Menu
Pilnā versija
Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Tukuma novada iedzīvotājs · 25.09.2021. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

jurisx

28.09.2021. 09:32

»

Vienlīdzīgāki par citiem

Ja citi gaidīja no 10:30 tad kāpēc tavu sievu neizmeta ārā no kabineta ?? Varbūt rīkle bija skaļāka par tiem, kas tur jau gaidīja divas stundas


Tu , pimpi , lasi uzmanīgāk , viņa kabinetā nemaz nebija.Tava rīkle laikam ir pārāk plata , lai uzņemtu mazus locekļus..

Atbildēt

stulbums jau nav izmaināms

27.09.2021. 21:11

uz testiem arī stāv lietū un vējā, sabiedriskajm transportam novāca nojumes...laikam lai vairāk brauktu ar privāto auto
verandas paliek verandas

Atbildēt

ha-ha

26.09.2021. 13:46

»

Noiedznieks Pavļuts un viņa banda

Valsts izlaupītājs, tūkstošiem cilvēku slepkava, paidarastu pandēmijas orators, Attīstībai/Par kriminālnoziedznieku bandas pārstāvis Pavļuts ir jāarestē un jātiesā par ļaunprātīgu Latvijas tautas slepkavošanu savas darbības un bezdarbības, ļaunpŗatīga stulbuma dēļ. Neizdevies muzikants nevar būt veselības...


Aizmirsta tikai darbība kolaboràcijā jaunībā, no kurienes aizsākta profesionālā noziedznieka karjera bez pārtraukuma visiem šādiem tipiņiem, bet par kuru ir aizmirsts informēt tautu ,tāpat kā aizmirsts zvaigznīšu skaits uz uzplečiem okupācijas armijas virsniekiem zatleriem,rumpīšiem, Bērziņiem, gorbunoviem, īvaniem u.c.brīvîbas cīnītājiem jeb atmodinātajiem ietekmes aģentiem un orgāni ātriem.

Atbildēt

Vienlīdzīgāki par citiem

26.09.2021. 13:45

Ja citi gaidīja no 10:30 tad kāpēc tavu sievu neizmeta ārā no kabineta ?? Varbūt rīkle bija skaļāka par tiem, kas tur jau gaidīja divas stundas.

Atbildēt

Noiedznieks Pavļuts un viņa banda

26.09.2021. 09:34

Valsts izlaupītājs, tūkstošiem cilvēku slepkava, paidarastu pandēmijas orators, Attīstībai/Par kriminālnoziedznieku bandas pārstāvis Pavļuts ir jāarestē un jātiesā par ļaunprātīgu Latvijas tautas slepkavošanu savas darbības un bezdarbības, ļaunpŗatīga stulbuma dēļ. Neizdevies muzikants nevar būt veselības ministrs un vispār nekāds ministrs, tikai Saeimas slepkavu kliķes rokaspuisis. NA - tā vispār ir partija vai kriminālonoziedznieku saiets? Kas par šiem koalīcijas (noziedznieku) balstiem vispār balso? Jādomā, ka notiek masveida vēlēšanu rezulktātu viltošana, ja visādi viltvāržī "nacionāļi" tiek poie teikšanas.

Atbildēt

RP

26.09.2021. 07:55

»

Romu roms

Sitais labs


To pašu var jautāt par bezpajumtniekiem ( bomžiem).

Atbildēt

Pēteris

26.09.2021. 07:06

Vairs nekas neparsteidz...

Atbildēt

Kapi ir pilni ar ārstu kļūdām

26.09.2021. 05:57

Cienot noderīgas profesijas (un praktiski katra profesija vai amats ir noderīga un svarīga), cilvēkiem ir jāapzinās, ka viņi, uzskatot 5 gadus studējušu un pēc tam visu dzīvi teoriju praksē pārbaudošu (vienmēr uz pacientu rēķina un par to veselības vai dzīvības cenu) mediķi, paši neapzināti nodarbojas ar elkdievību nevietā un rada sociālu kastu. Pazemo sevi ar nevajadzīgu sociālo lomu spēlēšanu un kaitē arī pašam mediķim.

Sociālās kastas cilvēcei kaitē vairāk nekā tas sākumā šķiet. Arī tāpēc, ka šādā sistēmā dažs labs mediķis (varbūt pat dažs slikts) sāk iedomāties, ka viņš vairs nekalpo sabiedrībai. Netrūkst arī tādu, kam darbs ar cilvēkiem medicīnā ir kontraindicēts pēc būtības. Taču arī tīrai zinātnei - laboratorijas žurkas darbam ar laboratorijas pelēm šie cilvēki neder. Ar pieciem nolauztiem studiju gadiem ir par maz.

Atbildēt

Ko ārsti tev nestāsta

26.09.2021. 05:42

Spriežot pēc ilgstoši pieejamo pretgripas vakcīnu efektivitātes datiem, pēc datiem par to, cik precīzi zinātne, kurai esot jāuzticas, spēj uzminēt dominējošo gripas vīrusa tipu un saražot vakcīnas, kas labi kalpotu prevencijai, spriežot pēc hospitalizācijas un mirstības datiem jebkurā, pat vieglākajā gripas sezonā visā Eiropā vecuma grupai virs 65 gadiem - un visi šie dati ir ļoti viegli pieejami angļu valodā, tikai tie ir pašam jāapkopo -, situācija šobrīd tiek apzināti politizēta un dramatizēta.

Informācija no pārapdzīvotajām valstīm, ar zemu vakcināciju pret jebkuru slimību, nenorāda, ka no lipīgā vai vēl lipīgāka paveida mirtu simti tūkstoši un miljoni. Ar jums manipulē, bet bailes ir slikts padomnieks.

Nepārvērtiet ārstēšanos par farsu ar savām rokām. Ja lemjat vakcinēties, tad tikai pēc sarunas ar savu ģimenes ārstu, izsverot to, vai jums ir riska faktori.

Atbildēt

haoss asv kolonija latvija

26.09.2021. 05:28

»

bende

Koristi vada medicīnu, klauni pārējās nozares, ppar ko brīnamies? Valstī kur valda korupcija tieslietās un nav likumu - tas ir tikai normāli


nacionalais atkritums dombrava digitalizacijas padomdevejs valdibai.ta saucamais nacionalais veselibas centrs neatzist Norvegija sanemtas potes pret covid-19.brunoti algotni,vai tie kuri aizbega no Afganistanas,gaisa dienas laika Rigas centra sariko apsaudi ,biedejot civilistus un raudosus bernus.latviesu ieredni turpina zagt.stakis izposta Bruninieku ielu.

Atbildēt

inkasents

26.09.2021. 00:42

Vai gribēji no sievas tikt vaļā jau šodien plkst. 12.00? Būs jāpagaida līdz nakamajai reizei...

Atbildēt

bende

26.09.2021. 00:39

Koristi vada medicīnu, klauni pārējās nozares, ppar ko brīnamies? Valstī kur valda korupcija tieslietās un nav likumu - tas ir tikai normāli!

Atbildēt

Naivais iedzīvotājs neapjēdz,

25.09.2021. 21:16

ka afēristiem pilnīgi vienalga, kas ar cilvēkiem... viņiem galvenais špricēt vienalga kam, vienalga kad un vienalga ko - ka tik noziedzīgā valdība maksā par katru dūrienu Jūdas grašus salīdzinājumā ar to, ko paši saņem savai kabatai par genocīda plāna izpildi!

Atbildēt

Es

25.09.2021. 21:11

»

rācenis

Ne visi ģimenes ārsti to dara. Sirdapziņa neļauj. Viņiem to obligāti būšot jādara no 1.oktobra, ja negribēs zaudēt ārsta sertifikātu


Nedara, tieši tā. Nezvana un nezvanīs, arī man. Prātīgie nelec vilcienā, kura galamērķis nav zināms.

Atbildēt

PP

25.09.2021. 17:50

Kad autors sapratīs, ka tas, ko mēs kļūdaini saucam, par valsti ir nospļauties uz cilvēkiem, būs par vēlu!

Atbildēt

rācenis

25.09.2021. 17:23

»

biete

Autoram. Piesakies un aizej pie sava ģimenes ārsta un savakcinējies. Bez drūzmas, stresa un bez piedzīvojumiem


Ne visi ģimenes ārsti to dara. Sirdapziņa neļauj. Viņiem to obligāti būšot jādara no 1.oktobra, ja negribēs zaudēt ārsta sertifikātu

Atbildēt

Bez ragiem

25.09.2021. 16:40

»

Vs

Ja autors gribēja civilizētu attieksmi, tad bija jāpieliek ragi😁 un jāgriežas pie veterinārārsta. Latvijā šobrīd lopiņiem ir vairāk tiesību un aizsardzības, kā cilvēkiem


Viena no četrām firmām , kas testē Latvijas skolas bērnus, arī ir BIOR . Tā pati , kas testē no k-kāda tur vīrusā kritušās mežacūkas un mājas cūkas. . Tā teikt , mēs jau esam pielīdzināti lopiem.

Atbildēt

Tukuma iedzīvotāj !

25.09.2021. 16:35

Jūsu sieva , pirms došanās uz kaut kādu vakcinēšanās ,,točku,, , apmeklēja ģimenes ārstu, pārbaudīja savu veselības stāvokli , saņēma ģimenes ārsta ieteikumus ? Jeb tikai klausījās LTV Panorāmas zombēšanu ? Tad priecājaties, ka bardaks vakcinēšanas točkā izjauca neapdomīgu soli.

Atbildēt

biete

25.09.2021. 16:26

Autoram. Piesakies un aizej pie sava ģimenes ārsta un savakcinējies. Bez drūzmas, stresa un bez piedzīvojumiem.

Atbildēt

jā, bet...

25.09.2021. 16:03

Nesaprotu, kādēļ šādiem nepacietīgajiem nevarētu būt tajā vakcinēšanās centrā atsevišķa vieta kur ieiet un bez kādiem jautājumiem un temperatūras mērīšanas to žļurgu tajā plecā saņemt? Tāpat visas tās runas, jautājumi un temperatūras mērīšanas ir tikai teātris.

Atbildēt

Beta

25.09.2021. 15:38

Nabaga autors! Būs vēl kādu laiku jādzīvo ar to pašu sievu... :)

Ja nopietni, šitādi apdalītie pelnījuši savu žļurgas porciju...

Atbildēt

Vs

25.09.2021. 15:31

Ja autors gribēja civilizētu attieksmi, tad bija jāpieliek ragi😁 un jāgriežas pie veterinārārsta. Latvijā šobrīd lopiņiem ir vairāk tiesību un aizsardzības, kā cilvēkiem.

Atbildēt

Un kas dīvaini

25.09.2021. 15:08

starp rindā esošuem nebija neviena čigāna!

Kāpēc viņus mežos neizķer un nevakcinē?


Mežii ir inficēti!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: