Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Modes blogere Beata Jonite, kas pēc ekonomikas ministra Ralfa Nemiro apkalpošanas nu kļuvusi par iekšlietu ministra Sanda Ģirģena sabiedrisko attiecību padomnieci, ar savu jauno darba devēju izstrādājusi savdabīgu joku, izmantojot viņu savas mātes ražoto sejas masku reklamēšanai.

Sociālajā tīklā Facebook ministra padomniece ievietojusi fotogrāfiju, kurā Iekšlietu ministrijas telpās redzama viņa un Ģirģens, abi ar raibām sejas maskām, bet paraksts vēsta: „Seko manam un ministra Sandis Ģirģens paraugam, izvairies no baciļiem un tirdzniecības vietās ievēro 2 metru distanci!”

Savukārt jau nākamajā rindiņā lasāma norāda „Maskas no NOLO” ar saiti uz šīs preču zīmes produktiem. Tos, kā izrādās, ražo nevis kāda nezināma persona, bet gan Beatas Jonites māte Viktorija Joniene, kas publiski tiek minēta kā „ironiskā, nedaudz ekstravagantā, bet reizēm pat skarbā Latvijas sieviešu apģērbu zīmola Nolo izveidotāja”.

Interesanti, ka Ģirģena padomniece ne tikai ir izmantojusi ministru savas mātes preču reklamēšanai, bet arī devusi iespēju visas pasaules jokdariem izņirgāties par ministru, - viņa noorganizējusi fotoattēlu, kurā ministram rokās ir balta papīra lapa, uz kuras elementāri iespējams uzlikt jebkādu uzrakstu.

Jonite, kas kandidēja uz Saeimu no KPV LV saraksta, neoficiāli tiek uzskatīta par sava veida „trofeju”, kas valdībā ceļo no viena KPV LV ministra pie nākamā. Ģirģens tiek minēts kā nākamais pēc Nemiro, kurš varētu zaudēt valsts noslēpuma pielaidi, - pagaidām nav zināms, kurp tad varētu „migrēt” viņa pašreizējā padomniece.

Dokumenti

FotoFotoFotoFotoFoto

Novērtē šo rakstu:

56
6