Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

дурак латыш

06.09.2021. 19:31

»

hans

Gobzems ir prasts nelietis, bet viņu stutē ? to nezinām kas


tu tak arī esi tas ķertais elektorāts-konglomerāts- epidēmiju fobists

Atbildēt

?

05.09.2021. 07:29

»

Luste nezina

Nezin, ka Gobzems neslauka dibenu, bet apmazgā un staigā tīrs, nekā domā un kā to dara Luste pats


Kā tad tu to visu tik labi zini, ka gobzems neslauka bet mazgā? Blakus esi stāvējis? Vai varbūt jums kopīga vannasistaba?

Atbildēt

Ko darīt?

04.09.2021. 22:18

»

tā ir

Jau cik gadus visādas lustes, pabriki un dombrovski slauka savus sūdainos daiktus latviešu kamzoļos, tagad vēl zilais Aināriņš izlīdis un pulcina plānprātiņus


Latvieši mēs visi esam, kopā gribam auni būt! Tad arī savus cirpējus, mūsu gaišos vadīkļus mīlēsim?

Atbildēt

to netīrais lops

04.09.2021. 16:02

»

nelej udeni asv koloborant

kad tavejie destabilize situaciju Krievija un Baltkrievija ,meginot tur veikt asv finansetus valsts apversumus ,tad gan ir labi vai ne


Redzot video, kā, pēdējās cilvēka cieņas zaudējušie krievu sub-human, cīnās savā starpā par bezmaksas pankūkas gabalu no lāpstas, ir skaidrs, ka 30 miljoni krievu, par 100$ katram, iespēju dzert 10 dienas no vietas, visus Kremļa iemītniekus noslīcinātu Maskavas upē.
Tas ASV izmaksātu nieka 3 miljardus un es domāju, ka vienā jaukā reizē viņi tā arī izdarīs. Jūs, mēsli, esiet lēti pērkami.

Atbildēt

Delfi ir caurkrituši, nelasu

04.09.2021. 15:07

Lasi nu kārtējos Delfi melus: ""Delfi" ir visvairāk lasītais ziņu medijs Latvijā tāpēc, ka vairāk nekā 20 gadus mūsu galvenā vērtība ir redakcionālā brīvība un lasītāju uzticība".

Delfi "uzticība"ir tikai naudai. Jau sen tie nav tie Delfi, kas bija kādreiz. Jā, varbūt pēc inerces vēl pārskata virsrakstus, atvēr, ieiet, bet lasīt tajos vairs nav ko un neļauj arī lasīt. Galvenā CENZŪRA - reģistrētie komentētāji, tajā nopietnus rakstus iz tautas nepublicē. Arī Dombura skribelējumi zaudējuši svaru un patiesību. Delfus vairs nelasu, ja arī palaikam ieskatos - varbūt jau kļuvuši patiesāki? Nekā, kas samaitājies, nav atjaunojams.

Atbildēt

Luste nezina

04.09.2021. 14:52

»

Kas metiņu baltu dara

MĀRIS LUSTE vēl nmezina, nav iemācījies, "kas metiņu baltu dara", ja ne krāna ūdentiņš...


Nezin, ka Gobzems neslauka dibenu, bet apmazgā un staigā tīrs, nekā domā un kā to dara Luste pats.

Atbildēt

Kas metiņu baltu dara

03.09.2021. 20:44

»

asenizators

Gobzemam pakaļa netīra tāpat kā ģīmis, jo abus tīra ar tualetes papīru


MĀRIS LUSTE vēl nmezina, nav iemācījies, "kas metiņu baltu dara", ja ne krāna ūdentiņš.

Pasaulē , kā sastopies arī aiz robežas, tualetes iekārtotas bez labierīcības pakaļu darīt baltu ar ūdeni, nevis tikai ar papīru - ne sabiedrisko, ne dzīvokļu tualetēs nav ierīkoti dušas sietiņi ar pagarināto vadu. Jāmeklē vai jānēsā līdzi pudele kurā ielieet ūdeni, lai apmazgātos pēc nokārtošanās. Ar papīru pietiek tikai degunu noslaucīt.
Tātad redzi, cik aprobežotas tautas, cik tālu tilkušas, priecīgas, ja var nopirkt papīru. Ūdeni nevajag, bez kura iztikt nevar, bet bez papīra ar ūdeni vieen var iztikt, noskalot. Dzīvojam kā "aitu bars"?

Atbildēt

nu nu

03.09.2021. 18:08

»

Aitu bars

Vispirms, tev, aitu mīlētājam atbildēšu par Gobzemu. Iespējams, pats to neapzinies, bet Gobzems ir Kariņa valdības greizais spogulis. Gobzema mētāšanās un šķietamās pretrunas, ir tikai reakcija/atspulgs valdības kārtējām stulbuma izpausmēm. Tu pats to lieliski redzi, tikai atsakies pieņemt un atzīt. ...


Nu beidzot man pieleca! Tikai Gobzems pats par sevi var pateikt, ka viņš ir " ir reti harizmātisks, pārliecinošs, domājošs un visādi talantīgs un spēcīgs cilvēks!"
Viss, viss, Aldi, es atzīstu savu sakāvi, muldēšanas mākslā un demagoģijā tevi pārspēt nav iespējams.

Atbildēt

Aitu bars

02.09.2021. 20:46

»

nu nu

šobrīd gan VDD vajadzētu visus šos aktīvistus paņemt aiz olām un pajautāt, no kuras puses pūš vējš un kāpēc viņi tik ļoti cenšas destabilizēt situāciju valstī, vakcinēšanos izmantojot kā iemeslu. Neliekas dīvaini, ka brīdī, kad uz robežām ārkārtas situācija, no valsts iekšpuses arī mēģina radīt nekārtības...


Ir nojaušama ierēdnieciskā aprobežotība – ja nevienā likumā vai MK noteikumos nav konkrēti definēts, tad problēmas nav, un atbildīgo par risinājumu nav. Arī pēc citplanētiešu invāzijas tu man prasītu parādīt, kurā punktā VDD ir pienākums iesaistīties? VDD primārais uzdevums ir definēts jau pašā nosaukumā.

2) Valsts drošības dienests valsts drošības jomā veic:

4) valsts un pašvaldību institūciju, kā arī citu juridisko personu darbības koordinēšanu pretterorisma jomā un valsts politikas īstenošanas analīzi šajā jomā.
Tātad, pretterorisma jomā VDD visus koordinēs, bet ja būs citplanētieši, vai pandēmija – tad figu, tas pienākumos nav rakstīts. Pareizi saprotu?

Cik gan jābūt aprobežotam, lai nesaprastu, ka pandēmija, kā arī dabas stihijas un katastrofas ir nepārvaramas dabas apstākļi (jur. force majeure), kad līgumsaistības tiek apturētas un jaunu instrukciju sacerēšana, MK noteikumu bezgalīga lāpīšana izskatās drīzāk pēc noziedzīgas bezdarbības.

Kad tiek daļēji vai pilnībā paralizētas daudzas tautsaimniecības nozares, cieš visas sfēras – veselības aprūpe, izglītība, loģistika, tūrisms, sabiedriskā ēdināšana, tā rezultātā – ekonomika, sabiedriskā kārtība, kriminogēnā situācija - tas ir ārpus tikai Valsts policijas un/vai Veselības ministrijas ikdienas pienākumiem uzdevumiem. Labi atceros, kā pirms 1-1.5 gada, burtiski katru dienu Ģirģens, Viņķele, Perevoščikovs u.c. meklēja risinājumus, atskaitījās, komunicēja ar sabiedrību. Bet ko VDD vai SAB? Ko vispār? Atgādini, lūdzu, ko VDD ir atklājuši, novēruši pēdējos 100 gados?

Tu neticēsi, bet arī es vēlos, lai VDD, vai jebkurš cits, paņem aiz olām Latvijas un visas tautas aplaupītājus – visus OIK shēmas autorus un krāpniekus, neskaitāmos karteļus. Bet tā vietā redzam, ka Martinsons ar miljonu korupcijas shēmām, faktiem, sarunām un pierādījumiem staigā brīvībā, bet deputāts Ādamsons tikai uz VDD apmelošanas pamata sēž ieslodzījumā.

Atbildēt

Aitu bars

02.09.2021. 20:24

»

nu nu

Ja tu, aita, nesaproti, tad varu paskaidrot. Pandēmijas sākumā Gobzems aicināja visus vilkt maskas pat uz ielām. Tagad viņš aicina nevilkt pat tur, kur noteikts ar likumu un MK noteikumiem. Tāpat viņš aicina pārkāpt pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumus un aicina visus sabučoties, jo kovids jau ...


Vispirms, tev, aitu mīlētājam atbildēšu par Gobzemu. Iespējams, pats to neapzinies, bet Gobzems ir Kariņa valdības greizais spogulis. Gobzema mētāšanās un šķietamās pretrunas, ir tikai reakcija/atspulgs valdības kārtējām stulbuma izpausmēm. Tu pats to lieliski redzi, tikai atsakies pieņemt un atzīt. Bet Gobzema rīcība tomēr kož acīs, kā jau taisnība, jo kritizēt ir viegli. Tieši tāpēc viņš tik ļoti tevi tracina. Un es neesmu viņa atbalstītājs, arī balsot par viņu netaisos. Bet atšķirībā no Kariņa vai Levita, Gobzems ir reti harizmātisks, pārliecinošs, domājošs un visādi talantīgs un spēcīgs cilvēks!

Bet tu, Māri, domā ka esi anonīms (!) lai gan patiesībā esi tikai sīks žurkulēns savā partijā, kas cer atrast savā partijā siltu nepiedirstu amatiņu un pievienoties gaidāmajam resno žurku skrējienam uz 14. Saeimu.

Atbildēt

asenizators

02.09.2021. 16:26

Gobzemam pakaļa netīra tāpat kā ģīmis, jo abus tīra ar tualetes papīru.

Atbildēt

vdd - aitu baram

01.09.2021. 17:11

»

Aitu bars

Domāju, ka likumā par Policiju, vai robežsardzi arī nav minēta pandēmija, bet visiem šiem dienestiem nācās strādāt ārpus saviem ikdienas uzdevumiem un kompetencēm. Arī vakcīnu iepirkums, kā izrādās nebija nevienai iestādei uzlikts par pienākumu, rezultātu zinām - vakcinācija aizkavējās par 2 mēnešiem...


VDD informē, ka savas kompetences ietvaros pastāvīgi vērtē procesus sabiedrībā un informatīvajā telpā, lai identificētu un novērstu iespējamus apdraudējumus valsts drošībai. VDD redzeslokā atrodas visas aktuālās sociāli politiskās norises valstī, tajā skaitā Covid-19 noliedzēju un vakcinācijas pretinieku aktivitātes.

Atbildēt

nu nu

01.09.2021. 16:58

»

Aitu bars

Nemāci te ko kuram būs rakstīt vai kopēt, bābu savu vari mācīt. Tāpēc jau tika izsludināts ārkārtas stāvoklis, komandantstunda, karantīnas un pašizolācijas – tas ir viss ir ārpus dienestu un iestāžu ikdienas funkcijām un pienākumiem. Par VDD uzdevumiem un pienākumiem nekopēju tev personīgi, bez tevis...


šobrīd gan VDD vajadzētu visus šos aktīvistus paņemt aiz olām un pajautāt, no kuras puses pūš vējš un kāpēc viņi tik ļoti cenšas destabilizēt situāciju valstī, vakcinēšanos izmantojot kā iemeslu. Neliekas dīvaini, ka brīdī, kad uz robežām ārkārtas situācija, no valsts iekšpuses arī mēģina radīt nekārtības? Lietuvā bija tāpat un tur drošības dienesti izdarīja attiecīgus secinājumus. Guglēt proti, pameklē pats.

Atbildēt

nu nu

01.09.2021. 16:46

»

Aitu bars

Nemāci te ko kuram būs rakstīt vai kopēt, bābu savu vari mācīt. Tāpēc jau tika izsludināts ārkārtas stāvoklis, komandantstunda, karantīnas un pašizolācijas – tas ir viss ir ārpus dienestu un iestāžu ikdienas funkcijām un pienākumiem. Par VDD uzdevumiem un pienākumiem nekopēju tev personīgi, bez tevis...


Ja tu, aita, nesaproti, tad varu paskaidrot. Pandēmijas sākumā Gobzems aicināja visus vilkt maskas pat uz ielām. Tagad viņš aicina nevilkt pat tur, kur noteikts ar likumu un MK noteikumiem. Tāpat viņš aicina pārkāpt pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumus un aicina visus sabučoties, jo kovids jau nav. Idiota cienīga uzvedība. Sevišķi no deputāta puses. Ja nepatīk likumi, tad ir jārosina tos mainīt, nevis jāaicina pārkāpt. Un runājot par iestāžu funkcijām un pienākumiem - visas valsts iestādes savas funkcijas un pienākumus(gan ikdienas, gan ārkārtas) veic SAVAS KOMPETENCES IETVAROS. Un nekā citādi. Par komandantstundām, lokdauniem, ārkārtas stāvokli, tika pieņemts likums un MK noteikumi, kas dienestam piešķīra šīs kompetences. Parādi man šajos likumos un MK noteikumos, kur ir rakstīts, ka VDD būtu jāuzstājas ar kaut kādiem paziņojumiem pandēmijas sakarā? Kurš punkts no tā, ko tu iekopēji, to nosaka?

Atbildēt

Aitu bars

01.09.2021. 13:39

»

nu nu

tu tikai nemuldi, neviena valsts iestāde nedrīkst strādāt ārpus savas kompetences ietvariem. Valsts policija savas kompetences ietvaros uzrauga sabiedrisko kārtību un soda likumpārkāpējus, robežsardze uzrauga drošību uz robežas savas kompetences ietvaros(tas tā vienkāršotiem vārdiem, lai tu saprastu...


Nemāci te ko kuram būs rakstīt vai kopēt, bābu savu vari mācīt. Tāpēc jau tika izsludināts ārkārtas stāvoklis, komandantstunda, karantīnas un pašizolācijas – tas ir viss ir ārpus dienestu un iestāžu ikdienas funkcijām un pienākumiem. Par VDD uzdevumiem un pienākumiem nekopēju tev personīgi, bez tevis te ir arī citi lasītāji, kam to ir vērts atgādināt..

Umbraško tika izteikts rājiens, pēc kā viņa pati atstāja amatu. Henkuzenu uz trim gadiem samazināja amatā, un viņš tūlīt pat aizgāja bērna kopšanas atvaļinājumā. Tātad, tavuprāt, vainīgie neizdarībās ir atrasti un atbilstoši nodarījumam, ir pienācīgi sodīti?

Bet tu nenolec no tēmas, es tev sākumā uzdevumu jautājumu, kas tieši ir slikti un nepareizi Gobzema rakstītajā pagājušā gada martā, pašās pirmajās pandēmijas nedēļas? Tu taču izvilki to ar aicinājumu aitu baram iepazīties, kā ar kaut ko briesmīgi svarīgu. Kas no tur rakstītā ir pretrunā ar tagadējo Gobzema nostāju? Īsi un primitīvi, ka tev patīk, vari pateikt? Kas tieši?

Atbildēt

nu nu

01.09.2021. 12:33

»

cincis

tomēr raustās gan rakstīt krieviski. mani vari uzrunāt uz tu. nav ko te jūsoties


Ja ir kaut divas civilizācijas pabiras, es tās uzrunāju daudzskaitlī, gluži tāpat, kā normālus cilvēkus. Arī par divām vardēm es izteiktos daudzskaitlī.

Atbildēt

nu nu

01.09.2021. 11:25

»

Aitu bars

Domāju, ka likumā par Policiju, vai robežsardzi arī nav minēta pandēmija, bet visiem šiem dienestiem nācās strādāt ārpus saviem ikdienas uzdevumiem un kompetencēm. Arī vakcīnu iepirkums, kā izrādās nebija nevienai iestādei uzlikts par pienākumu, rezultātu zinām - vakcinācija aizkavējās par 2 mēnešiem...


tu tikai nemuldi, neviena valsts iestāde nedrīkst strādāt ārpus savas kompetences ietvariem. Valsts policija savas kompetences ietvaros uzrauga sabiedrisko kārtību un soda likumpārkāpējus, robežsardze uzrauga drošību uz robežas savas kompetences ietvaros(tas tā vienkāršotiem vārdiem, lai tu saprastu), un tas viss ir noteikts ar likumu, MK noteikumiem utt. Un nevajag man te kopēt no likumiem, es pats varu apskatīties, ja vajag.

Kas attiecas uz vakcīnu iepirkumiem, tad tur bija atbildigie un Umbraško un Henkuzens jau saņēma sodu.

Atbildēt

CC

01.09.2021. 09:58

Jau tad, kad viņš tika izšūpots kā premjera kandidāts ar savu MK, bija skaidrs, ka viņam smadzeņu ir par maz un to trūkumu ar bezkaunību aizstāt nevar.

Atbildēt

Pilsonis

01.09.2021. 09:09

Tas ir tas pats luste no tās kangaru bandas vienotības? tad viņš ir jātiesā kopā ar pārējiem kangariem kā Latvijas nodevēju

Atbildēt

Aitu bars

01.09.2021. 00:22

»

nu nu

vdd funkcijas? Lūdzu. Pretizlūkošana, valsts noslēpuma aizsardzība, pretterorisms, konstitucionalās iekārtas aizsardzība, valsts augstāko amatpersonu apsardze. Kādā rakā tur pandēmija...


Domāju, ka likumā par Policiju, vai robežsardzi arī nav minēta pandēmija, bet visiem šiem dienestiem nācās strādāt ārpus saviem ikdienas uzdevumiem un kompetencēm. Arī vakcīnu iepirkums, kā izrādās nebija nevienai iestādei uzlikts par pienākumu, rezultātu zinām - vakcinācija aizkavējās par 2 mēnešiem, bet atbildīgo/vainīgo nav..


2) Valsts drošības dienests valsts drošības jomā veic:

1) pretizlūkošanas un operatīvās darbības pasākumus, lai apkarotu noziegumus pret cilvēci, kara noziegumus, genocīdu, organizēto un ekonomisko noziedzību, terorismu, kaitniecību un citus valsts drošību un varu apdraudošus noziedzīgus nodarījumus, bandītismu, korupciju, naudas viltošanu, kā arī kodolmateriālu, narkotisko un citu (ķīmisko, radioaktīvo) stipras iedarbības vielu vai dubultā lietojuma preču, šaujamo un cita veida ieroču, sprāgstvielu nesankcionētu izplatīšanu;

2) pretizlūkošanas un operatīvās darbības pasākumus, kas nepieciešami Iekšlietu ministrijas un tās sistēmas iestāžu aizsardzībai;

3) valsts noslēpumu aizsardzību likumā "Par valsts noslēpumu" noteiktās kompetences ietvaros;

4) valsts un pašvaldību institūciju, kā arī citu juridisko personu darbības koordinēšanu pretterorisma jomā un valsts politikas īstenošanas analīzi šajā jomā.

https://likumi.lv/ta/id/57256-valsts-drosibas-iestazu-likums

Atbildēt

nu nu

31.08.2021. 23:15

»

Aitu bars

Saki ka pandēmijai nav tiešs sakars ar valsts drošību? Varbūt vispirms iepazīsties ar VDD funkcijām un uzdevumiem...


vdd funkcijas? Lūdzu. Pretizlūkošana, valsts noslēpuma aizsardzība, pretterorisms, konstitucionalās iekārtas aizsardzība, valsts augstāko amatpersonu apsardze. Kādā rakā tur pandēmija?
Par gobzema ierosinājumiem pretenziju nebūtu, ja viņš fiksi nebūtu aizmirsis, ko pats teicis un apmetis kažoku uz otru pusi. Tad kad viņam tas bija izdevīgi. Tādējādi cerot uz populisma viļņa iebraukt nākamajā valdībā.

Atbildēt

Aitu bars

31.08.2021. 22:26

»

nu nu

Kādā sakarā pandēmijas sākumā VDD būtu kaut kas jāpaziņo, tā nav viņu kompetence. Gobzema un viņam līdzīgo pļaviņciekurklimovičveidigo izdarības šobrīd gan ir VDD kompetencē. Un kas attiecas uz policijas paziņojumiem, tad tie bija un ne vienu reizi vien, pat pa ielām ar skaļruņiem braukāja, vienkārši...


Saki ka pandēmijai nav tiešs sakars ar valsts drošību? Varbūt vispirms iepazīsties ar VDD funkcijām un uzdevumiem?
Kāds lūdzu sakars Gobzemam ar pļaviņciekurklimovičveidigo izdarībām? Kas viņus saista?

Tātad, es saprotu, ka pret Gobzema ierosinājumiem 2020.g. martā pretenziju nav? Viss piedāvātais bija pareizi? Tad par ko cepiens?

Atbildēt

nu nu

31.08.2021. 22:10

»

Aitu bars

Redzi, tad jau ļoti labi, ka daudzi Gobzema priekšlikumi tika ieviesti. Pierādījumi par Gobzema rakstīto ir, bet kur ir policijas paziņojumi un priekšlikumi pandēmijas sākumā? Varbūt ir kāds VDD paziņojums sabiedrībai? Kur...


Kādā sakarā pandēmijas sākumā VDD būtu kaut kas jāpaziņo, tā nav viņu kompetence. Gobzema un viņam līdzīgo pļaviņciekurklimovičveidigo izdarības šobrīd gan ir VDD kompetencē. Un kas attiecas uz policijas paziņojumiem, tad tie bija un ne vienu reizi vien, pat pa ielām ar skaļruņiem braukāja, vienkārši vieglāk jau ir izlikties, ka nekas nav bijis.

Atbildēt

cincis

31.08.2021. 21:48

»

nu nu

Jūs taču salidojiet uz latviešu saitiem, kā mušas uz medu, tad jau arī saprotiet, ko es jums veltu


tomēr raustās gan rakstīt krieviski. mani vari uzrunāt uz tu. nav ko te jūsoties.

Atbildēt

Aitu bars

31.08.2021. 21:45

»

nu nu

nē nu slikts jau tur nekas nav, apskaužama ir gobzema māksla noķert vilni un īstajā laikā teikt pareizos vārdus. Arī valdība un policija rīkojās(un arī tagad rīkojas) pēc pieejamās informācijas, kontrolēja pulcēšanos un ierobežoja pasākumus, bet jums jau arī tad nebija labi. Un visi tie gobzemja priekšlikumi...


Redzi, tad jau ļoti labi, ka daudzi Gobzema priekšlikumi tika ieviesti. Pierādījumi par Gobzema rakstīto ir, bet kur ir policijas paziņojumi un priekšlikumi pandēmijas sākumā? Varbūt ir kāds VDD paziņojums sabiedrībai? Kur?!

Es neko nebļauju, un nesāju masku kur to vajag. Es pat esmu vakcinējies, un Gobzems nav mans elks, bet arī es esmu pret debiliem un nepamatotiem valdības lēmumiem, t.sk. pret obligāto (piespiedu) vakcināciju. Tiem kas vēlas vakcinēties neviens netraucē to darīt.

Atbildēt

protams nē

31.08.2021. 20:52

»

!

ne tu ,ne asv kolonizatori nenoteiks ka dzivot Ziemelkaukaza un Pievolgas tautam


Tās pašas izlems tur ievazāto civilizācijas atkritumu likteni.

Atbildēt

nu nu

31.08.2021. 20:40

»

Aitu bars

Palasīju, paldies! Varbūt vari precizēt, kas tur tāds slikts, vai nepareizs būtu rakstīts? Priekš pandēmijas sākuma, tolaik pieejamās informācijas, zināšanām par C19 - ļoti adekvāti priekšlikumi infekcijas izplatības ierobežošanai...


nē nu slikts jau tur nekas nav, apskaužama ir gobzema māksla noķert vilni un īstajā laikā teikt pareizos vārdus. Arī valdība un policija rīkojās(un arī tagad rīkojas) pēc pieejamās informācijas, kontrolēja pulcēšanos un ierobežoja pasākumus, bet jums jau arī tad nebija labi. Un visi tie gobzemja priekšlikumi ir ieviesti dzīvē, ko tad jūs tagad bļaujat, piemēram, ka maskas jānēsā? Jūsu elks taču teica ka vajag nēsāt pat uz ielas

Atbildēt

Huļi

31.08.2021. 20:35

»

mēslam

Ne asinskārām tumsonīgām civilizācijas pabirām, pravoslavnutijiem mongoloīdiem, ne tev, to līdzskrējējiem, netīrā krievu kazarmā dzērumā taisītais deģenerāt, nav vietas uz Cilvēku planētas. Pēc jums sen raud Aleksandrova orķestris un Kobzons


tu raksti latviski savus novēlējumus krieviem? ja tev ir ko teikt "civilizācijas pabirām, pravoslavnutijiem mongoloīdiem" tad raksti arī viņiem saprotamā valodā. citādi tas atgādina fakuču rādīšanu visiem apkārt aiz aizvērta auto loga. neesi lupata, saņemies!

Atbildēt

Aitu bars

31.08.2021. 20:04

»

nu nu

palasiet, aitu bars, ko jūsu elks gobezems teica kādu laiciņu iepriekš


Palasīju, paldies! Varbūt vari precizēt, kas tur tāds slikts, vai nepareizs būtu rakstīts? Priekš pandēmijas sākuma, tolaik pieejamās informācijas, zināšanām par C19 - ļoti adekvāti priekšlikumi infekcijas izplatības ierobežošanai.

Kāpēc neko tamlīdzīgu nedzirdēja no Valsts policijas vadības, vai VDD (kur tie vispār bija)?

Atbildēt

!

31.08.2021. 19:27

»

.

Viņi balsoja par Šķēli, Lembergu (Ventspilī), Repši, Kamparu, Reiru, tad par Kaimiņu un tagad balsos par klaunu Gobzemu, kuram jau Latviju sen bija jāpamet (pēc paša vārdiem...


galvenais ir balsot pret asv koloborantiem karinu,levitu,papriku,pavlutu, homosexsualistu rinkevicu un lesbieti golubevu.

Atbildēt

priecājies vien!

31.08.2021. 16:28

»

!

tavejie zaudeja Afganistana un aizbega,tavejie zaudes ari Latvija un bus spiesti begt


Manējie "aizbēga" un tagad nekas vairs neatturēs talibus atriebties par 1,5 miljonu afgāņu zvēriskās slepkavībām. Vēl šogad krievu sadisti, marodieri un pederasti no Centrālāzijas brauks mājās Cargo 200 saldētājvagonos, bet nākošgad kustība Teleban jau būs Ziemeļkaukāzā un Pievolgā.
Naidojāties, smirdīgās staļinistu cūkas ar Rietumu civilizāci, tagad vai nu Kalifāts vai Ķīna jūs aprīs un izdirsīs.

Atbildēt

nu nu

31.08.2021. 16:26

palasiet, aitu bars, ko jūsu elks gobezems teica kādu laiciņu iepriekš:

https://m.facebook.com/gobzems/posts/3048279368528580

Atbildēt

mēslam

31.08.2021. 15:46

»

turi muti !

turi muti asv koloborantu slavinataj


Ne asinskārām tumsonīgām civilizācijas pabirām, pravoslavnutijiem mongoloīdiem, ne tev, to līdzskrējējiem, netīrā krievu kazarmā dzērumā taisītais deģenerāt, nav vietas uz Cilvēku planētas. Pēc jums sen raud Aleksandrova orķestris un Kobzons.

Atbildēt

lauķis

31.08.2021. 14:35

»

!

Atbalstu Gobzemu par vina cinu ar karinlevita rezimu


Tur jau tā lieta ka gobzemi ar režīmu necīnās,tie neradījumi paši ir režīma sastāvdaļa.

Atbildēt

tā ir

31.08.2021. 13:42

»

.

1/4 latviešu tautiņas ir pilnīgi stulba. Grūti kaut ko vēl komentēt, kad jau uzkāpts uz 99 grābekļiem, bet kāpj vēl


Jau cik gadus visādas lustes, pabriki un dombrovski slauka savus sūdainos daiktus latviešu kamzoļos, tagad vēl zilais Aināriņš izlīdis un pulcina plānprātiņus!

Atbildēt

Uldis

31.08.2021. 13:36

Kādreiz ar savu uznācienu Putina kuces, Zatlera, kriminālais prokremliskais grupējums panāca to, ka Lembergs vairs nav lielākais nelietis, tagad padarīt baltu un pūkainu par visu varu Šleseru cenšas pataisīt Kariņa - Pavļuta kliķe.
Lai viņu visu namus pārņem mēris un holēra!!!

Atbildēt

piekrītu

31.08.2021. 13:31

»

latvietis

Nav nozīmes, cilvēks ir āksts vai nopietns, ja tas kalpo kremļa mafijai un nelegāli ievestajiem migrantiem, tad tas ir uz mūžu un tāds cilvēks pie varas Latvijā nedrīkst atrasties


Jau tikai par vienu Latvijā ievazātu Krievijas bandītu, vai čekistu, visu Vienotību un tās kroplo atvasi, A/Par, derēja izvest Daugavmalā un nošaut, bet cik to patiesībā ir sabraucis!

Atbildēt

latvietis

31.08.2021. 13:13

»

Beta

Gobzemu kā nopietnu politiķi neredzu. Viņš lielāmērā ir āksts. Tai pat laikā tikai āksts, bērns vai pofigists var pateikt karalim, ka viņš ir pliks...


Nav nozīmes, cilvēks ir āksts vai nopietns, ja tas kalpo kremļa mafijai un nelegāli ievestajiem migrantiem, tad tas ir uz mūžu un tāds cilvēks pie varas Latvijā nedrīkst atrasties.

Atbildēt

Traktors

31.08.2021. 12:49

JAUNĀ VIENOTĪBA! Jūs tiešām tik ļoti satrauc un uzbudina tas, ka Gobzems uzdrošinājies cept siera kūku, vai atļāvies gulēt diendusu, un jums nav vienlga kā viņš slauka dibenu? Lai jūsu biedri par to ķengātos publiskajā telpā, klaji apmelotu un nomelnotu Saeimas deputātu un apsaukātu viņa vēlētājus par neizglītotiem kartupeļiem?

Ceru, ka Vienotības ētikas komisija lasīs šos komentārus un sapratīs, kas ir darāms ar šo partijas biedru.

Atbildēt

aizmirsi piebilst, ka

31.08.2021. 11:35

vislabāk ņem aiz vaiga (krievzemes sponsoriem) utt.

Atbildēt

Beta

31.08.2021. 11:01

»

Es

Gobzems ir nevis mērķis, bet instruments, asistents, palīgs, pavadonis...


Gobzemu kā nopietnu politiķi neredzu. Viņš lielāmērā ir āksts. Tai pat laikā tikai āksts, bērns vai pofigists var pateikt karalim, ka viņš ir pliks.

KARIŅŠ IR PLIKAIS KARALIS!

Kādam bija jāuzdrošinās tā peteikt, lai citi arī atver acis. Kādam jābūt par kristalizācijas centru. Šai kontekstā, paldies Gobzemam, kaut saprotu, ka viņš to dara aiz merkantiliem apsvērumiem.
Uz brīdi mūsu mērķi sakrīt, bet par Gobzemu nebalošu tik un tā...

Atbildēt

Es

31.08.2021. 09:43

»

!

Atbalstu Gobzemu par vina cinu ar karinlevita rezimu


Gobzems ir nevis mērķis, bet instruments, asistents, palīgs, pavadonis.

Ja saimnieks vairs netiek iekšā sev piederošajā īpašumā, kad uz laiku iecelts pārvaldnieks ir uzlicis priekšā slēdzeni, tad slēdzeni vajag noņemt, izmantojot pavadoni ar instrumentu.

Pavadonis ir arī Ainārs Šlesers. Tie ir cilvēki, kas spēj pulcēt un organizēt. Un ar to noteikti bija jāsāk, bet ar to noteikti nekas nebeidzas.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: