Menu
Pilnā versija
Foto

Gulags pie apvāršņa

Viedais Manels · 30.01.2024. · Komentāri (179)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Krievijas Valsts domes valdošās frakcijas “Vienotā Krievija” deputāts ar ģenerāļa uzplečiem Andrejs Guruļovs neslēpj, ka jāatjauno gulaga tipa nometnes, lai tie, kas iekšzemē kaitē valstij, priecīgi vicina cērtes Kolimas pusē. Guruļovs ir pazīstams ar odioziem paziņojumiem, turklāt kritis Kremļa nežēlastībā, tomēr šādas idejas lielā Krievijas sabiedrības daļā ir pieprasītas.

Ja Krievija atkal anektēs Dievzemīti, plāni klāsies tiem kaimiņvalsts idealizētājiem, kas pieraduši kritizēt dažādas negācijas un činavniekus. Kad norims līksme par to, ka bērniem nedraud ģenitāliju nogriešana un perversijas vairs nav norma, izrādīsies, ka viss pārējais apkārt palicis pa vecam un kļuvis pat sliktāk, kā arī visur jārunā krieviski.

Vienlaikus daudzviet augstajos krēslos sēdēs kažoku otrādi apmetušie vecie vēži vai no skapja izkāpusī aģentūra iz urrāpatriotiem un boikotētājiem. Protestētājus pret šādu lietu kārtību ātri aizsūtīs vairāku gadu bezmaksas “ekskursijā” uz Magadanas apgabalu.

Hipotētiski pieļaujot Latvijas okupāciju no Krievijas puses, es ne nejauši pieminēju boikotētājus kā potenciālos kolaborantus. Boikotētāju bonzas postulē, ka pašreiz Dievzemē ir “koloniālā administrācija”, ar to saprotot nevis kompradoru varu, bet visu valsts sistēmu un pašu Latvijas valstiskumu.

Boikotētāju aktīvisti aicina pilsoņus nepiedalīties vēlēšanās un citos pasākumos, kas varētu izmainīt reālo dzīvi Latvijā. Tādējādi valdošā kliķe roku rokā ar boikotētājiem ved valsti dimbā, atstājot tautai, kā vienīgo cerību uz glābiņu, – ārējo iejaukšanos. Skaidrs, ka pestītāja loma atvēlēta krievu lācim. Kā gan Sūnu ciemā bez Laimes lāča!

Viens no boikotētāju līderiem Florens Jansons jau ir uzrakstījis “paskaidrojumu” vai CV priekšdienām: “(..) ne es, ne mani priekšteči no manas dzimtas nav vienojušies par veidojuma LATVIJAS REPUBLIKA un LATVIJAS VALSTS izveidi (..)”. Cilvēks laikus dara zināmu, ka viņa dzimta nav piedalījusies nedz brīvības cīņās, kad tika dibināta Latvijas Valsts, nedz, pasargi Dievs, pretpadomju barikādēs un Latvijas Republikas atjaunošanā. Ja kas, Impērijas pārvalde nav koloniālā administrācija – Krievzemei vispār nav koloniju.

Iespējams, ka es sabiezinu krāsas un mums ir darīšana tikai ar režīma “mušpapīru”. Neteikšu konkrēti par Florenu, tomēr, zinot boikotētāju un potenciālo krievu tanku bučotāju noskaņojumu, varai Latvijā Krievijas agresijas rezultātā mainoties, latviešus gaida jauns, vietējo stribuku organizēts Baigais gads.

Guruļova paziņojumu par kaitnieku sadzīšanu nometnēs Kolimā “apsūkā” arīdzan NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks Jānis Slaidiņš: visas cerības – izbēgt no ļaunā likteņa, liekot uz Ukrainas uzvaru pār Krieviju. Nudien vietējie “vanagi” arvien vairāk atgādina “maitu lijas”. Manuprāt, saistīt Krievijas-Ukrainas militārā konflikta iznākumu ar Latvijas aizsardzības spējām ir atzīšanās valsts militārā impotencē. Taču ko var gribēt no militāristiem, kad tauta izmirst un izvirst, bet visa Dievzemītes drošība gulstas uz NATO partneru pleciem.

Armijnieks Slaidiņš, nepārtraukti gozējoties mediju saulītē, drīzāk līdzinās mediju personībai vai populistiskam politiķim. Varbūt nākotnē tēmē uz deputāta vietu, lai kļūtu par pašmāju Guruļovu.

Taču tad vajag brašākus paziņojumus: latvju politiķi un militārpersonas dara visu, lai Latvija nekļūtu par Krievijas guberņu – neatkarīgi ar vai bez gulaga lēģeriem! Noteikti ar piebildi: priekš iekšzemes mutes bajāriem jāatjauno Kalnciema katorgas tipa akmeņlauztuves, lai dziedot vicina cērtes! Kamēr lielā Krievija aiz Zilupes, tikmēr mazā jau pašmājās.

https://www.severreal.org/a/deputat-gosdumy-gurulyov-zayavil-chto-hochet-vozrodit-gulag/32784432.html

https://t.me/mainampasauli/16667

https://www.la.lv/krievija-valsts-limeni-runats-par-gulagu-atjaunosanu

Novērtē šo rakstu:

29
44