Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ilga

23.07.2019. 10:05

Te rakstišais Prieditis varētu būt tas, kurš pats iespējams tirgojās ar grāmatām Latgalē, pat izdeva kaut kādu briesmīgi kļūdainu vēstures grāmatu un aizgāja no tirgus plača, pametot parādu atprasītājus ar garu degunu.

Atbildēt

Anna

23.07.2019. 09:54

Vai šeit rakstošais Arturs Priedītis ir tas pats, kas reģistrēts kā čekas aģents ar segvārdu ULBERGS?

Atbildēt

"DDD" redakcijas komentārs

22.07.2019. 13:32

Ir grūti teikt par citām izdevniecībām, jo nepārzinām visu izdoto grāmatu klāstu. Tomēr par apgādu “Vieda” ar pilnām tiesībām var teikt, ka tā ir patriotiska (vispatriotiskākā) un uz augstiem garīgiem mērķiem virzīta izdevniecība. Par to liecina “Viedas” grāmatas. Kā arī tas, ka apgāda “Vieda” darbinieki ir arī vienīgās patiesās nacionālā mēroga avīzes redakcijas darbinieki. Turklāt vienīgās biedrības (Latvijas Nacionālās frontes), nevis oligarhu avīzes Latvijā.

Atbildēt

mary

19.07.2019. 12:18

Vai ir kāds. kurš vē pērk grāmatas? To laiks ir pagājis. Elektroniski vai bibliotēkā. Nodokli var palielināt kaut 10 reizes

Atbildēt

abac

19.07.2019. 12:16

Grāmatām var palielināt nodokli kaut 3 reizes. Kas grib, lai lasa bibliotēkā.

Atbildēt

Caur un cauri un vēl dziļāk

18.07.2019. 19:19

Vai padziļināti būtu vēl jāpēta un jāvērtē arī 21%PVN samazināšana maizei? Vai arī dzersim neuzkožot?

Atbildēt

...

18.07.2019. 15:13

»

Sandra Briķe

Tiešām ciniski, tas pierāda, ka gudri cilvēki nav vajadzīgi un tautai, jo mazāk informācijas, jo tā vieglāk vadāma, bet alkoholiķiem viss vienalga. Jautājums- kāds ir šādas politikas mērķis? Gudri cilvēki prastu ar uz pusi mazāk ministriju skaitu vadīt valsti, 50 gudri deputāti atsvērtu 100 deputātus...


Laikam ķieģelis uz galvas uzkrita.
Vispieprasītākais un visdārgākais produkts ir muļķi.Tiek tērēti miljoni lai pilnveidotu debilizācijas sistēmu.Tikai muļķi tic partijnieku-augļotāju sistēmai un labprātīgi balso par to.

Atbildēt

Sandra Briķe

18.07.2019. 13:54

Tiešām ciniski, tas pierāda, ka gudri cilvēki nav vajadzīgi un tautai, jo mazāk informācijas, jo tā vieglāk vadāma, bet alkoholiķiem viss vienalga. Jautājums- kāds ir šādas politikas mērķis? Gudri cilvēki prastu ar uz pusi mazāk ministriju skaitu vadīt valsti, 50 gudri deputāti atsvērtu 100 deputātus, gudri pašvaldību vadītāji domātu, kā ekonomēt naudu un samazināt savas administrācijas, lai to ieguldītu infrastruktūrā, bet politiskais mērķis jau ir pavisam cits - kā ieņemt vairāk vadošu krēslu un tajos ielikt savējos, bet par valsti, cilvēkiem un bērniem nospļauties!!! Arī mācīties tagad var tikai bagātie nevis centīgākie, tiesāties arī var tikai tie, kam ir nauda, jo pieejamību tiesām liedz lielās valsts nodevas un ilgie un dārgie tiesāšanās procesi, kas sabeidz cilvēkiem veselību utt. - viss iet uz to, lai iznīcinātu mūsu cilvēkus un tautu. Toties karavīriem lielāka alga nekā skolotājiem, vai tad drošību var nodrošināt ar brutālu spēku vai ar gudrību, ekonomisku neatkarību un laimīgiem cilvēkiem labklājības valstī?

Atbildēt

Holle

18.07.2019. 11:27

Polarisā nopirku Jū Nesbē pēdējo trilleri ,,Nazis,,par 10 eiro krievu valodā . Zvaigzne pārdod latvisko versiju par 20 eiro. Kāpēc lai es maksātu 2x vairāk par vienreiz izlasāmu grāmatu, kuru pēc tam nav kur likt? Turpināšu apmeklēt Polarisu un lasīšu krievu mēlē. Un ja samazinās PVN, tirgotāji uzraus gaisā cenu vēl augstāk un ēdīs ikrus ar vēl lielākām karotēm!

Atbildēt

Obligātais eksemplārs

18.07.2019. 11:26

Starp citu, vai kāds ievēroja, ka likums neparedz obligāto eksemplāru skaitu, kas pienākas grāmatas autoram bez samaksas un bez nodokļu aplikšanas? Personiski saskāros ar gadījumu, kad nācās pirkt savu grāmatu par nodokļu tiesu, jo autoriem vairs nepalika "reprezentācijai paredzētie", jo bija svarīgāki ļaudis, kam pienācās bezmaksas eksemplārs.

Atbildēt

ha-ha

18.07.2019. 07:45

Pie zināmas ienākumu robežas cilvēki ir spiesti atteikties no dzīvībai neaktuālu lietu iegādi.Tā daļai latviešu grimstot arvien dziļāk nabadzībā ir jāatsakas no preses,grāmatu un daudzu citu ierastu lietu iegādi,pat siļķe un reņģe ir kļuvusi par luksusa preci

Atbildēt

apiss

18.07.2019. 06:24

»

VB

"Man liekas, ka pat visbargāko viduslaiku tirānu pārvaldītajās valstīs, cilvēkiem nebija jāmaksā valsts varai nodevas par to, ka viņi ēd vai ārstējas...


varbut izdevejiem nevajag but tik alkatigiem un skruvet cenas debesis??!! lai viņi uzraksta kur rodas tas astranomiskas cenas gramatam? zinu izziž no pirksta, visi izdeveji miljonari tapat ka aptieķnieki.. tik latvija var izdot piratiski gramatas un tirgot, kaut Harija Potera piemers:)0 izdeveji no sakuma tirgo gramatas pa 20 eiri, tad akcija un 5 eiri, pazistama izdeveja teica pa 5 tirgojot viņa saņem 100% peļņu

Atbildēt

pensija 100€

18.07.2019. 06:24

Kādreiz nabadzīgākos laikos grāmatas izdeva ar vienkāršāku papīru, lai tās visiem būtu pieejamas. Toties saturs, teksts bija kvalitatīvāks. Tiesa, netrūka arī propagandas. Tagad arī, ja papēta Kontinenta izdevumus, ko tirgo ar atlaidi, var saredzēt īpašu labvēlību pret dažu tautu vai minoritāti.

Atbildēt

17.07.2019. 21:24

te apmēram viss izskaidrots uz Ukrainas piemēra.
https://youtu.be/FdwprtDfdPs
"Украина - будущего нет! Чего вы не услышите у Шустера."

Atbildēt

VB

17.07.2019. 19:28

»

Žulis

Jā, tagad jau vairs gandrīz neviens neapšauba PVN. Ja nu vienīgi, kā šajā gadījumā, bikli palūdz samazināt PVN likmi. Protams, pretim saņem triju pirkstu kombināciju. Bet cilvēki, padomājiet ko īstenībā nozīmē PVN! Piemēram, PVN pārtikai - valsts liek saviem iedzīvotājiem maksāt nodevu par to, ka viņi...


"Man liekas, ka pat visbargāko viduslaiku tirānu pārvaldītajās valstīs, cilvēkiem nebija jāmaksā valsts varai nodevas par to, ka viņi ēd vai ārstējas."

Jā: 10% karalim un 10% baznīcai, tas bija viss!
Arī tad daudzi mira badā, tomēr uzkrājas tas, lai no feodālisma tiktu kapitālismā. Mums laikam vairs nav kur iet - tāpēc var atņemt vairāk / visu.

Atbildēt

Edge un Fēlis

17.07.2019. 17:33

Ļoti dziļš analītiski strukturēts un sistematizēts unikāls viedoklis. Katrā pieturzīmē un patskanī ir ietverta loti plaša doma, pārspējot pašam savu potenci spriedumu formulējumos un secinājumu izvirdumos. Laikmeta izvērsts portrets, saskatot globālajos notikumos provinciāli lielu rezonansi ne tikai Latvijā, bet visā Eirāzijā. Tāds viedoklis tiražējams ne tikai imbecilajās aprindās speciālajās garīgās veldzētavas mājās, bet arī oligofrēniskajās lokālajās aprindās tāds viedoklis ir piemērots un saņems pozitīvu uzslavu no kompetencē analoģiskiem analītiķiem un analīzes dziļuma urbējiem vietējā peļķē.

Atbildēt

Žulis

17.07.2019. 16:56

Jā, tagad jau vairs gandrīz neviens neapšauba PVN. Ja nu vienīgi, kā šajā gadījumā, bikli palūdz samazināt PVN likmi. Protams, pretim saņem triju pirkstu kombināciju. Bet cilvēki, padomājiet ko īstenībā nozīmē PVN! Piemēram, PVN pārtikai - valsts liek saviem iedzīvotājiem maksāt nodevu par to, ka viņi pērk un ēd pārtikas produktus.PVN zālēm - valsts liek saviem iedzīvotājiem maksāt nodevu par to, ka viņi pērk zāles, lai sevi izārstētu no slimībām. PVN grāmatām - valsts iekasē nodevu par to, ka tās iedzīvotāji lasa grāmatas, izglītojās. PVN būvmateriāliem - valsts iekasē nodevu no saviem iedzīvotājiem par to, ka viņi cenšas celt sev mājokļus vai uzlabot savus dzīves apstākļus esošajā mājvietā. U.t.t. Man liekas, ka pat visbargāko viduslaiku tirānu pārvaldītajās valstīs, cilvēkiem nebija jāmaksā valsts varai nodevas par to, ka viņi ēd vai ārstējas. Toties "brīvajā Latvijā"laikam vienīgais, kas ar nodokli vēl nav aplikts ir vien mūsu elpojamais gaiss. Bet, gan jau arī tas tiks izdomāts. Par dzeramo ūdeni jau maksājam.
Cik gan debilam un propagandas nozombētam ir jābūt cilvēkam, kurš domā, ka šī valsts rūpējas par saviem iedzīvotājiem, vai arī cer šādas rūpes no valsts sagaidīt nākotnē?!

Atbildēt

Secinājums

17.07.2019. 15:57

Gājāt ,balsojāt?Tagad saņemiet.

Atbildēt

17.07.2019. 15:46

Bauriem jādzer nevis grāmatas jālasa. Pat hitlers to 80 gadus atpakaļ zināja - nekādas higiēnas, tikai tabaku un šņabi

Atbildēt

Grāmatas nav ieroči,

17.07.2019. 15:36

kuriem atrodas miljoni. Lai arī ar grāmatu var nosist.

Atbildēt

Paija

17.07.2019. 15:35

grāmatnīcas ir pārpludinātas ar sēnalu literatūru, saturīgu oriģināldarbu maz - tikai mans subjektīvais viedoklis.

Atbildēt

nunu

17.07.2019. 15:23

Vai tad zināmais izdevējs J.V. norēķināsies ar autoriem?

Atbildēt

aicinājums

17.07.2019. 15:22

Jāvēršas pie igauņiem,tad taisīsim pakaļdarinājumu,tas ir-parodiju.

Atbildēt

A.P.

17.07.2019. 15:20

»

Arturs Priedītis

Bet vai tad varēja būt savādāk! Latvijā valda postcilvēki.Taču ir arī otrā puse: grāmatniecības pārvēršana par biznesu, lai kļūtu miljonāri. Pēcpadomju laikā neatkārtojās pirmskara grāmatniecības patriotiskums. Otrs Gulbis nebija. Tūlīt sāka rosīties kaut kādi no pažobelēm izlīduši nekaunīgi parvēniji...


Pie mums nav tas slānis grāmatniecībā/kultūrā, ko sauc par intelektuālo literatūru. Nav ne žurnālu, ne interneta mediju, ne grāmatu. Kriminālā kapitālisma dzimtenē Krievijā tāds slānis ir ļoti biezs. Bet Krievija jau nevar būt mums paraugs arī tad, ja esam tāda pati kriminālā kapitālisma valsts un strauji kļūstam vēl toksiskāka kriminālā kapitālisma valsts nekā Krievija.

Atbildēt

Arturs Priedītis

17.07.2019. 15:07

Bet vai tad varēja būt savādāk! Latvijā valda postcilvēki.Taču ir arī otrā puse: grāmatniecības pārvēršana par biznesu, lai kļūtu miljonāri. Pēcpadomju laikā neatkārtojās pirmskara grāmatniecības patriotiskums. Otrs Gulbis nebija. Tūlīt sāka rosīties kaut kādi no pažobelēm izlīduši nekaunīgi parvēniji, cerot kļūt miljonāri. Tipiski vulgārā parvēniju slāņa pārstāve, ļoti neinteliģentā Kilboka lepojas, ka ir miljonāre. Bet tas taču ir absurds! Kur vēl tā notiek, kad ar mācību grāmatu izdošanu un tirdzniecību var kļūt miljonārs? Un ko tad var sastapt mūsu grāmatnīcās? Var sastapt tikai tulkotas "lubenes", kā latvieši sauc seklus, banālus, perversus, mietpilsoņiem adresētus izdevumus. Mūsu patriotiskie grāmatizdevēji tautu audzina, izglīto ar reti primitīvu lasāmvielu jau 30 gadus. Rietumu masu kultūras industrija ir tautu degradācijas un deģenerācijas instruments. Latviešu grāmatizdevēji nav labāki par Rietumu sociuma piemēslotājiem. Ja valsts rūpētos par tautas garīgo veselību, tad faktiski vajadzētu izveidot tādus apstākļus, lai dažādiem veikliem alkātīgiem kilbokiem nebūtu izdevīgi izdot savas "lubenes" un piemēslot tautas smadzenes un sirdis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: