagad jaunaudzes, kuras bieži ir tikai krūmāji, rapšu lauki, sējumi, un pāris melnraibās govis.

Atbildēt

Eidis

07.06.2019. 20:56

Absolūta taisnība. Manipulācija ar datiem Zemkopības ministrijā notiek pilnīgi visās ministrijas pārraudzītajās nozarēs, ne tkai meža nozarē.
Arvīda Ozola dapartaments ir vienkārši falšu datu rūpkombināts ar senām iekārtām. To neviens, kurš tur nav strādājis, pat nevar iedomāties. ZM saražotajiem datiem nevar uzticēties nekādā gadījumā.

Atbildēt

jaunaudze

07.06.2019. 20:40

»

Marihuāna !!!!

Tu labi lieto


nav mežs, lietotāj, tālāk par noteiktas kaņepju sugas lupstāju pudura jāskatās, tas arī pavisam noteikti nav mežs.Vienīgi noteiktā kondīcijā šo augu lietojot apvienojumā ar sintētiskām piedevām, guļus, varētu izskatīties pēc meža.

Atbildēt

Marihuāna !!!!

07.06.2019. 19:39

»

fakts

Atjaunotā meža platība nav mežs


Tu labi lieto !!!!:)))

Atbildēt

Zināma lieta

07.06.2019. 18:59

Šajā sakarā gan Vides NVO, gan Pietiekam būtu jāņem vērā, ka čekistkomunistiskajā Latvijā teiciens "Ir meli, lieli meli un statistika" praksē tiek īstenots krietni savādāk - "Ir meli, lieli meli, statistika un veca statistika", un Zemkopības ministrija ir izcilniece vecas statistikas izmantošanā gan sabiedrības informēšanā, gan dokumentos, kuri tikuši sūtīti uz Eiropas Komisiju ES finansējuma sadalīšanai, noteikti tāda pati noziedzīga prakse tiek piekopta izcirsto meža platību uzskaitē. Ja rūpīgāk papētīsiet, atradīsiet, ka jau kopš iestāšanās ES šis sarkanais zemkopības lēnis dokumentos ir apzināti izmantojis līdz pat 10 gadiem vecus statistikas datus (ja neticiet, salīdziniet ar Statistikas pārvaldes gadagrāmatām), lai uz papīra viss izskatītos skaisti un sakārtoti, un atņemtu naudu sabiedrībai kopumā svarīgai infrastruktūrai, un visu grūstu tikai sarkanajiem baroniem. Tāpēc ieteicams pārbaudīt un salīdzināt arī katru skaitli, ko viņi cenšas iebarot par izcirstajām un atjaunotajām mežu platībām.

Atbildēt

jautājums

07.06.2019. 18:34

»

2017.gadā kopā nodrošinājuši gan tikai 9 darba vietas

Jauns.lv, 29.03.2019...


Kas ir pārdevis zviedriem gandrīz 100 tūkstoši ha mežu, kas?????? Valdība, pašvaldības, privātie prihvatizatori? Tik daudz tūkstošus mežu! Kas vispār vairs pieder Latvijai?!

Atbildēt

Bet

07.06.2019. 17:59

»

Q

Pēc tavām domām valsts būs pozitīvi attīstīta, kad šeit izveidosies stepe un pustuksnesis


tik tālu aprobežotie prāti un bezjūtīgās dvēseles nespēj domāt,- kam lemts rāpot, nekad nelidos.Un centīsies visu izpārdot, lai apmierinātu tikai vienu savu iekšējās būtības instinktu - aprīt, iznīcināt, pārdot.Citas, augstākas vajadzības, šiem cilvēkveidīgajiem radījumiem nav...

Atbildēt

VV

07.06.2019. 15:51

»

daži no tiem

Par "Rīgas mežu" kokzāģētavu šķēpus otrdien, 4. jūnijā, lauza arī Saeimā...


Interesanti, ko tajā otrdienas Saeimas Publisko izdevumu un Revīzijas komisijas sēdē, kad tika spriests par SIA “Rīgas meži” kokzāģētavas darbību, kas ilgstoši kropļo uzņēmējdarbības vidi, darīja roleksotie darbaļaudis Robis Strīpnieks un Tomāšs Kotovičs no valstij vien uz papīra piederošā, negantā feikotāja kombināta “Latvijas valsts meži”???????
Vai šie 2 eksemplāri arī piederētu pie SIA “Rīgas Meži”? Vai demonstrējās kā pašvaldības uzņēmuma Norupes zāģētāju pārstāvji?

Atbildēt

Krišs

07.06.2019. 14:07

»

situācijas raksturojums

Vai kauna nemaz nav? Gerhards taču bijis vides (!!!) ministrs. Kariņš, kā jau ASV audzis, nav spējīgs saprast, kāpēc nepieciešamas aizsargājamās teritorijas. Nav jau arī politiskās partijas, kas iestātos par ilgtspējīgu sabiedrības attīstību. ZZS ir parodija no vides aizsardzības viedokļa, aizstāv lielsaimniekus...


Nauda šo sabiedrisko organizāciju uzturēšanai valsts nedod. Latvijas valsts meži dod naudu tikai tiem, kas atbalsta industriju. Mežacirtējiem, izstrādātājiem, medniekiem, savai odiozajai mežu serifikācijas padomei, Meža īpašnieku biedrībai, sazin kādam kooperācijas atbalsta centram, pseido -"zaļajām" mājām. Dabas aizsardzības organizācijas ir viņu ienaidnieki.
Tā kā cerēt uz kādām atktivitātēm no valsts neatbalstītām dabas un vides organizācijām nebūs reāli.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: