Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

!

31.08.2021. 09:12

»

Latvijas nepilsonis

Gobzemam neko uz galvas uzgāzt nevar,tas jau ar polietilēna maisu galvā dzimis


Atbalstu Gobzemu par vina cinu ar karinlevita rezimu !

Atbildēt

Latvijas pilsonis

31.08.2021. 08:08

Sorosīti pārbijušies līdz nāvei, gāž Gobzemam mēslus uz galvas un apmelo, cerams ,ka Gobzems uzvarot vēlēšanā sorosītus sauks ne tikai pie politiskas atbildības , bet sabāzīs šos zagļus un valsts nodevējus cietumā, kur tiem īstā vieta!

Atbildēt

Politika

31.08.2021. 07:07

ir liela mēslu bedre, bet atrodas tādi kam tā patīk...😄😄😄

Atbildēt

luste turi muti,es esmu potets !

31.08.2021. 06:53

Gobzems ir karinlevita rezima kapracis !

Atbildēt

zoss

31.08.2021. 06:27

To raksta krimināls tips no Ieslodzījuma vietu pārvaldes

Atbildēt

Žulis

31.08.2021. 05:30

"...tic uz vārda un netērē enerģiju faktu pārbaudei" nevis tie, kas piedalās protesta pasākumos pret valdības stulbajiem, noziedzīgajiem lēmumiem, bet gan tie, kas akli tic visam, ko valdībai kalpojošie propagandas rupori tiem smadzenēs ieskalo.
Lai kāds arī ir vai nav Gobzems (kuru personīgi nepazīstu), bet šis raksts nav nekas vairāk kā zemiska, ļauna ķengāšanās.

Atbildēt

.

31.08.2021. 02:04

»

tā rakstīja Gobzems

https://i.jauns.lv/o/2021/08/26/2289168.jpg


1/4 latviešu tautiņas ir pilnīgi stulba. Grūti kaut ko vēl komentēt, kad jau uzkāpts uz 99 grābekļiem, bet kāpj vēl.

Atbildēt

Autoram

30.08.2021. 23:35

»

es

Ja nebaidītos no TAISNĪBAS un no Gobzema, tad šādi raksti neparādītos


Raksta autors pat nezina, ka ar noslaucīšanu nekas nesanāk, smirdēs, jāapmazgājas. Autors laikam savu pēcpusi slauka ar avīzi.

Tik tālu aizrakstījies šis Luste, ka neapjēdz, ko rakta.

Atbildēt

Paldies,pskatījos

30.08.2021. 23:26

»

Internets

Iepazīstieties - autors Māris Luste


Ar visu necieņu pret Lopzemu, Lūste ir kārtējais.

Atbildēt

Ainārs, jurists

30.08.2021. 23:23

»

fakts

Gobzems bija ir un būs pret jebkuru valdību, jo viņa tur nebija, nav un nebūs. Nekad nebūs


Autors kādas grupas uzdevumā no Gobzema baidās, ja tā melo, jūt viņa spēku un ietekmi?

Nopietni no viņa pārāk tiešā atklātuma organizētā noziedzība stipri nobijusies un sastrutojusies, gāž ārā savu trūdošo smaku. Fakts, šie sastrutojušie fīreri ar " sātana grašu" pelnīšanu galdā liek visu savu MELU GALERIJU, pazemo personību, smejas un aprunā, apsaukājas, noniecina lielu daļu sabiedrības: "...Tādēļ Gobzema vispateicīgākā auditorija ir cilvēki, kurus speciālajā literatūrā dēvē par informatīvās ietekmes pasīvajiem objektiem. Tie tic uz vārda un netērē enerģiju faktu pārbaudei. Ciniski komentētāji šo sabiedrības daļu sauc par "kartupeļiem", kurai piemērotāks šķiet izglītības sistēmas blakusprodukta apzīmējums. Kā šodien redzam, ievērojama daļa izglītības darbinieku - antivakseru paši neatzīst zinātniskumu, lai gan tieši viņiem jaunā paaudze jāpiejaucē pierādījumos, nevis intuīcijā un aizspriedumos balstītai pasaulei. Un tas nozīmē, ka Latvijas skola uz kvalitatīvu produktu daudzos gadījumos vienkārši nav spējīga "- SALTI MELI, murgs, ne raksts.

Aldis GOBZEMS ir ļoti gudrs jurists. Izlasi viņa aizstāvības rakstu tiesā un pārliecinies, ka tas pierāda teikto. Tu jau to nelasīsi, taisi secinājumus no savas "melu laboratortijas", tu neesi spējōgs lasīt gudrus juridiskus raktus un ne tikai lasīt, bet neprotis saprast. Šeit SAlda apmelijuma raksts ir autora gudrības un nespējas analizēt apraksts.

Jā, vinš, Aldis, kā taktiku politiskajā karjerā pielieto proakatīvus, ja neteikt, provokatīvus izteicienus, kas nereti latvietim nav pieņemams. Bet tas norāda uz drosmi un tiešumu. Vai ar to viņš gūs uzvartu, to redzēsim, bet viņa nomelnošanai tiek pieliktas lielas pūles, tātad no viņa BAIDĀS. Ja nebaidītos, neņemtu viņu par pilnu un neceltu traci, neapsaukātu kopā ar viņu pat izglītības sistēmas darbiniekus, skolotājus, kuri it kā klausa Gobzemu un nevakcinējas, it kā skolotājam nebūtu sava prata spēju izlemt par sevi. Tās ir cilvēktiesības, viņi atturas un negrib iekļūt to skaitā, kuri krīt par vakcinācijas upuriem, viņi zina ka vakcinētais pilnībā nepasargĀ NE SEVI, NE CITUS,jo IR INFEKCIJAS NESĀTĀJS, bet nevakcinētais, kurš pareizi izsargājas, ir drošāks, nekā vakcinētais. Tā ir izvēle, arī - bailēm lielas acis.

Tā tieši ir organizētās noziedzības taktika apvainot daudzus, tajā skaitā visu pedagogu saimi, nostādīt viņus pret citu sabiedrības daļu.

Tu esi bezgodis un huligāns. Piedēvējot sabiedrības šķelšanu tiem, kuri to nedara. Tā ir tautas musināšana, ar citātu vien redzams, ka autors grib, lai skolotājs audzina nedomāt, bet atdarīnātt pakaļ, ko kāds stāsta vai raksta (par kādu zinātni, ja šis vakcīnas vērtība nav pierādīta!). Rakstā vieni apmelojumi un apvainojumi.

Atbildēt

tā rakstīja Gobzems

30.08.2021. 22:25

https://i.jauns.lv/o/2021/08/26/2289168.jpg

Atbildēt

Svētais Vazelīns

30.08.2021. 20:41

»

Apustulis

Ap Gobzemu ne tik viņa atbalstītāji, bet pulcējās neapmierināto daļa, kas netic, neieredz ne Kariņu, un nu jau arī "nācijas tēvu, knābja cēlēju Zālītei"! Vai to ir tik grūti saprast? Ja sabiedrība netiks sadzirdēta, var sekot arī citas protesta formas. Varbūt der nedaudz padomāt...


Vispirms izlasi, ko es rakstu un tad seko vien savam padomam - padomā, varbūt izdosies kaut ko arī saprast. Es neko nerakstu par Gobzema atbalstītājiem, tikai oponēju raksta autoram par Gobzema valodu.

Un jā, man arī ļoti nepatīk esošā valdība, nicinu prezidenta pakaļdarinājumu, bet arī netaisos iet palīgā Gobzemam. Ir gadījies komunicēt..

Atbildēt

es

30.08.2021. 20:25

Ja nebaidītos no TAISNĪBAS un no Gobzema, tad šādi raksti neparādītos

Atbildēt

hans

30.08.2021. 19:37

Gobzems ir prasts nelietis, bet viņu stutē ? to nezinām kas.
Kariņam grūti ko pārmest, jo jāsavalda ļoti atšķirīgs un daļēji ķerts konglomerāts. Viņam visvienkāršāk būtu atmest ar roku, bet godavīrs to nedara - epidemijas un robežu konfliktu laikā to tikai dažiem vajag...

Atbildēt

Pēteris

30.08.2021. 18:25

»

Iepazīstieties - ''politiķis'' no aunu jenotības

Māris Luste...


Tiešām, briļļainais Jenotības cietumsargs no Salapils uzcepis treknu sū--! Un puse no tā pašam uz kājas!

Atbildēt

Apustulis

30.08.2021. 17:55

»

Svētais Vazelīns

Neesmu Gobzema fans, taču ar valodu un domāšanu viņam viss ir daudz labāk, kā jebkuram valdības loceklim, nemaz nerunājot par ierindas deputātiem


Ap Gobzemu ne tik viņa atbalstītāji, bet pulcējās neapmierināto daļa, kas netic, neieredz ne Kariņu, un nu jau arī "nācijas tēvu, knābja cēlēju Zālītei"! Vai to ir tik grūti saprast? Ja sabiedrība netiks sadzirdēta, var sekot arī citas protesta formas. Varbūt der nedaudz padomāt?

Atbildēt

Fakts

30.08.2021. 17:47

»

Iepazīstieties - ''politiķis'' no aunu jenotības

Māris Luste...


Lustes kungs ir ļoti proaktīvs cilvēks ar ārkārtīgi preventīvu sinerģiju. To apliecina arī šis viņa raksts par Gobzemu.

Atbildēt

Vot!

30.08.2021. 17:31

»

Un?

Un


Vot!

Atbildēt

Iepazīstieties - ''politiķis'' no aunu jenotības

30.08.2021. 17:31

»

Internets

Iepazīstieties - autors Māris Luste


Māris Luste

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība
Pilsonības valsts: Latvija
Tautība: Latvietis/latviete
Dzīvesvieta: Salaspils novads
Darba vieta: Ieslodzījuma vietu pārvalde, Projektu vadītājs

Nr. 21
Vidzeme

1 Kādēļ esmu šajā politiskajā spēkā?

Tas pārstāv Eiropas politiskā spektra labēji centriskos spēkus, kuru tradīcijas sakņojas eiropiešu civilizācijas vēsturiskajās dzīlēs. Man ir svarīgi apzināties, ka sekoju politiskajai ceļa kartei, ko zīmējuši uzticamie Eiropas uzplaukuma celmlauži.

2 Kādēļ es būšu labs/-a Saeimas deputāts/-e?

Mana profesionālā un brīvprātīgā darba pieredze ir taisnīguma izjūtas diktēta rīcība, sabiedriskā labuma vārdā veidojot atbalsta sistēmu sociāli atstumtiem cilvēkiem. Būšu noderīgs sabiedrībai arī veidojot godīgu, atbildīgu un ilgtspējīgu politiku.

3 Kādai jomai Saeimā es pievērsīšos īpaši un ko konkrētu gribu paveikt?

Uz rezultātu orientēta valsts pārvalde, kuras sektori nevis konkurē, bet gan apvieno spēkus ikvienam cilvēkam veltītā sinerģijā. Preventīvi, pierādījumos balstīti risinājumi cilvēku drošības stiprināšanai. Iniciatīvas saliedētai Latvijas kopienai.

Atbildēt

fakts

30.08.2021. 17:27

Gobzems bija ir un būs pret jebkuru valdību, jo viņa tur nebija, nav un nebūs. Nekad nebūs!

Atbildēt

Jēcis

30.08.2021. 17:11

https://jauns.lv/raksts/zinas/459178-internets-neko-neaizmirst-ieskats-alda-gobzema-manipulaciju-maksla

Atbildēt

diogēns

30.08.2021. 16:49

Nu ko teikt, raksts ir balstīts uz faktiem un Gobzems no tā fanu acīs nekadi necietīs, jo fani nedomā, bet tic. Ticība ir labākais ausu aizbāznis, jo tad esi dzirdīgs, bet kurls. Skumjākais ir tas, ka Latvijā ir tik daudz dauņu un tas var atbaidīt jebkura ekstremāli vajadzīgā kapitāla ienākšanu. Nebaidīsies tikai kriminālas izcelsmes kapitāls, bet latvietis būs lepns, ka atbaidījis citzemniekus - tos, kam biznesa vides tīrība ir svarīga, bet aizmirsīs, ka tukšo vietu vinmēr paņem kriminālais kapitāls. Gobzems tā panāk Latvijas pastiprinātu atkarību no Krievijas kriminālām struktūrām.

Atbildēt

.

30.08.2021. 16:35

Viņi balsoja par Šķēli, Lembergu (Ventspilī), Repši, Kamparu, Reiru, tad par Kaimiņu un tagad balsos par klaunu Gobzemu, kuram jau Latviju sen bija jāpamet (pēc paša vārdiem).

Katrs bija viņu stikla kalna antiņš, kuri atveda pie sasistas siles.

Nav jēgas vairs. Pārāk glupa liela tautas daļa.

Atbildēt

Svētais Vazelīns

30.08.2021. 16:33

Neesmu Gobzema fans, taču ar valodu un domāšanu viņam viss ir daudz labāk, kā jebkuram valdības loceklim, nemaz nerunājot par ierindas deputātiem.
Kariņam vai Levitam, Gobzema valoda un runas spējās ir mūžam nesasniedzami augstumi.

Atbildēt

biete

30.08.2021. 16:04

Lai vai kādi vēji pūš, Latvijas nākotnei ir divas ļoti labas ziņas:
1) vēlēšanas ir pēc gada (nevis šogad), tad ir zināmas cerības, ka vienīgā kartupeļu dvēseļu mednieku ideoloģija - antivakserisms - vairs nebūs pārāk aktuāls.
2) tajā kartupeļu dvēseļu mednieku burkā to izsalkušo zirnekļu jau tagad ir pārāk daudz! Līdz vēlēšanām nogauzīs viens otru kā likts! Bet kas paliks - tie tiks vien pie sēnalu un drupatu dalīšanas.
P.S. Kas ir kartupelis - skatīt rakstā, ļoti precīzs formulējums tika dots.

Atbildēt

Latvietis parastais

30.08.2021. 15:56

Raksts tukšs, ne par ko. Bloga uzturētājam šķiet tomer jaudai vajadzētu būt lielākai. Bet šķiet, ka raksta autoram tēma pati par sevi ir otršķirīga. Ģalvenais iespējams ir bijusi vēlme sevi prezentēt ,kā šīsdienas varas paklausīgu amatpersonu. Jo no parasta cietumsarga tikt par visu cietumu sistēmas iepirkumu vadītāju ir jābūt zināmām prasmēm, ar vazelīnu vien nepietiks... Kaut gan "zeka" ,lai arī izbijuša "āža kāja" lien ārā... Starp citu Lustes kungs, ksanaksam ir "zinātnē balstīts" nosaukums ,kurš nav ksanaks... Bet nu ko var gribēt no cietumsarga, Gobzemu vismaz Latvijas tauta ievēlēja par deputātu, atšķirībā no jums, kuram Vienotības sarakstā palaimējas tikai par kandidātu pabūt... Skolotāju apņirgšana rakstā par Gombzemu to tik apliecina. Briesmīgi ,ka valstī karjeru veido šādi truli cietumsargi,kuri ņirgājas par skolotājiem , izmantojot mēdiju apzelētas "silei" tīkamās klišejas, jo paši ir par slinku ,lai izlasītu vakcīnu aprakstu Eiropas zāļu aģentūras (EMA) mājaslapā. Te vietā jautājums, vai Lustes kungs apšauba Eiropas Savienības Zāļu aģentūras profesionalitāti šajā būtiskajā jautājumā????! Kā var tik neizglītota (vismaz pašmācibas ceļā) amatpersona piedalīties Eiropas naudas dalīšanā???

Atbildēt

Internets

30.08.2021. 15:47

Iepazīstieties - autors Māris Luste
https://festivalslampa.lv/lv/dalibnieki/702
https://vienotiba.lv/novados/salaspils-novads/kandidati-2013/1198-maris_luste/

Atbildēt

Es

30.08.2021. 15:39

»

Tālavas taurētājs

Labs vērtējums, lai gan par tiem kas stāv aiz viņa, nākotnē varēs rakstīt grāmatas par Latvijas vistumšākajām dienām. Upuru skaits jau sen pārsniedz Staļina zvērības


Jūsu komentārs spilgti parāda, ka kādam citam varbūt stāv un darbojas, bet jums pašam vismaz galvā par domāšanu un runāšanu atbildīgie centri ir krituši varoņa nāvē. Staļina vārdu mutē ņemt nebija obligāti, bet, ja tā patīk Staļins, tad drīkst arī to daudzināt.

Atbildēt

Es

30.08.2021. 15:37

Vara, pakalpiņi, stukači un iebiedētie tomēr raustās no Gobzema. Gobzema metodes var vienmēr nebūt superīgākās, taču ar šādiem ad hominem rakstiem nokaitinātus cilvēkus nevarēs apturēt.

Atbildēt

Jūsmiņš

30.08.2021. 15:29

Nu jau par modi ir kļuvis, ka jebkurā gadījumā, ja jākritizē kāds politikānis - ir jāpiemin antivakserus.
Tie, kuri cenšas saglabāk sevi tādu, kādi tie ir - izrādās ir līdzīgi šim politiķim, un nezin galīgi nekā un neko, nezin, ka imunitāti, ja tā ir, ir vieglāk sagraut, bet ļoti grūti atjaunot, ka ir bezgala viegli iekļūt to 0,14% skaitā, kam pēc perforācijas rodas veselības problēmas, bet izkļūt jāmāk pašam, jo valsts jau neko, apņēmies, parakstījies ka pats, tad arī iztiec kā māki.
Vispār jau šika doma, ja tikai nebūtu saistībā ar Gobzemu.

Atbildēt

Nju,

30.08.2021. 15:26

par Gobzemu man nav ilūziju un enģeļa spārnus un nimbu ap viņa galvu arī neredzu , bet autors ir prasts samazgu lējējs un vakceris , kurš TIC zinātnei ,pat ja to izmanto lai iznīcinātu lieko populāciju.Ticēt nenozīmē Zināt!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

30.08.2021. 14:40

Labs vērtējums, lai gan par tiem kas stāv aiz viņa, nākotnē varēs rakstīt grāmatas par Latvijas vistumšākajām dienām. Upuru skaits jau sen pārsniedz Staļina zvērības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: