Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

AP

07.06.2019. 14:39

»

nu

kurš pasūta? - primitīvisms,empātijas iztrūkums, darbošanās tikai dzīvniecisku instinktu vadītiem - es,es, man, man,kas valda cilvēkos, kuri nespēj sevi nekā citādi piepildīt, kā tikai nopērkot, nopērkot, nopērkot kaut ko - jaunu telefonu, mašīnu, drēbju kārtu un tā vājprātīgā vēlme pēc varas, lai tik...


Precīzi! Deģenerāti domāšanā un darīšanā ar viendienīšu dzīves filosofiju - lai gan, nedrīkstētu tā apvainot viendienītes,jo tās pēc sevis atstāj jaunu paaudzi. Šie kretīni ar savām reptiļu smadzenēm un attiecīgo (ne)domāšanu aiz sevis atstāj pliku neko. Pastāv gan arī tāda teorija,ka pasaulē esot tādi,kuri piedzimuši bez dvēseles - diemžēl,viņi vairojas ārprātīgā ātrumā,ar savu klātbūtni piedraņķējot šo planētu pilnīgi.

Atbildēt

:-(

07.06.2019. 12:50

Kamēr VMD sēdēs OZOLS. nekas nemanīsies. Par Gerhardu ari nav nekadu iluziju- paşlabuma mekletajs un NA kă korķis visăm pudelēm/ministrijäm

Atbildēt

nu

07.06.2019. 12:03

»

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī


kurš pasūta? - primitīvisms,empātijas iztrūkums, darbošanās tikai dzīvniecisku instinktu vadītiem - es,es, man, man,kas valda cilvēkos, kuri nespēj sevi nekā citādi piepildīt, kā tikai nopērkot, nopērkot, nopērkot kaut ko - jaunu telefonu, mašīnu, drēbju kārtu un tā vājprātīgā vēlme pēc varas, lai tik varētu kaut ko aprīt, pievākt, piesavināties,sagrābties un tad ar to izrādīties, vai vēl trakāk - kaut ko nošaut no dzīvajām būtnēm un tad ar līķi fotogrāfēties,- jebkurš psihologs pateiks, ka tā ir nekrofilija, tāpat kā jebkurš filosofs pateiks, ka dzīvojam izrādīšanās sabiedrībā.Paskatieties uz vecajo ierāvēju sejām - tās līdzinās reptiļu, grauzēju fizionomijām, jo Dievs pēc pusmūža sejās ieraksta to, kas esam patiesībā ...tagad modē lielā ceļošana un jēgas meklēšana pie šamaņiem un citiem "guru",- bet jēga ir tikai viena, sava egoisma apmierināšana.Viņiem pie kājas, ka tiek iznīcināts mežs jūrmalas kāpās, vecie mūsu sili,kūdras purvi - tas ir viss, kas mums Latvijā ir, jo derīgu izrakteņu nav un aizraujošu dabas skatu no kalnu virsotnēm un mežonīgu upju krācēm arī nav.Paši nolemj turpmākās paaudzes smagām slimībām, kroplībām un gara trulumam...

Atbildēt

no Jūrmalas

07.06.2019. 11:10

»

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī


To dara t.s.jaunie bezkompromisa tiesiskuma politiskie spēki, kas lobē savējios.

Atbildēt

situācijas raksturojums

07.06.2019. 11:07

Vai kauna nemaz nav? Gerhards taču bijis vides (!!!) ministrs. Kariņš, kā jau ASV audzis, nav spējīgs saprast, kāpēc nepieciešamas aizsargājamās teritorijas. Nav jau arī politiskās partijas, kas iestātos par ilgtspējīgu sabiedrības attīstību. ZZS ir parodija no vides aizsardzības viedokļa, aizstāv lielsaimniekus un meža cirtējus. Toties cilvēki ir mankārīgi, kā jau tipiskā patērētāju sabiedrībā.
Latvijā taču ir daudz nevalstisko organizāciju. Ceram uz jūsu aktivitātēm.

Atbildēt

apk

07.06.2019. 10:54

Papīrmalkai, malkai, tarai cena zemē. Turas tikai baļķiem cena, kuram nauda kabatu nespiež, tas gaidīs un nezāģēs.

Atbildēt

2017.gadā kopā nodrošinājuši gan tikai 9 darba vietas

07.06.2019. 08:44

Jauns.lv, 29.03.2019
"Lursoft" izpētījis, ka lielākajiem mežu īpašniekiem pieder pat vairāki desmiti tūkstoši mežu. Līderis to vidū ir SIA “Myrtillus”, kura īpašnieks pastarpināti ir zviedru "Södra Skogsagarna ekonomisk forening", un kuram Latvijā pieder 56,9 tūkst. hektāru mežu. Jānorāda, ka šis nav vienīgais ar "'Södra" koncernu saistītais uzņēmums, kas iekļuvis TOP 100 lielāko mežu īpašnieku sarakstā. TOP 6.vietā atrodas SIA “Sodra Latvia” piederošais SIA “Fragaria” (14,76 tūkst.ha), bet 19.vietā – SIA “Zilupe Mežs” (3,83 tūkst.ha). Sarakstā parādās arī divi uzņēmumi, kuri tiešā veidā pieder "Södra Skogsagarna Ekonomisk Forening" – SIA “Sodra mežs” (12,48 tūkst.ha) un SIA “Ruda” (5,18 tūkst.ha). Visi seši uzņēmumi 2017.gadā kopā nodrošinājuši gan tikai 9 darba vietas un to kopējais apgrozījums bijis 11,85 milj. eiro, bet peļņa – 1,82 milj. eiro.

Līdztekus "Sodra" grupas uzņēmumiem, starp lielākajiem Latvijas mežu īpašniekiem bieži figurē arī "Isnaudas Forest Holding AB" nosaukums. No pieciem uzņēmumiem, kas pieder minētajai zviedru kompānijai, četri atrodami 100 lielāko mežu īpašnieku skaitā. "Lursoft" aprēķinājis, ka "Isnaudas Forest Holding AB" piederošajiem SIA “Austrumu Mežs”, SIA “Istalsnas Mežs”, SIA “Ņukšu Mežs” un SIA “Silmalas Mežs” pieder meži 15,39 tūkst. hektāru platībā. Lielākais no tiem ir 2009.gadā dibinātais SIA “Austrumu Mežs” ar īpašumā esošiem 9,58 tūkst. hektāru mežu, uzņēmums ir 9.lielākais mežu īpašnieks Latvijā. Iesniegtais gada pārskats rāda, ka 2017.gadā tā ieņēmumi no mežkopības veidojuši 770,70 tūkst. eiro, bet vēl 86,23 tūkst. eiro tas guvis no lauksaimniecības zemju un medību platību iznomāšanas. Visi četri Isnaudas "Forest Holding AB" piederošie uzņēmumi, kuri iekļuvuši TOP 100 lielāko mežu īpašnieku sarakstā, 2017.gadā strādājuši ar zaudējumiem (140,95 tūkst.EUR kopējie zaudējumi).

Atbildēt

sabiedrība mums vienkārši netic

07.06.2019. 08:10

Vērtīga informācija kādā pasenā šī portāla rakstā.

Atklātībā nākusi e-pasta vēstule parāda mežrūpnieku patieso satraukumu par kritiku.

Kristapa Klausa skaidrojums par e-pasta vēstulē pausto

1) Lato Lapsa: „Vai Jūs esat Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedriem paudis ziņas, ka „meža jautājums” tiks izmantots „priekšvēlēšanu kampaņā ne Jums patīkamā formā”? Ar kādiem faktiem Jūs varat pamatot šīs paustās ziņas?”

Cik noprotu, Jūsu rīcībā ir pilna manas vēstules kopija, tādēļ pieņemu, ka Jūs piekritīsiet, ka pirmā Jūsu uzdotā jautājuma korekts formulējums būtu šāds: „Vai Jūs esat Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedriem paudis ziņas, ka pastāv liels risks, ka „meža jautājums” tiks izmantots „priekšvēlēšanu kampaņā ne Jums patīkamā formā”?”. Jā, es iepriekš esmu paudis šādas bažas un esmu ļoti priecīgs, ka līdz šim tās nav piepildījušās. Partijas līdz šim ir apzinājušās meža nozares lielo devumu Latvijas tautsaimniecībā un ar populistiskiem pasākumiem nejauc līdzsvaru, kas panākts starp vides, ekonomiskajām un sociālajām interesēm.

2) Lato Lapsa: „Vai Jūs esat Latvijas Kokrūpniecības federācijas biedriem paudis ziņas, ka tikai retumis Jūs varēsiet uzstāties „atklāti LKF vai kādas asociācijas vārdā”? Ko nozīmē šis Jūsu apgalvojums?”

Atbildot uz jautājumu, ko esmu domājis ar teikumu: „Šī nebūs tā reize, kad varēsim stāvēt malā, bet tajā pašā laikā tikai retā vietā varēsim uzstāties atklāti LKF vai kādas asociācijas vārdā”, vēlos atzīmēt, ka tas domāts kontekstā, kā vislabāk uzrunāt sabiedrību kopumā. Līdz šim mana pieredze rāda, ka:

• iedzīvotājus kopumā „neuzrunā” profesionālo organizāciju izplatītie dati vai viedokļi. Piemēram, rakstam „Pieaug no dēļiem un skaidām ražotās produkcijas eksports”, kas publicēts š.g. 1. augustā portālā Delfi, ir tikai viens komentārs. Pat tik, manuprāt, jūtīgas tēmas, kā Valsts meža dienesta reforma, veltītajam vēstījumam „NVO: VMD jāfinansē proporcionāli meža nozares ieguldījumam budžetā” (Delfi; š.g. 26. jūlijs) ir tikai divi komentāri. Protams, komentāru skaits neliecina par raksta popularitāti, bet zināma korelācija pastāv;

• ja LKF vai kāda kokrūpniecības vai mežizstrādātāju asociācija atļaujas runāt par baļķiem vai par apaļkoksnes pieejamību, daļa sabiedrības mums vienkārši netic.

https://www.pietiek.com/raksti/atklatiba_nakusi_e-pasta_vestule_parada_mezrupnieku_patieso_satraukumu_par_kritiku

Atbildēt

daži no tiem

07.06.2019. 07:06

»

noziedznieku bizness

Kad atklātu "meža nozares" lielākos patiesā labuma guvējus, atklātos , ka tie vairums nāk no Latvijas ceļa un tamlīdzīgām padibenēm, kuras, kā jau mafija, kontrolē deputātus un valdības.Sākumu šai valsts izlaupīšanas sistēmai ielika čekists, Latvijas tautsaimniecības sagrāvējs, valsts un tautas īpašuma...


Par "Rīgas mežu" kokzāģētavu šķēpus otrdien, 4. jūnijā, lauza arī Saeimā.
https://www.lsm.lv/raksts/zinas/ekonomika/pasvaldibai-piederoso-rigas-mezu-zagetavai-parmet-konkurences-kroplosanu.a321388/

Kamēr Latvijas mežu nozares vadībā un valdībā nesamazināsies alkatības līmenis, šis stāsts neizglābs nevienu koku
https://pietiek.com/raksti/kamer_latvijas_mezu_nozares_vadiba_un_valdiba_nesamazinasies_alkatibas_limenis,_sis_stasts_neizglabs_nevienu_koku


Atbildēt

...

06.06.2019. 23:01

Precīzi.
runājot par šo tēmu reiz varētu tomēr beigt anonimizēt šos izcilos "biznesmeņus" (nu lai pagrīdes multimiljonārus) - mežu iznīcinātājus un nosaukt konkrētas firmas, to īpašniekus un patiesā labuma guvējus? Kad tā saucamā pētnieciskā žurnālistika pieķersies klāt mežu izlaupīšanai, kur lielākie ienākumi nonāk kriminālnoziedzniekiem, kas uzpērk politiķus visu sasaukumu Saeimās?

Atbildēt

žuks

06.06.2019. 21:57

ļaujiet taču kokiem mierīgi sapūt!

Atbildēt

noziedznieku bizness

06.06.2019. 21:31

Kad atklātu "meža nozares" lielākos patiesā labuma guvējus, atklātos , ka tie vairums nāk no Latvijas ceļa un tamlīdzīgām padibenēm, kuras, kā jau mafija, kontrolē deputātus un valdības.Sākumu šai valsts izlaupīšanas sistēmai ielika čekists, Latvijas tautsaimniecības sagrāvējs, valsts un tautas īpašuma izlaupīšanas shēmu autors, korupcijas tēvs Godmanis vēl pirms Latvija atguva neatkarību un turpināja arī Godmanis un Latvijas ceļa darboņi.
Vai runājot par šo tēmu reiz varētu tomēr beigt anonimizēt šos izcilos "biznesmeņus" (nu lai pagrīdes multimiljonārus) - mežu iznīcinātājus un nosaukt konkrētas firmas, to īpašniekus un patiesā labuma guvējus? Kad tā saucamā pētnieciskā žurnālistika pieķersies klāt mežu izlaupīšanai, kur lielākie ienākumi nonāk kriminālnoziedzniekiem, kas uzpērk politiķus visu sasaukumu Saeimās? Lieta tā, ka mums jau žurnālistu nav, jo šīs nozares kritizētājus un pētītājus var ātri sagaidīt Bunkusa liktenis.Tāpēc labāk neliksim šķēršļus mafijas vēlmei izcirst visu, pat pēdējo krūmiņu. Kariņš ir tikai kārtējā marionete mafijas rokās. Nekas vairāk, nekas vairāk...

Atbildēt

Kurš pasūta šādas “nacionālās intereses”?

06.06.2019. 21:05

pieprasījums šaut migrējošās zosis pavasarī
pieprasījums atļaut šaut bērniem dzīvniekus LV
pieprasījums cirst jaunākus un tievākus kokus

Atbildēt

Kaut kas pazīstams

06.06.2019. 20:56

Svarīgais oecd dokuments uz ko visi atsaucas , ir veidots uz ldf 2013.g.safabricētu datu bāzes. Būtu labāk sākuši skaitīt to daudzveidību, no vīlandes ielas jau daudz redzēt nevar.

Atbildēt

Vai

06.06.2019. 19:26

zāģē zaru uz kura sēž?! Pirmais skaļais darbs ar kuru NA sevi piesaka ZM.

Atbildēt

Gg

06.06.2019. 18:42

Man vienalga pec manis kaut udens pludi

Atbildēt

www.govlawyer.lv

06.06.2019. 18:02

Normatīvos aktus
var apstrīdēt tiesā.

Atbildēt

Juris

06.06.2019. 18:02

Jāsāk ar to, ka šajā paziņojumā netiek runāts par to, ka šie nav vienīgie MK noteikumi, kurus plānots grozīt. Otrkārt, daudz kas ir atkarīgs kā šādu plānoto mežsaimniecisko praksi piemēros. Ja, kā līdz šim, valsts mežos ciršana pēc caurmēra netiks veikta, tad ietekme uz vidi varētu būt tikai Vidzemes cetrālajā daļā un arī tikai tad, ja to izmantotu vairāk kā puse no meža īpašniekiem, kam šāda iespēja ir (privātajiem nav tik daudz labi koptu mežu, kur galvenās cirts caurmērs tiek sasniegts pirms ciršanas vecuma). Līdz šim gan šādu iespēju imanto salīdzinoši maz meža īpašnieku.

Atbildēt

lasītājs

06.06.2019. 17:28

Nav vērts rakstīt Gerhardam! Tas ir dīls. Viņš ir cirtēju mafijas pusē un vienmēr tur ir bijis. Arī būdams VARAM ministrs maksimāli ir dīlojis ar ZM. Tas ir vienmēr bijis un ir joprojām cirtēju mafijas vienotais draudzīgais resursu izlaupīšanas projekts, neskatoties, kādas partijas aktori tiktu ielikti ZM un VARAM ministru krēslos. Plānu tas nemaina. Ne velti ZM stūre tika iedota Gerhardam no NA!!

Ir vērts mēģināt vērsties pie jaunievēlētā Valsts prezidenta.

Atbildēt

lauķis

06.06.2019. 17:04

»

aaa

zaļās organizācijas tiek sponsorētas no tiem, kam nav izdevīga valsts pozitīva attīstība


Jā, zaļie arī ir pērkamās dvēseles,bet,stāsts ir par to ka drīz nebūs ko cirst,ja neskaita rezervātus,liegumus un piejūras mežus. Kuiti un jaunaudzes nav meži.

Atbildēt

Q

06.06.2019. 16:41

»

aaa

zaļās organizācijas tiek sponsorētas no tiem, kam nav izdevīga valsts pozitīva attīstība


Pēc tavām domām valsts būs pozitīvi attīstīta, kad šeit izveidosies stepe un pustuksnesis?

Atbildēt

aaa

06.06.2019. 16:34

zaļās organizācijas tiek sponsorētas no tiem, kam nav izdevīga valsts pozitīva attīstība

Atbildēt

Morāle

06.06.2019. 16:31

Jā, un pašreiz, putnu ligzdošanas laikā, arī gāž mežus! Tie ir cilvēku izstrādājumi, un arī tie, kas ļauj to darīt! Iznīcināt putnus, nocirst jaunākus kokus... Noindēt zemi, sagāzt indes uz kultūraugiem...Iznīdējot kādu dabas ķēdes posmu, iznīcinās arī cilvēci! Vai to tik grūti saprast?!! Cilvēku izstrādājumi...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: