Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hehe

08.07.2024. 17:39

»

interesanti

Vai tu arī visiem psihenes ārstiem un sanitāriem nosaki diagnozi


vai tev tas izdevās mazais pļutkinen , kādas sekas ?

Atbildēt

hehe

08.07.2024. 17:38

»

tiešām

Ja mazo krieveli bērnībā vēl nav izdupsējis pops, to noteikti armijā izdara oficieri un vecākie dienesta biedri


interesanti kā tas bija konkrēti tavā gadījumā , mazais pļutkinenu pederast .

Atbildēt

interesanti

08.07.2024. 14:00

»

he, he

tu ārstēties neesi mēģinājis? ja vēl, neesi tad ir pēdējais laiks. izskatās, ka tev ir šizofrēnija


Vai tu arī visiem psihenes ārstiem un sanitāriem nosaki diagnozi?

Atbildēt

tiešām

08.07.2024. 13:19

»

hehe

anālās vagīnas pļutka , kas tev tek gar cisku tev pidrilla garšo ar visu smaku


Ja mazo krieveli bērnībā vēl nav izdupsējis pops, to noteikti armijā izdara oficieri un vecākie dienesta biedri.

Atbildēt

hehe

07.07.2024. 18:14

»

tiešām

Anālās vagīnas ir krieviem un to līdzskrējējiem


anālās vagīnas pļutka , kas tev tek gar cisku tev pidrilla garšo ar visu smaku ?

Atbildēt

hehe

07.07.2024. 18:11

»

tiešām

Anālās vagīnas ir krieviem un to līdzskrējējiem


banderlohu saimniekiem āmurikāņiem un to līdzskrējējiem pļutkineniem tip tiešām ir anālās vagīnas.

Atbildēt

tiešām

07.07.2024. 16:46

»

hehe

tavi pidrillas pļutkineni kas tev tek gar cisku tev garšo ja smaku nejūt


Anālās vagīnas ir krieviem un to līdzskrējējiem.

Atbildēt

hehe

07.07.2024. 16:24

»

tiešām

Krievu pidrilas paši savas anālās vagīnas sekrēta, kas tek gar cisku, smaku nejūt


tavi pidrillas pļutkineni kas tev tek gar cisku tev garšo ja smaku nejūt?

Atbildēt

tā ir

07.07.2024. 10:16

»

Jautājumi

Kā un kādu attieksmi paudāt un ar ko solidarizējāties Gazas sektora bombardēšanas laikā...


Izraēlai vajadzēja bumbot Gazas sektoru, kamēr netiktu atbrīvoti visi Hamas sagrābtie ķīlnieki un uzdoti visi Hamas karotāji. Kaut kā nemanīju LGBT, marksistu, krievu un citu pederastu līdzjūtību pēc kremļa algotā Hamas uzbrukuma Izraēlai, daudzu civiliedzīvotāju nogalināšanu un sagrābšanu par ķīlniekiem.

Armēnija tā vietā, lai izlīgtu ar saviem labiem kaimiņiem, kremļa interesēs ar tiem naidojas un tāpēc tiem visas iespējas pazaudēt savu valstiskumu.

Lībijā bija Pilsoņu karš, bet Muhomoru nobeidza "pateicīgie tautieši" kurus tas vairāk kā 40 gadus bija spīdzinājis un tāds pats gals ar resnu lāpstas kātu dirsā, sagaida arī visus pārējos kremļa draudziņus. Ar Huseinu, Miloševiču un Kadafi viss vēl nav beidzies.

Tie, kam smadzeņu vairāk kā nēģim, atceras, kā Huseins sagrāba Kuveitu un mūkot prom, aizdedzināja tās naftas torņus, nodarot milzīgu ekoloģisku postu ne tikai reģionam, bet arī visai pasaulei. Ar krievu ķīmiskiem ieročiem, kas iebrūkot koalīcijai, tika pārvesti uz Sīriju, kur tos pret savu tautu lietoja Asads, Huseins indēja kurdus. Huseina laikā Irākā bija teroristu gatavošanas centri, kur teroristus apmācīja krievu instruktori un vēl Huseins drukāja un emitēja ASV dolārus daudzu miljardu apmēros un, protams, ka arī pēc tam, kad Izraēla iznīcināja Irānas kodolreaktoru, Huseins neatmeta domu par atombumbas radīšanu.

Par Jadrana pērles Dubrovniki bumbošanu NATO vajadzēja Belgradu uzreiz notīrīt no zemes un Serbiju sadalīt, tā nosargājot 8000 Srebreņicas iedzīvotāju un simtiem tūkstošu citu Bosnijas un Kosovas albāņu dzīvības.

Atbildēt

Jautājumi

07.07.2024. 08:41

»

Līga

Man pie mājas ir izkārts Ukrainas karogs un tas tur būs tikmēr, kamēr Ukraina neuzvarēs karā. Ukrainas karoga izkāršana nenozīmē, ka man tāpēc ir svētki. Interesanti, kādi tie varētu būt? Karoga izkāršana demonstrē attieksmi, solidarizēšanos. Skumji katru reizi no jauna konstatēt, ka nav pretīgāku indivīdu...


Kā un kādu attieksmi paudāt un ar ko solidarizējāties Gazas sektora bombardēšanas laikā?

Kā un kādu attieksmi paudāt un ar ko solidarizējāties Armēnijas un Azerbaidžānas karadarbības laikā?

Kā un kādu attieksmi paudāt un ar ko solidarizējāties Lībijas bombardēšanas un Muamara Kadāfi publiskas noslepkavošanas laikā?

Kā un kādu attieksmi paudāt un ar ko solidarizējāties Irākas bombardēšanas un Sadama Huseina publiskas noslepkavošanas laikā?

Kā un kādu attieksmi paudāt un ar ko solidarizējāties Dienvidslāvijas un tās galvaspilsētas Belgradas bombardēšanas laikā?Atbildēt

tiešām

07.07.2024. 08:06

»

he, he

No kurienes Lavijai 1920.gadā uzradās zelts? No bijušās cariskās Krievijas kājumiem. Zeltu Latvijai atdeva Ļeņina valdība pēc 1920.gada miera līguma proporcionāli Latvijas lielumam Krievijas impērijā. Tikai lamāties un rupjības rakstīt tu māki, bet savas valsts vēsturi nezini. Tikai d..s intrnetā...


Kāds sakars ar Latvijas zeltu tam, ka krievi Koļana II Asiņainā sarīkotā Pirmā pasaules un Pilsoņu karā bija iztērējuši visus resursus, turklāt tur bija iznīcināta zemniecība un nogalināti vai aizmukuši visi intelektuāļi, kas bijas spējīgi radīt vērtības?
Krievu vēstures viltotāju, kas ik pēc 10 gadiem sacer jaunas "ņebiļicas", rakstīto Latvijas vēsturi vari sarullēt trubiņā un iebāzt sev dirsā.
Staļina laikā ziņoja, ka viņš sametis kurtuvē 7 miljonus zaldātu, Brežņeva laikā tika pieņemts, ka 20 miljonus, Jeļcina laikā, kad tika pavērti arhīvi, sanāca 32 miljoni, vēlāk kad pie varas tika par pedofīliju no KGB patriektais majors, "zinātnieki" saskaitīja 27 365 023,71539 žmurikus, bet vēlāk pēkšņi atklāja, ka bijuši 42 miljoni.
Kurš prezīzi pateiks, ja vēl šodien miljoni neaprakto krievu kaulu mētājas mežos, laukos, grāvjos, ūdeņos zem dūņām un citur?

Atbildēt

he, he

07.07.2024. 07:47

»

tiešām

No kurienes boļševikiem uzradās zelts, ja viņi ļāva nosprāgt badā vairāk kā 15 miljoniem nākamiem pasaules iekarotājiem? Ar naudu par no novārdzinātiem zemniekiem nolaupītim graudiem pat patronām nebūtu pieticis, nemaz nerunājot par šautenēm...


No kurienes Lavijai 1920.gadā uzradās zelts? No bijušās cariskās Krievijas kājumiem. Zeltu Latvijai atdeva Ļeņina valdība pēc 1920.gada miera līguma proporcionāli Latvijas lielumam Krievijas impērijā. Tikai lamāties un rupjības rakstīt tu māki, bet savas valsts vēsturi nezini. Tikai d..s intrnetā.

Atbildēt

marodierim žopņikam ,,tiešām,,

06.07.2024. 22:03

»

tiešām

Labāk padomā, kāpēc rusoilogs S. Melnikoff, jūs, šarikovus - bidļjaķinu nosauca par nacija peģerast


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

Labāk padomā, kāpēc tādi zombijtroļļi un deģenerāti kā tu ļauj dažādiem fuflologiem peģerastiem jūs, šarikovus - bidļjaķinu permanenti zombēt un izmantot visās atverēs sevišķi perversos veidos.

P.S. Visticamāk, tāda karma tev...

Atbildēt

marodierim žopņikam ,,tiešām,,

06.07.2024. 16:34

»

tiešām

Žopņiks ir krievu anāla plēsējs, kā Putins, Volodins, Grefs, Ivanovs, Gunģjajevs. Tiesa visi tie jau impotenti un pusaudžu plikie dupši vairs neliek to sirdīm pikstēt straujāk


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "žopņikiem", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

debilības centra zombijtrollim

06.07.2024. 11:32

»

nesaprotu

Man, atķirībā no tava, caur anālu dzērumā taisītā deģenāta, saprāta brāļiem, ar kuriem tu drīz vien būsi Kabzdona koncertā, krievijas pederastijā, kur 40 miljoni nav redzējuši ne ūdensvadu ne kanalizāciju, man ērtības ir bijušas visu dzīvi...


tev par virsstundām tavs kurators kaut bišķi maksā, vai arī esi noderīgais idiots, sadists pederasts mazohists, ko var izmantot par velti visās atverēs un sevišķi perversos veidos?

Atbildēt

Uldis - marodierim žopņikam ,,tiešām,,

06.07.2024. 11:29

»

tiešām

No kurienes boļševikiem uzradās zelts, ja viņi ļāva nosprāgt badā vairāk kā 15 miljoniem nākamiem pasaules iekarotājiem? Ar naudu par no novārdzinātiem zemniekiem nolaupītim graudiem pat patronām nebūtu pieticis, nemaz nerunājot par šautenēm...


"žopņiki" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, visu nicināmie civilizācijas atkritumi ar nomīstām un nodirstām pastalām, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu
perdeļu skapja tārps zemākais primāts krievvalodīgs marodieris koprofīls homo debilatvanus.

Atbildēt

tiešām

06.07.2024. 08:52

»

he, he

Nevis ASV veica Krievijas industrializāciju, bet tur pie varas esošie boļševiki. ASV Krievijas problēmas absolūti neinteresēja. Bija tikai bizness- boļševiki maksāja ar zeltu, bet ASV pārdeva tiem rūpnīcu iekārtas. Starp citā tāpat rūpnīcu iekārtas, tehnoloģijas un patentus boļševiki pirka arī no Vācijas...


No kurienes boļševikiem uzradās zelts, ja viņi ļāva nosprāgt badā vairāk kā 15 miljoniem nākamiem pasaules iekarotājiem? Ar naudu par no novārdzinātiem zemniekiem nolaupītim graudiem pat patronām nebūtu pieticis, nemaz nerunājot par šautenēm.
Pirms ģeniālā Austrijas vācieša preventīvā uzbrukuma Staļinam bija vairāk tanku, lidmašīnu, lielgabalu un ierakumu gaļas vairāk nekā visām pārējām pasaules valstīm, kopā ņemot, no kā puse bija savilkta pie Rietumu robežas un zaudēta pāris nedēļās, kopā ar 3 miljoniem vācu gūstā padevušos krievu marodieru un žopņiku.

Atbildēt

he, he

05.07.2024. 18:14

»

tiešām

ASV iesaistījās karā, kad Eiropā nevienam pat visļaunākos murgos tas vēl nevarēja parādīties, 1929. gadā uzsākot absolūtā ļaunuma militarizāciju, ko nosauca par industrializāciju, investējot gaidāmā karā simtiem miljardu un sabūvējot Staļinam daudzus simtu kara rūpnīcu. Līdz tam krievu bidļjaķina ara...


Nevis ASV veica Krievijas industrializāciju, bet tur pie varas esošie boļševiki. ASV Krievijas problēmas absolūti neinteresēja. Bija tikai bizness- boļševiki maksāja ar zeltu, bet ASV pārdeva tiem rūpnīcu iekārtas. Starp citā tāpat rūpnīcu iekārtas, tehnoloģijas un patentus boļševiki pirka arī no Vācijas. ASV nekad nav vergojuši nekādai Satļina kara mašīnai. Alkohols ir inde. Pārstāj beidzot dzert. Izguli vienreiz savu dzēruma delīriju!

Atbildēt

nesaprotu

05.07.2024. 17:40

»

debilības centra zombijam

pederastam sadistam koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli


Man, atķirībā no tava, caur anālu dzērumā taisītā deģenāta, saprāta brāļiem, ar kuriem tu drīz vien būsi Kabzdona koncertā, krievijas pederastijā, kur 40 miljoni nav redzējuši ne ūdensvadu ne kanalizāciju, man ērtības ir bijušas visu dzīvi.
Kur var būt tik debila radība, ka nespēj neko uzrakstīt, tik vien kā kopēt vienu un to pašu? Vai tiešām tavi vecāki tevi bērnībā dauzīja ar galvu pret sienu un seksuāli izmantoja, ka tu visu laiku meklē sev līdzīgas deviācijas?

Atbildēt

mēslam

05.07.2024. 17:16

»

tiešām

Abi kā divas ūdens lāses un tāpat kā Rūzvelts savulaik, arī Soross zvēriski nīst ASV un amerikāņus un visu cilvēcisko, tikai Rūzvelts bija vēl arī fizisks kroplis, kuram kopā ar Staļinu gandrīz vai izdevās paverdzināt visu planētu


Pienāks diena, kad tu beidzot būsi izgulējis savu pastāvīgo smago dzērumu un sapratīsi, kādas lopiskas muļķības esi pa ģeibu samurgojis un sastrādājis. Vai arī tāda diena nepienāks. Bet tādā gadījumā pavisam drīz pienāks cita diena - kad visi iedzers par aizgājēju, kurš dzērumā nosmaka pats savos vēmekļos. Tikai tev neviens neielies, jo tu gulēsi 6-dēļu koka mētelītī un visi iedzers "par to, ka mēslam mēsla gals"...

Atbildēt

debilības centra zombijam

05.07.2024. 17:14

»

tiešām

ASV iesaistījās karā, kad Eiropā nevienam pat visļaunākos murgos tas vēl nevarēja parādīties, 1929. gadā uzsākot absolūtā ļaunuma militarizāciju, ko nosauca par industrializāciju, investējot gaidāmā karā simtiem miljardu un sabūvējot Staļinam daudzus simtu kara rūpnīcu. Līdz tam krievu bidļjaķina ara...


pederastam sadistam koprofilam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

tiešām

05.07.2024. 15:36

»

he, he

Rūzvelts nebija nekāds staļinists. ASV iesaistījās karā Eiropā negribīgi un ilgi pēc tam, kad Hitlers oficiāli ASV pieteica karu. ASV vairs nebija citas izvēles. ASV izšķirošā loma Hitlera sakāvē ir pašu amerikosu kultivēts mīts. Rietumu frontē karoja ne vairāk kā 25% Vācijas armijas. Visi Vācijas galvenie...


ASV iesaistījās karā, kad Eiropā nevienam pat visļaunākos murgos tas vēl nevarēja parādīties, 1929. gadā uzsākot absolūtā ļaunuma militarizāciju, ko nosauca par industrializāciju, investējot gaidāmā karā simtiem miljardu un sabūvējot Staļinam daudzus simtu kara rūpnīcu. Līdz tam krievu bidļjaķina ara zemi ar koka arklu, ko parasti vilka viņa bāba un ne tikai Spānijai vai Somijai, bet pat Igaunijai nebija spējīgs uzbrukt.
Kad Staļinam ar Hitleru vēl bija "draudzība", ASV jau bumboja Vācijas kara rūpnīcas. Visu kara laiku 2/3 Vācijas kara lidmašīnu bija aizņemtas Rietumu frontē. Lai šodien krievi smirdētu uz Cilvēku planētas un varētu apdraudēt mieru, ASV LendLease tērēja 10% no valsts budžeta un amerikāņi 24/7 bija spiesti vergot Staļina kara mašīnai.
Ja nebūtu ASV, sodien pat niecīgākās pazīmes, ka krievu necilvēki reiz bijuši, būtu izgaisušas.

Atbildēt

he, he

05.07.2024. 08:44

»

tiešām

Tikai pateicoties staļinistam Rūzveltam, šodien uz pasaules ir tādi izdzimteņi, kā Putins, Soross, Obama un Baidens


Rūzvelts nebija nekāds staļinists. ASV iesaistījās karā Eiropā negribīgi un ilgi pēc tam, kad Hitlers oficiāli ASV pieteica karu. ASV vairs nebija citas izvēles. ASV izšķirošā loma Hitlera sakāvē ir pašu amerikosu kultivēts mīts. Rietumu frontē karoja ne vairāk kā 25% Vācijas armijas. Visi Vācijas galvenie spēki visu laiku karoja ar PSRS. Tur vāciešiem bija lielākie zaudētāji. Karā ar PSRS vāciesi zaudēja 5 reizes vairāk karavīrus kā karā ar amerikosiem. Kad Normandijā izsētās ASV karaspēks, tur Vācijas karaspēks vispār neatradās. Pludmales nocietinājumi bija tukši, jo vāciešiem nebija karavīri, ko tur likt. Visi karoja ar PSRS. Francijā atradās tikai dažas divīzijas, kas pēc zaudējumiem austrumu frontē tur bjja pārdislocētas, lai atjaunotu spēkus. Krievi jau tās divīzijas bija sakāvuši un pēc tam amerikosi ilgi mocījās, lai tās sakautu otru reizi. Arī amerikosu palīdzība Krievijai ar bruņojumu ir mīts. Vācija kara laikā saraažoja 13 triljonus patronas, PSRS 21 triljonu. Arī tankus PSRS saražoja 4 reizes vairāk kā Vācija. Amīšu propagandas upurus esi. Amīši karoja karā par savām interesēm, nevis lai palīdzētu PSRS.

Atbildēt

nu nu

05.07.2024. 08:36

»

nezinītim

Rīgā pavisam nesen notika visas gejropas praids. Painteresējies, kas to organizēja un kas gaja tur pirmajās rindās- ASV un UK vēstniecību darbinieki bija tie, kas gāja visiem pidar..m pa prieksu un vicinaja krāsainos karodzinus. Krieva tur neviena pat tuvu nebija, bet tev kā nacionālajiem atkritumiem...


LGBT krievijā nav pārstāvēts, toties tās domes vadītājs Volodins, perzidents Putins, sātanistu sektas virspriesteris Gunģjajevs, visi ir pederasti, bet oficieri visi ir kaujas petuhi. Katrs krievs, kuram izdosies dzīvam tikt prom no Donbasa ierakumiem, pārvedīs mājās ne tikai blusas un kašķi, bet arī sifilisu, AIDS, hepatītu un kaunuma utis. Kā par jums teica rusologs Melnikoff, "nacija peģerast".

Atbildēt

tiešām

05.07.2024. 08:29

»

he, he

Beidz d..st! Rūzvelts bija dižens vīrs. Soross ir smirdīgs s..ds. Salīdzināt viņus vispār nevar


Tikai pateicoties staļinistam Rūzveltam, šodien uz pasaules ir tādi izdzimteņi, kā Putins, Soross, Obama un Baidens.

Atbildēt

nezinītim

05.07.2024. 08:18

»

secinājums un padoms

Pederasti un lesbas mūsu valstī ir realizēts Krievijas kaitniecības projekts! Vajadzētu šos visus izķert un deportēt atpakāļ uz roģinu-uroroģinu


Rīgā pavisam nesen notika visas gejropas praids. Painteresējies, kas to organizēja un kas gaja tur pirmajās rindās- ASV un UK vēstniecību darbinieki bija tie, kas gāja visiem pidar..m pa prieksu un vicinaja krāsainos karodzinus. Krieva tur neviena pat tuvu nebija, bet tev kā nacionālajiem atkritumiem pienākas visur ir vainīgi krievi.

Atbildēt

idiotam

05.07.2024. 08:10

»

secinājums un padoms

Pederasti un lesbas mūsu valstī ir realizēts Krievijas kaitniecības projekts! Vajadzētu šos visus izķert un deportēt atpakāļ uz roģinu-uroroģinu


pederastiju ka normu un lgbt propogandu mulku zemei uzspiez es ,,likumi,, un asv ultimati.ne velti asv vestnieciba Riga iet degeneratu praida pirmajas rindas.

Atbildēt

tiešām

05.07.2024. 08:04

»

he, he

Soross salīdzinājumā ar Rūzveltu ir smirdīgs s..ds uz kociņa


Abi kā divas ūdens lāses un tāpat kā Rūzvelts savulaik, arī Soross zvēriski nīst ASV un amerikāņus un visu cilvēcisko, tikai Rūzvelts bija vēl arī fizisks kroplis, kuram kopā ar Staļinu gandrīz vai izdevās paverdzināt visu planētu.

Atbildēt

plānprātiņam

05.07.2024. 07:20

»

?!

kur rodās 21 gadsimtā latvanpajoli,cik salīda šmuc-mangenereišen ar sorosu LATVJU DOMĀJOŠĀ PASTĀVĪGĀ VIDĒ jau


Soross, tas ir tāds pat cilvēces ienaidnieks, kā bija Rūzvelts, kurš izglāba absolūto ļaunumu un tā līderi Staļinu.

Atbildēt

tā ir

05.07.2024. 07:17

»

Vētrasputns

Rinkevičš nav parasts pederasts, bet pasaules mēroga dižpederasts! Rinkevičš ir Latvijas lepnums


Krievu un krievus mīlošo deģenerātu lepnums ir krievu pasaules virspidars Putins. Rinkēvičs tās tā, tikai iedeva Zatlera vēsturiskai vizītei Maskavā līdzi savu vissmalkāko vazelīnu.

Atbildēt

Zvirbulis

04.07.2024. 19:56

»

Vētrasputns

Rinkevičš nav parasts pederasts, bet pasaules mēroga dižpederasts! Rinkevičš ir Latvijas lepnums


Tas pasaules mēroga dižpederasts Rinkevičš ir ne tikai Latvijas lepnums, bet arī NATO karavīru vidū iecienīts partneris!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

04.07.2024. 19:46

»

VVM

Kas tev kvemļa trolli kaut ko prasa


Tu arī viens no Latvijas skolu likvidētājiem? Vai nav zemisiki paša pastrādātajos noziegumos pret latviešu tautu vainot Kremli?

Atbildēt

Kas tev kaut ko prasa

04.07.2024. 19:32

»

VVM

Kas tev kvemļa trolli kaut ko prasa


pederastu trolli?

Atbildēt

?!

04.07.2024. 18:59

»

tā ir

Senais baltu svētuma simbols kāškrusts, kas gadu desmitu tūksošos ir izplatījies visos kontinentos, ir sargs pret visādiem mošķiem un nešķīsteņiem...


kur rodās 21 gadsimtā latvanpajoli,cik salīda šmuc-mangenereišen ar sorosu LATVJU DOMĀJOŠĀ PASTĀVĪGĀ VIDĒ jau
iezombēto gebelsa promgandonu,ka viens jau atzīmēja,
ramā ramā panaramā.Kas te būte?

Atbildēt

Vētrasputns

04.07.2024. 18:19

»

Štrunts par lesbu Marusju

Bet kā sastāv ar LR nacionālo "lepnumu" kaku stumdītāju "dižprezidetu" Rinkeviču? Kam šis ir vētrasputns


Rinkevičš nav parasts pederasts, bet pasaules mēroga dižpederasts! Rinkevičš ir Latvijas lepnums!

Atbildēt

tā ir

04.07.2024. 17:56

»

preteklei

Vai jau esi kāškrustus sazīmējusi uz visām vietām ieskaitot pašas resno rumpi


Senais baltu svētuma simbols kāškrusts, kas gadu desmitu tūksošos ir izplatījies visos kontinentos, ir sargs pret visādiem mošķiem un nešķīsteņiem.
Iespējams pateicoties kāškrustam Vācija vienā rāvienā sagrāva pasaules lielāko armiju un ja ASV cionistiem, kuri par simtiem miljardu dolāriem bija uzcēluši Staļinam pasaulē varenāko militāro industriju, bez kuras krievs būtu turpinājis art zemi ar koka arklu, ko velk viņa bāba, tas ne tikai Spānijai un Somijai, bet pat igaunijai nebūtu uzdrīkstējies uzbrukt, nebūtu bijis jāglābj savu ādu, vācieši būtu atrisinājuši krievu jautājumu vēl 1941. gadā.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: