Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Varas bļodlaižas medijos izvilkuši no politiskās mēslaines latviskoto krievu lesbieti Mariju Golubevu. Bābiešu mīlestības priesteriene savulaik pabijusi iekšlietu ministra tronī. Tolaik pogainajiem vajadzēja nevis tvarstīt bandītus, bet sodomītu zākātājus. No homoseksuālistu traģiskas mīlas drāmas pat mēģināja uzpūst gluži vai tradicionālo vērtību piekritēju sarīkotu terora aktu.

Marusja ir kustības “Par” plintniece. Paristi Eiroparlamenta (EP) vēlēšanās palika pēdējā vietā, toties “uzmeta” Zeļenska partiju “Sluga narodu”, droši vien uzzīmējot Ukrainas pusei līdz padebešiem augstu “Par” reitingu un gan jau ne par skaistām acīm ieliekot Ukrainas pilsoni sarakstā ar pirmo numuru.

Taču šobrīd “Jaunajai Vienotībai” ir nepieciešami papildspēki skolu reformai (lasi – iznīcināšanai), tāpēc, iespējams, piesolot siltu vietiņu tuvāk silei, frontes pirmajā līnijā pret latviešu tautu tiek izgrūsta Golubeva, lai deklarētu sabiedrībā pagaidām nepopulāru viedokli: “Latvijā vēl joprojām ir pārāk daudz skolu!” Diemžēl izskatās, ka Golubeva zina, par ko runā, – skolēnu nākotnē kļūs mazāk.

Ne bez tautas vairākuma atbalsta Latvija pārvēršas par Sodomu. Par to liecina EP vēlēšanu rezultāti, parakstu vākšanas ignorēšana par Saeimas atlaišanas iniciēšanu un partnerattiecību noštopēšanu, padomju laika 1. maija demonstrāciju cienīga ļaužu dalība praida gājienā. Sodomītu nācija sevi neatražos, bet migranti uz Eiropas pažobeli ierodas mazāk, nekā premjere Siliņa vēlētos.

Lai latvieši turpmāk pavisam pārstātu sapņot par skolnieku pilnām klasēm, jaunatnes vidū tiek popularizēta transseksualitāte. Tāpat drīz uzzināsim, kā tad tur ar fertilitāti “glābējinjekciju” jeb “solidaritātes poti” saņēmušajiem bērniem un jauniešiem. Ak, jā, neuzzināsim, jo medijos šī tēma ir tabu, it īpaši saistībā ar katastrofālo dzimstības samazināšanos.

https://www.la.lv/latvija-vel-joprojam-ir-parak-daudz-skolu-golubeva-norada-ka-lizda-parak-centigi-pretojas-visam-reformam

Novērtē šo rakstu:

104
10