Menu
Pilnā versija
Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Binnija Ārberga* · 16.02.2021. · Komentāri (36)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā mīlēts un lolots skaistumkopšanas salons BBbinnija. Esmu laimīga, ka man ir izdevies sapulcināt ap sevi gudrus, talantīgus, sirsnīgus un darboties gribošus darbiniekus - friziermeistarus, manikīrmeistarus, administratorus.

Šo 14 gadu laikā esam bijuši pateicīgi līdz sirds dziļumiem saviem klientiem par uzticību, draudzību, līdzās pastāvēšanu. Tā ir netverama laime - strādāt. Darīt darbu, kas sajūsmina, pacilā, dod gandarījuma sajūtu un galu galā ienākumus

Aiz katra mana darbinieka ir ģimene - vīri, sievas, bērni. Katram no viņiem ir sociālās un dažiem arī kredītsaistības. Mēs esam dzīvi cilvēki, ar kuriem nedrīkst veikt eksperimentus.

Valsts sektorā strādājošiem, kas lemj par mūsu likteņiem, ir piemirsies, ka viņi pārstāv mūs - vēlētājus Viņu atbildības augstākā prioritāte ir laimīgs vēlētājs, apmierināts Latvijas valsts pilsonis. Mani vērojumi par mūsu nozari kopš 2020.gada marta, pirmā “Covid 19” viļņa, ir šādi - valsts atbildīgo amatpersonu neiedziļināšanās, paviršība, neizpratne.

Mūsu salonā visu šo gadu pastāvēšanas laikā higiēna ir bijusi prioritāte. Sākoties pandēmijai, mums nebija jāiegādājas papildu dezinfekcijas līdzekļi, jo tie pilnā sortimentā bija mūsu noliktavā! Arī pirmspandēmijas laikā tika dezinficētas rokas, instrumenti, virsmas. Arī mutes un deguna aizsargmaskas manikīra, pedikīra, vaksāciju meistari ir valkājuši kopš neatminamiem laikiem. Kopš 2020. gada marta lieto arī friziermeistari un administratori.

Tas, ka valsts eksperimenta veidā, uz pāris nedēļām aizliedza strādāt manikīrmeistariem un visai skaistumkopšanas nozarei kopumā, nu jau pusotru mēnesi, manuprāt, ir iedragājis šo arodu tā, ka būs jāpaiet daudziem gadiem, lai klients atkal atgrieztos drošajā, visu higiēnas prasību izpildītājā - salonā, nevis apmeklētu savu meistaru mājās

Un šeit jau arī parādās šī neiedziļināšanās! Nebūsim naivi - dāmām un kungiem frizieris ir pirmā nepieciešamības prece, un, ja tiek aizvērtas durvis, tiks meklētas iespējas kā tikt iekšā pa logu. Patlaban zeļ un plaukst mājas frizieru un manikīru vizītes. Lūk, un tas ir bīstami! Gan medicīniski, gan ekonomiski.

* skaistuma un sajūtu salona BBbinnija īpašniece

Novērtē šo rakstu:

45
10