Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fuck

21.03.2017. 00:45

»

Fuck

Tas kas notiek prokuratūrā,ir vārdiem neaprakstāmi,jo likumus viņi paši pārkāpj, bet,kamēr genprokurors būs Ēriks Kalnmeiers,tikmēr nemainīsies nekas un triumfēs tādi kā Adleri,Kalniņš u.c


Es vēlreiz ļoti, ļoti no sirds atvainojos! Tiešām tik nelāgi sanāca, ka no bēdām laikam atkal iešu pēc Walter ar šnabi...

Atbildēt

Fuck

20.03.2017. 23:28

»

Fuck

Tas kas notiek prokuratūrā,ir vārdiem neaprakstāmi,jo likumus viņi paši pārkāpj, bet,kamēr genprokurors būs Ēriks Kalnmeiers,tikmēr nemainīsies nekas un triumfēs tādi kā Adleri,Kalniņš u.c


Pārlasīju un pats nesapratu, ko uzrakstīju. Atvainojos Kalnmeieram, Adleram, Kalniņam. Atvainojos, godātie kungi, vakar totālā pālī sakomentēju te muļķības. Turpmāk zināšu - Walter ar šņabi nav labi.

Atbildēt

interesanti

20.03.2017. 14:43

No kura laika parakstot ar elektronisko parakstu tiek pievienota saņēmēja adrese?!

Atbildēt

Gadās

20.03.2017. 14:34

Kļūdīties ir cilvēcīgi!

Atbildēt

!

20.03.2017. 13:00

»

Tu jau parakstīji?

Tevi apzog, paraksties...


,,parakstu ,,vaksana asv kolonija latvija.

Atbildēt

!

20.03.2017. 12:58

visa asv kolonija un briseles protektorats latvija ir viens liels haoss.

Atbildēt

Jahs

20.03.2017. 02:05

Parasti, līdzko lasāms uzvārds malahoska - nekādas gaišās domas galvā nenāk... Par prokuratūru - diemžēl bēdīgi, jo tā ir pārkrievita un liela daļa ne to talantīgāko cilvēku tur strādā!
Kā malahovskas dēlam ar ārzemju kredītsaistību dzēšanu?

Atbildēt

labucka

19.03.2017. 22:16

»

Tu jau parakstīji?

Tevi apzog, paraksties...


Vai Ineta Malahovska parakstījās par jurista Ivara Redisona iniciatīvu? Ja nē, tad ko viņa no sevis tēlo?


evi apzog, paraksties:
Ir trīs iniciatīvas portālā ManaBalss, kas skar ap 300 000 ģimeņu vai tuvu vienam miljonam cilvēku, ja rēķina ģimenes sastāvu – “Par zemes piespiedu nomu” vai kadastrālās vērtības nelietībām, bet tauta neparakstās. BRĪNUMS, tauta guļ un sūkstās – cik valdība slikta, nereti sakot – cik valsts slikta (valsts nav vara). Vecākie ļaudis baidās parakstīties, ka varot izpaust savus datus. Nekā, INTERNETBANKA nodrošina drošību. Vai tu parakstījies ar savu internetbanku? Nē, ieej portālā mana balss.lv un atrodi 3 iniciatīvas, kas gaida tavu parakst

Atbildēt

Fuck

19.03.2017. 22:12

Tas kas notiek prokuratūrā,ir vārdiem neaprakstāmi,jo likumus viņi paši pārkāpj, bet,kamēr genprokurors būs Ēriks Kalnmeiers,tikmēr nemainīsies nekas un triumfēs tādi kā Adleri,Kalniņš u.c.

Atbildēt

Tu jau parakstīji?

19.03.2017. 22:00

Tevi apzog, paraksties:
Ir trīs iniciatīvas portālā ManaBalss, kas skar ap 300 000 ģimeņu vai tuvu vienam miljonam cilvēku, ja rēķina ģimenes sastāvu – “Par zemes piespiedu nomu” vai kadastrālās vērtības nelietībām, bet tauta neparakstās. BRĪNUMS, tauta guļ un sūkstās – cik valdība slikta, nereti sakot – cik valsts slikta (valsts nav vara). Vecākie ļaudis baidās parakstīties, ka varot izpaust savus datus. Nekā, INTERNETBANKA nodrošina drošību. Vai tu parakstījies ar savu internetbanku? Nē, ieej portālā mana balss.lv un atrodi 3 iniciatīvas, kas gaida tavu parakstu:
(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ , jau savākti 8731 paraksts
(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI, jau savākti 5434 paraksti

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU, savākti tikai 2008 paraksti. Šeit piedāvā grozīt “Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu”, lai zemei zem daudzdzīvokļu mājām un neražojošām būvēm noteiktu vēsturiski taisnīgu kadastrālo vērtību un reālu zemes nomas un izpirkuma maksu.

Iespējams, jauniešus tas neinteresē, lai cīnās vai NE cīnās viņu vecāki., pensionāri, jauniešiem nav jāmaksā par piespiedu nomas zemi un nav jāpazemojas šai zemes uzpircēju bandai, kas nereti saucama investīciju baņķieru izteiktiem vārdiem: Maksātnespējas administrācija ir bandīti, organizētā noziedzība.
(Arī tā ir sapirkusi milzum zemes miljonu vērtībā). Un atliek tikai gulēt, arī Vienotības biedriem un gausties – cik slikta valdība. Vajag strādāt, solidarizēties, kaut tā nav tava daļa. tevi tas neskar, paraksties un BEZ MAKSAS.
Valdībai vai atsevišķām partijām, tajā skaitā VIENOTĪBAI vajag tautas atbalstu – parakstus. Šobrīd (nerunāju par Rīkojumu nr 2) Saeimas atlaišana – tā ir provokācija, tautas musināšana.
(1) ZEMEI ZEM DAUDZDZĪVOKĻU DZĪVOJAMĀM MĀJĀM JĀBŪT TIKAI ŠO MĀJU IEDZĪVOTĀJU ĪPAŠUMĀ https://manabalss.lv/zemei-jabut-maju-iedzivotaju-ipasuma/show

(2) PAR PAMATOTU NEKUSTAMA ĪPAŠUMA NODOKLI https://manabalss.lv/par-grozijumiem-valsts-kadastra-likuma-67-panta/show

(3) PAR PIESPIEDU NOMAS ZEMES KADASTRĀLO VĒRTĪBU
https://manabalss.lv/par-piespiedu-nomas-zemes-kadastralo-vertibu/show
Piedāvājam grozīt "Nekustamā īpašuma valsts kadastra likumu", lai zemei zem daudzdzīvokļu mājām un neražojošām būvēm noteiktu vēsturiski taisnīgu kadastrālo vērtību un reālu zemes nomas un izpirkuma maksu.

Atbildēt

Prof. Haoss

19.03.2017. 21:54

Raksta virsraksts ir ļoti precīzs, varbūt pat nepilnīgs, jo man liekas, ka prokuratūrā situācijā ir daudz drūmāka.

Kaut vai tas - mūsu "atbildi" var pārsūdzēt ....?!

Kurā likumā ir teikts, ka "atbildi" var pārsūdzēt - vari minēt 7 reizes un neatminēsi. Prokuratūra neraksta motivētus lēmumus, ja tu prasi ierosināt krimināllietu (ak, process pošol) tur tā nelaime.

Prokuratūras neprotestē par tiesu spriedumiem, ja sūdzies.

Prokuratūra neaizstāv nabadzīgo tautu, kurai nav līdzekļu aizstāvībai vai tml.
Prokuratūra nekontrolē MK virzīto likumu likumību.

Uzskaitīt vēl.

Prokuratūra neuzrauga izmeklēšanu lietās, kuras vilcina līdz noilgumam - tādu laikam desmitiem tūkstoši gadā.

Atbildēt

edge

19.03.2017. 19:16

Vēsturi noder atcerēties, jo Šķēle u.c. godājami baņķieri, oligarhi un kampēji jau Latvijā pēc 1991.g. par ietekmīgiem kļuva ne jau saskaņā ar kādiem ekonomikas likumiem, bet gan t.s. "grūtup-likumiem". Auseklīšiem bija fantastiski liela atbildības sajūta, taču rezultāts...gluži kā teicienā par "labajiem nodomiem, ar kuriem ceļš uz elli bruģēts".
No intervijas ar I.Godmani:"...Nu, paanalizēsim visus šos trīs cilvēkus. Šķēle - strādāja manā valdībā kā ministra vietnieks. Ļoti labi un ļoti aktīvi, es to periodu par viņu tiešām atceros pozitīvi. Pēc tam kad parādījās pirmās ziņas, ka top "Avelats" un tā tālāk. Es kādreiz ar viņu satikos [un vaicāju], no kurienes es to dzirdu, ka tādi pārtikas pārstrādes uzņēmumi un tā tālāk. Viņš atbildēja - jā, tas ir noticis likuma ietvaros, nevienu likumu neesmu pārkāpis. Ir jau ļoti vienkārši pateikt, ka tie likumi ir nepareizi, jo, redz, Šķēle, bet tad Šķēles vietā būtu kāds cits."
Godmanis: gandrīz fiziski nomiru (IR.lv)

Atbildēt

docētājs

19.03.2017. 17:22

Nesen kaut kur bija rakstīts, ka Latvijā ir 200 000 neatklātie noziegumi. Vai tā nav arī prokuroru atbildība? Vai daļa no viņiem nav kārtojuši eksāmenu pie tā paša Gunāra Kūtra? Kādas atzīmes bija prokurorei? Kā mācījās augstskolā pati Ineta Malahovska? Vai viņa bija spējīga, ir vai būtu nokārtot eksāmenu, lai kļūtu par zvērinātu advokāti?

Atbildēt

;)

19.03.2017. 17:00

»

Jānis

Malahovska joprojām ar savas draudzenes Baibas Rulles palīdzību dabū iekšā pietiek.com savu haltūru apskatus


Spēļu zāles apmeklētāju kontingents lielākajai daļai sabiedrības šķiet visai bēdīgs - dzīves ceļos apmaldījušies dīkdieņi, maldīgu vilinājumu pārņemti jaunieši vai atkarību nomocīti dzīves pabērni. Tomēr spēlmaņu vidū reizi pa reizei uzrodas arī tāds personas, no kurām tas galīgi nav bijis gaidīts un, kuru morālai stājai būtu jābūt diezgan nevainojamai. Žurnāla «Kas Jauns» rīcībā nonākusi informācija, ka krāsaino un mirgojošo spēļu automāta pogu vilinājuma pārņēmis žurnālisti Baibu Strautmani. Baiba Strautmene dzīvo kopā ar Inetas Malahovskas bijušā kolēģa Augstākās tiesas tiesneša Andra Guļāna draugu, bijušo Augstākās tiesas tiesnesi, tagad advokātu Vonsoviču.

Atbildēt

Viktor, turies!

19.03.2017. 16:55

Zīmīgo datumu – 12.12.12. – par savas kopdzīves sākumu Jelgavā izvēlējušies desmit pāri. Divi no viņiem gredzenus mija Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas tornī, pārējie – pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā.
Laimīgi un apgaroti šodien «jā» viens otram sacīja Latvijas pilsonis Viktors Kmets un viņa dzīves draudzene Laima Duglas no Lietuvas. «Interesanti, ka mans laimīgais skaitlis ir deviņi un, sasummējot ciparus kombinācijā 12.12.12., arī iznāk deviņi. Tāpēc nav šaubu, ka mūsu kāzu datums būs veiksmīgs! Viņa ir mana laime,» priecīgi stāsta jaunais vīrs. Viktors piebilst, ka zīmīgs ir arī viņa sievas vārds, kas jaunajam vīram noteikti kopdzīvē atnesīs daudz laimes.

Atbildēt

mantess

19.03.2017. 16:55

»

radziņš

“Lūdzu steidzami man rakstveidā izskaidrot, kādā stāvoklī atradās prokurors V.Kmets, nespējot apjēgt, ko un kam raksta, un vai vispār šāds prokurors, kura personiskā ieinteresētība kriminālprocesā jau ir redzama ar “neapbruņotu aci”, var pildīt prokurora pienākumus,” - ar šādu iesniegumu pēc īpatnās...


Pagājušajā nedēļā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) aizturētais uzņēmējs, miljonārs Jūlijs Krūmiņš otrdien Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Viens pret vienu" apgalvoja, ka Rīgas pilsētas Kurzemes rajona tiesas priekšsēdētājai Aijai Orniņai nesen uzdāvinājis "divsimt, trīssimt tūkstošus".

To Krūmiņš izstāstīja, skaidrojot, kāpēc viņam nebūtu jēgas mēģināt, piemēram, dot kukuli Orniņai, jo viņa naudu no Krūmiņa var dabūt arī tāpat vien.

"Ja Orniņai šodien vajag vienu tūkstoti vai miljonu, tad viņa no manis to mierīgi var paņemt tūliņ. Es viņai tikko uzdāvināju divsimt, trīssimt tūkstošus. (..) Viņu tikko izmeta ārā no dzīvokļa Vecrīgā, es viņai iedevu dzīvokli Jūrmalā, neprasot nevienu kapeiku," izteicās Krūmiņš.

Līdz ar to uzņēmējs mēģināja apgāzt izskanējušo versiju, ka viņš varētu būt piedāvājis kādu labumu tiesnesei Orniņai, lai palīdzētu savam paziņam Jurim Miķelim kādas civillietas sakarā. Šādu versiju miljonārs vērtēja kā pilnīgi absurdu.

Krūmiņš piebilda, ka Orniņu pazīst jau sen un trīsreiz aicinājis viņu par sievu, bet tiesnese nav piekritusi, jo viņai patīkot savs darbs.

Atbildēt

radziņš

19.03.2017. 16:51

“Lūdzu steidzami man rakstveidā izskaidrot, kādā stāvoklī atradās prokurors V.Kmets, nespējot apjēgt, ko un kam raksta, un vai vispār šāds prokurors, kura personiskā ieinteresētība kriminālprocesā jau ir redzama ar “neapbruņotu aci”, var pildīt prokurora pienākumus,” - ar šādu iesniegumu pēc īpatnās atbildes saņemšanas Malahovska vērsās pie Jelgavas prokuratūras virsprokurores Vidas Kravcovas.

-------------------------

Gribas zināt, ko par to saka Inetas Malahovskas slavenais draugs miljonārs Jūlijs Krūmiņš un viņas kaimiņš Langstiņos miljonārs Raimonds Gerkens?

Atbildēt

???

19.03.2017. 16:47

Kas ir tā Ineta Malahovska, kurai piemīt spēja būt tam lielajam pārsteigumam. Ja bija tiesnese, kāpēc vairs nestrādā? Kaut kas notika?

Atbildēt

Pēteris

19.03.2017. 16:44

»

Jānis

Atkal Vilors Eichmanis uzdarbojas


Vislabāk juristus atmasko paši juristi, kas kopā studējuši, strādājuši un viens par otru visu zina.

Atbildēt

noziedzības līmenis ir stabils

19.03.2017. 16:36

Latvijā noziedzības līmenis ir stabils, un pagājušajā gadā, salīdzinot ar 2015.gadu, noziegumu skaits ir pat samazinājies, 21.febr., prokuratūras gada pārskata sanāksmē paziņoja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.
Kopumā valstī pagājušā gadā reģistrēti 45 639 noziegumi, kas ir par 1767 noziegumiem mazāk nekā 2015.gadā.
Lai arī noziedzības stāvoklis ir stabils, noziedzības kritums Latvijā ir mazākais no Baltijas valstīm, ja noziegumu skaitu rēķina uz 100 000 iedzīvotājiem. Īpaši straujš noziedzības kritums vērojams Lietuvā, kura veikusi pasākumus minimālā kaitējuma robežas noteikšanai, no kura jāsāk krimināllieta par neliela apmēra zādzībām.

Kopumā pagājušā gadā uz 100 000 iedzīvotājiem Latvijā reģistrēti 2327 noziegumi, Igaunijā 2199 noziegumi, bet Lietuvā 1903 noziedzīgi nodarījumi.

Atbildēt

Er

19.03.2017. 16:18

Bet nu tiešām HAOSS PROKURATŪRĀ!!!! Cilvēks nokļūdās adresē, nu, viss - HAOSS! Lapsa sāk laist apollo.lv stilā - virsrakst pa rubli, saturs pat kapeikas nav vērts :D

Atbildēt

Jānis

19.03.2017. 16:10

Malahovska joprojām ar savas draudzenes Baibas Rulles palīdzību dabū iekšā pietiek.com savu haltūru apskatus.

Atbildēt

?

19.03.2017. 16:06

Februārī Saeimā vislielāko atalgojumu saņēmis jurists (Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes pasniedzējs Gunārs Kūtris. Ko viņš par to saka? Ko par to saka Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, Latvijas Juristu apvienības valdes priekšsēdētājs Rihards Bunka un biedrības Par godīgumu tiesu varas sistēmā Temīda dibinātājs Ivars Redisons (kurš mācījies vienā skolā paralēlklasē bijušajam Augstākās tiesas priekšsēdētājam un Inetas Malahovskas kolēģim Andrim Guļānam)?

Atbildēt

nekādu noslēpumu!

19.03.2017. 16:00

Ineta Malahovska no Langstiņiem ir strādājusi par tiesnesi kopā Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesā ar Ingrīdu Labucku, Borisu Geimanu, Irinu Jansoni, Andri Guļānu, Ināru Osi, Ingrīdu Labucku un citiem. Vēlāk Rīgas apgabaltiesā, kur tiesneši ir viņas bijušais kolēģi Boriss Geimans un Irina Jansone, pārstāvēja tiesā Latvijas Juristu biedrības Aivara Borovkova SWH laika kolēģi Gulbi pret Aivaru Lembergu.

Atbildēt

p.s.

19.03.2017. 15:51

»

Labucka

Ineta, novēlu, lai vēzis, kas bija Inārai Osei, pāriet Tev un pielīp klāt kā pirts slota, nelaižot vaļā


Tā kā Tu esi daudzu cilvēku acīs pēdējā neliete, tad novēlu, lai Tev pāriet arī Andra Grūtupa vēzis.

Atbildēt

Labucka

19.03.2017. 15:49

Ineta, novēlu, lai vēzis, kas bija Inārai Osei, pāriet Tev un pielīp klāt kā pirts slota, nelaižot vaļā.

Atbildēt

Er

19.03.2017. 15:42

Vispār jau procesa virzītājam pašam ir tiesības lemt, ko izpaust, un ko nē. Sensitīva informācija tak netika izpausta.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: