Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

emīls 1

19.12.2019. 19:25

(tree) Sociologi-Šodien,18.dec. 2019.g. LRadio 1-pl.13.oo intervijā atbildēja Lv Ministru prezidents K.Kariņš. Tā vietā, lai runātu par Latvijas Valsts un latviešu tautas DDDD- Likumīgo Deokupāciju ,Dekolonizāciju -Viņš ar lielu entuziasmu uzteica ""latviešu tautas daļas, kas ir novesta līdz absolūtam bezspēkam un nabadzībai-veicot t.s. akciju-Dod pieci-, kas it kā '"aizlāpa ""- valsts obligāto funkciju-rūpes par pamattautu latviešiem- ar nabaga zupiņas piedāvāšanu-tiem daudziem cilvēkiem, kas izcīnīja un uzturēja Latviju kā valsti-pamatā smagas okupācijas un genocīda apstākļos.
Bet ""šovs"" - ar trādi -rīdi pasākumiem-jau tiek attiecināts uz tiem varmākām un tiešiem okupantiem, kas aktīvi no 1939.g.- izsūtīja, slepkavoja un pazemoja latviešu pamattautu-līdz 1993.g., un pārņēma okupētās Latvijas visu infrastruktūru, cilvēku un dabas resursus.
Tā vietā, lai veiktu reālu Deokupāciju-un paralēli izsūtīto un piespiesto latviešu došanos emigrācijā-latviešu došanos atpakaļ uz Dzimteni Latviju- un oficiāli pieprasot un saņemot no okupētājvalsts Krievijas uz Latvijas valsts Kasi pārskaitīt 700 000 000 000-septiņus simtus miljardu eiro naudas + plus % par kavējumiem no 1993.g.- par nodarīto postu un genocīdu latviešu tautai un Latvijas valstij-kā teritorijai. Tas arī ļaus atjaunot Latvijas valsts naudu -Latu.
Salīdzinājumā atgādinām, ka vajadzēja 100 gadus, lai oficiāli atzītu armēņu tautas Genocīdu no turkiem kā Oficiāli ir atzīts Genocīds pret Ukraiņu tautu-par ""Golodomoru"" organizētu-atkal no Krievijas varas pārstavju "'elites"".
Pasaules sabiedrībai to Oficiāli vajag atzīt jau ar 2020.g.-kas saskan ar dižā pareģa Eižena Finka-2-Otro Pareģojumu,kas rakstīts grāmatā Leģenda E.Finks 39.lpp., kad 2020.g. Latviju mierā un atvainojoties- atstās visu '"draudzīgo "" tautu-, kam lika runāt vienā krievu valodā-pārstāvji... Varēs jau turpināt draudzēties arī pāri robežām ,pimēram, sutīt GAISA SKŪPSTUS-krievvalodīgie okupanti -skaitā orient. 400 000 okupantu un kolonistu .-un dosies atpakaļ uz savām Mītnes zemēm+-bij. Krievijas sabrukušā slepkavnieciskajā Ļeņiniski-staļiniskās Varas impērijā,tur jau ievērojami trūkst cilvēku resursi -vai tām, kas viņus pieņems-droši kā ASV, Vācija, Francija, Anglija u.c. , kas no 1939-1941-1944-1993.g. atļāva, pretēji Visiem Starptautiskiem Likumiem-veikt Latvijas valsts okupāciju un genocīdu pret latviešu tautu.
Atgādinām, ka E.Finka -1-Pirmais Pareģojums, ka Latvija būs brīva / gan vēl ne Suverēna/ -1991.g ,kas 100 % izpildījās precīzi.
Kariņa paskaidrojums, ka ASV varas represijas esot tikai -vienam ! cilvēkam- komunistam A.Lembergam- ir dīvainas !-tad jau nevajadzētu likvidēt visu Ventspils ostas Pārvaldi un vēl citas.Nav citu ziņu, ka A.L . būtu Zvērestu pacilātā noskaņojumā un spīdošām acīm un smaidu pa visu ģīmi devis komunistu mafijai- salīdzinājumā, ka to darījusi māksliniece .Dž.Skulme-..""Aiz mīlestības""...pret latviešu tautas kolabracionistu-O.Ābolu- ,bet staļina totalitārās diktatūras laikā tas vispār nav iespējams- tie bija kārtējie ciniskie meli.
Interesants ir Kariņa definējums A.Lemberga darbību nosaukt par "'Slimību""- bet tādi analogie darboņi jau ir desmitiem tūkstoši-tad jau to...vajag izdalīt un Definēt kā Medicīnisku jēdzienu..,.bet zāles !?
Vēl Dīvaināks ! ir Kariņa apgalvojums, ka Latvija drīz!...sasniegšot Ziemeļvalstu līmeni''' , kuras gan pēc 1945.g. nebija okupētas no Krievijas austrumu tautu mežonīgiem barbariem.-sekas Krievijai 300 gadu Mongoļu-tatāru jūgs.
Tātad visi esam gatavi un piedalāmies E.Finka Lielajam 2. Pareģojumam, ka beidzot Latvijas Deokupācija notiks 2020. gadā ! Un viņiem taču teiks- Nekur jau nav tik labi kā mājās !...Lai ir !

Atbildēt

Haris un Jonks

27.11.2019. 23:41

»

Jānis un Līga Vienvērtības

...


cibric, cibric, cibric

Atbildēt

noriebies

27.11.2019. 20:48

Otto ozols ar putām uz lūpām aizstāv Spānijas sadalīšanu,lai Barselonas kungi radītu savu kņazisti. Tas kaut kas līdzīgs, lai Latgale atdalītos no Latvijas.

Atbildēt

Zane

25.11.2019. 20:01

»

nu un -

ar ko tu, nemainīgi ģļēvais ottō ozōl (vai tomēr mārtiņ barkovski?), esi drosmīgāks, godīgāks, patiesāks un taml. labāks par tiem gļēvajiem tārpiņiem zupā, ko tu tradicionāli liekulīgi divkosīgi un bābiski histēriski kritizē


Šis te ,Otto Ozols ,tēlo Žani Grīvu, īsts padomju latvietis , slēpjas aiz baptistiem , pēc būtības komunists, divkosis ,droši vien biedrs Urbanovičs viņam piemet kādu centu! Latviešu tautas nodevējs .

Atbildēt

Jānis un Līga Vienvērtības

25.11.2019. 13:36

»

"Vienvērtīgais"

...Mediķiem pēdējais laiks organizēt protestus pie VP E. Levita prezidenta rezidences vietas Rīgā ar prasību VP E. Levitam mainīt savu nodomu neatgriezt 13. Saeimai 2020. g. valsts budžetu otrreizējai caurskatīšanai. Ja mediķu arodbiedrība to nedara, tā strādā pret mediķu interesēm un tiesībām.

Atbildēt

"Vienvērtīgais"

25.11.2019. 12:06

»

un

Rīgas iedzīvotāju asinis kas sūc?Kas jau ir pārblīduši tik tāl, ka smadzenes un sirds ir vienā mēslu masā?Vai tie kādreiz atbildēs par izsaimniekoto naudu, par to,ka kaut vai 70 milj segs vienkārši Latvijas iedzīvotāji, kuri līdz Rīgai vrb pat atbraukt netiek.Varbūt pieminēsim kapu tramvaju, nanoūdeņus...

13. Saeima pretēji likumam par algu paaugstināšanu mediķiem ignorēja sociāli atbildīgas valsts principus, ar kuriem lielās VP E. Levits. E. Levits TV raidījumā Panorāma aicinājis noregulēt pretrunas starp likumu par mediķu algu palielināšanu un apstiprinātā 2020. gada budžeta likumu. Bet tam vairs absolūtā izteiksmē nav nekādas nozīmes, tās ir pilnīgi neadekvātas tukšas runas. Smagās sekas, tūkstošiem mediķu protestu pie Saeimas ēkas 2019. gada 7. novembrī un vēlāk darbvietās, materiālie un morālie mediķu zaudējumi, protestējot, visas sabiedrības, pilsoņu kopuma, zaudējumi protestu laikā, nesaņemot medicīnas aprūpi, mediķu aizbraukšana, kas sekos, nesaņemot ar likumu plānoto algas pielikumu, visas sabiedrības zaudējumi, aizbraucot mediķiem uz valstīm, kur atalgojums adekvāts, ir jau iestājušās, jo E. Levits neplāno atgriezt 2020. gada budžetu atpakaļ 13. Saeimai pārskatīšanai, lai to veidotu saskaņā ar likumu par mediķu algu palielināšanu. Minētās sekas ar E. Levita bezdarbību, neatgriežot 2020. gada budžetu 13. Saeimai pārskatīšanai, pielīdzināmas smaga kriminālnozieguma sekām, E. Levitam "vienvērtīgi" pašam uzņemoties pilnu atbildību par minētajām sekām, kas pielīdzināmas kriminālnozieguma sekām par valsts nodevību VP amatā.

Atbildēt

un

25.11.2019. 11:37

»

13. Saeima

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām...


Rīgas iedzīvotāju asinis kas sūc?Kas jau ir pārblīduši tik tāl, ka smadzenes un sirds ir vienā mēslu masā?Vai tie kādreiz atbildēs par izsaimniekoto naudu, par to,ka kaut vai 70 milj segs vienkārši Latvijas iedzīvotāji, kuri līdz Rīgai vrb pat atbraukt netiek.Varbūt pieminēsim kapu tramvaju, nanoūdeņus,visus Rīgas tiltus un ielas, mājas un zemes zem mājām,skolas un bērnudārzus, Centrāltirgu, Būvvaldi, Namu pārvaldniekus,mikroautobusu satiksmi, pašvaldības noguldījumus VISĀS izputējušajās bankās, ar visām ieķīlātām tramvaju sliedēm, autobusiem un trolejbusiem, ar miljardiem, kas iet caur Rīgas karti un tās parazītfirmām. Visai LV papildus OIK vēl vajadzētu kapu tramvajus, vai ne, jo katrā ciemā pa kādai kapsētai atrodas.

Atbildēt

Es tā neteiktu

25.11.2019. 08:30

»

bvcg

Latvieši ir bailīga un ģļēva tautiņa. Tapēc arī paši tik sūdīgi dzīvojam. Punkts


drīzāk pacietīgi un lētticīgi - "gudrie cionisti" viņus viegli vazā aiz deguna ar tukšām pasakām.

Atbildēt

Eduards Lunis

24.11.2019. 18:42

----Kaut kādu kripatiņu no Patiesības jau esi tomēr izspiedis!? Būtu interesanti zināt -ar ko bija jāsaskaņo, lai to paveiktu?
Var jau tevi Barkovski saprast- ja lieku teiksi - netiksi publicēts, netiksi ,,preses klubā,, gan jau vē ir kur ...?

Atbildēt

bvcg

24.11.2019. 15:53

Latvieši ir bailīga un ģļēva tautiņa. Tapēc arī paši tik sūdīgi dzīvojam. Punkts.

Atbildēt

manupraat

24.11.2019. 12:56

K'luudaas raksta autors runaajot par g'leevuliibu kaa ceeloni visaam taam nejeedziibaam. Iistais ceelonis ir IZDEVIIGUMS. Padomju okupaacijas vara paarejot uz kapitaalismu 'seit izveidoja sisteemu, kad kalpot valdo'sajai kli'kei ir personiigi izdeviigi. Kad sleept no tautas kli'kes pastraadaataas nelietiibas ir personiigi izdeviigi. Bet atmaskot un nodot atklaatiibai 'sos nelie'sus vai pret vi'niem uzstaaties ir aarkaartiigi neizdeviigi un riskanti. Jo vi'nu rokaas ir visi represiivie orgaani,t.sk. tieslietu aparaats. Un sisteema ir taada, ka varas pakalpi'ni tiek atalgoti ar taas pa'sas aplaupiitaas tautas nodok'los nomaksaato naudu. Bet varas pretinieki tiek apkaroti ar to pa'su valsts instrituuciju paliidziibu, kas barojas no aplaupiitas tautas nodok'los nomaksaataaas naudas. Taa ir 'loti gudra un viltiiga sisteema, kuras pastaavee'sanu reti kur's vispaar speej apjeegt. Toties katrs valsts iereednis labi zin, ka atliek tikai vi'nam saakt ciiniities par tasiniibu un saakt aizstaaveet tautas intereses, lai vi'n's nenoveer'sami zaudeetu savu amatu un peec tam citu liidziigu darbu vairs Latvijaa NEVIENAA iestaadee vairs nevareetu dabuut.

Atbildēt

fakts

24.11.2019. 11:56

Ja būsi balts un pūkains, varēsi karāties pie sienas kā paklājs un kad pēc dažiem gadiem noputēsi, tevi izmetīs kā nevienam nevajadzīgu.

Atbildēt

Drausmīga aprobežotība

24.11.2019. 08:07

»

L.Grantiņš H-86

Lieta ir tāda, ka tie trakie suņi nākošajā Saeima vairs Bordānu- tā teikt: viņa KLKANU vairs neielaidīs. Saskaņa un ZZS valdīs un pievienos Latviju... . Tas viss jau ir sagatavots, j Urbanovičs taču TV jau paziņoja, ka parakstīšoties par atlaišanu


debilajam Grantiņam elks Bordāns, "masons" un žīda Levita labā roka žīdu komerctiesām. Boedāns tiks vienmēr politikā virzīts tur, kur viņam noādīs un tāpat kā "masons" Bondars ar savu "Bondara ordeni", bet Grantiņam Bordāns ir pēdējais salmiņš, ja ne būs jāzaudē Latvijas pilsonība un Latvijas pensija, ko viņš saņem no viņa nīstās 4. maija čekistu kliķes.

Cionisti jau rada likumu, ka valstīm būs jāizdod citām valstīm to apsūdzētās personas. Vācijai būs jāizdod Grantiņš Latvijai tiesāšanai. Kā viņš atteiksies no LR pilsonības? Nekādi, ja ja 4. maija čekisti tam nepiekritīs. Un LR vergu- pilsoni Vācija izdos čekistu tiesai.

Atbildēt

Q

24.11.2019. 02:41

Man Latvijas politika atgādina okeānu straumju saskares vietu, kur jūras vidū veidojas kvadrātkilometriem lieli atkritumu sanesumi, tā arī Latvijas Saeimā tiek sastumti sabiedrības atkritumi, kas dīvainā kārtā sevi uzskata par eliti!

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

23.11.2019. 23:47

»

Santa no 101 km

Meli, intrigas šajā komentārā. Bet ... "Varaskāre, intrigas, acīm redzama aprobežotība, nācijas interešu nodošana, sīkas krāpšanas un apšaubāmi politiski darījumi joprojām ir Latvijas politikas ikdiena. To redz un lieliski saprot žurnālisti, pašu partiju deputāti un ierindas politiķi, intelektuāļi, ...


Lieta ir tāda, ka tie trakie suņi nākošajā Saeima vairs Bordānu- tā teikt: viņa KLKANU vairs neielaidīs. Saskaņa un ZZS valdīs un pievienos Latviju... . Tas viss jau ir sagatavots, j Urbanovičs taču TV jau paziņoja, ka parakstīšoties par atlaišanu !

Atbildēt

To Santa no 101 km

23.11.2019. 23:46

»

Santa no 101 km

Meli, intrigas šajā komentārā. Bet ... "Varaskāre, intrigas, acīm redzama aprobežotība, nācijas interešu nodošana, sīkas krāpšanas un apšaubāmi politiski darījumi joprojām ir Latvijas politikas ikdiena. To redz un lieliski saprot žurnālisti, pašu partiju deputāti un ierindas politiķi, intelektuāļi, ...


Labi pateici, bet neiedzilinājies, ka Otto Ozols atzīmēja, par ko tu viņam pārmet, lasi: "Kaismīgi godīgās politikas vērtību aizstāvji, auguši Rietumu demokrātijās, nonākuši Saeimā un partijas disciplīnas netīrajā gaļasmašīnā, izvēlas klusēt un burbuļot par “nepieciešamo reālpolitismu.” Redzama intelektuāle izvēlas aizmirst savu talantu un aicinājumu, lai nevajadzētu skaļi komentēt izsalkušo spalvas brāļu pazemojošo siekalošanos gar politiskās elites naudas atbirām ". "Naudas atbiras" - tas ir žurnālistu galvenais motīvs uzbrukt "taisnīguima meklētājiem".
Gan cits, Otto nesauc vārdā politiskos kolaborantus, naudas atbiru lasītājus (iesūdzēs), nenosauc, kam jaīet vietā - ka jādod vara valdībā Jānim Bordānam. Ne velti viņu izmeta no ministra amata savulaik, kad viņš sāka ieviest kārtību narcistu Maksātnespējas administrācijā. Tāpat tagad, pēc vēlēšanām, narcisti viņu uzmeta,viņu uzmeta arī "aksta" partija KPV.

Atbildēt

Santa no 101 km

23.11.2019. 23:23

»

13. Saeima

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām...


Meli, intrigas šajā komentārā. Bet ... "Varaskāre, intrigas, acīm redzama aprobežotība, nācijas interešu nodošana, sīkas krāpšanas un apšaubāmi politiski darījumi joprojām ir Latvijas politikas ikdiena. To redz un lieliski saprot žurnālisti, pašu partiju deputāti un ierindas politiķi, intelektuāļi, bet izšķirošajos mirkļos izvēlas noklusēt ... " - kāds iemesls klusēt, Otto Ozols neatklāj. Saeima ir ievēlēta daudz labāka kā iepriekš, 12. -tā, bet sistēma strādā, sponsoru nauda tiek atstrādāta NOMENKLATŪRAS līmenī, žurnālistiem nabagi nerūp, bet patīk grozīties tur, kur plūst miljoni, kur atsviež "jūdasa grašus". Paskatieties, kā par Rīgas domes dāvanām žurnālistiem viņi sasklavināja Nilu Ušakovu, ka viņš guf\drākais mērs pasaulē, labākais saimnieks - bet ... pasaule "labākais" sēž korupcijas galvā, visaptveroši kapitālsabiedrībās zog. 13. Saeimai nav gan nekādas vainas, nemelojiet, jo visu to ļauno sastrādāja ZZS, Saskaņas un NA komunisti un stukači un atstāja 13 Saeimai. Tajā, tās valdībā kaut ko mēģina mainīt, bet tūlīt kā trakie suņi, uzbrūk no visām pusēm.

13. Saeimu jāatlaiž, lai pilnībā tiktu vaļā no rejošiem trakiem suņiem lembergiem, no dzintariem, (Saskaņa brūk) - nu nebūs viņi vairs 14. Saeimā vai būs pozīcijai no pakaļā. "Visšausmīgākā"pozīcija ir Jānis Bordāns, JKP, no kuriem satrakoti baidās un trakie suņi uz viņiem rej kā nojūgušies no bailēm, ka nebūs "jūdaša grašu", ka nomainīs kalnameijerus, bičkoviešus, maizites, e advokātiem atņems pieeju un naudas plūsmu pie tiesnešiem (jāaizliedz advokātiem tikties ar tiesnešiem). Un bariem "jūdasa grašu"lūdzēji, saņēmēji metās viršu ap
ēst Jāni Bordānu, Jutu Strīķi un Co.

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

23.11.2019. 23:18

Un, kā tad ir ar pašu "drosmīgo" Ozolu, kurš kādā Feisbuka diskusijā nosauca Grantiņu par idiotu, bet aizstāvēja veco čekas skribenti Baibu Šāberti un Levita godaviesi- VDK darbinieku un emigrācijas vienotības grāvēju Jāni Rožkalnu, par īsteniem patriotiem ? Čekas okšķeris, Zviedrijas sociķis Juris Kaža arī tika slavēts ! Un, vai tad Oto neslavē VDK darbinieci-LU zinātniskā ateisma pasniedzēju, Bordāna uzmanītāju G. Beittneri, par izcilu politiķi ? Pareizi jau raksti, bet katru reizi tā kā vajag....un tos sauc par d.... līdējiem, kolaboracionistiem !

Atbildēt

13. Saeima

23.11.2019. 20:25

Vispirms ir jāsaprot, ar ko tautai ir darīšana savās prasībās pret 13. Saeimu. Jāsaprot, kas vispār ir Latvijas 4. maija varas korporācija no politiskā aspekta? Tas šodien ir VDD - patiesais varas turētājs, nevis tauta, kā rakstīts Satversmes 2. pantā. VDD sastāv no SAB, DP u.c. iestādēm un komisijām, komitejām utt., kas personām dod pielaidi valsts noslēpumiem, valsts korporācijas amatpersonu kodola, vadības noslēpumiem. Kas korporācijas kodolā ietilpst bez vecajiem čekistiem un komunistiem? "Jaunie čekisti un komunisti", kas izaudzināti pēc veco līdzības, jo vecie neko citu nesaprot un neko jaunu nav apguvuši.

Kāds ir pamats un cēlonis 4. maija varas korporācijai? Tie esam mēs visi un kopējais valsts parāds, par kuru atbildam mēs visi un ikviens solidāri. Vienkāršāk - mēs - visi un ikviens it kā esam viena akcija akciju sabiedrībā - 4. maija varas korporācijā. Jo mēs, LR, neesam suverēna valsts, bet daļa no ES un globālajā ekonomikā daļa no globālā parāda SVF/PB/FRS akciju turētājiem, privātpersonām, bet mūsu pilsoņu pases ir jūras tiesību parauga, kas apliecina, ka atbildam solidāri par LV parādu, esam daļa no LV aktīva vai īpašuma. Tā teikt kolonijas dzīvie vergi, parādnieki globālajai korporokrātijai, to akciju turētājiem, privātpersonām, ar visām savām būdām un dzīvokļiem, zemi un mežiem, derīgajiem izrakteņiem un VAS Latvenergo utt.

Šajā 4. maija varas korporācijas pārvaldītajā teritorijā bez pilsoņiem ir arī pastāvīgie iedzīvotāji, PSRS laiku okupanti, kuri nevar piedalīties vēlēšanās, tomār daļa ir naturalizējušies un veido Saskaņas elektorātu.


Lai būtu izprotami, tālāk jārunā par demokrātijas ierobežošanu, kas jau ir realizēta ar diviem tiesību normatīvajiem aktiem - VDD izveidošanu, centralizējot varu, un vienlaikus likumgrozījumiem piešķirot pielaidi valsts noslēpumiem CVK vadībai, kura ar šo gadu reāli drīkst viltot balsu skaitu vēlēšanās valsts drošības interesēs. Kāpēc VDD ir vajadzīga CVK balsu skaita viltošana? Tādēļ, lai izslēgtu riskus varas korporācijas atbildībā pret valsts parādu, kādi rastos Saskaņai nonākot valdībā, ar ko ir totāli meli, ka 13. Saeimas atlaišanu organizē Kremlis, kāda ir VDD oficiālā demagoģija informatīvajā telpā pret pilsoņu iniciatīvu atlaist 13. Saeimu, jo tā nepilda likumu par algu paaugstināšanu mediķiem, palielinot aizbraucēju skaitu no Latvijas un palielinot nabadzības līmeni, un arī samazinot medicīnas pakalpojumu pieejamību Latvijā.


CVK uzdevums, mērķtiecīgi viltojot balsu skaitu it kā valsts drošības interesēs saskaņā ar minētiem riskiem, ir izslēgt iespēju, ka Saeimā nonāktu neprognozējamas personas, kuras it kā "tautas un demokrātijas" interesēs izjauktu it kā "labējo koalīciju", ievirzot Saskaņu valdībā, kas var beigties ar neprognozējamām sekām - valsts apvērsumu, divvalodības likumu ar koordināciju no Kremļa utt., un tas nav pieļaujams arī no naudas aizdevēju, globālās korporokrātijas, interešu viedokļa, veidojot riskus parāda atgūšanā un ģeopolitiskajā ietekmē ar parāda nastu Latvijai.


Tādēļ 4. maija varas korporācija ar VDD realizē brutālu genocīdu pret Latvijas tautu, ar mērķi nostiprināt savas varas pozīcijas, radot apstākļus, kad daudzi spiesti aizbraukt. Aizbraukušo uz Latviju atsūtītā nauda veido ceturto daļu valsts budžeta. Varas korporācija dara visu, lai samazinātu pensionāru un slimo skaitu, tos ar nesasniedzamiem medicīnas pakalpojumiem kvotu sistēmā nogādājot "labākos medību laukos", atvieglojot slogu uz valsts budžetu.


Latvijas 4. maija varas korporācijas realizētais genocīds pret tautu, demokrātijas ierobežošana un varas centralizācija bailēs no Saskaņas nokļūšanas valdībā ir nekas cits kā nenotikušās Latvijas deokupācijas sekas pēc 1991. gada


Tādēļ nemaz nav pārspīlēts kaut kur komentāros minētais apzīmējums, ka "I. Mūrniecei (NA), 12. un 13. Saeimas spīkerei un I. Viņķelei, veselības ministrei, ir rokas līdz elkoņiem pilsoņu asinīs".

Atbildēt

a411

23.11.2019. 19:23

Labs jautājums: kāpēc Matīsa publicējāš Dienā?!

Atbildēt

Teds

23.11.2019. 19:07

Nemuldi Otto, ar nācijas interesēm viss ir kārtībā, toties latviešu tauta gan tiek mērķtiecīgi iznīdēta, bet tas jau tevi kā diženo kangaru neinteresē.

Atbildēt

jautaajums

23.11.2019. 18:43

Vai tik tas nebija Haims Barkovskis kurš šos pašus politiķus saulītē cēla un gvelza par demokrātiju un Eiropas vērtībām?

Atbildēt

P.

23.11.2019. 18:40

Hidras ceturtā galva izlīda?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: