Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

to:Dadzim

06.08.2014. 21:43

nevis 35 vidusskola, bet 31.vidusskola
http://www.r31vsk.lv/?rcatID=7&catID=25

6.izlaidums 1961.
Klases audzinātāja - Skaidrīte Vītoliņa
Nicmane Aina,

Atbildēt

coco

04.07.2014. 12:13

Neesiet ideālisti, nemeklējiet Ķepā normālus cilvēkus, tur strādā piektā kolona, pārdevušies, slēpti Latvijas ienaidnieki, kuri bīda sava saimnieka Sorosa intereses, viena patiesa kangaru apvienība ,kas par 30 sudraba grašiem pārdos māti un Dzimteni!

Atbildēt

to Delnai

04.07.2014. 10:44

ko jūs varētu teikt par šādu faktu?

Atbildēt

viedoklis

04.07.2014. 10:03

Vienreiz jau pieradījās, ka Rāvja kgs diezgan nveiksmīgi izmanto sabiedrisko domu, pareizāk sakot - manipulacijas ar sabiedrisko domu. Ar to domājams gadījums LU Torņkalna būvniecības proejktu.
Tagad atkal Skonto kautko cenšās uzpūst un manās acīs tas liekas, ka džeki tiešām negrib lai tāda delna un co bāž šajās lietās savus degunus.
Kaut tas skonto un co ātrāk atrastu vietu vēstures mēslainē, jo par to aktivitātēm maksājam mēs, jo liekas skonto grupas uzņēmumi nekur citur kā tikai valsts pasūtījumos nav spējīgi piedalīties.

Atbildēt

eksis

04.07.2014. 09:44

manuprāt ļoti pareizi, ka Delna izmanto insideru info un norāda uz interesantākajiem punktiem šajā biznesa nozarē. To pašu taču dara pats Pietiek. Tā turēt.

Atbildēt

dadzis

04.07.2014. 08:21

juristi biezi nokluse pat publiksi pieejamus dats, ta Rigas Mangasalas (35) vidusskolas
absolventi ir gan tiesu tiesnesi (A.Nicmane) un advokati, kuri piedalas tiesneses vaditajas lietas (A.Berzins), un saja gadijuma neviens, par to ka, kaut kas ipas, vai ka butu aizmirsts vai butu kadi interesu konflikti i neieminas, bet tiesas procesos vien sev uzmiedz ar aci un lasa deferambas.
aizdomas par to, ka Latvija vairs nav Korupcijas, bet ir konglamerati, kas sadalijusi nozares un tajas gust ienakumus. Cik advokatu var palepoties par savu neatkaribu pret tiesas ietekmi ?
Lidz ar to, ko tiek sadi raksti publiskoti, ko netiek no ta karavana neapstasies......

Atbildēt

Zilo ezeru zeme

04.07.2014. 07:54

Vai tikai tas Venteko nebija saistīts ar Ventspils uzņēmējiem....tad sanāk ka Lembis ir finansējis "taisnības cinītāju" darbību cīņā pret Rāvi???
Nu vemt gribās no šitās PĒRKAMĪBAS.........

Atbildēt

AAA

04.07.2014. 07:07

Pasūtījuma raksts

Atbildēt

Arājs

04.07.2014. 07:07

Delna jau ir banda, kura izstāv tikai kāda politmafijas klana intereses. Bet, ja latvijā kādā sfēra ir iesaistits kāds jurists, un, it īpaši tāds, kurš "strādājis" valsts parvaldē, tad ar to jau viss ir izteikts un jēdzieni :gadīgums un taisnība tādiem vispar neinteresē >>>>>>!!!!!!! Tiesi taptas kā visiem šīs tiesikā valsteles pornografijas pārvaldes šucmaniem, policajiem ,bandītiem un pārejiem mafioziem.... kaut gam, par gudrona dīķiem informācioja ir tada, ka tā ir nopietna viela pardomām, jo visur, kur vien iesaistits :Skontobūve" vienmēr ir papildus finansējums pieprasīts un arī saņemts...

Atbildēt

Kāds sakars Delnai ar gudrona dīķu projekta nesamērīgu sadārdzinājumu?

04.07.2014. 01:56

Šobrīd ģenerāluzņēmējs Skonto būve darbu finansēšanai trūkstošo naudu iegulda pats no savas kabatas un vēlas saņemt to atpakaļ. Precīzi skaitļi ir konfidenciāli, taču runa varētu būt par summu, kas tuvojas 10 miljoniem – papildus salīgtajiem 20 miljoniem latu. Tomēr arī 30 miljoni nebūt nav šā megaprojekta rijības griesti. Ja saspringto termiņu dēļ no gudrona un atkritumiem pagatavoto maisījumu nāktos vest sadedzināt uz ārzemēm, papildizdevumi pieaugtu vēl par kārtu, un Latvija tā vietā, lai priecātos par Eiropas dāvāto 14,26 miljonu latu līdzfinansējumu, meklētu kur aizņemties (vai kam atņemt) krietni lielāku summu. Ja projekts netiks ieviests līdz 2015. gada beigām, Eiropas Reģionālās attīstības fonda piešķirtā nauda nosvils, bet ar pašreizējo tehnoloģiju un darbu vienā maiņā – reāls termiņš ir 2017. gada pavasaris. Tas neder. Viens projekta glābšanas variants ir izsmelt gudronu, sagatavot degmaisījumu, bet sadedzināt to kaut kad vēlāk – pagaidām vienkārši nolikt nost no acīm, lai projekta uzraugiem varētu uzrādīt kādreizējo indes dīķu vietā iestādīto meželi un projekts formāli būtu ieviests. Tomēr ticamākā versija pašlaik ir šāda: projekts tiks pārtraukts, un valsts ietaupīto naudu tērēs, lai apmaksātu advokātu pakalpojumus un līgumsodus.

Atbildēt

mnb

04.07.2014. 00:56

Nu nemaz neizskatās pēc piespēlēta raksta. Nu itin nemaz. Nu tā vienkārši sanāca iedziļināties vides uzņēmumu konkursos un izdarīt secinājumu par to, ka "izskatās pēc..attīrīšanas". Un Skonto mazais nabadziņš Rāvelītis, kurš nekad, nekad nav valsts konkursos sildījis savas treknās roķeles, tagad būs dikti apcelts. Nabadziņš. Pareizi, pietiek, tādus vājos, netaisnīgi aizskartos vajag aizsargāt.

Atbildēt

zinošais

03.07.2014. 22:38

delna nav par atklātību un nav pret korupciju. Viņi ir par atklātību tikai tur, kur viņi pārstāv savas šaurās intereses un viņi ir pret vienotības politisko konkurentu korupciju. Ja aizklātība, korupcija un interešu konflikti ir vienotības darbībā vai tās biedru rindās viņi ir PAR to. Viņi patiešām apkalpo ļoti šauras intereses, jo pēc manā rīcībā esošās informācijas uz iedzīvotāju vēstulēm par korupcijas jautājumiem neatbild principā.

Atbildēt

Ek

03.07.2014. 21:10

Sabiedrība par atklātību......

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: