Menu
Pilnā versija
Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Dainis Lemešonoks, īpaši PIETIEK · 05.06.2020. · Komentāri (18)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Camilla Karlsen

13.06.2020. 23:45

SVEIKI; Vai jums ir nepieciešams aizdevums?
Mēs sniedzam aizdevumus privātpersonām: personīgo aizdevumu patēriņam, mājokļa kredītu, kredīta dzēšanu, parāda dzēšanu, lai iekasētu visus parādus vienā kredītā, studentu aizdevumu, aizdevumu, lai finansētu jūsu automašīnas iegādi. Nosūtiet aizdevuma pieprasījumu tūlīt !!!
Kontaktinformācija: novaglobalfinances(a)gmail.com

Atbildēt

STRELOKS

08.06.2020. 09:27

»

Es arī gribu cept rakstiņu

par 1 k par gabalu! Kur pieteikties? Laikam SS.com, jo gribu palikt anonīms! Man jau ir lit. pseidonīms, tas par velti vai ar atlaidi pēc vienošanās. Vēlams, lai gabala pasūtītāja ir gados jauna sieviete labākai iedvesmai


Kamon, nav tak svarīgi, vai rakstu cepinājis ir Daņila, vai kāds cits cepējs, lielākoties tak visi raksteļi ir kaut kā interesēs, ne jau par to storijs... Tas, ka valsts iestādes piever acis uz šādiem gadījumiem, un Fokerots ir kā ilustrācija tam, ir NENORMĀLI, toties mazos cilvēkus, kas skaita naudu sievai - VID jāj pēc pilnas programmas, piemēram iesniedzot ienākumu deklarāciju, vot tas ir murgs...

Atbildēt

Q-ku

07.06.2020. 17:02

»

Oki

Es arī nesapratu, par ko raksts . Skaudība or what


Esarīnesapratu, kto jesķ whū? Un what iz skaudība or ku-kū?

Atbildēt

Es arī gribu cept rakstiņu

06.06.2020. 21:53

»

Raitis

Daini! Cik tev samaksāja par šo kārtējo pasūtījuma rakstu...


par 1 k par gabalu! Kur pieteikties? Laikam SS.com, jo gribu palikt anonīms! Man jau ir lit. pseidonīms, tas par velti vai ar atlaidi pēc vienošanās. Vēlams, lai gabala pasūtītāja ir gados jauna sieviete labākai iedvesmai.

Atbildēt

Raitis

06.06.2020. 14:39

Daini! Cik tev samaksāja par šo kārtējo pasūtījuma rakstu?
Daini! Visiem sen jau zināms, ka tas ir tavs darba lauciņš, izpildīt pasaūtījuma rakstiņus...
un Daini, pasūtījuma rakstiņi, kā mums viesiem zināms,sastāv no zinātniskās fantastikas...
Daini! Tik sekli, cik tu raksti šos pasūtījuma safabricējumus, neraksta neviens, jo tie ir sausi un nekonkrēti!
Daini! Esmu izlasījis visus tavus pietiek rakstus... un visi , kā viens, sausi un nekonkrēti! Ja Lato tiek pie konkrētiem faktiem un ar tiem padalās, tad tu ar savu dzeju vari vienkārši ūdeni pienest..
Daini! Vai tu par šiem skaidrās naudas honorāriem, ko esi saņēmis par šiem rakstiņiem nodokļus nomaksā? Kolēģi stāsta, ka šāda raksta maksa velk uz kādiem 2-3 tūkstošiem...
Daini! Pie tādiem dzīves apstākļiem, kādos tu dzīvo, ir vajadzīgi labi ikmēneša ienākumi... Vai Tu esi godīgs nodokļu maksātājs???
Ļoti iespējams, ka pasūtītājs, ir kāds no Fokerota novadniekiem! Kāds, kā priekšā Fokerots nav paklanījies! Kāds, kas darbojas meža nozarē, jo kuram katram tas nav pa kabatai..
Savādāk, nevienam citam viņš neizraisītu pat pliku interesi!
Un starpcitu..Latvijā ir vairāki simti lielu mežu īpašnieki, un līdz ar to rodas jautājums, kapēc tieši Fokerots ir kļuvis par tavu fantāzijas tēlu?

Atbildēt

Pilsonis

06.06.2020. 13:33

»

Andža

Šeit, iespējams, ir stāts par kaut ko, pa visam citu..., novadā runā, ka Fokerots pie rokas ir pieķēris kaut kādu meža izstrādes firmu, kas fokerotu un viņa ģimeni ir aplaupījis lielos apjomos.. un izskatās ka firmeles darboņi cenšas Fokerotu iebiedēt.. gan jau ka laiks rādīs


Ja tas tā ir, tad tā ir pavisam vienkārši pārbaudāma lieta! Vajag painteresēties kuldīgas meža dienestā, tur noteikti būs atrodams dokuments, kurā varēs redzēt, kas ir izstrādājis Fokerota mežus...

Atbildēt

Pilsonis

06.06.2020. 13:29

»

Kurzemes vecis

Kas tur ko nesaprast - Fokerots mazgā naudu un visi piever acis, vot par ko rakstelis, lūk


mazgā jau tur un tie kur pvn, bet.. koki, baļķi, papīrmalka un cirsmas ar pvn neapliekas...
tākā kurzemes vecīt, kārtējo reiz esi aizšāvis garām!!

Atbildēt

Sorosīta družoks

06.06.2020. 12:43

Es vispār brīnos, ka tikai tagad šitā šmuce uzpeld, kā Modrīts shēmojis ar mežiem Kurzemē pa šiem gadiem...jomajo

Atbildēt

Andža

06.06.2020. 12:14

Šeit, iespējams, ir stāts par kaut ko, pa visam citu..., novadā runā, ka Fokerots pie rokas ir pieķēris kaut kādu meža izstrādes firmu, kas fokerotu un viņa ģimeni ir aplaupījis lielos apjomos.. un izskatās ka firmeles darboņi cenšas Fokerotu iebiedēt.. gan jau ka laiks rādīs

Atbildēt

Kurzemes vecis

06.06.2020. 10:02

»

Oki

Es arī nesapratu, par ko raksts . Skaudība or what


Kas tur ko nesaprast - Fokerots mazgā naudu un visi piever acis, vot par ko rakstelis, lūk.

Atbildēt

varbūt

06.06.2020. 08:42

»

Oki

Es arī nesapratu, par ko raksts . Skaudība or what


par "stukačības" gēnu ??!?!?!?

Atbildēt

Biruta

05.06.2020. 23:01

Tādi esam. Latvijā.

Atbildēt

jaajaa

05.06.2020. 19:10

...par ko r raksts ?...skaidra nauda ir bijusi un būs...tā ir daļa no naudas "būtības"...ja aizliegs skaidrus eiro, tirgū griezīsies skaidri dolāri...:)

Atbildēt

???

05.06.2020. 18:05

Apskatot rakstu un vēl vienu rakstu slejā uz leju, rodas virkne jautājumu.
1.Vai tā ir sakritība, ka vispirms ir vienu ''kocinieku'' no SIA Pata žēlabas par nepatiesu sižetu ''dzeltenājā raidījumā'' zem nosaukuma ''Nekā personīga'', lai pēc tam būtu miglains un nekonkrēts raksts par citu ''kocinieku'' Fokerotu?
Vai var būt tā, ka viens ''kocinieks'' pasūta ''Nekā personīgi '' sižetu par konkurentu, bet tagad notiek atbildes gājieni?

Atbildēt

Lemesis ar katru jaunu rindiņu, ko uzrakstījis

05.06.2020. 17:12

uzvilcies kā veca pulksteņa atspere.

Kāda no tā jēga? Likumi ir iebiedēšanai, bet dzīve rit pēc saviem nerakstītajiem noteikumiem.

Arī fokenroti ir un būs vienmēr. Vienus fokenrotus nomainīs citi. Nu un?

Atbildēt

P.

05.06.2020. 16:36

Un ko minētais pilsonis konkrēti tādu pretlikumīgu ir pastrādājis, ja neskaita to, ka nav stilīgs un mūsdienīgs un ka kaimiņiem skauž?

Atbildēt

Kariņu cietumā!

05.06.2020. 16:21

Jebkurš reāli godīgs un "rūpīgs saimnieks" būtu reaģējis uz jebkyurtu valsts izlaupīšanas shēmu. Tikai Kariņš nav tāds, viņš tikai pļurkst, pļurkst un mirkšķina acis TV. Kariņu ir jāsēdina cietumā par savu diensta pienākumu ļaunprātīgu nepildīšanu. Ja viņam pašam nav laika paskatīties apkārt, ko visa tauta no žurnālistu un citu "nemierīgo" atklājumiem zina, tad lai no savas algas algo kādu cilvēku, kas viņam pasniegtu kaut skaļākos gadījumus uz paplātes. Pēc tam vajag sekot attīecīgiem rīkojumiem un pieprasījumiem. Ja Valsts kontrole, policija un VID netiek galā, tad to vadītājus ir jāsēdina cietumā. Padomju laikos vismaz puse no ierēdņiem sēdētu cietumā par neko nedarīšanu jeb ļaušanu zināmiem cilvēkiem izzagt valsti. Bet tādu zagļum kā mežu nozarē, piemēram, nemaz nebūtu, jo tos vienkārši nošāva par 100 000 rubļu izzagšanu - un izdarīja to ātri. Ja nozaga par 15 000 rubļu - 8 gadi kolonijā nodrošināti. Tagad zagļiem ļauj zagt. Jo zagļi sponsorē visādus kariņus, lai tas var ar debīlu mūli tikai pļurkstēt. Valdība nodarbojas ar pašreklāmu, bet amata pienākumus pilda kā mafijas locekļi savās un pietuvināto interesēs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: